Povezane vesti

"Hoće da nam oduzmu zemlju, hoće da nam ukinu državu" Vučić: Nećemo da imamo gazde i da budemo sluge, osim da služimo…

"Hoće da nam oduzmu zemlju, hoće da nam ukinu državu" Vučić: Nećemo da imamo gazde i da budemo sluge, osim da služimo…

Kurir 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se na prvom skupu SNS za predstojeće beogradske izbore koji će biti ponovljeni. Vučić se obratio u Sportskom centru "Šumice" na Voždovcu, nakon što je održana sednica Gradskog odbora Srpske napredne… »
Vučić tvrdi: Zapadne vojne trupe ulaze u Ukrajinu - sledi haos u celom svetu (video)

Vučić tvrdi: Zapadne vojne trupe ulaze u Ukrajinu - sledi haos u celom svetu (video)

Pravda 03.03.2024
U sportskom centru "Šumice" održan je sastanak opštinskih i mesnih odbora Gradskih odbora SNS-a povodom pripreme za predstojeće beogradske izbore, a tom prilikom, Aleksandar Vučić, predsednik Srbije i osnivač SNS-a, u svom obraćanju izrazio je… »
Vučić pozvao SNS da na izbore izađe u što širem frontu

Vučić pozvao SNS da na izbore izađe u što širem frontu

RTS 03.03.2024
U sportskom centru "Šumice" održan je sastanak opštinskih i mesnih odbora Gradskih odbora SNS-a povodom pripreme za predstojeće beogradske izbore. Predsednik Srbije i član SNS-a Aleksandar Vučić pozvao je rukovodstvo stranke da se na izbore izađe… »
Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Novi magazin 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je danas Srpskoj naprednoj stranci (SNS) da lista za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime. "Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na… »
Vučić o beogradskim izborima Neka bude borba neprestana! DO POBEDE!

Vučić o beogradskim izborima Neka bude borba neprestana! DO POBEDE!

Alo 03.03.2024
Čitajte u sutrašnjem izdanju Alo! novina. Predsednik Srbije o beogradskim izborima Vučić: Neka bude borba neprestana DO POBEDE! Zaboravite na razlike i ko će imati odbornika više ili manje, prekinite s raspravama i pokušajte da se ujedinite u… »
Vučić nudi ime za beogradsku listu, opoziciji poručio: Vi stavite Rota, Šidera i dodajte Topalka ili Bodirogu

Vučić nudi ime za beogradsku listu, opoziciji poručio: Vi stavite Rota, Šidera i dodajte Topalka ili Bodirogu

N1 Info 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je danas Srpskoj naprednoj stranci da lista za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime. „Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na podršci do… »
Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Insajder 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je Srpskoj naprednoj stranci (SNS) da lista za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime. 'Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na podršci do… »
Vučić nudi da lista SNS ponovo nosi njegovo ime: Da se sklonim, koliko bi ljudi za vas glasalo?

Vučić nudi da lista SNS ponovo nosi njegovo ime: Da se sklonim, koliko bi ljudi za vas glasalo?

Radio 021 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je danas Srpskoj naprednoj stranci (SNS) da lista za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime. "Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na… »
Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Nova 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je danas Srpskoj naprednoj stranci (SNS) da lista za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime. „Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na… »
Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Beta 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je danas Srpskoj naprednoj stranci (SNS) da lista za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime. "Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na… »
Vučić: Ići ćemo u formiranje pokreta, važno je zajedništvo

Vučić: Ići ćemo u formiranje pokreta, važno je zajedništvo

RTK 03.03.2024
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić pozvao je večeras rukovodstvo stranke da se na izbore izađe u što širem frontu, jer Srbiji treba zajedništvo. On je na sastanku beogradskih naprednjaka rekao da će to možda doneti glas manje, ali je… »
Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Vučić ponudio da lista SNS za nove beogradske izbore ponovo nosi njegovo ime

Radio sto plus 03.03.2024
“Ja, ukoliko vi budete hteli, spreman sam da vam pomognem. Ukoliko niste zainteresovani, hvala vam na podršci do sada”, rekao je Vučić obraćajući se naprednjacima na sasatanku beogradskog odbora SNS u voždovačkom centru Šumice. On je optužio… »
Vučićeva poruka opoziciji: Ako ne smete Đilasa da stavite, stavite na čelo liste Rot, Šider, Šenak, to je vaša lista za…

Vučićeva poruka opoziciji: Ako ne smete Đilasa da stavite, stavite na čelo liste Rot, Šider, Šenak, to je vaša lista za…

Kurir 03.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas nakon sednice GO SNS u Beogradu, a povodom novih izbora koji će biti održani u Beogradu. - Oni se vode: "Mi ćemo one koji nas predvode da sakrijemo, da se ne vidi da nam je Đilas vođa, a vi vaše… »

Vesti dana »