Povezane vesti

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Politika 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, kojem je, kako je naveo, predočio posledice opasnog razvoja situacije na Kosovu i Metohiji. Vučić je naveo da je Makrona… »
Eskobar: Potrebni su novi izbori na KiM sa bezuslovnim učešćem Srba

Eskobar: Potrebni su novi izbori na KiM sa bezuslovnim učešćem Srba

Euronews 08.07.2023
Specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar izjavio je danas da bi, ako Beograd i Priština ne prihvate plan EU za smirivanje sukoba, moglo doći do još veće krize, kao i da su neophodni novi izbori sa bezuslovnim učešćem Srba. "Moram… »
Eskobar: Potrebni su novi izbori na KiM s bezuslovnim učešćem Srba

Eskobar: Potrebni su novi izbori na KiM s bezuslovnim učešćem Srba

Dnevnik 08.07.2023
ZAGREB: Specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar izjavio je danas da bi, ako Beograd i Priština ne prihvate plan EU za smirivanje sukoba, moglo doći do još veće krize, kao i da su neophodni novi izbori sa bezuslovnim učešćem… »
Eskobar: Potrebni su novi izbori na KiM s bezuslovnim učešćem Srba

Eskobar: Potrebni su novi izbori na KiM s bezuslovnim učešćem Srba

Telegraf 08.07.2023
Prema njegovim rečima, šef evropske diplomatije Žozep Borelj i specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izneli su tri jednostavna koraka, od kojih je prvi prekid protesta i novi izbori za gradonačelnika. Specijalni… »
Kosovska kriza između evropskog plana i sednice SB UN

Kosovska kriza između evropskog plana i sednice SB UN

RTS 08.07.2023
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj poručio je da, kada je reč o situaciji na severu Kosova, potrebno je jedinstvo, fokusiranje na deeskalaciju i pronalaženje izvodljivih rešenja. Specijalni izaslanik… »
Vučić telefonski sa Makronom o situaciji na Kosovu

Vučić telefonski sa Makronom o situaciji na Kosovu

Slobodna Evropa 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič razgovarao je 8. jula telefonom sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom (Emmanuel Macron) koga je, kako je rekao, zamolio "da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i vratila u okvire… »
Vučić razgovarao sa Makronom: "Zamolio sam ga da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila"

Vučić razgovarao sa Makronom: "Zamolio sam ga da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila"

Blic 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. - Kao i uvek, otvoren i ozbiljan razgovor sa predsednikom Makronom, kojem sam predočio posledice opasnog razvoja situacije na Kosovu i… »
Vučić razgovarao telefonom s Makronom, zamolio ga da uloži napor da urazumi prištinsku stranu

Vučić razgovarao telefonom s Makronom, zamolio ga da uloži napor da urazumi prištinsku stranu

Novi magazin 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič razgovarao je danas telefonom sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom koga je, kako je rekao, zamolio da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i vratila u okvire konkretnih razgovora. "Kao… »
Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

RTV 08.07.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, kojem je, kako je naveo, predočio posledice opasnog razvoja situacije na Kosovu i Metohiji. Vučić je naveo da je… »
Vučić razgovarao telefonom s Makronom, zamolio ga da uloži napor da urazumi prištinsku stranu

Vučić razgovarao telefonom s Makronom, zamolio ga da uloži napor da urazumi prištinsku stranu

Beta 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič razgovarao je danas telefonom sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom koga je, kako je rekao, zamolio da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i vratila u okvire konkretnih razgovora. "Kao… »
Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da urazumi prištinsku stranu

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da urazumi prištinsku stranu

N1 Info 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič razgovarao je telefonom sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom koga je, kako je rekao, zamolio da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i vratila u okvire konkretnih razgovora. „Kao i… »
Vučić razgovarao sa Makronom: "Zamolio sam ga da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila"

Vučić razgovarao sa Makronom: "Zamolio sam ga da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila"

Euronews 08.07.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. "Kao i uvek, otvoren i ozbiljan razgovor sa predsednikom Makronom, kojem sam predočio posledice opasnog razvoja situacije na… »
Vučić: Zamolio sam Makrona da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila

Vučić: Zamolio sam Makrona da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila

Radio 021 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič razgovarao je danas telefonom sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom. Vučić ga je, kako je rekao, zamolio da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i vratila u okvire konkretnih… »
Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Sputnik 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, kojem je, kako je naveo, predočio posledice opasnog razvoja situacije na Kosovu i Metohiji. Vučić je naveo da je Makrona zamolio da uloži… »
Vučić razgovarao telefonom s Makronom, zamolio ga da uloži napor da urazumi prištinsku stranu

Vučić razgovarao telefonom s Makronom, zamolio ga da uloži napor da urazumi prištinsku stranu

Danas 08.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič razgovarao je danas telefonom sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom koga je, kako je rekao, zamolio da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i vratila u okvire konkretnih razgovora… »
Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se PR urazumi

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se PR urazumi

Dnevnik 08.07.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, kojem je, kako je naveo, predočio posledice opasnog razvoja situacije na Kosovu i Metohiji. Vučić je naveo da je… »
Vučić: Zamolio sam Makrona da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila

Vučić: Zamolio sam Makrona da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila

RTS 08.07.2023
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom. Zamolio sam predsednika Makrona da uloži dodatni napor kako bi se prištinska strana urazumila i što pre vratila u okvire konkretnih razgovora, naveo je… »
Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Vučić razgovarao sa Makronom, zamolio ga da uloži dodatni napor da se Priština urazumi

Telegraf 08.07.2023
Predsednik Srbije naglasio je da je zahvalio Makronu na spremnosti da sasluša Beograd. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, kojem je, kako je naveo, predočio… »

Vesti dana »