Povezane vesti

Prvo oglašavanje Karleuše za kurir nakon editinih šok optužbi: To što je rekla... (video)

Prvo oglašavanje Karleuše za kurir nakon editinih šok optužbi: To što je rekla... (video)

Kurir 27.04.2024
Netrpeljivost između Jelene Karleuše i Edite Aradinović traje već neko vreme. Sve je počelo kada je mlada pevačica nedavno istakla da Karleušine pesme sa novih albuma, "Alpha" i "Omega", "nisu njena šoljica čaja". Strasti su se nakon toga na… »
Edita ponovo provocira JK! Sve šokirala ovom objavom: Moraćemo da snimimo...

Edita ponovo provocira JK! Sve šokirala ovom objavom: Moraćemo da snimimo...

Kurir 27.04.2024
Estradni rat između Jelene Karleuše i Edite Aradinović se sve više zahuktava i poprima nove razmere. Sve je krenulo kada je Edita prošle godine istakla da Karleušini albumi "nisu njena šoljica čaja", nakon čega se Jelena razočarala i tada… »
Edita iznela optužbe na račun Karleuše: Mama Jeco...

Edita iznela optužbe na račun Karleuše: Mama Jeco...

Kurir 27.04.2024
Na crnoj listi Jelene Karleuše od prošle godine se našla i Edita Aradinović, nakon što je rekla da joj se ne dopadaju njeni novi albumi, iako je prisustvovala promociji istih. Karleuša je tada istakla da je "razočarana", a nešto malo kasnije u… »
„Džukačko ponašanje je to što si spavala s mojim dečkom“: Edita iznela šokantne optužbe na Karleušin račun, evo…

„Džukačko ponašanje je to što si spavala s mojim dečkom“: Edita iznela šokantne optužbe na Karleušin račun, evo…

Nova 27.04.2024
Još jedan estradni rat je, kako se čini, upravo počeo. Naime, netrpeljivost između pevačica Jelene Karleuše i Edite Aradinović traje već neko vreme, a sve je počelo kada je Edita rekla da pesme sa Jeleninih novih albuma „Alfa“ i „Omega“… »
Jelena Karleuša i Edita ponovo zaratile: Spavala si mi sa dečkom! (FOTO)

Jelena Karleuša i Edita ponovo zaratile: Spavala si mi sa dečkom! (FOTO)

Svet plus 27.04.2024
Jelena Karleuša i Edita Aradinović, iako je delovalo da su izgladile odnose, ponovo su zaratile. Dve pevačice prvi put su se sukobile kada je Edita rekla da Jelenini albumi "Alfa i Omega", nisu njena "šollja čaja". Ipak, brzo je usledilo primirje, pa… »
Džukačko ponašanje je što si mi spavala s dečkom! Edita urnisala jk u Instagram objavama!

Džukačko ponašanje je što si mi spavala s dečkom! Edita urnisala jk u Instagram objavama!

Mondo 27.04.2024
Taman što su zakopale ratne sekire, Edita Aradinović u nizu objava iznela je žestoke optužbe na račun Jelene Karleuše! Taman što su zakopale ratne sekire, Edita Aradinović u nizu objava iznela je žestoke optužbe na račun Jelene Karleuše! Edita… »

Vesti dana »