Povezane vesti

Kragna oko vrata, anabela se ne odvaja od nje: Prvi snimak Nine Đogani nakon udesa: "Izgubila sam kontrolu, posmislila sam ne…

Kragna oko vrata, anabela se ne odvaja od nje: Prvi snimak Nine Đogani nakon udesa: "Izgubila sam kontrolu, posmislila sam ne…

Blic 29.02.2024
Nina Đogani imala je večeras udes. Ona je odmah prevezena u Urgentni centar, gde joj je ukazana pomoć. Nina je povređena tokom saobraćajke, pa je u bolnici rađeno nekoliko testova i pregleda, a u trenutku nesreće se nalazila na mestu vozača… »
Nina Đogani imala saobraćajku! Hitno primljena u Urgentni, ima povredu kičme

Nina Đogani imala saobraćajku! Hitno primljena u Urgentni, ima povredu kičme

Kurir 29.02.2024
Mlađa ćerka Anabele Atijas I Gagija Đoganija, Nina Đogani doživela je udes. Kako saznajemo,ona je sa majkom došla u Urgentni centar gde je pregledana. - Nina je rekla da je povrede zadobola u saobraćajki. Došla je sa majkom. Ima povredu kičme… »
Oglasila se Anabela nakon što je nina imala udes: Trenutno joj snimaju vrat, povredila je ruku, ugruvana je...

Oglasila se Anabela nakon što je nina imala udes: Trenutno joj snimaju vrat, povredila je ruku, ugruvana je...

Kurir 29.02.2024
Nina Đogani imala je večeras udes kako je Kurir ekskluzivno saznao. Ona je odmah prevezena u Urgentni centar, gde joj je ukazana pomoć. Nina je povređena tokom saobraćajke, pa je u bolnici rađeno nekoliko testova i pregleda i u trenutku nesreće se… »
Anabela Atijas imala udes! U kolima s njom bila i ćerka Nina - završile u Urgentnom centru

Anabela Atijas imala udes! U kolima s njom bila i ćerka Nina - završile u Urgentnom centru

Mondo 29.02.2024
Otkriveno u kakvom su stanju Anabela Atijas i Nina Đogani. Otkriveno u kakvom su stanju Anabela Atijas i Nina Đogani Pevačica Anabela Atijas i njena ćerka Nina Đogani imale su večeras udes. One su odmah prevezene u Urgentni centar, gde im je ukazana… »

Vesti dana »