Povezane vesti

Jokić tripl dablom zadržao Denver na vrhu Zapada

Jokić tripl dablom zadržao Denver na vrhu Zapada

Sport klub 07.01.2023
Podeli : Nikola Jokić blistao je na Badnje veče u NBA karavanu. Srpski as je sa 28 poena, 15 skokova i 10 asistencija predvodio Denver do pobede protiv Klivelnda 121:108, kojom su se Nagetsi osamili na čelu Zapada sa skorom 26:13. Dvostrukom uzastopnom… »
VIDEO „Tako mi to kažemo“: Jokić odgovorio na srpskom američkoj novinarki posle Božićne čestitke

VIDEO „Tako mi to kažemo“: Jokić odgovorio na srpskom američkoj novinarki posle Božićne čestitke

Nova 07.01.2023
Srpski centar je još jednom oduševio javnost. Kada su mu čestitali Božić 25. decembra Nikola Jokić je ispalio kao iz topa „ To nije moj Božić„, pa sada kada je došao i taj dan Jokić je očekivano dobio čestitke. Na terenu posle susreta je… »
Božićna magija Jokića: Saigrači tvrdili da je prorok posle poteza, rivali mu „dali“ MVP nagradu VIDEO

Božićna magija Jokića: Saigrači tvrdili da je prorok posle poteza, rivali mu „dali“ MVP nagradu VIDEO

Nova 07.01.2023
Još jedna briljantna partija Nikole Jokića. Srpski centar je odmorio dan ranije kada je protiv Klipersa igrao samo 24 minuta, a sada je za 35 minuta pokazao sve što zna. Upravo zbog ovakvih partija je ponovo prvi favorit za osvajanje MVP nagrade… »
Jokić odgovorio na srpskom američkoj novinarki posle Božićne čestitke: „Tako mi to kažemo“ (VIDEO)

Jokić odgovorio na srpskom američkoj novinarki posle Božićne čestitke: „Tako mi to kažemo“ (VIDEO)

Danas 07.01.2023
Kada su mu čestitali Božić 25. decembra Nikola Jokić je ispalio kao iz topa „To nije moj Božić„, pa sada kada je došao i taj dan Jokić je očekivano dobio čestitke. Na terenu posle susreta je dobio niz pitanja o samom susretu, o svemu što mu… »
Novi tripl-dabl Jokića: MVP na Božić upisao još jedan rekord

Novi tripl-dabl Jokića: MVP na Božić upisao još jedan rekord

Euronews 07.01.2023
Košarkaši Denvera pobedili su sinoć Klivlend 121:108 na svom terenu, gde se ponovo istakao srpski centar Nikola Jokić, koji je zabeležio 10. tripl-dabl u sezoni. Dvostruki MVP lige proveo je 35 minuta na parketu, a utakmicu je završio sa 28 poena… »
E, zbog ovoga je Jokić najbolji na svetu! Prekinut meč, svi gledaju u koš, a Srbin "gine" - nek je i Božić (video)

E, zbog ovoga je Jokić najbolji na svetu! Prekinut meč, svi gledaju u koš, a Srbin "gine" - nek je i Božić (video)

Mondo 07.01.2023
Nikola Jokić je još jednom pokazao da bez truda nema ničega, pa ni MVP nagrade. Nikola Jokić je još jednom pokazao da bez truda nema ničega, pa ni MVP nagrade. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je sjajno prethodne večeri i vodio je Denver do… »
Božićni spektakl u režiji Nikole Jokića za novi ulazak u istoriju!

Božićni spektakl u režiji Nikole Jokića za novi ulazak u istoriju!

Sportske.net 07.01.2023
Srpski košarkaš Nikola Jokić ušao je u istoriju novom briljantnom partijom i to na pravoslavni Božić. Pre dve nedelje, Jokić je briljirao i na kataločki Božić, posle meča su mu zamerili na izjavi "Srećan i vama, ali ovo nije moj Božić", a… »
Jokić posebno inspirisan na božić: Novi tripl-dabl i maestralna partija! (video)

Jokić posebno inspirisan na božić: Novi tripl-dabl i maestralna partija! (video)

Hot sport 07.01.2023
Potpuno dominira! Košarkaši Denver Nagetsa savladali su Klivlend Kavalirse – 121:108. Standardno najbolji pojedinac Nagetsa bio je srpski košarkaš Nikola Jokić. Džoker je upisao novi tripl-dabl, 28 poena, 15 skokova i 10 asistencija. Iz igre je… »
Tradicija je nastavljena: Jokić učio Amerikance kako da čestitaju Božić! (video)

Tradicija je nastavljena: Jokić učio Amerikance kako da čestitaju Božić! (video)

Hot sport 07.01.2023
Raspoložen nakon pobede. Košarkaši Denver Nagetsa savladali su Klivlend Kavalirse – 121:108. Standardno najbolji pojedinac Nagetsa bio je srpski košarkaš Nikola Jokić. Džoker je upisao novi tripl-dabl, 28 poena, 15 skokova i 10 asistencija. Iz… »
Jokić silan za božić: Novi tripl-dabl Srbina o kome će se pričati!

Jokić silan za božić: Novi tripl-dabl Srbina o kome će se pričati!

Večernje novosti 07.01.2023
DENVER Nagetsi slavili su protiv Klivlend Kavalirsa 121:108, a novu sjajnu partiju pružio je Nikola Jokić koji je upisao 28 poena, 15 skokova i 10 asistencija. Tanjug/AP Delovalo je da je Nikola Jokić baš motivisan za igru tokom pravoslavnog Božića… »
"Tako mi Srbi to kažemo" Jokić nakon tripl-dabla: Mir Božji, Hristos se rodi (video)

"Tako mi Srbi to kažemo" Jokić nakon tripl-dabla: Mir Božji, Hristos se rodi (video)

Večernje novosti 07.01.2023
OČEKIVANO, Nikola Jokić bio je najbolji pojedinac u redovima Denver Nagetsa tokom pobede nad Klivlend Kavalirsima 121:108. Posle sjajne utakmice obratio se srpskom narodu. Tanjug/AP Nikola Jokić je ostvario 10. tripl-dabl u sezoni. Imao je učinak od… »
Bum! Jokićeva dominacija i na božić: Srbin ispisao istoriju NBA, upao u odabrano društvo!

Bum! Jokićeva dominacija i na božić: Srbin ispisao istoriju NBA, upao u odabrano društvo!

Mondo 07.01.2023
Nikola Jokić je i prethodne noći pokazao da je najbolji igrač u NBA ligi. Nikola Jokić je i prethodne noći pokazao da je najbolji igrač u NBA ligi. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je prethodne noći još jednu fenomenalnu utakmicu i vodio… »
Jokić učio Amerikance kako se čestita Božić! Novinarka rekla "Srećan Božić", Jokić reagovao: Ovako mi u Srbiji…

Jokić učio Amerikance kako se čestita Božić! Novinarka rekla "Srećan Božić", Jokić reagovao: Ovako mi u Srbiji…

Mondo 07.01.2023
Nikola Jokić je čestitao na srpskom Božić svim vernicima koji slave ovaj praznik po julijanskom kalendaru. Nikola Jokić je čestitao na srpskom Božić svim vernicima koji slave ovaj praznik po julijanskom kalendaru. Srpski košarkaš Nikola Jokić… »

Vesti dana »