Povezane vesti

Zvanično: Novak Đoković nominovan za sportistu godine, konkurencija nikad jača

Zvanično: Novak Đoković nominovan za sportistu godine, konkurencija nikad jača

Vesti online 02.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nominovan je za najboljeg sportistu sveta za 2022. godinu. Laureus koji se tradicionalno dodeljuje sportisti godine, suzio je izbor na šest kandidata. Đoković je bez dileme veliki favorit, jer je prošle godine… »
Nadal: Voleo bih da budem grend slem rekorder, ali nisam opsednut time

Nadal: Voleo bih da budem grend slem rekorder, ali nisam opsednut time

Beta 02.02.2022
Španski teniser Rafael Nadal, koji je osvajanjem Australijan opena pretekao Novaka Djokovića i Rodžera Federera, rekao je danas da bi voleo da ostane rekorder po broju grend slem titula, ali da nije opsednut time. "Da li želim da budem onaj sa… »
"Voleo bih, ali..." Nadal: Mislim da 21 grend slem nije dovoljan da budem rekorder

"Voleo bih, ali..." Nadal: Mislim da 21 grend slem nije dovoljan da budem rekorder

Večernje novosti 02.02.2022
Tanjug/AP "Bik sa Majorke" je u maratonskom finalu posle velikog preokreta pobedio Danila Medvedeva sa 3:2 i tako drugi put u karijeri osvojio grend slem u Melburnu (prvi put slavio 2009. godine). - Bilo je teških trenutaka jer je u prvom setu bio bolji… »
Nadal: Mislim da 21. grend slem titula neće biti dovoljna za rekord

Nadal: Mislim da 21. grend slem titula neće biti dovoljna za rekord

Nova 02.02.2022
Španski teniser Rafael Nadal doputovao je na Majorku nakon osvojenog Australijan opena, a ubrzo po sletanju imao je i interesantnu izjavu. Nadal je u Melburnu stigao do 21. grend slem titule kojom je pretekao Novaka Đokovića i Rodžera Federera, koji… »
Britanac poručuje: ‘Novak će osvojiti najviše grend slemova! Uvek sam to pričao!’

Britanac poručuje: ‘Novak će osvojiti najviše grend slemova! Uvek sam to pričao!’

Hot sport 02.02.2022
Nekadašnji teniski as veruje da će ‘prvi reket sveta’ osvajati’ dve prestižne titule po sezoni! Bivši teniser iz Velike Britanije, Greg Rusedski, uveren je da će Novak Đoković po završetku karijeru imati najviše osvojenih grend slem titula… »
Britanac tvrdi: Novak će imati najviše slemova, najbolji je

Britanac tvrdi: Novak će imati najviše slemova, najbolji je

N1 Info 02.02.2022
Nekadašnji britanski teniser Greg Rusedski veruje da će Novak Đoković karijeru završiti sa više grend slemova od najvećih rivala - Rafaela Nadala i Rodžera Federera. Nadal je u nedelju osvojio rekordnu 21. grend slem titulu, pošto je u finalu… »
Nadalov stric brutalno iskren: Ne znam šta bi se dogodilo da je Novak igrao

Nadalov stric brutalno iskren: Ne znam šta bi se dogodilo da je Novak igrao

Sportal blic 02.02.2022
iskreno je govorio o dešavanjima iz Melburna. Stric i nekadašnji trener za španski radio dao je svoje mišljenje o nedavno završenom . Toni je naveo da ne zna kakav bi bio krajnji ishod grend slema u Melburnu da se tamo pojavio . - Novak je veliki… »
Može li Đoković i peti put da pokori planetu? Laureus objavio spisak kandidata, Novak u odabranom društvu

Može li Đoković i peti put da pokori planetu? Laureus objavio spisak kandidata, Novak u odabranom društvu

Večernje novosti 02.02.2022
Foto AP Pored najboljeg tenisera svih vremena, tu su i Tom Brejdi, Robert Levandovski, i Maks Ferštapen, kao i plivač Kejleb Dresel i Elijud Kipčoge. Kada su dame u pitanju, tu su Ešli Barti, Aleksija Puteljas, fudbalerka, atletičarke Ilejn Tompson… »
Đoković među nominovanima za nagradu Laureus

Đoković među nominovanima za nagradu Laureus

Novi magazin 02.02.2022
Srpski teniser Novak Đoković, legendarni kvoterbek Tom Brejdi i fudbaler Bajerna iz Minhena Robert Levandovski nalaze se među nominovanima za nagradu Laureus za sportska dostignuća. Kako je danas saopšteno, među kandidatima za prestižnu nagradu su… »
Ozbiljna konkurencija: Đoković nominovan za sportistu godine!

Ozbiljna konkurencija: Đoković nominovan za sportistu godine!

Hot sport 02.02.2022
‘Prvi reket sveta’ u odbranom društvu! Laureus je zvanično objavio imena sportista koji su nominovani za prestižnu nagradu i titulu ‘sportiste godine’. Među dobro poznatim imenima u svetu sporta, ponovo se našao najbolji teniser na planeti… »
„Laureus“ nije podlegao antikampanji, Novak u izboru za sportistu godine

„Laureus“ nije podlegao antikampanji, Novak u izboru za sportistu godine

Nova 02.02.2022
Novak Đoković nominovan je za prestižnu nagradu Laureus kao svetski sportista godine. Đoković ima žestoku konkurenciju – Tom Brejdi kao legenda NFL-a koja se oprašta biće među favoritima, tu je i Kejleb Dresel, američki plivač, Eliud Kipčoge… »
Laureus nominovao Novaka, konkurenti Brejdi, Leva, Ferstapen

Laureus nominovao Novaka, konkurenti Brejdi, Leva, Ferstapen

N1 Info 02.02.2022
Laureus je objavio imena sportista koji koji konkurišu za prestižnu nagradu i zvanje najboljih na svetu. Za titulu ‘sportiste godine’ nominovani su Novak Đoković (tenis), Tom Brejdi (američki fudbal), Kejleb Dresel (plivanje), Elijud Kipčoge… »
"Laureus" nominovao najbolje - Na listi Đoković, Brejdi, Leva, Ferstapen, Barti...

"Laureus" nominovao najbolje - Na listi Đoković, Brejdi, Leva, Ferstapen, Barti...

Sportske.net 02.02.2022
"Laureus" je objavio imena sportista za prestižnu nagradu i zvanje najboljih na svetu za proteklu godinu. Za titulu sportiste godine nominovani su Novak Đoković (tenis), Tom Brejdi (američki fudbal), Kejleb Dresel (plivanje), Elijud Kipčoge… »
Novak i strašna petorka: Đoković u trci za najboljeg sportistu sveta, konkurencija paklena!

Novak i strašna petorka: Đoković u trci za najboljeg sportistu sveta, konkurencija paklena!

Sportal blic 02.02.2022
je objavio spisak nominovanih sportista u konkurenciji za najboljeg u 2021. godini, a na njemu se nalazi i srpski teniser . Nema sumnje da je Đoković, koji je prošle sezone osvojio prva tri grend slema u godini i igrao finale četvrtog, jedan od… »
Godinama lagala o Srbima, a sad... Kristijan Amanpur "sahranila" Novaka Đokovića (video)

Godinama lagala o Srbima, a sad... Kristijan Amanpur "sahranila" Novaka Đokovića (video)

Večernje novosti 01.02.2022
Tviter / amanpour Kada je videla da je, u odsustvu (iz političkih razloga deportovanog) Novaka Đokovića, Australijan open završen kako je završen, ona je likovala u svojoj TV emisiji. - I, konačno, rekord koji je oboren uprkos svim prognozama… »
Toni Nadal: Da je igrao Novak…

Toni Nadal: Da je igrao Novak…

Danas 01.02.2022
Stric i bivši trener Rafaela Nadala ima svoje viđenje minulog Australijan opena. „Novak je veliki igrač, ne znam šta bi se desilo da je igrao… I ne razmišljam o tome. Đoković je zauzeo stav da se ne vakciniše i krenuo je za Australiju, koja je… »

Vesti dana »