Povezane vesti

Jami o vezi sa Milom govorila prvi put: Ovo će se dogoditi kad umrem

Jami o vezi sa Milom govorila prvi put: Ovo će se dogoditi kad umrem

Story 10.04.2024
Godinama je afera Jasne Milenković Jami i crnogorskog funkcionera Mila Đukanovića tema javnosti, ali pevačica nikada nije priznala ove navode. Ipak, Jasna Milenković Jami o Milu Đukanoviću svojevremeno je govorila, otkrivši da će priroda njihovog… »
"Kad umrem saznaće se istina" Jami progovorila o aferi sa Milom Đukanovićem: Slao je helikopter po mene, bila sam miljenica

"Kad umrem saznaće se istina" Jami progovorila o aferi sa Milom Đukanovićem: Slao je helikopter po mene, bila sam miljenica

Kurir 10.04.2024
Iako nikada nije javno priznala, u medijima se godinama unazad spekuliše o ljubavnoj aferi estradne pevačice i crnogorskog funkcionera. U pitanju su Jasna Milenković Jami i bivši predstednik Crne Gore, Milo Đukanović, a o njihovom odnosu je… »
"Slao je helikopter i mali avion po mene" Jami progovorila o Milu Đukanoviću - Bila sam miljenica!

"Slao je helikopter i mali avion po mene" Jami progovorila o Milu Đukanoviću - Bila sam miljenica!

Mondo 10.04.2024
Jasna Milenković Jami u emisiji pričala da će ćerki ostaviti memoare u kojima će otkriti istinu. Jasna Milenković Jami u emisiji pričala da će ćerki ostaviti memoare u kojima će otkriti istinu Pevačica Jasna Milenković Jami, koja je harala… »
Moćni političar gubio glavu zbog naše pevačice: Njih dvoje vezu nikada nisu priznali: "Kad umrem, saznaće se istina o…

Moćni političar gubio glavu zbog naše pevačice: Njih dvoje vezu nikada nisu priznali: "Kad umrem, saznaće se istina o…

Blic 10.04.2024
U domaćim medijima mnogo se spekulisalo o odnosu pevačice Jasne Milenković Jami i bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića. A sama Jami jednom prilikom je upravo to komentarisala. - Možda ću da napišem knjigu ili memoare, još nisam detaljno… »

Vesti dana »