Povezane vesti

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo devojke u Ripnju

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo devojke u Ripnju

Politika 12.04.2023
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Stojanu Iliću (37), osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen zbog… »
Uhapšen još jedan muškarac zbog ubistva Vujovića: Podgoričanin izrešetan, pa zapaljen

Uhapšen još jedan muškarac zbog ubistva Vujovića: Podgoričanin izrešetan, pa zapaljen

Telegraf 12.04.2023
Telo Vujovića pronađeno je u subotu ujutru u naselju Šteke, nadomak Podgorice. Podgoričanin N. Đ. (37) uhapšen je zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu Vidaka Vujovića. Njemu se, kako su saopštili iz policije, na teret stavlja krivično delo… »
Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

Politika 12.04.2023
Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor Stojanu I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da ne bi u… »
Monstrum našao "opravdanje" za masakr! Jezivi detalji zločina u Ripnju! Priznao sve na sudu, krvnik samo ponavlja istu stvar!

Monstrum našao "opravdanje" za masakr! Jezivi detalji zločina u Ripnju! Priznao sve na sudu, krvnik samo ponavlja istu stvar!

Kurir 12.04.2023
Stojan Ilić (38) koji se sumnjiči da je u utorak ubio Nevenu Petrović (16), juče je na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu priznao da je počinio jeziv zločin u kom je ranio još troje najbližih rođaka tinejdžerke! Kako saznajemo… »
Uhapšen Novica Đikanović: Osumnjičen da je učestvovao u brutalnom ubistvu Vujovića: Upucali ga, pa zapalili telo!

Uhapšen Novica Đikanović: Osumnjičen da je učestvovao u brutalnom ubistvu Vujovića: Upucali ga, pa zapalili telo!

Blic 12.04.2023
Podgoričanin Novica Đikanović uhapšen je zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu Vidaka Vujovića. To je Vijestima potvrđeno iz više nezvaničnih izvora. Kao direktni izvršilac tog zločina osumnjičen je Dražen Vojvodić kome je određeno… »
Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo u Rušnju

Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo u Rušnju

IndeksOnline 12.04.2023
BEOGRAD – Viši sud u Beogradu produžio je pritvor Stefanu Z. (28) iz Lebana i Luki V. (35) iz Kraljeva, osumnjičenima za teško ubistvo Ranka R. (53) u kafiću na benzinskoj pumpi u naselju Rušanj 9. marta. Pritvor je osumnjičenima produžen za jos… »
Likvidacija na pumpi u rušnju: Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo Ranka Eskobara

Likvidacija na pumpi u rušnju: Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo Ranka Eskobara

Blic 12.04.2023
Viši sud u Beogradu produžio je pritvor Stefanu Z. (28) iz Lebana i Luki V. (35) iz Kraljeva, osumnjičenima za teško ubistvo Ranka R. (53) u kafiću na benzinskoj pumpi u naselju Rušanj 9. marta. Pritvor je osumnjičenima produžen za još 30 dana… »
Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo u Rušnju

Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo u Rušnju

Dnevnik 12.04.2023
BEOGRAD: Viši sud u Beogradu produžio je pritvor Stefanu Z. (28) iz Lebana i Luki V. (35) iz Kraljeva, osumnjičenima za teško ubistvo Ranka R. (53) u kafiću na benzinskoj pumpi u naselju Rušanj 9. marta. Pritvor je osumnjičenima produžen za jos 30… »
Još jedno hapšenje zbog ubistva Vidaka Vujovića: Podgoričanin osumnjičen da je učestvovao u likvidaciji

Još jedno hapšenje zbog ubistva Vidaka Vujovića: Podgoričanin osumnjičen da je učestvovao u likvidaciji

Nova 12.04.2023
Podgoričanin Nikola Đikanović uhapšen je zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu Vidaka Vujovića. To je Vijestima potvrđeno iz više nezvaničnih izvora. Kao direktni izvršilac tog zločina osumnjičen je Dražen Vojvodić kome je određeno… »
Monstrumu Stojanu određen pritvor: Osumnjičen da je najpre napao Neveninu porodicu, pa nju zverski ubio

Monstrumu Stojanu određen pritvor: Osumnjičen da je najpre napao Neveninu porodicu, pa nju zverski ubio

Nova 12.04.2023
Sudija za prethodni postupak je odredila pritvor do 30 dana osumnjičenom da je ubio devojčicu u Ripnju i ranio još tri osobe, zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da bi u kratkom vremenskom periodu ponovio krivično delo i jer je za delo… »
Ovo je Stojanov krvavi put kroz Ripanj: Devojčicu silovao, pa ubio, istim nožem isekao i njene najmilije

Ovo je Stojanov krvavi put kroz Ripanj: Devojčicu silovao, pa ubio, istim nožem isekao i njene najmilije

Telegraf 12.04.2023
Njemu prema našem krivičnom zakonu preti kazna doživotnog zatvora. Stojan Ilić (38) saslušan je u Višem javnom tužilaštvu pod sumnjom da je ubio N.P. (16), a zatim teško povredio njenu majku S. P., ujaka D.P. i baku M.P. Njemu je određen pritvor… »
Saslušan osumnjičeni za ubistvo Vujovića u Podgorici: Određeno zadržavanje do 72 sata, sutra odluka o pritvoru

Saslušan osumnjičeni za ubistvo Vujovića u Podgorici: Određeno zadržavanje do 72 sata, sutra odluka o pritvoru

Telegraf 12.04.2023
Težina krivičnog dela stavljenog na teret D. V. izražena je kroz visinu zakonom zaprećene kazne u trajanju od najmanje 10 godine ili dugotrajna kazna zatvora. Podgoričanin D. V. (37) sproveden je u Više državno tužilaštvo na saslušanje zbog… »
Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo Eskobara u Rušnju

Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo Eskobara u Rušnju

Telegraf 12.04.2023
Stefan Z. i Luka V. saslušani su u tužilaštvu gde su se branili ćutanjem, odnosno iskoristili su svoje zakonsko pravo da ne iznose odbranu. Viši sud u Beogradu produžio je pritvor Stefanu Z. (28) iz Lebana i Luki V. (35) iz Kraljeva, osumnjičenima… »
Određen pritvor ubici devojčice iz ripnja: Stojan osumnjičen da je svirepo ubio devojčicu pa pokušao da ubije i članove…

Određen pritvor ubici devojčice iz ripnja: Stojan osumnjičen da je svirepo ubio devojčicu pa pokušao da ubije i članove…

Blic 12.04.2023
Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor Stojanu I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da ne bi u… »
Ubici devojčice(16) u ripnju određen pritvor: Stojan priznao zločin, ostaje iza rešetaka!

Ubici devojčice(16) u ripnju određen pritvor: Stojan priznao zločin, ostaje iza rešetaka!

Kurir 12.04.2023
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu odredio je jednomesečn i pritvor Stojanu Iliću (38). On je osumnjičen da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u naselju Ripanj, a potom pokušao da ubije i njene majku… »
Stojanu određen pritvor: Sumnjiči se za ubistvo devojčice iz Ripnja

Stojanu određen pritvor: Sumnjiči se za ubistvo devojčice iz Ripnja

Telegraf 12.04.2023
Pritvor mu je određen da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovio krivično delo i zbog uznemirenja javnosti. Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Stojanu I. (37), osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju N. P… »
Tužilaštvo traži pritvor za osumnjičenog da je kolima udario i usmrtio ženu

Tužilaštvo traži pritvor za osumnjičenog da je kolima udario i usmrtio ženu

RTV 12.04.2023
BEOGRAD - U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Željko J. (21) zbog sumnje da je automobilom na pešačkom prelazi udario 34-godišnju ženu, koja je od zadobijenih povreda preminula. Osumnjičeni se na saslušanju branio ćutanjem… »
Da li je zločin u Ripnju mogao biti sprečen: Pomahnitali Stojan najavljivao da će nekoga ubiti

Da li je zločin u Ripnju mogao biti sprečen: Pomahnitali Stojan najavljivao da će nekoga ubiti

Nova 12.04.2023
Stojan I. (38), monstrum koji je osumnjičen da je ubio svoju 16-godišnju komšinicu u beogradskom naselju Ripanj, a potom i ranio tri člana njene porodice, prema pričama njegovih rođaka, i ranije je najavljivao da će počiniti zločin. A da se… »
Kolima usmrtio ženu na Vidikovcu, pa zaćutao pred tužiocem: Saslušan mladić koji je pobegao nakon što je „smartom“…

Kolima usmrtio ženu na Vidikovcu, pa zaćutao pred tužiocem: Saslušan mladić koji je pobegao nakon što je „smartom“…

Nova 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Željko J. (21) zbog sumnje da je izvršio krivična dela Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i Nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi. Osumnjičeni se na… »
Sramna odbrana monstruma iz ripnja: Spopale su me crne misli! Nevena mi se rugala u kolima, zato sam je ubio! Hoću da se…

Sramna odbrana monstruma iz ripnja: Spopale su me crne misli! Nevena mi se rugala u kolima, zato sam je ubio! Hoću da se…

Kurir 12.04.2023
Stojan Ilić (38) koji se sumnjiči da je u utorak ubio šesnaestogodišnju Nevenu Petrović, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu zbog sumnje da je na svirep i podmukao način ubio tinejdžerku 10. aprila 2023. godine u Ripnju, a… »
Uhvaćen odbegli vozač "smarta" koji je usmrtio ženu na vidikovcu: Ostavio je da leži na ulici, a evo šta je rekao u svoju…

Uhvaćen odbegli vozač "smarta" koji je usmrtio ženu na vidikovcu: Ostavio je da leži na ulici, a evo šta je rekao u svoju…

Kurir 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Željko J. (21) zbog sumnje da je izvršio krivična dela Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i Nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi. Osumnjičeni se na… »
Drug izrešetao, pa spalio Vidaka? Osumničeni za ubistvo škaljarca kod Podgorice branio se ćutanjem, ostaje u pritvoru video

Drug izrešetao, pa spalio Vidaka? Osumničeni za ubistvo škaljarca kod Podgorice branio se ćutanjem, ostaje u pritvoru video

Kurir 12.04.2023
Podgoričanin Dražen V. (37) sproveden je u Više državno tužilaštvo na saslušanje zbog sumnje da je ubio Vidaka Vujovića (23) u mestu Šteke. On je kako saznajemo, zbog svog psiho-fizičkog stanja iskoristio svoje zakonsko pravo da se brani… »
Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

Sandžak haber 12.04.2023
BEOGRAD – Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor Stojanu I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da… »
Osumnjičeni za ubistvo u Ripnju priznao dela koja mu se stavljaju na teret

Osumnjičeni za ubistvo u Ripnju priznao dela koja mu se stavljaju na teret

N1 Info 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Stojan Ilić (37) zbog sumnje da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku u ponedeljak u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. On je priznao dela koja mu se… »
Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

RTV 12.04.2023
BEOGRAD - Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor Stojanu I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da ne… »
Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo 16-godišnje devojke u Ripnju

IndeksOnline 12.04.2023
BEOGRAD – Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor Stojanu I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da… »
Određen pritvor do 30 dana osumnjičenom da je ubio devojčicu u Ripnju

Određen pritvor do 30 dana osumnjičenom da je ubio devojčicu u Ripnju

RTS 12.04.2023
Sudija za prethodni postupak je odredila pritvor do 30 dana osumnjičenom da je ubio devojčicu u Ripnju i ranio još tri osobe, zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da bi u kratkom vremenskom periodu ponovio krivično delo i jer je za delo… »
Škaljarca izrešetao, pa spalio drug? Ubica iz Crne Gore se branio ćutanjem, određeno mu zadržavanje

Škaljarca izrešetao, pa spalio drug? Ubica iz Crne Gore se branio ćutanjem, određeno mu zadržavanje

Blic 12.04.2023
Podgoričanin Dražen Vojvodić (37) sproveden je u Više državno tužilaštvo na saslušanje zbog sumnje da je ubio Vidaka Vujovića (23) u mestu Šteke. On je kako saznajemo, zbog svog psiho-fizičkog stanja iskoristio svoje zakonsko pravo da se brani… »
Pijan kolima ubio ženu na pešačkom pa se krio na tavanu: Vozač (21) sa Čukarice zanemeo pred tužiocem, evo šta mu se…

Pijan kolima ubio ženu na pešačkom pa se krio na tavanu: Vozač (21) sa Čukarice zanemeo pred tužiocem, evo šta mu se…

Blic 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Željko J. (21) zbog sumnje da je izvršio krivična dela Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i Nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi. Osumnjičeni se na… »
Osumnjičeni priznao ubistvo devojčice u Ripnju, određen mu pritvor do 30 dana

Osumnjičeni priznao ubistvo devojčice u Ripnju, određen mu pritvor do 30 dana

Insajder 12.04.2023
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Stojanu I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da ne bi u… »
Osumnjičeni priznao ubistvo devojčice u Ripnju, određen mu pritvor do 30 dana

Osumnjičeni priznao ubistvo devojčice u Ripnju, određen mu pritvor do 30 dana

Euronews 12.04.2023
Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor S. I. (37) osumnjičenom da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Pritvor mu je određen da ne bi u kratkom… »
"Smartom" pijan usmrtio ženu, pa se krio na tavanu: Željko odlučio da ćuti o nesreći u tužilaštvu

"Smartom" pijan usmrtio ženu, pa se krio na tavanu: Željko odlučio da ćuti o nesreći u tužilaštvu

Telegraf 12.04.2023
Tužilaštvo će predložiti sudiji za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu da osumnjičenom dredi pritvor zbog opasnosti od bekstva i zbog uznemirenja javnosti. U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Željko J. (21) zbog sumnje… »
Osumnjičeni priznao da je ubio devojčicu u Ripnju

Osumnjičeni priznao da je ubio devojčicu u Ripnju

Novi magazin 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu (VJT) u Beogradu danas je saslušan Stojan I. (37) zbog sumnje da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila 2023. godine u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Naredbom o… »
„Spopale su me crne misli“: Ovo je sramna odbrana Stojana koji je ubio devojčicu u Ripnju, a troje ljudi ranio

„Spopale su me crne misli“: Ovo je sramna odbrana Stojana koji je ubio devojčicu u Ripnju, a troje ljudi ranio

Nova 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Stojan Ilić (37) zbog sumnje da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku u ponedeljak u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Stojan je do detalja iznao… »
Ubica iz Ripnja priznao teško ubistvo devojčice: Monstrum oborio dete na zemlju, pa počeo da je ubada

Ubica iz Ripnja priznao teško ubistvo devojčice: Monstrum oborio dete na zemlju, pa počeo da je ubada

Nova 12.04.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan Stojan I. (37) zbog sumnje da je na svirep i podmukao način ubio 16-godišnju devojku 10. aprila 2023. godine u Ripnju, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice. Naredbom o… »
Saslušan osumnjičeni za ubistvo tinejdžerke u Ripnju: Spopale su me crne misli. Rugala mi se u kolima, zato sam je ubio!

Saslušan osumnjičeni za ubistvo tinejdžerke u Ripnju: Spopale su me crne misli. Rugala mi se u kolima, zato sam je ubio!

Mondo 12.04.2023
Stojan I. danas je saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu gde je priznao krivična dela za koja je osumnjičen. Stojan I. danas je saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu gde je priznao krivična dela za koja je osumnjičen. U Višem… »
Čovek zver iz Ripnja sve priznao na saslušanju: Silovao sam i ubio

Čovek zver iz Ripnja sve priznao na saslušanju: Silovao sam i ubio

Telegraf 12.04.2023
Nesrećna devojčica nađena je mrtva u šipražju pored puta kod pruge Beograd-Niš. Stojan Ilić (38), osumnjičen da je pre dva dana u Ripnju oteo, silovao i ubio N. P. (16), a potom se vratio u njenu kuću i nožem pokušao da ubije njenu majku S. P… »
"Ona i njena porodica su mi se podsmevali jer sam se lečio, pa sam je ubio": Sramna odbrana Stojana iz Ripnja

"Ona i njena porodica su mi se podsmevali jer sam se lečio, pa sam je ubio": Sramna odbrana Stojana iz Ripnja

Telegraf 12.04.2023
"Rekao je da mu je jako žao zbog svega sto se dogodilo i da hoće da izvrši samoubistvo" Stojan Ilić (38) saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu zbog sumnje da je na svirep i podmukao način ubio devojku (16) 10. aprila 2023. godine… »
Dvojicu ranio, jednog pretukao jer su pokušali da mu ukradu česmu: Ovako se Stevan pravdao u tužilaštvu

Dvojicu ranio, jednog pretukao jer su pokušali da mu ukradu česmu: Ovako se Stevan pravdao u tužilaštvu

Telegraf 12.04.2023
U pucnjavi su ranjeni Ivana L. i I. M. , a P. N. ima frakturu lobanje nakon što ga je Stevan pretukao motkom. Stevan I. (61), koji je osumnjičen za pokušaj ubistva i nanošenje teških telesnih povreda, u Belom Potoku juče je saslušan u Višem javnom… »

Vesti dana »