Povezane vesti

"Pekao sam palačinke, radio fizičke poslove": Belivuk i Miljković izneli odbranu, supruge u sudu suzdržane

"Pekao sam palačinke, radio fizičke poslove": Belivuk i Miljković izneli odbranu, supruge u sudu suzdržane

Telegraf 10.04.2024
Na pripremnom ročištu svi optuženi su negirali krivicu, osim Snežane Đorđević koja je izostala sa prethodnog suđenja, zbog čega je sudija u odnosu na nju privremeno razdvojio postupak. Suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i njihovim… »
Platio 350.000 evra da Italijan izađe iz lokala u centru grada, pa shvatio da je nasamaren: Optužnica protiv klana Belivuk…

Platio 350.000 evra da Italijan izađe iz lokala u centru grada, pa shvatio da je nasamaren: Optužnica protiv klana Belivuk…

Nova 10.04.2024
Na suđenju klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, povodom optužbi da su prali novac stečen kriminalnim putem, ponovo je pomenut biznismen Aleksandar Papić. Njena je još tokom istrage jedan od vođa grupe, Miljković, optužio da mu je on dao… »
Žene velje nevolje i Marka mesara svedočile u sudu: Optužene da su "oprale" preko milion evra za ozloglašeni klan: Evo kako…

Žene velje nevolje i Marka mesara svedočile u sudu: Optužene da su "oprale" preko milion evra za ozloglašeni klan: Evo kako…

Blic 10.04.2024
Bojana Belivuk i Tanja Miljković, supruge vođa ozloglašenog klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optužene su za produženo krivično delo pranja novca u saizvršilaštvu. Protiv njih je podignuta optužnica zbog sumnje da su novcem stečenim… »
Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali pranje novca

Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali pranje novca

RTS 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk i Marko Miljković negirali su da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne automobile, stanove i pokretne stvari. Belivuk tvrdi da je novac stekao na mukotrpan i zakonit način, dok… »
"Radio sam dva posla i štedeo, plac mi je kupila tašta": Belivuk i Miljković izneli odbranu na suđenju za pranje novca

"Radio sam dva posla i štedeo, plac mi je kupila tašta": Belivuk i Miljković izneli odbranu na suđenju za pranje novca

NIN 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk je danas negirao optužbe za pranje novca i naveo da je 20 godina radio i štedeo sa svojom suprugom kako bi priuštio svojoj deci bolji život, kao i da je sav novac stekao na "mukotrpan" i na zakonit način… »
Belivuk tvrdi da je novac stekao na mukotrpan i zakonit način

Belivuk tvrdi da je novac stekao na mukotrpan i zakonit način

Politika 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk je danas negirao optužbe za pranje para i naveo da je 20 godina radio i štedeo sa svojom suprugom kako bi priuštio svojoj deci bolji život, kao i da je sav novac stekao na „mukotrpan” i na zakonit… »
Belivuk negira pranje novca: Svako ko je radio dva posla kao ja, mogao je ovoliko da uštedi

Belivuk negira pranje novca: Svako ko je radio dva posla kao ja, mogao je ovoliko da uštedi

Novi magazin 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu počelo je suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću, kao i njihovim suprugama za pranje novca. Na prvom ročištu optuženi su iznosili svoje odbrane. Prvooptuženi Veljko Belivuk je u svojoj javnoj odbrani u sudnici… »
Belivuk negira pranje novca: Svako ko je radio dva posla kao ja, mogao je ovoliko da uštedi

Belivuk negira pranje novca: Svako ko je radio dva posla kao ja, mogao je ovoliko da uštedi

N1 Info 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu počelo je suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću, kao i njihovim suprugama za pranje novca. Na prvom ročištu optuženi su iznosili svoje odbrane. Prvooptuženi Veljko Belivuk je u svojoj javnoj odbrani u sudnici… »
„Nisam stekao imovinu kao navijač Partizana, bavim se obezbeđivanjem ličnosti, pre sam pekao palačinke“: Počelo…

„Nisam stekao imovinu kao navijač Partizana, bavim se obezbeđivanjem ličnosti, pre sam pekao palačinke“: Počelo…

Nova 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je počelo suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i Filipu Ivanovskom, kao i njihovim suprugama Bojani Belivuk, Tanji Miljković i Mariji Ivanovski, ali i Belivukovoj tašti Snežani Đorđević. Sve optužene… »
"Pekao sam palačinke i radio fizičke poslove": Završeno suđenje Velji Nevolji, Marku Mesaru i njihovim ženama zbog pranja…

"Pekao sam palačinke i radio fizičke poslove": Završeno suđenje Velji Nevolji, Marku Mesaru i njihovim ženama zbog pranja…

Blic 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu počelo je suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i Filipu Ivanovskom, kao i njihovim suprugama Bojani Belivuk, Tanji Miljković, Mariji Ivanovski i Belivukovoj tašti Snežani Đorđević zbog pranja novca. Na… »
Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali krivicu za pranje novca

Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali krivicu za pranje novca

Danas 10.04.2024
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama i drugim optuženima za pranje novca u saizvršilaštvu počelo je danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Optuženi se terete za više krivičnih dela pranje novca u saizvršilaštvu u periodu… »
Belivuk i Miljković negirali krivicu za pranje novca

Belivuk i Miljković negirali krivicu za pranje novca

Slobodna Evropa 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk i Marko Miljković negirali su da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne automobile, stanove i pokretne stvari, prenosi Radio-televizija Srbije (RTS). Krivicu za isto krivično delo su… »
Belivuk tvrdio: Radio sam mukotrpno, dva posla, na zakonit način...

Belivuk tvrdio: Radio sam mukotrpno, dva posla, na zakonit način...

B92 10.04.2024
U Specijalnom sudu počelo suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama i ostalim osumnjičenima. Oni se terete da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne automobile, stanove i pokretne stvari. Belivuk je negirao… »
Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali krivicu

Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali krivicu

Euronews 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk i Marko Miljković negirali su da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne automobile, stanove i pokretne stvari. Krivicu su na početku suđenja negirale i njihove supruge Bojana Belivuk… »
Belivuk negirao optužbe za pranje novca, tvrdi da je novac stekao na „zakonit i mukotrpan način“

Belivuk negirao optužbe za pranje novca, tvrdi da je novac stekao na „zakonit i mukotrpan način“

Dnevnik 10.04.2024
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk je danas negirao optužbe za pranje para i naveo da je 20 godina radio i štedeo sa svojom suprugom kako bi priuštio svojoj deci bolji život, kao i da je sav novac stekao na "mukotrpan" i zakonit… »
Belivuk na suđenju negirao optužbe: Novac sam stekao na "mukotrpan" i zakonit način

Belivuk na suđenju negirao optužbe: Novac sam stekao na "mukotrpan" i zakonit način

Insajder 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk je u sredu negirao optužbe za pranje para i naveo da je 20 godina radio i štedeo sa svojom suprugom kako bi priuštio svojoj deci bolji život, kao i da je sav novac stekao na "mukotrpan" i na zakonit način… »
Belivuk tvrdi da je novac stekao na mukotrpan i zakonit način

Belivuk tvrdi da je novac stekao na mukotrpan i zakonit način

RTV 10.04.2024
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu Veljko Belivuk je danas negirao optužbe za pranje para i naveo da je 20 godina radio i štedeo sa svojom suprugom kako bi priuštio svojoj deci bolji život, kao i da je sav novac stekao na "mukotrpan" i na zakonit… »
„Uzeli su pare i iz kasice prasice dece“: Miljković tvrdi da nije prao novac, pomenuo i biznismena Papića i „roleks“…

„Uzeli su pare i iz kasice prasice dece“: Miljković tvrdi da nije prao novac, pomenuo i biznismena Papića i „roleks“…

Nova 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je počelo suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i Filipu Ivanovskom, kao i njihovim suprugama Bojani Belivuk, Tanji Miljković i Mariji Ivanovski, ali i Belivukovoj tašti Snežani Đorđević. Sve optužene… »
Završeno Suđenje Belivuku, Miljkoviću i suprugama: Bojana pozirala ispred suda, vođa klana patetikom hteo da izazove…

Završeno Suđenje Belivuku, Miljkoviću i suprugama: Bojana pozirala ispred suda, vođa klana patetikom hteo da izazove…

Kurir 10.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano javno suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama Bojani Belivuk i Tanji Miljković za pranje novca zarađenog od kriminala. Optužnicom je obuhvaćena i Belivukova tašta, Snežana… »
Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali krivicu za pranje novca

Belivuk, Miljković i njihove supruge negirali krivicu za pranje novca

Radio 021 10.04.2024
Veljko Belivuk i Marko Miljković negirali su u Specijalnom sudu u Beogradu da su novcem stečenim od kriminalnih aktivnosti kupovali luksuzne automobile, stanove i pokretne stvari. Krivicu su na početku suđenja negirale i njihove supruge, kao i F. I. i… »
Žena Velje Nevolje pozirala novinarima! Došla u sud zbog pranja novca, kamera uhvatila i Tanju Miljković

Žena Velje Nevolje pozirala novinarima! Došla u sud zbog pranja novca, kamera uhvatila i Tanju Miljković

Mondo 10.04.2024
Supruge Velje Nevolje i Marka Miljkovića su danas došle na suđenje. Supruge Velje Nevolje i Marka Miljkovića su danas došle na suđenje. U Specijalnom sudu u Beogradu počelo je javno suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama… »
„200.000 smo dobili od gostiju na svadbi od 300 zvanica u Metropolu“: Žena Mareta Mesara novac pravdala svadbom koju ne…

„200.000 smo dobili od gostiju na svadbi od 300 zvanica u Metropolu“: Žena Mareta Mesara novac pravdala svadbom koju ne…

Nova 10.04.2024
Pred Specijalnim sudom u Beogradu u toku je suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, kao i pripadnicima njihove kriminalne grupe sačinjene od njihovih supruga Bojane i Tanje, Belivukove tašte Snežane Đorđević kao, kao i Filip Ivanovski sa svojom… »

Vesti dana »