Povezane vesti

"Mislila sam da će me ostaviti, jer ne mogu da imam decu!" Seka Aleksić iskreno o borbi za potomstvo

"Mislila sam da će me ostaviti, jer ne mogu da imam decu!" Seka Aleksić iskreno o borbi za potomstvo

Mondo 20.04.2024
Seka Aleksić nikad iskrenije o svojoj borbi za potomstvo. Seka Aleksić nikad iskrenije o svojoj borbi za potomstvo. Pevačica Seka Aleksić nedavno je otvoreno pričala o borbi za potomstvo koja je trajala sedam godina. Ona je ispričala sve o svojoj… »
„Mislila sam da će me muž ostaviti jer ne mogu da imam decu“: Seka Aleksić se sedam godina borila za potomstvo

„Mislila sam da će me muž ostaviti jer ne mogu da imam decu“: Seka Aleksić se sedam godina borila za potomstvo

Nova 20.04.2024
Pevačica Seka Aleksić nedavno je otvoreno pričala o borbi za potomstvo koja je trajala sedam godina. Danas je ponosna majka dva sina Jakova i Jovana, koji su centar njenog sveta i maksimalno im je posvećena zajedno sa suprugom Veljkom. „To je period… »
"Mislila sam da će me suprug ostaviti jer ne mogu da imam decu": Naša pevačica se sedam godina borila za potomstvo: "Treća…

"Mislila sam da će me suprug ostaviti jer ne mogu da imam decu": Naša pevačica se sedam godina borila za potomstvo: "Treća…

Blic 20.04.2024
Pevačica Seka Aleksić nedavno je otvoreno pričala o borbi za potomstvo koja je trajala sedam godina. - To je period o kom ja sa radošću govorim. Da vam kažem, mi kao narod nismo edukovani što se tiče vantelesne oplodnje. Nisam znala da su ljudi… »
"Mislila sam da će me suprug ostaviti jer ne mogu da imam decu" Seka Aleksić se 7 godina borila za potomstvo: Otkrila sve

"Mislila sam da će me suprug ostaviti jer ne mogu da imam decu" Seka Aleksić se 7 godina borila za potomstvo: Otkrila sve

Kurir 20.04.2024
Pevačica Seka Aleksić nedavno je otvoreno pričala o borbi za potomstvo koja je trajala sedam godina. Ona je ispričala sve o svojoj borbi za potomstvo. Danas je ponosna majka dva sina Jakova i Jovana, koji su centar njenog sveta i maksimalno im je… »

Vesti dana »