Povezane vesti

Bivši učesnik "Zvezda Granda" umro u 26. godini

Bivši učesnik "Zvezda Granda" umro u 26. godini

Telegraf 10.04.2024
Prijatelji se tužnim porukama opraštaju od pevača. Nekadašnji učesnik muzičkog takmičenja Zvezde Granda, Mujo Hodžić, umro je juče u 26. godini. Mujo je iza sebe ostavio neutešnu porodicu kao i suprugu Lejlu. Od svog voljenog muža oprostila se… »
Emira Đulovića zatekla vest o smrti kolege: Oprostio se od pevača koji je preminuo u 26. godini

Emira Đulovića zatekla vest o smrti kolege: Oprostio se od pevača koji je preminuo u 26. godini

Telegraf 10.04.2024
Vest je rastužila sve. Pevač Mujo Hodžić, nekadašnji takmičar "Zvezda Granda", umro je juče, u 26. godini. Mujo je iza sebe ostavio neutešnu porodicu kao i suprugu Lejlu, a od mladog pevača se opraštaju i kolege. Oproštajnu poruku uputio mu je… »
Preminuo bivši učesnik Zvezda Granda: Porodica pevača (26) neutešna: Ode duša moja, sve na svetu

Preminuo bivši učesnik Zvezda Granda: Porodica pevača (26) neutešna: Ode duša moja, sve na svetu

Kurir 10.04.2024
Nekadašnji učesnik „ Zvezda Granda“ Mujo Hodžić preminuo je utorak u 26. godini. Potresne vesti podelili su njegovi najbliži, koji se tužnim porukama opraštaju od prerano preminulog pevača. – Neka ti dragi Allah podari lepi džennet. Iskreno… »
Umro učesnik "zvezda Granda": Mujo Hodžić preminuo u 26. godini života

Umro učesnik "zvezda Granda": Mujo Hodžić preminuo u 26. godini života

Blic 10.04.2024
Nekadašnji učesnik muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Mujo Hodžić, preminuo je u 26. godini života. Potresnu vest podelili su njegovi najbliži na društvenim mrežama gde se opraštaju od mladog pevača. - Iskreno saučešće porodici i ostaloj… »
"Ode mi duša moja, sve na svetu": Supruga se oprostila bolnim rečima od učesnika "Zvezde Granda" koji je umro u 26. godini

"Ode mi duša moja, sve na svetu": Supruga se oprostila bolnim rečima od učesnika "Zvezde Granda" koji je umro u 26. godini

Blic 10.04.2024
Bivši učesnik "Zvezda Granda" Mujo Hodžić preminuo je juče u 26. godini života, a porodica, prijatelji i kolege se opraštaju od pevača. Naime, potresne vesti podelili su njegovi najbliži, koji se tužnim porukama opraštaju od prerano preminulog… »
Bivši učesnik "zvezde Granda" preminuo u 26. Godini! Supruga neutešna nakon prerane smrti pevača

Bivši učesnik "zvezde Granda" preminuo u 26. Godini! Supruga neutešna nakon prerane smrti pevača

Mondo 10.04.2024
Nekadašnji učesnik takmičenja "Zvezda Granda" Mujo Hodžić preminuo je u 26. godini. Nekadašnji učesnik takmičenja "Zvezda Granda" Mujo Hodžić preminuo je u 26. godini. Potresne vesti, o smrti pevačaMuja Hodžića podelili su njegovi najbliži… »
Porodica Zvezde Granda koji je umro u 26.: Godini neutešna Poznato vreme i mesto sahrane Muja Hodžića: "Sa tugom…

Porodica Zvezde Granda koji je umro u 26.: Godini neutešna Poznato vreme i mesto sahrane Muja Hodžića: "Sa tugom…

Blic 10.04.2024
Učesnik takmičenja "Zvezde Granda" Mujo Hodžić umro je u 26. godini života. Neutešna porodica oglasila se na društvenim mrežama, te obavestila rodbinu i prijatelje da će se sahrana održati 11. aprila. - Sa velikom tugom obaveštavamo rodbinu… »
Tragedija: Nekadašnji učesnik „Zvezda Granda“ preminuo u 26. godini

Tragedija: Nekadašnji učesnik „Zvezda Granda“ preminuo u 26. godini

Večernje novosti 10.04.2024
NEKADAŠNjI učesnik „Zvezda Granda“ Mujo Hodžić preminuo je u 26. godini života. Foto: Printskrin/Zvezde granda Potresnu vest podelili su njegovi najbliži na društvenim mrežama, gde se opraštaju od mladog pevača. - Iskreno saučešće… »
"Ode mi duša moja, sve na svetu" Oglasila se supruga pevača koji je umro u 26. godini

"Ode mi duša moja, sve na svetu" Oglasila se supruga pevača koji je umro u 26. godini

Telegraf 10.04.2024
Velika tuga. Bivši takmičar "Zvezda Granda", Mujo Hodžić, umro je juče u 26. godini. Ova vest potresla je mnoge, a najviše njegove bližnje i suprugu Lejlu Hasić. Od svog voljenog muža oprostila se i javno, putem profila na društvenoj mreži… »

Vesti dana »