Povezane vesti

Nakon što je Darko Tomović napustio seriju, oglasio se još jedan glumac iz „Igre sudbine”: Bolje da ne pričam što me…

Nakon što je Darko Tomović napustio seriju, oglasio se još jedan glumac iz „Igre sudbine”: Bolje da ne pričam što me…

Story 10.04.2024
Pre svega dva dana glumac serije „Igra sudbine” Darko Tomović obavestio je svoje pratioce na Instagramu da posle snimljenih 1000 epizoda napušta projekat. Kako je u saopštenju napisao, problem sa glumačkom ekipom nije imao, ali ipak, iza kulisa… »
(Foto): "Život nam vraća samo ono što mi dajemo drugima": Oglasio se producent "Igre sudbine" nakon što su glumci napustili…

(Foto): "Život nam vraća samo ono što mi dajemo drugima": Oglasio se producent "Igre sudbine" nakon što su glumci napustili…

Blic 10.04.2024
Poslednjih 48 sati, glumci Saša Joksimović i Darko Tomović obavestili su svoje pratioce da nisu više deo ekipe serije "Igra sudbine". Dok je Darko izneo detalje zbog kojih je napustio seriju, Saša Joksimović je bio suzdržan i samo je rekao "Ne dao… »
Ne dao bog da kažem zašto me nema u Igri sudbine! Saša Joksimović podigao buru nakon napuštanja hit serije

Ne dao bog da kažem zašto me nema u Igri sudbine! Saša Joksimović podigao buru nakon napuštanja hit serije

Mondo 10.04.2024
Saša Joksimović napustio je seriju "Igra sudbine", a tim povodom se oglasio na društvenim mrežama. Saša Joksimović napustio je seriju "Igra sudbine", a tim povodom se oglasio na društvenim mrežama. Saša Joksimović, srpski glumac i voditelj, koji… »
Oglasio se producent "igre sudbine" nakon što su glumci napustili seriju: Oni opleli po produkciji, a on poručuje samo jedno

Oglasio se producent "igre sudbine" nakon što su glumci napustili seriju: Oni opleli po produkciji, a on poručuje samo jedno

Kurir 10.04.2024
Poslednjih 48 sati, glumci Saša Joksimović i Darko Tomović obavestili su javnost da nisu više deo ekipe serije "Igra sudbine", a sada se na Instagramu oglasio i jedan od producenata, Nikola Burovac. Dok je Darko izneo detalje zbog kojih je napustio… »
(Video) "ne dao Bog da progovorim": Saša Joksimović napustio "Igru sudbine", a sad se oglasio i javno zapretio

(Video) "ne dao Bog da progovorim": Saša Joksimović napustio "Igru sudbine", a sad se oglasio i javno zapretio

Blic 09.04.2024
Glumac Saša Joksimović napustio je seriju "Igra sudbine", a tim povodom se oglasio na mrežama. Kako je Saša istakao, brojni njegovi fanovi su se pitali zbog čega ga nema više u pomenutoj seriji, a on je sada snimio video u kom je sve objasnio. -… »

Vesti dana »