Povezane vesti

Topićeva letela do bronze

Topićeva letela do bronze

Politika 22.08.2022
Najmlađa učesnica šampionata (17) do odličja došla skokom uvis od 193 cm Kakav završetak Evropskog atletskog prvenstva u Minhenu. Tačku na najuspešnije takmičenje srpskih asova „kraljice sportova“ svih vremena, stavila je najmlađa učesnica… »
Adriana Vilagoš i Angelina Topić stigle u Beograd: Ovo je samo početak

Adriana Vilagoš i Angelina Topić stigle u Beograd: Ovo je samo početak

Dnevnik 22.08.2022
BEOGRAD: Mlade srpske atletičarke Adriana Vilagoš i Angelina Topić stige su u Beograd nakon fantastičnog rezultata i osvojenih medalja na seniorskom šampionatu Evrope u Minhenu. Vilagoš je nakon drugog uzastopnog zlata u bacanju koplja na juniorskom… »
Dragutin Topić: Sedim i plačem

Dragutin Topić: Sedim i plačem

Sport klub 22.08.2022
Bivši srpski atletičar Dragutin Topić izjavio je da još ne može da shvati da je njegova ćerka Angelina osvojila bronzanu medalju u skoku uvis na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Angelina Topić je osvojila bronzanu medalju, pošto je preskočila 193… »
Dragutin Topić: Sedim i plačem, ova medalja je za kuma

Dragutin Topić: Sedim i plačem, ova medalja je za kuma

Sportski žurnal 22.08.2022
U glavi mi je samo moj pokojni trener Mika od koga sam upijao svaku reč i tvrdim Vam da je on i dalje tu pored mene, sedi i šapuće mi, bodri i ispravlja me, daje mi savete i ne dozvoljava mi da pogrešim. Bivši srpski atletičar Dragutin Topić još… »
„Sedim i plačem, ne shvatam da mi je ovo prvenče“: Topićeva ostavila oca u šoku

„Sedim i plačem, ne shvatam da mi je ovo prvenče“: Topićeva ostavila oca u šoku

Nova 22.08.2022
Legendarni srpski atletičar Dragutin Topić osvrnuo se na medalju svoje ćerke Angeline. Angelina je u Minhenu osvojila bronzu u skoku uvis na Evropskom prvenstvu i naterala suze na oči svom ocu. Do 193 centimetra je preskakala kao iz „topa“, ali je… »
Dragutin Topić, dan posle: ''Sedim i plačem...''

Dragutin Topić, dan posle: ''Sedim i plačem...''

Sportske.net 22.08.2022
Kraj Evropskog prvenstva u Minhenu juče je od naših reprezentativaca obeležila sjajna Angelina Topić, nova velika nada naše atletike koja je na svom debitantskom takmičenju u seniorskoj konkurenciji osvojila i prvu medalju u skoku uvis. Ona je u… »
"Kopi-pejst": Dragutin 1990. i Angelina Topić 2022. godine, dva skoka za istoriju srpske atletike (video)

"Kopi-pejst": Dragutin 1990. i Angelina Topić 2022. godine, dva skoka za istoriju srpske atletike (video)

Večernje novosti 22.08.2022
Srpski atletičari ispisali su istoriju na Evropskom prvenstvu u Minhenu, a poslednjeg dana takmičenja medalju nam je donela Angelina Topić u skoku uvis. FOTO: Tanjug/AP Posle srebrnog bacača kugle Armina Sinačevića, te zlatne Ivane Vulete u skoku… »
"Sedim i plačem!" Najponosniji otac u Srbiji se oglasio jutro posle bronze sjajne Angeline: Šta uradi naše prvenče...

"Sedim i plačem!" Najponosniji otac u Srbiji se oglasio jutro posle bronze sjajne Angeline: Šta uradi naše prvenče...

Mondo 22.08.2022
Dragutin Topić je i dalje u čudu šta je njegova kćerka Angelina uspela da uradi na Evropskom prvenstvu u Minhenu, sa samo 17 godina. Dragutin Topić je i dalje u čudu šta je njegova kćerka Angelina uspela da uradi na Evropskom prvenstvu u Minhenu… »
Ima 17 godina i već je srušila srpski rekord: Upoznajte Angelinu Topić, naslednicu velikih šampiona!

Ima 17 godina i već je srušila srpski rekord: Upoznajte Angelinu Topić, naslednicu velikih šampiona!

Mondo 22.08.2022
Srpska atletičarka najavila da će u godinama koje slede biti jedna od najboljih na svetu. Srpska atletičarka najavila da će u godinama koje slede biti jedna od najboljih na svetu. Evropsko prvenstvu Minhenu donelo je srpskoj atletici četiri velike… »
Razlog za ponos: Srbija u atletici najbolja od zemalja bivše Jugoslavije

Razlog za ponos: Srbija u atletici najbolja od zemalja bivše Jugoslavije

Nova 22.08.2022
Kada se svedu računi, naša zemlja ima razloga da bude srećna zbog učinjenog u Minhenu, posebno što su dve osvajačice medalja još tinejdžerke. Srpska atletičarka Angelina Topić je sa svega 17 godina pokazala da joj je mesto među najboljim… »
Bronza za Angelinu Topić na Evropskom prvenstvu u atletici (VIDEO)

Bronza za Angelinu Topić na Evropskom prvenstvu u atletici (VIDEO)

Danas 22.08.2022
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju u skoku u vis u finalu Evropskog prvenstva u Minhenu. Do svoje prve medalje na velikim takmičenjima 17-godišnjakinja iz Beograda došla je sa preskočenih 193 centimetra iz prvog… »
Angelina Topić: Ovo nisam očekivala ni u najluđim snovima

Angelina Topić: Ovo nisam očekivala ni u najluđim snovima

Danas 21.08.2022
Srpska atletičarka Angelina Topić, koja je osvojila bronzanu medalju u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Minhenu, rekla je po završetku takmičenja u finalu da nije očekivala ovakav uspeh na šampionatu Starog kontinenta. „Znam da to kažem svaki… »
Čista roditeljska emocija! Pogledajte kako je Angelina Topić ispisala istoriju, otac Dragutin beskrajno srećan (video)

Čista roditeljska emocija! Pogledajte kako je Angelina Topić ispisala istoriju, otac Dragutin beskrajno srećan (video)

Večernje novosti 21.08.2022
SRBIJA se pretvorila u atletsku velesilu na ovogodišnjem prvenstvu Evrope u Minhenu. Nakon Ivane Španović, Armina Sinančevića i Adriane Vilagoš, devojka od 17 leta, naslednica legendarnog Dragutina Topića osvojila je bronzu u disciplini skok u vis… »
Srpsko čudo od deteta: Angelina Topić osvojila evropsku medalju sa samo 17 godina!

Srpsko čudo od deteta: Angelina Topić osvojila evropsku medalju sa samo 17 godina!

Večernje novosti 21.08.2022
ANGELINA Topić je, poput svog oca Dragutina, obradovala Srbiju sjajnim nastupom u skoku u vis, i to na Evropskom prvenstvu u Minhenu. FOTO: Tanjug/AP U veliko finale kontinentalnog šampionata ova 17-godišnjakinja, rođena 26. jula 2005, ušla je kao… »

Vesti dana »