Povezane vesti

Milošević: Imali smo sreće da ne primimo gol... Možda smo i mi i Zvezda ostali dužni navijačima...

Milošević: Imali smo sreće da ne primimo gol... Možda smo i mi i Zvezda ostali dužni navijačima...

Sportski žurnal 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igrali su večeras nerešeno bez golova, u 24. kolu Super lige Srbije. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da njegova ekipa igrom u prvom poluvremenu današnjeg derbija protiv Crvene zvezde nije… »
''Najgori derbi''?! Šta je Ostojića šokiralo u Partizanovoj igri?

''Najgori derbi''?! Šta je Ostojića šokiralo u Partizanovoj igri?

Sportske.net 01.03.2020
Fudbaler Partizana Bojan Ostojić rekao je da je današnji derbi protiv Crvene zvezde najlošiji koji je on odigrao do sada. Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su danas bez golova u utakmici 24. kola Super lige Srbije. "Odigrao sam oko desetak… »
Stanković ponosan: Prvo poluvreme je bila dominacija

Stanković ponosan: Prvo poluvreme je bila dominacija

Vesti online 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su nerešeno, bez golova 162. Večiti derbi koji je na stadionu Rajko Mitić odigran u okviru 24. kola Super lige Srbije. Posle meča, trener Crvene zvezde Dejan Stanković istakao je da je ponosan na svoje… »
Borjan: Mogao sam suncobran da otvorim! Degenek: Partizan se ništa nije pitao u prvom delu

Borjan: Mogao sam suncobran da otvorim! Degenek: Partizan se ništa nije pitao u prvom delu

Hot sport 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su u 162. ‘večitom derbiju’, a navijači su ostali uskraćeni za fudbalsku predstavu kakvu bi ‘večiti derbi’ trebalo da pruži. Milan Borjan nije imao mnogo posla u večerašnjem meču. – Veoma… »
Degenek: Dajemo golove kad treba i kad možemo...

Degenek: Dajemo golove kad treba i kad možemo...

Mozzart sport 01.03.2020
"Ubedljivo prvo poluvreme s naše strane, nisu se nista pitali", poručio štoper Crvene zvezde. Nije Crvena zvezda imala puno problema u defanzivi. Partizan je u ofanzivnom segmentu bio daleko ispod svog nivoa, ali bez obzira na tu činjenicu Miloš… »
Stanković: Hvala što ste dali dušu! Milošević: Nismo dobro počeli meč, sreća da nismo primili gol!

Stanković: Hvala što ste dali dušu! Milošević: Nismo dobro počeli meč, sreća da nismo primili gol!

Hot sport 01.03.2020
Treneri Crvene zvezde i Partizana na različit način videli su 162. “večiti” derbi. Savo Milošević je upitan šta je nedostajalo njegovom timu da stigne do pobede na ‘Marakani. – Mojoj ekipi je falilo više energije, to je sigurno, pogotovo u… »
Dejan Stanković: Moji momci su vukovi... Čeka nas dug proces

Dejan Stanković: Moji momci su vukovi... Čeka nas dug proces

Mozzart sport 01.03.2020
Trener crveno-belih odgovorio zašto Vukanović, a ne Pavkov... Identično igračkoj karijeri Dejan Stanković je derbi odiseju kao trener počeo remijem. Te 1995. godine bilo je 1:1. Večeras nije bilo golova uz utisak da je moglo i moralo mnogo bolje. I… »
Stanković o Boaćiju i Rodiću: Stisli zube, dali su mi dušu, tako se igra za Crvenu zvezdu

Stanković o Boaćiju i Rodiću: Stisli zube, dali su mi dušu, tako se igra za Crvenu zvezdu

Sportski žurnal 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igrali su večeras nerešeno bez golova, u 24. kolu Super lige Srbije. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je njegova ekipa kontrolisala današnji derbi protiv Partizana i dodao da je sve što su… »
Nikolić: Radili smo visok presing, to mi se dopalo

Nikolić: Radili smo visok presing, to mi se dopalo

Sportski žurnal 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igrali su večeras nerešeno bez golova, u 24. kolu Super lige Srbije. Fudbaler Crvene zvezde Veljko Nikolić rekao je da nije zadovoljan rezultatom u današnjem derbiju protiv Partizana. - Zahtevna utakmica sa puno… »
Milošević: Ovde sam jako kritičan, a u svlačionici sam bio mnogo žešći

Milošević: Ovde sam jako kritičan, a u svlačionici sam bio mnogo žešći

Mondo 01.03.2020
Trener Partizana je bio samokritičan posle remija (0:0) protiv Crvene zvezde. Trener Partizana je bio samokritičan posle remija (0:0) protiv Crvene zvezde. Savo Milošević nije bio zadovoljan onim što je video od svog tima u 162. "večitom" derbiju, a… »
Stanković ne prestaje da hvali svoje ''vukove'', otkrio i u čemu je Partizan ''oborio rekord''

Stanković ne prestaje da hvali svoje ''vukove'', otkrio i u čemu je Partizan ''oborio rekord''

Sportske.net 01.03.2020
Odmah posle meča je poručio da je ''preponosan'' na svoje igrače, a u istom stilu je nastavio i tokom pres konferencije. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je zadovoljan današnjom utakmicom protiv Partizana, iako je završena… »
"Ništa se nisu pitali, moglo je da bude gadno za njih"

"Ništa se nisu pitali, moglo je da bude gadno za njih"

N1 Info 01.03.2020
Fudbaler Crvene zvezde Miloš Degenek kaže da su crveno-beli bili dominantni u odnosu na Partizan i da su zaslužili pobedu. Pobednika u 162. večitom derbiju nije bilo. Meč na stadionu Rajko Mitić završen je bez golova. "Prvo poluvreme se ništa nisu… »
Prekid nas je isekao, moramo da razmislimo kako dalje: Milošević smatra da je Zvezda bila bolja

Prekid nas je isekao, moramo da razmislimo kako dalje: Milošević smatra da je Zvezda bila bolja

Telegraf 01.03.2020
Pretpostavio sam da možemo da ih iznenadimo, ali nismo uspeli, kaže trener Partizana. Svestan je i Savo Milošević da je njegov tim ostao dužan u 162. večitom derbiju, a nema problem da prizna da su crveno-beli bili bolji večeras pd njegovog tima. -… »
Zvezda i Partizan odigrali bez golova

Zvezda i Partizan odigrali bez golova

Beta 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igrali su večeras nerešeno bez golova, u 24. kolu Super lige Srbije. Crvena zvezda je prva na tabeli srpskog prvenstva sa 63 boda, 11 više od drugoplasiranog Partizana. Zvezda je bila bolja i opasnija, posebno u… »
Milošević: Nismo odgovorili na Zvezdinu agresiju, zaslužili smo gol

Milošević: Nismo odgovorili na Zvezdinu agresiju, zaslužili smo gol

Vesti online 01.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su nerešeno, bez golova 162. Večiti derbi koji je na stadionu Rajko Mitić odigran u okviru 24. kola Super lige Srbije. Posle meča, trener Partizana Savo Milošević istakao je da je nerešen ishod i… »

Vesti dana »