Povezane vesti

"Vodimo ljubav između putovanja": Ruška Jakić osvojila dosta mlađeg dečka pa opisala njihov odnos

"Vodimo ljubav između putovanja": Ruška Jakić osvojila dosta mlađeg dečka pa opisala njihov odnos

Mondo 27.04.2024
Ruška Jakić udavala se tri puta, a sada je osvojila mnogo mlađeg partnera. Ruška Jakić udavala se tri puta, a sada je osvojila mnogo mlađeg partnera. Voditeljka Ruška Jakić i dalje pleni energijom tinejdžerke, a nedavno je pričala o mlađem… »
Rušku Jakić je opčinio mlađi muškarac, pre 3 godine je htela čak i da se uda: Jedna stvar je posebno oduševila

Rušku Jakić je opčinio mlađi muškarac, pre 3 godine je htela čak i da se uda: Jedna stvar je posebno oduševila

Telegraf 27.04.2024
Najviše joj se, kako je tada otkrila, dopao njegov fizički izgled. Voditeljka Ruška Jakić ruši tabu teme gotovo svakom svojom izjavom, pa je tako nedavno zaintrigirala javnost o znatno mlađem, mišićavom muškarcu za kojeg je, kako tvrdi, htela da… »
„Najviše sam uživala kada smo vodili ljubav“: Ruška Jakić pisala pismo mlađem dečku koji ju je oduševio

„Najviše sam uživala kada smo vodili ljubav“: Ruška Jakić pisala pismo mlađem dečku koji ju je oduševio

Nova 27.04.2024
Voditeljka Ruška Jakić i dalje pleni energijom tinejdžerke, a nedavno je pričala o mlađem partneru kojim je bila opčinjena. Ruška je jednom prilikom otkrila da je tom muškarcu napisala pismo u kom je pohvalila sve njegove adute. „Moju energiju… »
"Uživam kad vodimo ljubav": Ruška Jakić o mlađem dečku koji ju je oduševio: "Ima oči boje mode, kosu boje lešnika…

"Uživam kad vodimo ljubav": Ruška Jakić o mlađem dečku koji ju je oduševio: "Ima oči boje mode, kosu boje lešnika…

Blic 27.04.2024
Voditeljka Ruška Jakić i dalje pleni energijom tinejdžerke, a nedavno je pričala o mlađem partneru kojim je bila opčinjena. - Moju energiju ne može retko ko da prati. Je l’ treba neko sa štapom u ruci da me vodi?Opisaću ti frajera koji postoje… »
"Uživam dok vodim ljubav sa njim" Ruška Jakić osvojila dosta mlađeg dečka, pa svima otkrila njihovu intimu

"Uživam dok vodim ljubav sa njim" Ruška Jakić osvojila dosta mlađeg dečka, pa svima otkrila njihovu intimu

Kurir 27.04.2024
Voditeljka Ruška Jakić i dalje pleni energijom tinejdžerke, a nedavno je pričala o mlađem partneru kojim je bila opčinjena. - Moju energiju ne može retko ko da prati. Je l’ treba neko sa štapom u ruci da me vodi?Opisaću ti frajera koji postoje… »

Vesti dana »