Povezane vesti

Uprava Partizana zaseda u ponedeljak

Uprava Partizana zaseda u ponedeljak

Politika 24.02.2023
Kako su saopštili „crno-beli”, u ponedeljak, 27. februara 2023. godine, održaće se sednica Upravnog odbora FK Partizan sa temom „analiza dosadašnjih rezultata i odgovornosti”. Partizan je sinoć eliminisan iz Lige Konferencija od strane… »
Nešto se „kuva“ u Humskoj - u ponedeljak uo, tema „analiza dosadašnjih rezultata i odgovornosti”

Nešto se „kuva“ u Humskoj - u ponedeljak uo, tema „analiza dosadašnjih rezultata i odgovornosti”

Sportski žurnal 24.02.2023
Partizan je noć pre neočekivano eliminisan u 1/16 finala Lige konferencije od moldavskog Šerifa, iako je iz Kišinjeva doneo povoljan rezultat (1:0). Iz Partizana su javnost obavestili da će se u ponedeljak 26. februara 2023. održati sednica Upravnog… »
Upalili se alarmi u Humskoj: Uprava Partizana zakazala vanrednu sednicu!

Upalili se alarmi u Humskoj: Uprava Partizana zakazala vanrednu sednicu!

Hot sport 24.02.2023
Situacija nije dobra. Sinoćnja eliminacija Partizana od Šerifa u Ligi konferencija ostavila je, očigledno, jake odraze u Humskoj. Tenzija je počela i pre meča, velikim protestom Grobara, a tokom same utakmice, čuli su se povici, koji su postali… »
Oglasio se Partizan - vreme je za podvlačenje crte! Zakazan važan sastanak u Humskoj, sa samo dve teme

Oglasio se Partizan - vreme je za podvlačenje crte! Zakazan važan sastanak u Humskoj, sa samo dve teme

Mondo 24.02.2023
Crno-beli najavili važan sastanak na stadionu Partizana. Crno-beli najavili važan sastanak na stadionu Partizana Dan nakon poraza od Šerifa i eliminacije iz Evrope, trener crno-belih Gordan Petrić podneo je ostavku i najavio da će se u martu povući… »
Ćavi se nada da će se Barselona sledeće sezone boriti za trofeje u Evropi

Ćavi se nada da će se Barselona sledeće sezone boriti za trofeje u Evropi

Politika 24.02.2023
Trener fudbalera Barselone Ćavi Ernandes rekao je da se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za evropske trofeje, posle eliminacije iz Lige Evrope u plej-ofu za osminu finala. Barselona je sinoć eliminisana iz plej-ofa za osminu finala… »
Vanredno u Humskoj, zakazana sednica, ko će preuzeti odgovornost?

Vanredno u Humskoj, zakazana sednica, ko će preuzeti odgovornost?

Sportske.net 24.02.2023
Umesto još jednog istorijskog uspeha na evropskoj sceni, fudbaleri Partizana priredili su sinoć svojim navijačima još jedno razočaranje ove sezone. Porazom od Šerifa u Humskoj (1:3) ugašene su nade da bi makar na evropskoj sceni Partizan mogao da… »
Dani odluke: FK Partizan o aktuelnoj situaciji u klubu, ali i odgovornosti

Dani odluke: FK Partizan o aktuelnoj situaciji u klubu, ali i odgovornosti

Večernje novosti 24.02.2023
PARTIZAN je u četvrtak ispao sa evropske scene, a situaciju u klubu Upravni odbor će analizirati uskoro, i to hladne glave, kada se strasti posle rezultatskog neuspeha smire. Foto: FK Partizan Kako su saopštili crno-beli, u ponedeljak, 26. februara… »
Užasan potez fatija naljutio levandovskog: Poljski napadač mu održao lekciju! (video)

Užasan potez fatija naljutio levandovskog: Poljski napadač mu održao lekciju! (video)

Hot sport 24.02.2023
Ljut je bio Leva. Fudbaleri Mančester junajteda sinoć su na Old Trafordu savladali Barselonu, 2:1 i tako sa ukupnih 4:3 prošli u osminu finala Lige Evrope. Tamo ih čeka Betis, o sve ostale parove osmine finala Lige Evrope pogledajte OVDE. Ipak, nije… »
Mančester junajted eliminisao Barselonu iz Lige Evrope

Mančester junajted eliminisao Barselonu iz Lige Evrope

Politika 24.02.2023
MANČESTER - Fudbaleri Mančester Junajteda plasirali su se u osminu finala Lige Evrope, pošto su večeras u revanšu plej-ofa savladali Barselonu 2:1 (0:1). Juventus, sa Dušanom Vlahovićem i Filipom Kostićem, bio je ubedljiv u Nantu (3:0), a sva tri… »
Ten Hag: Utakmica protiv Barselone moja najveća pobeda

Ten Hag: Utakmica protiv Barselone moja najveća pobeda

Politika 24.02.2023
Trener Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je pobeda protiv Barselone, u revanšu plej-ofa za osminu finala Lige Evrope, njegova najveća pobeda otkako radi u tom fudbalskom klubu. Junajted se sinoć plasirao u osminu finala Lige Evropa, pošto… »
“Moja najveća pobeda u klubu“

“Moja najveća pobeda u klubu“

Sportski žurnal 24.02.2023
Trener Mančester junajteda zadovoljan posle pobede nad Barselonom. Trener Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je pobeda protiv Barselone, u revanšu plej-ofa za osminu finala Lige Evrope, njegova najveća pobeda otkako radi u tom fudbalskom… »
Ćavi posle eliminacije: Sledeće sezone ćemo se vratiti jači

Ćavi posle eliminacije: Sledeće sezone ćemo se vratiti jači

Sportski žurnal 24.02.2023
Trener Barselone se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za trofeje u Evropi. Trener fudbalera Barselone Ćavi Ernandes rekao je da se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za evropske trofeje, posle eliminacije iz Lige Evrope u… »
Trener Barselone se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za trofeje u Evropi

Trener Barselone se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za trofeje u Evropi

Novi magazin 24.02.2023
Trener fudbalera Barselone Ćavi Ernandes rekao je da se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za evropske trofeje, posle eliminacije iz Lige Evropa u plej-ofu za osminu finala. Barselona je sinoć eliminisana iz plej-ofa za osminu finala… »
Ten Hag: "Ni Arsenal, ni Liverpul, Barselona je moja najveća pobeda"

Ten Hag: "Ni Arsenal, ni Liverpul, Barselona je moja najveća pobeda"

Sportske.net 24.02.2023
Fudbaleri Mančester junajted ostvarili su veliku pobedu nad Barselonom i plasirali su osmini finala Lige Evrope. U prvom meču na ,,Kamp Nou" bilo je 2:2, ali su ,,đavoli" odneli pobedu kod kuće u Mančesteru od 2:1 i prošli dalje. Trener engleskog… »
Trener Mančester junajteda: Moja najveća pobeda u klubu

Trener Mančester junajteda: Moja najveća pobeda u klubu

Novi magazin 24.02.2023
Trener Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je pobeda protiv Barselone, u revanšu plej-ofa za osminu finala Lige Evropa, njegova najveća pobeda otkako radi u tom fudbalskom klubu. Junajted se sinoć plasirao u osminu finala Lige Evropa, pošto… »
Trener Barselone se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za trofeje u Evropi

Trener Barselone se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za trofeje u Evropi

Beta 24.02.2023
Trener fudbalera Barselone Ćavi Ernandes rekao je da se nada da će ekipa sledeće sezone moći da se bori za evropske trofeje, posle eliminacije iz Lige Evropa u plej-ofu za osminu finala. Barselona je sinoć eliminisana iz plej-ofa za osminu finala… »
Petrić: Ako tražimo krivca, onda sam to ja

Petrić: Ako tražimo krivca, onda sam to ja

Sportski žurnal 24.02.2023
“Šerif je pokazao da je nezgodna ekipa i želim Moldavcima mnogo sreće u daljem takmičenju”. Gordan Petrić, šef stručnog štaba Partizana, morao je na konferenciji za medije da objašnjava eliminaciju od Šerifa posle pobede u prvoj utakmici: -… »
Trener Mančester junajteda: Moja najveća pobeda u klubu

Trener Mančester junajteda: Moja najveća pobeda u klubu

Beta 24.02.2023
Trener Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je pobeda protiv Barselone, u revanšu plej-ofa za osminu finala Lige Evropa, njegova najveća pobeda otkako radi u tom fudbalskom klubu. Junajted se sinoć plasirao u osminu finala Lige Evropa, pošto… »
Ten Hag: Moja najveća pobeda u Junajtedu

Ten Hag: Moja najveća pobeda u Junajtedu

Sport klub 24.02.2023
Podeli : Trener Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je pobeda protiv Barselone, u revanšu plej-ofa za osminu finala Lige Evropa, njegova najveća pobeda otkako radi u tom fudbalskom klubu. Trener Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je… »
Fjorentina, Bazel, Leh i Gent u osmini finala Lige konferencija

Fjorentina, Bazel, Leh i Gent u osmini finala Lige konferencija

Beta 24.02.2023
Fudbaleri Fjorentine plasirali su se večeras u osminu finala Lige konferencija, pošto su u revanš utakmici plej-ofa na svom terenu pobedili Bragu sa 3:2. Fjorentina je u prvom meču pobedila sa 4:0, pa je dalje prošla ukupnim rezultatom 7:2. Braga je… »
Bez Kupa, bez titule, a sada i bez Evrope: Partizan teško poražen u Humskoj, uz navijački zahtev „uprava napolje“

Bez Kupa, bez titule, a sada i bez Evrope: Partizan teško poražen u Humskoj, uz navijački zahtev „uprava napolje“

Danas 24.02.2023
Fudbaleri srpskog kluba proćerdali pobedu na strani (0:1) i posle beogradskih 1:3 za Šerif ostali bez osmine finala Lige konferencije. Za nastavak višegodišnje agonije. Mada je Topčiderskim brdom satima pre prvog sudijskog zvižduka Andreasa Ekberga… »
"Teško je to razumeti!" Željko Obradović posle poraza Partizana od Fenerbahčea imao šta da zameri igračima

"Teško je to razumeti!" Željko Obradović posle poraza Partizana od Fenerbahčea imao šta da zameri igračima

Večernje novosti 23.02.2023
Trener KK Partizan Željko Obradović nije uspeo da peti uzastopni put vodi svoj tim do pobede u Evroligi, pa i ne čudi odsustvo zadovoljstva kod trofejnog stručnjaka. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Partizan je u Beogradu izgubio od Fenerbahčea i to… »
"Ja sam krivac!" Strateg FK Partizan Gordan Petrić nije krio razočaranje posle ispadanja iz Lige konferencija

"Ja sam krivac!" Strateg FK Partizan Gordan Petrić nije krio razočaranje posle ispadanja iz Lige konferencija

Večernje novosti 23.02.2023
POJAVILI su na konfereniciji za medije sumorih lica strateg Partizana, kao i kapiten crno-belih Slobodan Urošević. Teško su podneli ispadanje od Šerifa u Ligi konferencije, čime se oda našeg predstavnika u nadmetanju na Starom kontinentu završila… »
Spektakl! Mančester junajted velikim preokretom savladao Barselonu: Ten Hag održao čas fudbala Ćaviju

Spektakl! Mančester junajted velikim preokretom savladao Barselonu: Ten Hag održao čas fudbala Ćaviju

Večernje novosti 23.02.2023
FUDBALERI Mančester junajteda u spektakularnom meču nakon velikog preokreta eliminisali su Barselonu iz Lige Evrope. Konačan rezultat u revanš meču bio je 2:1 u korist popularnih crvenih đavola. FOTO: AP/Tanjug U prvoj utakmici koja je bila… »
„Porazi se dešavaju, videćemo šta u junu…“: Gordan Petrić mirno primio eliminaciju od Šerifa

„Porazi se dešavaju, videćemo šta u junu…“: Gordan Petrić mirno primio eliminaciju od Šerifa

Danas 23.02.2023
Trener Partizana nije kritikovao svoje fudbalere zbog poraza u šesnaestini finala Lige konferencije, ali je konstatovao „mnogo je nervoznih oko nas“. U prvoj izjavi posle 1:3 za Šerif na gostovanju Hunskoj i eliminacije iz Evrope, ukupnim rezultatom… »
Fudbal uz horor scene: Srbi izbegli povrede u divljanju navijača, a Dušan Vlahović asistent - i to kako nikada više u…

Fudbal uz horor scene: Srbi izbegli povrede u divljanju navijača, a Dušan Vlahović asistent - i to kako nikada više u…

Večernje novosti 23.02.2023
DUŠAN Vlahović je nastavio sa dobrim partijama u dresu Juventusa, iako mu na evropskom gostovanju, kao ni njegovim saigračima, nije uopšte bilo svejedno u Nantu. FOTO: Tanjug/AP Nakon što je Dušan Vlahović postigao gol u prvom meču protiv Nanta… »
Treći šok za crno-bele: Ovako je Šerif "produžio" veliki preokret protiv Partizana u Beogradu (video)

Treći šok za crno-bele: Ovako je Šerif "produžio" veliki preokret protiv Partizana u Beogradu (video)

Večernje novosti 23.02.2023
PARTIZAN i Šerif su se sastali u u revanš utakmici šesnaestine finala Lige konferencija, a iako su crno-beli poveli, već na na samom početku drugog poluvremena bili su u zaostatku od dva gola. FOTO: M. Vukadinović Nakon što je klub iz Beograda… »
I trener crno-belih je zatečen: Partizan ispao, a Gordan Petrić "uperio prst" ka prelaznom roku

I trener crno-belih je zatečen: Partizan ispao, a Gordan Petrić "uperio prst" ka prelaznom roku

Večernje novosti 23.02.2023
PARTIZAN je ispao sa evropske scene kada se to činilo malo verovatnim, pa i ne čudi što je, nakon podviga Šerifa u Humskoj, trener crno-belih Gordan Petrić bio nezadovoljan epilogom ovog dvomeča u šesnaestini finala Lige Evrope. FOTO: M… »

Vesti dana »