Povezane vesti

Ubiše mi dete na pravdi boga: Nemanja otišao da prošeta s devojkom i više se nije vratio! Potresna ispovest majke (foto)

Ubiše mi dete na pravdi boga: Nemanja otišao da prošeta s devojkom i više se nije vratio! Potresna ispovest majke (foto)

Kurir 26.12.2020
Nemanja Anastasijević (18) je ubijen, a njegova devojka povređena u sukobu mladića kod Gadžinog Hana. Povređen je i Milan T. (18), čija se uloga utvrđuje. Nemanja Anastasijević (18) iz Zaplanjske Toponice kod Gadžinog Hana izboden je nasmrt juče… »
Mladić ubijen u tuči kod Gadžinog Hana, drugi kritično, povređena i devojčica

Mladić ubijen u tuči kod Gadžinog Hana, drugi kritično, povređena i devojčica

N1 Info 26.12.2020
Nemanja T. (18) ubijen je rano jutros u tuči više mladića u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana. Lekari niškog Kliničkog centra bore se za život M.T. (18) iz Zaplanjske Toponice, pošto je jutros izboden u tuči u kojoj je stradao njegov… »
Jecaj majke ubijenog Nemanje: Sine, mlad si da odeš u grob

Jecaj majke ubijenog Nemanje: Sine, mlad si da odeš u grob

Nova 26.12.2020
Selom Zaplanjska Topionica u kojem je Nemanja A. jutros ubijen na svirep način, ubadanjem nožem u srce, ceo dan se čuje plač i lelek njegove majke Anice Antanasović. Zvoni telefon, zove me neka žena: “Alo, brzo dođi u prodavnicu”. Ja dođem… »
Majka svirepo izbodenog tinejdžera: "Neka žena me je zvala i rekla da hitno dođem u prodavnicu, ja tamo, a moj Nemanja leži…

Majka svirepo izbodenog tinejdžera: "Neka žena me je zvala i rekla da hitno dođem u prodavnicu, ja tamo, a moj Nemanja leži…

Blic 26.12.2020
Zvoni telefon, zove me neka žena: "Alo, brzo dođi u prodavnicu". Ja dođem tamo, a Nemanja na putu leži sav u krvi... Ovako jecajući za "Blic" priča Anica Antanasović, majka osamnaestogodišnjeg Nemanje koji je jutros nasmrt izboden u selu… »
U dvorištu parkiran krvav automobil: Na mestu zločina pronađen nož, ali se ne zna ko je ubio Nemanju (18)

U dvorištu parkiran krvav automobil: Na mestu zločina pronađen nož, ali se ne zna ko je ubio Nemanju (18)

Blic 26.12.2020
Tragedija koja se rano jutros dogodila u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han duboko je potresla sve stanovnike ovog mesta, a ono što još nikome nije jasno je: Ko je ubio Nemanju Antanasović (18)? Ko je prvi primetio Nemanjino telo u lokvi… »
Ubiše mi dete na pravdi boga, usvojili smo ga kad je imao 39 dana: Majka ubijenog Nemanje u šoku, ne prestaje da plače

Ubiše mi dete na pravdi boga, usvojili smo ga kad je imao 39 dana: Majka ubijenog Nemanje u šoku, ne prestaje da plače

Mondo 26.12.2020
Nemanja A. (18) iz Zaplanjske Toponice izboden je nožem na smrt nešto pre šest časova ujutru na sokaku u rodnom selu. Nemanja A. (18) iz Zaplanjske Toponice izboden je nožem na smrt nešto pre šest časova ujutru na sokaku u rodnom selu. Za ubistvo… »
Masovna tuča kod Gadžinog Hana – mladić preminuo, više povređenih

Masovna tuča kod Gadžinog Hana – mladić preminuo, više povređenih

RTS 26.12.2020
Osamnaestogodišnji N. A. iz Zaplanjske Toponice kod Gadžinog Hana stradao je rano jutros u tuči u kojoj je učestvovalo više osoba. Kako nezvanično saznajemo, u tuči koja se dogodila nešto posle 6.30 su korišćeni noževi. Od povreda zadobijenih u… »
Maloletničko krvoproliće kod Gadžinog Hana

Maloletničko krvoproliće kod Gadžinog Hana

Luftika 26.12.2020
Nemanja A. (18) ubijen je rano jutros u masovnoj tuči u selu Zaplanjska Toponica blizu Gadžinog Hana. Kako se nezvanično navodi, u sukobu je bilo više osoba starosti oko 18 godina, a Nikola je više puta uboden nožem s leđa u srce. Jeziv slučaj… »
Lekari se bore za život mladića (18) povredjenog u tuči, u kojoj je ubijen njegov vršnjak

Lekari se bore za život mladića (18) povredjenog u tuči, u kojoj je ubijen njegov vršnjak

Novi magazin 26.12.2020
Lekari niškog Kliničkog centra bore se za život M.T. (18) iz Zaplanjske Toponice, u opštini Gadžin Han, pošto je jutros izboden u tuči u kojoj je stradao Nemanja T. (18). U niškom Kliničkom centru hospitalizovana je i četrnaestogodišnja… »
Borba za život mladića povređenog u Zaplanjskoj Toponici

Borba za život mladića povređenog u Zaplanjskoj Toponici

Niške vesti 26.12.2020
U niškom Kliničkom centru hospitalizovana je i četrnaestogodišnja devojčica zbog lakše ubodne rane. M.T. je u toku prepodneva operisan zbog ubodne rane u predelu grudnog koša i neposredno je životno ugrožen. „Devojčica ima ubodnu ranu u… »
U masovnoj tuči ubijen mladić (18): Vršnjak ga ubo nožem u srce, preminuo na putu ka bolnici

U masovnoj tuči ubijen mladić (18): Vršnjak ga ubo nožem u srce, preminuo na putu ka bolnici

Mondo 26.12.2020
Jeziv obračun. Jeziv obračun. Nemanja A. (18) ubijen jutros u selu Zapljanjska Toponica u Gadžinom Hanu. U sukobu više osoba zadobio je nekoliko rana sa leđa nožem u srce. Preminuo je na putu ka bolnici. Istovremeno, u obračunu je povređen i… »
Momak koji je do smrti ubadao Nemanju u srce u teškom stanju

Momak koji je do smrti ubadao Nemanju u srce u teškom stanju

Nova 26.12.2020
M. T. (18), koji se sumnjiči da je jutros ubio Nemanju A. ubadajući ga u srce u selu Zaplanjska Toponica, kako saznajemo iz KC Niš, nalazi se u teškom stanju i trenutno se, kako kažu, bori za život. “Primljen je rano jutros sa teškim telesnim… »
Nemanju ubio prijatelj? Ovo je osumnjičeni za stravičan zločin u Gadžinom Hanu

Nemanju ubio prijatelj? Ovo je osumnjičeni za stravičan zločin u Gadžinom Hanu

Večernje novosti 26.12.2020
NEMANjA A. star 19 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han. Kako "Novosti" saznaju, osumnjičeni za ovaj užasan zločin je Nemanjin prijatelj M.T. Podsetimo, M.T. je takođe povređen i nalazi se u… »
Izbodena i devojčica (14): Najnoviji detalji krvavog pira

Izbodena i devojčica (14): Najnoviji detalji krvavog pira

Nova 26.12.2020
U krvoproliću u kojem je jutros u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana nasmrt u srce izboden Nikola A., kako nezvanično saznajemo, povređena je i devojčica (14). Iz KC Niš, u kojem je hospitalizovana, rekli su da je ubodena nožem u grudni… »
Ovo je Nemanja (18) koji je jutros ubijen nožem sa leđa: Komšija otkrio detalje tragedije kod Gadžinog Hana (foto)

Ovo je Nemanja (18) koji je jutros ubijen nožem sa leđa: Komšija otkrio detalje tragedije kod Gadžinog Hana (foto)

Večernje novosti 26.12.2020
NEMANjA A. star 18 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han. Nemanja je u zadobio više ubodnih rana sa leđa, najverovatnije u srce. Osamnaestogodišnjak je preminuo na putu ka bolnici. Foto: Фото: Ј… »
Rekao mi je uboden sam, traži kola: Komšija ispričao šta se desilo u Gadžinom Hanu

Rekao mi je uboden sam, traži kola: Komšija ispričao šta se desilo u Gadžinom Hanu

Večernje novosti 26.12.2020
NEMANjA A. star 18 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han. Kako za "Novosti" priča Dejan T, otac Nemanjinog prijatelja M.T, Nemanja je došao sa devojkom kod njih da traži pomoć, napao ga je "neki crni… »
Da je sve skrivio bogu, pa da nije toliko propatio: Roditelji ubijenog Nemanje kroz suze opisali šta se dogodilo njihovom sinu…

Da je sve skrivio bogu, pa da nije toliko propatio: Roditelji ubijenog Nemanje kroz suze opisali šta se dogodilo njihovom sinu…

Večernje novosti 26.12.2020
NEMANjA A. star 19 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han. Najtužnije je danas u kući Nemanjinih roditelja, koji sa fotografijama sina u rukama stoje na kućnom pragu, jecaju, pitaju se zašto se ovo… »
"U 6 jutros je tražio pomoć, moj sin je krenuo s: Njima..." Otac mladića koji je osumnjičen da je ubio druga kaže da njih…

"U 6 jutros je tražio pomoć, moj sin je krenuo s: Njima..." Otac mladića koji je osumnjičen da je ubio druga kaže da njih…

Blic 26.12.2020
Dejan Tanić, otac izbodenog Milana T. (18) koji je, prema prvim informacijama, osumnjičen da je nasmrt izbo Nemanju A. (18), kaže da su njih dvojica bili drugovi i da nisu bili ni u kakvom sukobu. - Nemanja je oko 6 sati jutros došao na naša vrata sa… »
Mladić ubijen u tuči kod Gadžinog Hana u kojoj je učestvovalo više osoba

Mladić ubijen u tuči kod Gadžinog Hana u kojoj je učestvovalo više osoba

Danas 26.12.2020
Nemanja A. (18) ubijen je rano jutros u tuči više mladića u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana. On je u tuči više osoba zadobio nekoliko ubodnih rana u srce i preminuo je na putu prema niškom Kliničkom centru. Mediji su javili da je u… »
Krvavi pir zbog droge: Nemanja (18) ubadan u srce do smrti

Krvavi pir zbog droge: Nemanja (18) ubadan u srce do smrti

Nova 26.12.2020
Nemanja A. star 18 godina ubijen je u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana, a kako se nezvanično navodi, pretpostavlja se da je razlog krvavog pira droga koja se, kako tvrde meštani, nedavno pojavila u njihovom selu. Nemanja A. je, podsetimo, u… »
Jeziv zločin u gadžinom hanu: Mladića (18) vršnjak nekoliko puta ubo nožem u srce, izdahnuo na putu ka bolnici

Jeziv zločin u gadžinom hanu: Mladića (18) vršnjak nekoliko puta ubo nožem u srce, izdahnuo na putu ka bolnici

Blic 26.12.2020
Nemanja A. (18) ubijen je jutros oko 6.40 sati u tuči u kojoj je učestvovalo više mladića u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han, dok je mladić M. T. (18) koji se sumnjiči da mu je naneo fatalne povrede zadobio telesne povrede. Ubijeni… »
Crno subotnje jutro u Srbiji: Nemanju (18) s leđa nožem u srce ubo vršnjak u selu kod Gadžinog Hana, preminuo na putu do…

Crno subotnje jutro u Srbiji: Nemanju (18) s leđa nožem u srce ubo vršnjak u selu kod Gadžinog Hana, preminuo na putu do…

Kurir 26.12.2020
GADŽIN HAN - Mladić Nemanja A. (18) stradao je rano jutros u tuči više mladića u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana. On je u sukobu više osoba zadobio nekoliko ubodnih rana s leđa, nožem u srce. Nesrećni mladić preminuo je na putu do… »
Mladić (18) zario vršnjaku nož u srce, umro u kolima Hitne

Mladić (18) zario vršnjaku nož u srce, umro u kolima Hitne

Nova 26.12.2020
Nemanja A. (18) ubijen je rano jutros u masovnoj tuči u selu Zaplanjska Toponica blizu Gadžinog Hana. Kako se nezvanično navodi, u sukobu je bilo više osoba starosti oko 18 godina, a Nikola je više puta uboden nožem s leđa u srce. Preminuo je u… »
Mladić ubijen u masovnoj tuči kod Gadžinog Hana, zadobio više uboda u srce

Mladić ubijen u masovnoj tuči kod Gadžinog Hana, zadobio više uboda u srce

Radio 021 26.12.2020
Osamnaestogodišnji N.A. ubijen je rano jutros u tuči više mladića u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana. On je, tokom tuče više osoba, zadobio nekoliko uboda u srce i preminuo je na putu do bolnice. U obračunu je povređen i njegov vršnjak… »
U tuči izboden nožem u srce? Ubijen mladić (18) u Gadžinom Hanu!

U tuči izboden nožem u srce? Ubijen mladić (18) u Gadžinom Hanu!

Večernje novosti 26.12.2020
NEMANjA A. star 18 godina ubijen je jutros u tuči više osoba u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han. Nemanja je u sukobu zadobio više ubodnih rana sa leđa, najverovatnije u srce. Osamnaestogodišnjak je preminuo na putu ka bolnici. U ovom… »
Tragedija u Srbiji: Nožem u srce ubo vršnjaka, mladić preminuo na putu do bolnice

Tragedija u Srbiji: Nožem u srce ubo vršnjaka, mladić preminuo na putu do bolnice

Srbija danas 26.12.2020
Šta se to dešava od jutros? Mladić Nemanja A. (18) ubijen je rano jutros u tuči više mladića u selu Zaplanjska Toponica kod Gadžinog Hana. On je u sukobu više osoba zadobio nekoliko ubodnih rana sa leđa nožem u srce. Nesrećni mladić preminuo… »

Vesti dana »