Povezane vesti

Vučić: Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom

Vučić: Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom

RTS 10.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom trgovine Kine Vang Ventaom sa kojim je, kako je istakao, razgovarao o strateški važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa, kao i o konkretnim projektima koji će snažno ubrzati rast… »
Vučić se sastao sa kineskim ministrom trgovine: "Razgovarali smo o projektima koji će ubrzati rast Srbije"

Vučić se sastao sa kineskim ministrom trgovine: "Razgovarali smo o projektima koji će ubrzati rast Srbije"

Blic 10.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom. Sa ministrom trgovine NR Kine predsednik je razgovarao o strateški važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa, kao i o… »
Vučić se sastao sa Ventaom: "Ponosan sam na saradnju sa Kinom"

Vučić se sastao sa Ventaom: "Ponosan sam na saradnju sa Kinom"

B92 10.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom, sa kojim je razgovarao o važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa. "Sa ministrom trgovine NR Kine o strateški važnim… »
Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom Vučić se oglasio posle sastanka sa Ventaom

Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom Vučić se oglasio posle sastanka sa Ventaom

Dnevnik 10.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom. Predsednik se posle sastanka oglasio na društvenoj mreži Instagram i napisao: - Sa ministrom trgovine NR Kine o strateški važnim… »
Vučić sa kineskim ministrom trgovine: Ponosan sam na partnersku saradnju

Vučić sa kineskim ministrom trgovine: Ponosan sam na partnersku saradnju

RTV 10.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom sa kojim je, kako je istakao, razgovarao o strateški važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa, kao i o… »
„Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom“: Vučić sa kineskim ministrom o ekonomskim odnosima

„Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom“: Vučić sa kineskim ministrom o ekonomskim odnosima

Sputnik 10.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom sa kojim je, kako je istakao, razgovarao o strateški važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa, kao i o konkretnim… »
"Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom": Vučić se sastao sa kineskim ministrom trgovine Vangom Ventaom

"Ponosan sam na partnersku saradnju sa Kinom": Vučić se sastao sa kineskim ministrom trgovine Vangom Ventaom

Kurir 10.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Sa ministrom Ventaom Vučić je razgovarao o… »
Vučić sa kineskim ministrom Ventaom o strateški važnim aspektima saradnje Srbije i Kine

Vučić sa kineskim ministrom Ventaom o strateški važnim aspektima saradnje Srbije i Kine

Euronews 10.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ministrom trgovine Narodne Republike Kine Vangom Ventaom sa kojim je, kako je istakao, razgovarao o strateški važnim aspektima bilateralnih i ekonomskih odnosa, kao i o konkretnim… »

Vesti dana »