Povezane vesti

Nova saznanja o razvodu Dragane i Tonija: Da li je ovo pravi razlog kraja braka?

Nova saznanja o razvodu Dragane i Tonija: Da li je ovo pravi razlog kraja braka?

Story pre 31 dana
O razvodu Tonija Bijelića i Dragane Mirković bruje mediji Dva dana ne prestaje da se priča i piše o razvodu Dragane Mirković i njenog izabranika, biznismena Tonija Bijelića. Estradna umetnica u javnost je izašla sa saopštenjem u kojem je naglasila… »
Neću da sipam so na ranu: Nakon što je Toni ostavio Draganu zbog 15 godina mlađe, oglasila se Lepa Brena

Neću da sipam so na ranu: Nakon što je Toni ostavio Draganu zbog 15 godina mlađe, oglasila se Lepa Brena

Story pre 31 dana
Razvod Dragane i Tonija prokomentarisala je i Lepa Brena, koja je sa pevačicom i njenim suprugom godinama održavala prijateljske odnose, te su neretko zajedno i putovali. Brena je, kao i svaka žena, puna razumevanja u ovoj situaciji stala na stranu… »
Miloš Teodosić u jeku drame oko razvoda završio u bolnici: Zvezda izdala zvanično saopštenje

Miloš Teodosić u jeku drame oko razvoda završio u bolnici: Zvezda izdala zvanično saopštenje

Story pre 31 dana
Miloš Teodosić i Jelisaveta Orašanin danima su glavna tema javnosti, nakon što se u medijima pisalo da je košarkaš predao papire za razvod. Par se ovim povodom nije oglašavao, a u javnosti su čak nekoliko puta od tada uhvaćeni zajedno, što je… »
„Obično je žena žrtva, morala sam mnogo da dam sebe“: Ovako je Dragana Mirković govorila o braku sa Tonijem Bijelićem

„Obično je žena žrtva, morala sam mnogo da dam sebe“: Ovako je Dragana Mirković govorila o braku sa Tonijem Bijelićem

Nova pre 30 dana
Pevačica Dragana Mirković odlučila je da stavi tačku na brak sa Tonijem Bijelićem nakon što su u zajednici proveli 24 godine. Vest o razvodu mnoge je šokirala, jer su pevačica i biznismen važili za jedan od najskladnijih parova. Dragana je pre… »
Lepa Brena prvi put o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bijelića: „Volela bih da kažem jednu stvar“

Lepa Brena prvi put o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bijelića: „Volela bih da kažem jednu stvar“

Nova pre 30 dana
Dragana Mirković saopštila je da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka, a ova vest šokirala je javnost jer su pevačica i biznismen važili za jedan od najskladnijih parova estradne scene. Pevačica Lepa Brena, koja se decenijama druži… »
"Volela bih da kažem jednu stvar..." Brena po prvi put progovorila o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bijelića

"Volela bih da kažem jednu stvar..." Brena po prvi put progovorila o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bijelića

Kurir pre 30 dana
Vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode posle 24 godine braka iznenadila je javnost. Odmah je počelo da se nagađa o njihovom odnosu, a Dragana je u saopštenju navela da već pune tri godine njih dvoje ne žive zajedno. Pevačica Lepa… »
"To je bio šok za sve nas": Brena prvi put o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bijelića: "Volela bih da kažem jednu…

"To je bio šok za sve nas": Brena prvi put o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bijelića: "Volela bih da kažem jednu…

Blic pre 30 dana
Nakon što je Dragana Mirković saopštila da se nakon 24 godine braka razvodi od Tonija Bijelića, javnost ne prestaje da bruji o tome. Naime, svi su šokirani ovom njihovom odlukom s obzirom na to da su važili za jedan od najskladnijih bračnih parova… »
"Mi možemo samo da: Nagađamo..." Pevačica progovorila o razvodu Tonija i Dragane Mirković: "Bili su primer dobrog i…

"Mi možemo samo da: Nagađamo..." Pevačica progovorila o razvodu Tonija i Dragane Mirković: "Bili su primer dobrog i…

Blic pre 30 dana
Pevačica Dragana Mirković i Toni Bijelić su odlučili da stave tačku na brak nakon 24 godine. Ova vest mnoge njene prijatelje i kolege je šokirala, a pevačica Zorica Marković je u potpunom šoku. - Da mi je bilo ko rekao da Dragana i Toni imaju… »
(Video) Jelisaveta i Teodosić zajedno u javnosti nakon priča o razvodu: Evo šta rade kad misle da ih niko ne gleda

(Video) Jelisaveta i Teodosić zajedno u javnosti nakon priča o razvodu: Evo šta rade kad misle da ih niko ne gleda

Blic pre 31 dana
Kao bomba odjeknula je vest da se glumica Jelisaveta Orašanin i košarkaš Miloš Teodosić razvode, te se o njihovom odnosu uveliko spekuliše. Par se nije oglašavao ovim povodom, a sada su uhvaćeni zajedno u jeku priča da imaju probleme u braku… »
Sve su gurali pod tepih i pravili se da su zajedno: Dragani i Toniju pukao brak 2021. godine, a ovako su porodično slavili pre…

Sve su gurali pod tepih i pravili se da su zajedno: Dragani i Toniju pukao brak 2021. godine, a ovako su porodično slavili pre…

Blic pre 31 dana
Muzička zvezda Dragana Mirković podnela je papire za razvod braka od supruga Tonija Bijelića, sa kojim je provela 24 godina u braku. Ona je u saopštenju povodom razvoda navela da već tri godine unazad nisu zajedno, te da žive na dve lokacije. Ipak… »
Dragana Mirković i Toni zaista su živeli kao u bajci!

Dragana Mirković i Toni zaista su živeli kao u bajci!

Svet plus pre 31 dana
Dragana Mirković i Toni Bjelić zaista su živeli kao u bajci, a sada mediji ne prestaju da bruje o njihovom razvodu, nakon što je pevačica dala saopštenje o tome, naglasivši da je to jedino njeno oglašavanje na tu temu. Posle 24 godine zajedničkog… »
Sestra Dragane Mirković je pevačici najveća podrška privatno, ali i poslovno: Evo kako izgleda i čime se bavi FOTO

Sestra Dragane Mirković je pevačici najveća podrška privatno, ali i poslovno: Evo kako izgleda i čime se bavi FOTO

Nova pre 31 dana
Dragani Mirković rođena sestra je veliki oslonac u životu, ali kako se ne bavi javnim poslom, ne voli ni da se eksponira. Prethodnog dana odjeknula je vest da se pevačica Dragana Mirković razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. Popularna… »
Nije me sramota, nemam novca! Dragana Mirković u jeku razvoda govorila o Toniju: Neviđeno sam rizikovala

Nije me sramota, nemam novca! Dragana Mirković u jeku razvoda govorila o Toniju: Neviđeno sam rizikovala

Mondo pre 31 dana
Dragana Mirković saopštila je da je posle 24 godine podnela papire za razvod braka od Tonija Bijeljića s kojim ima dvoje dece. Dragana Mirković saopštila je da je posle 24 godine podnela papire za razvod braka od Tonija Bijeljića s kojim ima dvoje… »
Nakon propalog braka sa fudbalerom, sreću je našla pored plesača: 9 godina bila sa ovim sportistom, a sada čeka četvrto…

Nakon propalog braka sa fudbalerom, sreću je našla pored plesača: 9 godina bila sa ovim sportistom, a sada čeka četvrto…

Kurir pre 31 dana
Pevačica Danijela Karić nedavno je proslavila svoj jubilarni 40. rođendan i tom prilikom otkrila je da je ponovo u drugom stanju i da čeka četvrto dete. Naime, Danijela će uskoro dobiti drugo dete sa svojim suprugom Ivanom Mileusnićem dobiti drugo… »
Pre dve godine joj kupio automobil od 185.000 dolara, vodio je na luks putovanja, a sve je bila maska: Toni obasipao Draganu…

Pre dve godine joj kupio automobil od 185.000 dolara, vodio je na luks putovanja, a sve je bila maska: Toni obasipao Draganu…

Blic pre 31 dana
Nakon što je Dragana Mirković saopštila da se nakon 24 godine braka razvodi od Tonija Bijelića, javnost ne prestaje da bruji o tome. Naime, Dragana je u saopštenju istakla da ona i Toni već tri godine ne žive pod istim krovom, tačnije od 2021… »
"Kriva sam što nisam ta neka druga": Svi bruje o poslednjoj pesmi Dragane Mirković: "Kriva što se bojim gde si do jutra..."…

"Kriva sam što nisam ta neka druga": Svi bruje o poslednjoj pesmi Dragane Mirković: "Kriva što se bojim gde si do jutra..."…

Blic pre 31 dana
Tokom jučerašnjeg dana kao bomba odjeknula je vest da se pevačica Dragana Mirković razvodi od Tonija Bijelića sa kojim je 24 godine bila u braku. Pevačica je odlučila da u zvaničnom saopštenju obavesti javnost o krahu braka, a kako je istakla… »
"Bili su idealan pojam braka": Blizak prijatelj Dragane Mirković progovorio o njenom razvodu: "Šta se dogodilo između njih?"

"Bili su idealan pojam braka": Blizak prijatelj Dragane Mirković progovorio o njenom razvodu: "Šta se dogodilo između njih?"

Blic pre 31 dana
Pevačica Dragana Mirković i njen suprug Toni Bijelić odlučili su da, nakon 24 godine, stave tačku na brak, iako su slovili za jedan od najskladnijih parova na javnoj sceni. Mnoge poznate ličnosti ostale su šokirane nakon ovog poteza, a sada je svoj… »
(Foto) ona joj je najveća podrška: Ovo je sestra Dragane Mirković: Bila je uz nju u najtežim trenucima

(Foto) ona joj je najveća podrška: Ovo je sestra Dragane Mirković: Bila je uz nju u najtežim trenucima

Blic pre 31 dana
Kao bomba odjeknula je vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka, te je pevačica saopštila da je ona podnela papire za razvod. Dragana Mirković ovim povodom oglasila se saopštenjem, te navela da njih dvoje praktično… »

Vesti dana »