Povezane vesti

„Sahranite me u Danilovgradu“: Zoran Kalezić zavetovao porodicu pre smrti

„Sahranite me u Danilovgradu“: Zoran Kalezić zavetovao porodicu pre smrti

Nova 04.01.2023
Popularni pevač narodne mutike Zoran kalezić preminuo je danas u 73. godini. Zoran Kalezić od 2021. godine vodio je borbu sa karcinomom pluća, a nakon što mu je djagnostikovana bolest operisan je u jednoj crnogorskoj bolnici. Nakon operacije Kalezić… »
„Tokom bolesti se držao kao lav“: Nada Obrić utučena zbog smrti Zorana Kalezića

„Tokom bolesti se držao kao lav“: Nada Obrić utučena zbog smrti Zorana Kalezića

Nova 04.01.2023
Pevačica je bila najbliža sa kolegom. Nada Obrić je godinama radila sa Zoranom Kalezićem. Kada smo je pozvali da kaže neku reč povodom pevačeve smrti, Nada je bila slomljena. „Znam, čula sam, pamtiću ga po dobrom, a po čemu drugom bih ga… »
Poslednje fotografije Zorana kalezića: Kolege su mu tada pružile podršku, a pevačica je poručila: "Ti si mi omiljeni"

Poslednje fotografije Zorana kalezića: Kolege su mu tada pružile podršku, a pevačica je poručila: "Ti si mi omiljeni"

Blic 04.01.2023
Pevač narodne muzike Zoran Kalezić umro je u 73. godini života, nakon borbe sa karcinomom pluća. Šest meseci pre svoje smrti, Kalezić je izdao poslednji album, a na promociji istog bile su njegove kolege, među kojima su bili Milena Plavšić i Lepa… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

N1 Info 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač narodne muzike Zoran Kalezić u 73. godini. Kalezić je rođen 1. februara 1950. godine u Danilovgradu. Njegove najpoznatije pesme su “Moj dobri anđele”, “Dobro veče izgubljena nado”, “Stan’… »
Ista bolest odnela legende: Zoran Kalezić, Masimo, Oliver Dragojević i Usnija umrli od karcinoma pluća, glumac za 2 meseca…

Ista bolest odnela legende: Zoran Kalezić, Masimo, Oliver Dragojević i Usnija umrli od karcinoma pluća, glumac za 2 meseca…

Blic 04.01.2023
Narodni pevač Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini nakon duge i teške bolesti. On je izgubio bitku sa karcinomom pluća, a u svojim intervjuima govorio je da je svestan koliko je ova bolest podmukla i teška. Pevač je čak pričao da oseća da mu se… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

Moj Novi Sad 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini. Folk pevač se od kraja prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao dijagnozu bio je i operisan u jednoj crnogorskoj bolnici, piše N1info.com Njegove… »
Ona je uz Zorana kalezića bila do poslednjeg momenta! Ovako je pevač pričao o voljenoj supruzi, posvetio joj čak i pesmu

Ona je uz Zorana kalezića bila do poslednjeg momenta! Ovako je pevač pričao o voljenoj supruzi, posvetio joj čak i pesmu

Kurir 04.01.2023
Pevač Zoran Kalezić preminuo je u svojoj 73. godini, nakon teške borbe sa karcinomom pluća, a njegova supruga Irena mu je bila najveća podrška do poslednjeg trena. Naime, on je imao dva braka, sa prvom suprugom je imao sina i ćerku, a sa suprugom… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

RTS 04.01.2023
Popularni pevač Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini, posle duže i teške bolesti, kako navode mediji. Sa opakom bolešću pevač se borio od 2021. godine, kada je dobio dijagnozu. Lečio se u jednoj od bolnica u Crnoj Gori, gde je i operisan. Zoran… »
Kalezić umro od bolesti koja najviše kosi Srbe: Simptomi deluju naivno, a svaka 2 h neko premine – ne mogu da se spasim

Kalezić umro od bolesti koja najviše kosi Srbe: Simptomi deluju naivno, a svaka 2 h neko premine – ne mogu da se spasim

Mondo 04.01.2023
Legenda narodne muzike, Zoran Kalezić, umro od raka pluća, a evo na koje simptome treba da obratite pažnju i koji vid lečenja se smatra najboljim. Legenda narodne muzike, Zoran Kalezić, umro od raka pluća, a evo na koje simptome treba da obratite… »
Stravične vesti i u Novoj godini: Preminuo Zoran Kalezić

Stravične vesti i u Novoj godini: Preminuo Zoran Kalezić

Svet & Skandal 04.01.2023
Zoran Kalezić preminuo je danas, posle duge i teške bolesti u 73. godini, saznaje Kurir. Pročitajte: Čuda su moguća – Zoran Kalezić otkrio šta mu je pomoglo u borbi sa teškom bolešću YouTube printscreen Folk pevač se od kraja prošle godine… »
"Neću u aleju u Beogradu, sahranite me u Danilovgradu" Zoran Kalezić na samrtničkoj postelji zavetovao porodicu samo jednim

"Neću u aleju u Beogradu, sahranite me u Danilovgradu" Zoran Kalezić na samrtničkoj postelji zavetovao porodicu samo jednim

Kurir 04.01.2023
Zoran Kalezić, koji je preminuo 4. januara 2023. u 73. godini, imao je na samrtničkoj posetlji samo jednu želju. On je zavetovao članove svoje porodice da ga sahrane u rodnom Danilovgradu. Poručio je da ne želi da počiva u Aleji zaslužnih građana… »
Život kalezića je bio pun iznenadnih preokreta! Izvesno vreme proveo na drugom kontinentu,a ovo je bio razlog njegovog…

Život kalezića je bio pun iznenadnih preokreta! Izvesno vreme proveo na drugom kontinentu,a ovo je bio razlog njegovog…

Kurir 04.01.2023
Zoran Kalezić, poznati pevač narodne muzike, preminuo je danas usled teške borbe sa karcinomom pluća, a njegov život bio je pun iznenadnih preokreta. Naime, Kalezić je poslednje dane proveo u svojoj rodnoj Crnoj Gori, a poznato je i da je jedan deo… »
Ovo je bila poslednja želja Zorana kalezića: "Meni je pesma sve" - Ovako je pevač govorio za "Novosti"

Ovo je bila poslednja želja Zorana kalezića: "Meni je pesma sve" - Ovako je pevač govorio za "Novosti"

Večernje novosti 04.01.2023
PEVAČ Zoran Kalezić izgubio je životnu bitku u 73. godini. On je dugo bolovao od opake bolesti, a o svojoj borbi sa rakom pluća uvek je otvoreno govorio. Njemu je u Podgorici odstarnjen deo plućnog krila koji je zahvatio karcinom. Foto: Printskrin… »
"Nije mogao da priča od bolesti": Lepa Lukić u suzama o poslednjim danima Zorana Kalezića

"Nije mogao da priča od bolesti": Lepa Lukić u suzama o poslednjim danima Zorana Kalezića

Večernje novosti 04.01.2023
ZORAN Kalezić preminuo je u 73. godini posle duge i teške bolesti, a od njega se kroz suze oprostila i koleginica Lepa Lukić s kojom je godinama bio u dobrim odnosima. Foto: Jutjub/ADRIA TV Montenegro/Lepa Lukic Lepa se javila uplakana i izjavila da je… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

Novi magazin 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini. Folk pevač se od kraja prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao dijagnozu bio je i operisan u jednoj crnogorskoj bolnici, saznaje Telegraf.rs. Njegove… »
Po ovim pesmama ćemo pamtiti Zorana Kalezića: U pitanju su večni hitovi puni emocija

Po ovim pesmama ćemo pamtiti Zorana Kalezića: U pitanju su večni hitovi puni emocija

Nova 04.01.2023
Otpevao je vanvremenske numere. Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini. Svoju karijeru je započeo 1969. godine albumom „Uspomene“, a sledeći album je poneo naziv „Moj je život tužna priča“. Njegove najpoznatije pesme su „Moj dobri… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

Danas 04.01.2023
Pevač narodne muzike, Zoran Kalezić, preminuo je danas u 73. godini. Pevač se borio sa kancerom pluća više od godinu dana. Prošle godine, u novembru, okupio je prijatelje kojima je želeo da se zahvali na podršci. Tada mu je prijatelj Šukrija… »
"Uvek se setim spavanja u parku i one sreće kada vam neko pokloni zemičku": Poslednja ispovest Zorana Kalezića o kumstvu sa…

"Uvek se setim spavanja u parku i one sreće kada vam neko pokloni zemičku": Poslednja ispovest Zorana Kalezića o kumstvu sa…

Blic 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini, a u poslednjoj ispovesti za "Blic" pričao je o svojim teškim počecima. Iako Kalezića poslednjih godina nije bilo mnogo na estradnom nebu, njegove pesme: “Moj dobri… »
"Otišao sam u Ameriku da spasim dušu": Zoran Kalezić je deo života proveo na drugom kontinentu: "Znam ko sam, gde sam…

"Otišao sam u Ameriku da spasim dušu": Zoran Kalezić je deo života proveo na drugom kontinentu: "Znam ko sam, gde sam…

Blic 04.01.2023
Pevač narodne muzike Zoran Kalezić umro je u 73. godini života nakon borbe sa opakom bolešću. Kalezić je poslednje dane proveo u svojoj rodnoj Crnoj Gori, a poznato je i da je jedan deo svog života živeo u Americi. Kako je pričao prvi put u… »
"Čuli smo se, nije mogao da priča": Lepa Lukić kroz suze o Zoranu Kaleziću, dok je Nada Obrić jedva izustila reč

"Čuli smo se, nije mogao da priča": Lepa Lukić kroz suze o Zoranu Kaleziću, dok je Nada Obrić jedva izustila reč

Blic 04.01.2023
Pevač Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini posle duge i teške bolesti, a od njega se kroz suze oprostila i koleginica Lepa Lukić s kojom je godinama bio u dobrim odnosima. Lepa se javila uplakana i izjavila da je dva minuta pre poziva saznala da je… »
Ovo su ćerka i sin Zorana kalezića: Filipa je put naveo u Ameriku, a ćerku u Beograd: Ovako je pevač pričao o unuku

Ovo su ćerka i sin Zorana kalezića: Filipa je put naveo u Ameriku, a ćerku u Beograd: Ovako je pevač pričao o unuku

Blic 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini. Zoran je iza sebe ostavio dvoje dece i unuka, kao i suprugu Irenu. Njegov sin Filip sa suprugom Suzanom i sinom Danilom živi u Čikagu. Unuk Danilo je kršten u manastiru Ostrog… »
Od čega je bolovao Zoran Kalezić? Pevač bio dugo u agoniji, a ova opaka bolest ga dokusurila! Ovako je nekada govorio o…

Od čega je bolovao Zoran Kalezić? Pevač bio dugo u agoniji, a ova opaka bolest ga dokusurila! Ovako je nekada govorio o…

Kurir 04.01.2023
Pevač narodne muzike Zoran Kalezić, koji je preminuo danas, pre izvesnog vremena saopštio je javnosti da se suočio sa najtežom borbom, kada je saznao da boluje od opake bolesti. Zoran Kalezić gostovao je u jednoj emisiji u kojoj je govorio o svim… »
Ovo je poslednji intervju Zorana kalezića: Ovako je pre 5 meseci za Kurir govorio o borbi s bolešću, ovo mu je bila najveća…

Ovo je poslednji intervju Zorana kalezića: Ovako je pre 5 meseci za Kurir govorio o borbi s bolešću, ovo mu je bila najveća…

Kurir 04.01.2023
Zoran Kalezić, koji je više od 50 godina prisutan jna muzičkoj sceni, svojim pesmama i hitovima obeležio je jedan lep period u narodnoj muzici, a na žalost mnogih danas je izgubio bitku sa bolešću. Proslavljeni pevač o kanceru nije previše hteo… »
Preminuo popularni pevač narodne muzike Zoran Kalezić

Preminuo popularni pevač narodne muzike Zoran Kalezić

Luftika 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini. Folk pevač se od kraja prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao dijagnozu bio je i operisan u jednoj crnogorskoj bolnici, piše Telegraf, a prenosi b92… »
Bolest me ne zanima, time neka se bave lekari: Ovako je Zoran Kalezić govorio kada je saznao dijagnozu - Prkosim svemu!

Bolest me ne zanima, time neka se bave lekari: Ovako je Zoran Kalezić govorio kada je saznao dijagnozu - Prkosim svemu!

Mondo 04.01.2023
Pevač narodne muzike Zoran Kalezić, koji je preminuo danas, pre izvesnog vremena saopštio je javnosti da se suočio sa najtežom borbom, kada je saznao da boluje od opake bolesti. Pevač narodne muzike Zoran Kalezić, koji je preminuo danas, pre… »
Kalezić osvajao nagrade, pa napustio zemlju i postao domar u Americi! Zoran vodio buran život, okumio se s Tomom…

Kalezić osvajao nagrade, pa napustio zemlju i postao domar u Americi! Zoran vodio buran život, okumio se s Tomom…

Kurir 04.01.2023
Zoran Kalezić rođen je 1. februara 1950, godine u Danilovgradu. Bio je velika folk zvezda bivše Jugoslavije i kum pokojnom Tomi Zdravkoviću. Pesma je posle porodice bila njegova najveća ljubav. Preminuo je 4. januara 2023. godine posle duge i tešk… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

Radio 021 04.01.2023
Pevač narodne muzike, Zoran Kalezić, preminuo je danas u 73. godini. Pevač se borio sa kancerom pluća više od godinu dana. Prošle godine, u novembru, okupio je prijatelje kojima je želeo da se zahvali na podršci. Tada mu je prijatelj Šukrija… »
" Uskoro ćemo se sresti... "Zoran Kalezić predosetio smrt, najavio da će se sastati sa svojim kumom Tomom Zdravkovićem!

" Uskoro ćemo se sresti... "Zoran Kalezić predosetio smrt, najavio da će se sastati sa svojim kumom Tomom Zdravkovićem!

Kurir 04.01.2023
Pevač narodne muzike Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini posle duge i teške bolesti. On se dugo borio sa opakom bolešću, a o svojoj životnoj bitki otvoreno je govorio. U jednom od poslednjih intervjua ispričao je da oseća da mu se bliži kraj i… »
Navikao sam da se borim, prezirem ovu bolest: Poslednji intervju Zorana Kalezića - ovo mu je bila jedina želja

Navikao sam da se borim, prezirem ovu bolest: Poslednji intervju Zorana Kalezića - ovo mu je bila jedina želja

Mondo 04.01.2023
Pevač Zoran Kalezić napustio nas je danas posle duge i teške bolesti. Pevač Zoran Kalezić napustio nas je danas posle duge i teške bolesti Zoran Kalezić, pevač koji je pola veka bio prisutan na domaćoj muzičkoj sceni, preminuo je danas od raka… »
"Skoro smo se čuli, od bolesti nije mogao da priča, tuga!" Lepa Lukić kroz jecaje za Kurir o smrti svog prijatelja Zorana…

"Skoro smo se čuli, od bolesti nije mogao da priča, tuga!" Lepa Lukić kroz jecaje za Kurir o smrti svog prijatelja Zorana…

Kurir 04.01.2023
Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini posle duge i teške bolesti, a od njega se kroz suze oprostila i koleginica Lepa Lukić s kojom je godinama bio u dobrim odnosima. Lepa se javila uplakana i izjavila da je samo nekoliko minuta pre poziva saznala da… »
I kamen bi zaplakao! Zoran Kalezić bio je čovek satkan od emocija , zaplakao kad je doibio unuka, pa otišao ovde...

I kamen bi zaplakao! Zoran Kalezić bio je čovek satkan od emocija , zaplakao kad je doibio unuka, pa otišao ovde...

Kurir 04.01.2023
Danas je preminuo legendarni pevač narodne muzike Zoran Kalezić u 74. godini posle duge i teške bolesti. Pevač je iza sebe ostavio neutešnu porodicu, mnogobrojne prijatelje, ali i hitove koji će trajati zauvek. Koliko je Zoran bio emotivan čovek… »
Bila uz njega do poslednjeg dana: Zoran Kalezić joj je posvetio pesmu - ovako izgleda njegova žena Irena

Bila uz njega do poslednjeg dana: Zoran Kalezić joj je posvetio pesmu - ovako izgleda njegova žena Irena

Mondo 04.01.2023
Pevač Zoran Kalezić je jednom prilikom suprugu nazvao "svojim spasom" Pevač Zoran Kalezić je jednom prilikom suprugu nazvao "svojim spasom" Pevač Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini, nakon teške borbe sa karcinomom pluća, a njegova supruga… »
"Kad je pevao, to je bio susret sa anđelima" Ovako je Zoran Kalezić pričao o kumu Tomi Zdravkoviću - NJegova duša je bila…

"Kad je pevao, to je bio susret sa anđelima" Ovako je Zoran Kalezić pričao o kumu Tomi Zdravkoviću - NJegova duša je bila…

Večernje novosti 04.01.2023
POSLE teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić (73) iz Crne Gore. Foto: Aleksa Stanković/V. Danilov Zoran Kalezić bio je i kum pokojnog pevača Tome Zdravkovića. - Nije ni čudno što je on tako poseban. Toma nije bio klasičan narodnjak, on je… »
"Na mukama sam..." Ovako se borio Zoran Kalezić - Moja muka je samo moja

"Na mukama sam..." Ovako se borio Zoran Kalezić - Moja muka je samo moja

Večernje novosti 04.01.2023
POSLE teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić (73) iz Crne Gore. Foto A. Stanković Folk pevač borio s karcinomom pluća o čemu je i javno pričao. - Šta da vam kažem, na mukama sam... Svako jutro je nova borba za još jedan dan života -… »
"Ne želim sažaljenja, prkosim svemu": Ovako je Zoran Kalezić pričao o opakoj bolesti

"Ne želim sažaljenja, prkosim svemu": Ovako je Zoran Kalezić pričao o opakoj bolesti

Večernje novosti 04.01.2023
PEVAČ narodne muzike Zoran Kalezić, koji je preminuo danas, pre izvesnog vremena saopštio je javnosti da se suočio sa najtežom borbom, kada je saznao da boluje od opake bolesti. Foto: Z. Jovanović Zoran Kalezić gostovao je u jednoj emisiji u kojoj… »
Zoran Kalezić je odbio da Arkanu otpeva jednu pesmu: Ražnatoviću je krv udarila u glavu, a onda je zapretio pevaču - Znaš…

Zoran Kalezić je odbio da Arkanu otpeva jednu pesmu: Ražnatoviću je krv udarila u glavu, a onda je zapretio pevaču - Znaš…

Večernje novosti 04.01.2023
POSLE teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić (73) iz Crne Gore. Foto: Jutjub printskrin/Nikad nije kasno/Novosti arhiva On je jednom otkrio da je bio u problemu kada je "Obilić" bio prvak, a on je odbio da peva Željko Ražnatoviću Arkanu… »
"Ne mogu više da podnesem..." Nada Obrić utučena zbog smrti Zorana Kalezića

"Ne mogu više da podnesem..." Nada Obrić utučena zbog smrti Zorana Kalezića

Večernje novosti 04.01.2023
PEVAČ Zoran Kalezić preminuo je posle duge i teške bolesti u 73. godini života. Foto: Z. Jovanović/V. Danilov Tim povodom, oglasila se i prijateljica i koleginica pokojnog pevača, Nada Obrić, koja je jedva uspela da izusti nekoliko reči. - Neka mu… »

Vesti dana »