Povezane vesti

"Zlatni dečko" kripto sveta osuđen na 25 godina zatvora! Počinio jednu od najvećih prevara u istoriji

"Zlatni dečko" kripto sveta osuđen na 25 godina zatvora! Počinio jednu od najvećih prevara u istoriji

Mondo pre 30 dana
Sem Bankmen-Frid, bivši kripto biznismen je osuđen na 25 godina federalnog zatvora zbog prevare kupaca i investitora u kripto berzi FTKS. Sem Bankmen-Frid, bivši kripto biznismen je osuđen na 25 godina federalnog zatvora zbog prevare kupaca i… »
Osnivač FTX-a osuđen na 25 godina zbog prevare od više milijardi dolara

Osnivač FTX-a osuđen na 25 godina zbog prevare od više milijardi dolara

Al Jazeera pre 30 dana
Sam Bankman-Fried je osuđen jer je kroz kompaniju FTX, koja se bavila trgovinom kriptovaluti, od klijenata ukrao osam milijardi dolara. Sud u New Yorku osudio je osnivača propale kripto berze FTX Sama Bankman-Frieda na 25 godina zatvora zbog toga što… »
Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora

Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora

Telegraf pre 30 dana
Isti ljudi koji danas osuđuju Frida kao prevaranta, do skoro su ga hvalili bez rezerve - i uzimali što više njegovog novca. Političari, sportisti, glumci, svetske zvezde bili su na njegovom platnom spisku. Sem Benkmen Frid, kralj prevare među… »
„Kralj kripto valuta“ osuđen na 25 godina zbog prevare: Ukrao osam milijardi dolara

„Kralj kripto valuta“ osuđen na 25 godina zbog prevare: Ukrao osam milijardi dolara

N1 Info pre 30 dana
"Kralj prevara" sa kriptovalutama Sem Bankman-Frid osuđen je na 25 godina zatvora zbog toga što je od klijenata ukrao osam milijardi dolara kroz FTX firmu, koja je bavila trgovinom kripto valuta, prenosi Rojters. Pre nego što je pročitao kaznu, sudija… »
Osnivaču kriptoberze 25 godina za jednu od najvećih prevara u istoriji

Osnivaču kriptoberze 25 godina za jednu od najvećih prevara u istoriji

B92 pre 30 dana
Sud u Njujorku osudio je danas osnivača propale kriptoberze FTX Sema Bankman-Frida na 25 godina zatvora. Zbog toga što je od klijenata ukrao osam milijardi dolara kroz kompaniju FTX koja se bavila trgovinom kriptovaluti. Sudija Luis Kaplan doneo je… »
'Kralj kripto valuta' Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora zbog prevare

'Kralj kripto valuta' Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora zbog prevare

Novi magazin pre 30 dana
Osnivač kripto berze FTX Sem Benkmen Frid osuđen je pred američkim Federalnim sudom na Menhetnu na 25 godina zatvora zbog prevare sa kriptovalutama. Pre nego što je pročitao kaznu, sudija Luis Kaplan je izjavio je nakon što je Frida proglasio krivim… »
„Prevarant koji se predstavljao kao dobar momak u korist kripto industrije“: Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora

„Prevarant koji se predstavljao kao dobar momak u korist kripto industrije“: Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora

Danas pre 30 dana
Sudija sa Menhetna osudio je Sema Benkmen Frida na 25 godina zatvora – pet meseci nakon što je proglašen krivim za krađu više od 8 milijardi dolara sredstava od klijenata njegove sada bankrotirana berze kriptovaluta FTKS, prenosi Rojters. Sudija… »
Sam Bankman-Fried osuđen na 25 godina zatvora

Sam Bankman-Fried osuđen na 25 godina zatvora

SEEbiz pre 30 dana
NEW YORK - Bivši glavni izvršni direktor FTX-a, Sam “SBF” Bankman-Fried odslužit će 25 godina zatvora nakon izricanja presude na federalnom sudu. Sudac Lewis Kaplan s Okružnog suda Sjedinjenih Američkih Država za južni okrug New Yorka osudio… »
Kriptokralj Sem Bankman-Frid osuđen na 25 godina zatvora

Kriptokralj Sem Bankman-Frid osuđen na 25 godina zatvora

NIN pre 30 dana
Kriptokralj Sem Bankman-Frid osuđen je danas na 25 godina zatvora zbog toga što je od klijenata ukrao osam milijardi dolara kroz FTKS firmu, koja se bavila trgovinom kripto valuta, prenosi danas Rojters. Sudija okružnog suda Luis Kaplan izrekao je… »
Osnivač FTX osuđen na 25 godina zatvora

Osnivač FTX osuđen na 25 godina zatvora

Slobodna Evropa pre 30 dana
Bivši milijarder Sam Bankman-Fried osuđen je na 25 godina zatvora zbog krađe osam milijardi dolara od klijenata jedne od najvećih, sada bankrotiranih, svjetskih berzi kriptovaluta FTX koju je on i osnovao. Bankman-Fried je u novembru prošle godine… »
Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora zbog kripto-prevare: "Bio sam sebičan, progoni me to svaki dan"

Sem Benkmen Frid osuđen na 25 godina zatvora zbog kripto-prevare: "Bio sam sebičan, progoni me to svaki dan"

Blic pre 30 dana
Sem Benkmen Frid, osnivač berze FTX, osuđen je pred Federalnim sudom na Menhetnu na 25 godina zatvora zbog prevare sa kriptovalutama. Bankman-Frid je dao nešto što je ličilo na izjavu izvinjenja, prenose mediji, rekavši da je donosio „sebične… »

Vesti dana »