Povezane vesti

(Foto): Oronuli zidovi puni vlage, propali nameštaj, stari šporet koji ne radi: Posetili smo bivšeg bubnjara "YU grupe" u…

(Foto): Oronuli zidovi puni vlage, propali nameštaj, stari šporet koji ne radi: Posetili smo bivšeg bubnjara "YU grupe" u…

Blic 26.04.2024
Nekadašnji bubnjar "YU grupe", Slobodan Jurišić Jura, trenutno prolazi kroz pravi pakao. Ekskluzivnu ispovest jednog od najpopularnijih bubnjara možete pogledati u ponedeljak u emisiji Moj dan, Blic dan koja se emituje od 14:30 na kanalu 117. Slobodan… »
Ukrali su mi pare od prodatog stana Bivši bubnjar YU grupe u jezivom stanju za Kurir: Ostao sam na ulici, sad sam okružen…

Ukrali su mi pare od prodatog stana Bivši bubnjar YU grupe u jezivom stanju za Kurir: Ostao sam na ulici, sad sam okružen…

Kurir 26.04.2024
Muzičar Slobodan Jurišić jedan je od najzastupljenijih bubnjara u Srbiji, podelio je u kakvim uslovima živi. View this post on Instagram A post shared by Slobodan Jurisic (@slobodanjurisic) On se oglasio potresnom objavom na društvenoj mreži… »
"Ukrali su mi 19.000 evra, živim kao slepac i ker": Bivši bubnjar "YU grupe" prolazi kroz pakao: "Uplaćuju mi po 2.000…

"Ukrali su mi 19.000 evra, živim kao slepac i ker": Bivši bubnjar "YU grupe" prolazi kroz pakao: "Uplaćuju mi po 2.000…

Blic 26.04.2024
Nekadašnji bubnjar "YU grupe", Slobodan Jurišić Jura,trenutno prolazi kroz pakao. Naime, kako je Slobodan istakao na svom Fejsbuk profilu, trenutno živi u kući bez struje i vode i da je bolestan. Tim povodom smo ga pozvali i on nam je otkrio šta se… »
"Živim u kući bez struje i vode, ostao sam bez ičega": Bivši bubnjar "YU grupe" u teškom stanju, moli za pomoć

"Živim u kući bez struje i vode, ostao sam bez ičega": Bivši bubnjar "YU grupe" u teškom stanju, moli za pomoć

Blic 26.04.2024
Nekadašnji bubnjar "YU grupe", Slobodan Jurišić Jura oglasio se potresnom objavom gde je otkrio da prolazi kroz pakao. Naime, kako je Slobodan istakao na svom Fejsbuk profilu, trenutno živi u kući bez struje i vode i da je bolestan. - Bio sam bubnjar… »
"Živim u kući bez struje i vode, sam sam i bolestan" Bivši bubnjar Yu grupe u teškom stanju, uputio javni apel

"Živim u kući bez struje i vode, sam sam i bolestan" Bivši bubnjar Yu grupe u teškom stanju, uputio javni apel

Kurir 26.04.2024
Proslavljeni muzičar Slobodan Jurišić Jura, jedan je od najzastupljenijih bubnjara u Srbiji, oglasio se potresnom objavom na društvenoj mreži "Fejsbuk", gde je priznao da trenutno prolazi kroz pakao. Naime, kako je Jurišić istakao, živi sam i… »
"Živim u kući bez struje i vode, sam sam i bolestan!" Bivši bubnjar "Yu grupe" moli za pomoć

"Živim u kući bez struje i vode, sam sam i bolestan!" Bivši bubnjar "Yu grupe" moli za pomoć

Mondo 26.04.2024
Slobodan Jurišić, nekadašnji bubnjar "Yu grupe" moli za pomoć-. Slobodan Jurišić, nekadašnji bubnjar "Yu grupe" moli za pomoć- Nekadašnji bubnjar "YU grupe", Slobodan Jurišić Jura oglasio se na svom Fejsbuku i otkrio da prolazi veoma težak… »

Vesti dana »