Povezane vesti

Prva izjava Sonje Bašić i njenog advokata nakon današnjeg suđenja, tvrde da su otkrili sve laži Halida Muslimovića

Prva izjava Sonje Bašić i njenog advokata nakon današnjeg suđenja, tvrde da su otkrili sve laži Halida Muslimovića

Nova 29.02.2024
Danas, 29. februara, nastavljeno je suđenje pevaču Halidu Muslimoviću u Osnovnom sudu u Prijedoru po tužbi Sonje Bašić iz Australije, na kojem je nastao skandal. Sin i ćerka Halida Muslimović pozvani su da svedoče da su primali novac od Sonje… »
Haos na suđenju: Sin Halida Muslimovića svedočio protiv njega, pevač besno napustio sudnicu

Haos na suđenju: Sin Halida Muslimovića svedočio protiv njega, pevač besno napustio sudnicu

Nova 29.02.2024
Danas, 29. februara, nastavljeno je suđenje pevaču Halidu Muslimoviću u Osnovnom sudu u Prijedoru po tužbi Sonje Bašić iz Australije, na kojem je nastao skandal. Na ročištu koje je održano saslušani su svedoci po predlogu tužiteljke, među… »
"Ja samo hoću svoje pare" Sonja Bašić nakon 5 sati suđenja s Muslimovićem: Potpuno sam izludela! Advokat: Halid je sve…

"Ja samo hoću svoje pare" Sonja Bašić nakon 5 sati suđenja s Muslimovićem: Potpuno sam izludela! Advokat: Halid je sve…

Kurir 29.02.2024
Sonja Bašić, bivša ljubavnica Halida Muslimovića, tužila je pevača jer joj navodno duguje 90.000 evra. Nakon pet i po sati turbulentnog ročišta i iznošenja dokaza, Sonja i njen advokat su potpuno otvoreno govorili za Kurir. - Danas se situacija… »
Skandal na suđenju Muslimoviću u Prijedoru! Halid napustio sudnicu kad je svedočio njegov njegov sin o dugu prema Sonji…

Skandal na suđenju Muslimoviću u Prijedoru! Halid napustio sudnicu kad je svedočio njegov njegov sin o dugu prema Sonji…

Kurir 29.02.2024
Nastavljeno je suđenje Halidu Muslimoviću u Osnovnom sudu u Prijedoru po tužbi Sonje Bašić iz Australije da joj duguje 90.000. Na današnjem ročištu, koje je počelo u devet sati, saslušani su najpre svedoci po predlogu tužilje, među kojima je… »

Vesti dana »