Povezane vesti

(Video) "sa njegovih deset meseci kreće borba": Braca je heroj koji ne može samostalno da hoda, ali voleo bi da postane…

(Video) "sa njegovih deset meseci kreće borba": Braca je heroj koji ne može samostalno da hoda, ali voleo bi da postane…

Blic 20.04.2024
Braca je mali a zapravo veliki i hrabri borac koji ima želju da postane fudbaler, baš kao i njegov brat, ipak Braca ne može samostalno da hoda, ali ekipa emisije "Srce za decu" koja se emituje subotom u 17.30 sati samo na Blic televiziji na MTS Iris TV… »
(Video) "mora da je švaleracija u pitanju": U rodnom gradu Dženana Lončarevića svi komentarišu razvod od supruge Samire…

(Video) "mora da je švaleracija u pitanju": U rodnom gradu Dženana Lončarevića svi komentarišu razvod od supruge Samire…

Blic 20.04.2024
U medijima je pre nekoliko dana odjeknula vest da se pevač Dženan Lončarević razvodi od supruge Samire sa kojom je bio 25 godina u braku, a u Prijepolju, rodnom gradu ovog pevača sugrađani pričaju o ovoj temi za emisiju "Metar moga sela" koja se… »
(Video) "pare udare u glavu": Dženan Lončarević se razvodi posle 25 godina braka, a doživeo je i veliku tragediju, u…

(Video) "pare udare u glavu": Dženan Lončarević se razvodi posle 25 godina braka, a doživeo je i veliku tragediju, u…

Blic 20.04.2024
Pevač Dženan Lončarević rodom je iz Prijepolja koje je ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS Iris TV kanalu 117 u subotu u 16 sati, obišla upravo zbog aktuelne priče o razvodu pevača i to posle više od dve… »
(Video) "voli kolače i mlade žene": U Prijepolju svi imaju reči hvale za Dženana: "Ima dobru dušu, pomaže narodu"

(Video) "voli kolače i mlade žene": U Prijepolju svi imaju reči hvale za Dženana: "Ima dobru dušu, pomaže narodu"

Blic 20.04.2024
Pevač Dženan Lončarević glavna je tema medija poslednjih dana od kada se pročulo za razvod od supruge Samire sa kojom je bio 25 godina u braku. O ovom događaju kao i o detaljima iz života Dženana Lončarevića samo za emisiju "Metar moga sela"… »
(Video) "15.: Maja kada je moj otac umro, ja sam odigrao predstavu uveče" Marko Janketić gost emisije "Balkanskom ulicom"…

(Video) "15.: Maja kada je moj otac umro, ja sam odigrao predstavu uveče" Marko Janketić gost emisije "Balkanskom ulicom"…

Blic 20.04.2024
U nedelju u 16.30 sati samo na Blic televiziji na MTS Iris TV kanalu 117 gost emisije "Balkanskom ulciom" je glumac Marko Janketić. Marko Janketić je pozorišni, televizijski i filmski glumac koji kako sam kaže u emisiji "Balkanskom ulicom" autorke i… »
Haris Džinović izneo nove optužbe na račun Meline: Imala je paralelnu vezu!

Haris Džinović izneo nove optužbe na račun Meline: Imala je paralelnu vezu!

Svet plus 20.04.2024
Haris Džinović izneo je nove optužbe na račun bivše supruge Meline, koja je prema njegovim navodima imala paralelnu vezu dok je bila sa njim u braku. Nedavno je odjeknula vest da se Haris i Melina Džinoviić razvode, nakon dve decenije zajedničkog… »
"Ovaj aparat služi za merenje temperature na Smederevcu" : Ne propustite vikend izdanje emisije "Neka ti je slatko", jer jela…

"Ovaj aparat služi za merenje temperature na Smederevcu" : Ne propustite vikend izdanje emisije "Neka ti je slatko", jer jela…

Blic 20.04.2024
Voditeljka Tanja Anđelković i njena mama Ljilja odlučile su da se vrate tradicionalnom načinu spremanja hrane. U pomoć im je pristigao čuveni šporet Smederevac. Kako se meri temperatura na njemu, ali i zašto su jela ukusnija koja se na njemu… »
"Umirem! Hoću u zemlju da propadnem" Ceca ispričala kakve je situacije imala sa pokojnim suprugom: Grbava sam ispala

"Umirem! Hoću u zemlju da propadnem" Ceca ispričala kakve je situacije imala sa pokojnim suprugom: Grbava sam ispala

Blic 19.04.2024
Ceca Ražnatović prisetila se u svojoj emisiji "Ceca show" jedne situacije koju je imala sa pokojnim suprugom. U petak, 19. aprila, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje… »
"Ku***nluk nije napravio problem u braku, već..." Šok izjava Harisa Džinovića, evo šta je rekao o propalom braku

"Ku***nluk nije napravio problem u braku, već..." Šok izjava Harisa Džinovića, evo šta je rekao o propalom braku

Blic 19.04.2024
Haris Džinović otvorio je dušu o razvodu od Meline Džinović u "Ceca show". U petak, 19. aprila, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na broju 17. emituje se nova sezona "Ceca show". U… »

Vesti dana »