Povezane vesti

Užas u Vrčinu: Voz udario automobil, dvoje mladih poginulo, devojka povređena

Užas u Vrčinu: Voz udario automobil, dvoje mladih poginulo, devojka povređena

Dnevnik 25.07.2023
BEOGRAD:Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći, noćas nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je… »
Dve osobe poginule kada je u Vrčinu voz udario u automobil

Dve osobe poginule kada je u Vrčinu voz udario u automobil

Politika 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći, noćas nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko… »
Voz naleteo na automobil na pružnom prelazu kod Vrčina: Poginulo dvoje mladih

Voz naleteo na automobil na pružnom prelazu kod Vrčina: Poginulo dvoje mladih

Radio 021 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo. To je Tanjugu rečeno u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko 23.30… »
„To mesto kao da je prokleto, ovo nije prvi put da se dešavaju nesreće“: Tinejdžeri iz Vrčina nastradali nedaleko od…

„To mesto kao da je prokleto, ovo nije prvi put da se dešavaju nesreće“: Tinejdžeri iz Vrčina nastradali nedaleko od…

Nova 25.07.2023
Mladić Vuk G. (18) i devojčica A. B. (15), dok je njihova prijateljica M. Đ. (17) povređena, u ponedeljak u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Vrčinu. Nesreća se dogodila kada je teretni voz naleteo na automobil u kom su bili tinejdžeri, a… »
Evo kako je devojka koja je preživela nesreću kod Vrčina! Najbliži drug i drugarica poginuli: "Ne zna šta se desilo!"

Evo kako je devojka koja je preživela nesreću kod Vrčina! Najbliži drug i drugarica poginuli: "Ne zna šta se desilo!"

Mondo 25.07.2023
Preživela tinejdžerka nije bila svesna šta se tačno desilo sa njenim prijateljima, znala je samo da su teško povređeni. Preživela tinejdžerka nije bila svesna šta se tačno desilo sa njenim prijateljima, znala je samo da su teško povređeni… »
Teretni voz kod Vrčina naleteo na automobil, poginule dve osobe, jedna povređena; Kod Valjeva voz usmrtio muškarca

Teretni voz kod Vrčina naleteo na automobil, poginule dve osobe, jedna povređena; Kod Valjeva voz usmrtio muškarca

RTV 25.07.2023
BEOGRAD - Na putnom prelazu između Vrčina i Lipa, koji je obezbeđen saobraćajnim znakovima drumske signalizacije na putu, sinoć u 23.35 sati dogodila se nesreća kada je teretni voz naleteo na drumsko vozilo koje je prelazilo prugu, saopštila je… »
Voz naleteo na automobil na pružnom prelazu u Vrčinu, poginuli 18-godišnji mladić i 15-godišnja devojčica

Voz naleteo na automobil na pružnom prelazu u Vrčinu, poginuli 18-godišnji mladić i 15-godišnja devojčica

RTS 25.07.2023
Dve osobe su poginule, a jedna je povređena kada je voz naleteo na automobil na pružnom prelazu u Vrčinu, rečeno je RTS-u u Hitnoj pomoći. Hitna pomoć primila je poziv u u 23.35, a na teren su izašle dve ekipe, rekla je za RTS doktorka Ivana… »
Poginuli tinejdžer kod Vrčina sin poznatog doktora! Meštani ogorčeni, upozoravali godinama na prugu: Nema rampe?!

Poginuli tinejdžer kod Vrčina sin poznatog doktora! Meštani ogorčeni, upozoravali godinama na prugu: Nema rampe?!

Mondo 25.07.2023
Na ovom praznom prelazu nema rampe, a u smeru u kojem su tinejdžeri koji su poginuli išli nema ni znaka stop. Na ovom praznom prelazu nema rampe, a u smeru u kojem su tinejdžeri koji su poginuli išli nema ni znaka stop. "Oni su išli uzbrdo, nisu… »
Prve slike sa mesta nesreće u Vrčinu! Telo stradale devojke nađeno ispod vozača: Čuo se jak udarac, a onda ženski jauci

Prve slike sa mesta nesreće u Vrčinu! Telo stradale devojke nađeno ispod vozača: Čuo se jak udarac, a onda ženski jauci

Mondo 25.07.2023
Na pružnom prelazu u Vrčinu se u utorak uveče dogodila teška saobraćajna nesreća u kojem su stradali mladić (18) i njegova saputnica (15), dok je povrede zadobila njihova drugarica (17). Na pružnom prelazu u Vrčinu se u utorak uveče dogodila… »
Ovo su tinejdžeri koji su poginuli na pruzi kod Vrčina! Bili dobri drugari, oglasio se i otac mladića: Sve je ovo bolno!

Ovo su tinejdžeri koji su poginuli na pruzi kod Vrčina! Bili dobri drugari, oglasio se i otac mladića: Sve je ovo bolno!

Mondo 25.07.2023
Nastradali mladić bio je sin poznatog doktora, a sa roditeljima i braćom i sestrama živeo je u Vrčinu. Nastradali mladić bio je sin poznatog doktora, a sa roditeljima i braćom i sestrama živeo je u Vrčinu. Mladić V. G. (18) i njegova saputnica… »
"Samo su mi dali da joj poljubim ruku"! Ispovest majke poginule devojčice (15) u Vrčinu: Videla sam ćerku pokrivenu

"Samo su mi dali da joj poljubim ruku"! Ispovest majke poginule devojčice (15) u Vrčinu: Videla sam ćerku pokrivenu

Mondo 25.07.2023
Majka devojčice (15) koja je poginula u Vrčinu nakon što je voz naleteo na automobil ogorčeno komentariše pružni prelaz. Majka devojčice (15) koja je poginula u Vrčinu nakon što je voz naleteo na automobil ogorčeno komentariše pružni prelaz… »
„Nije mi se javljala na mobilni, a onda me je pozvala komšinica i rekla da dođem na prelaz“: Majka devojčice (15) koja…

„Nije mi se javljala na mobilni, a onda me je pozvala komšinica i rekla da dođem na prelaz“: Majka devojčice (15) koja…

Nova 25.07.2023
"Oko deset mi je rekla da ide napolje. U neko doba sam je pozvala na mobilni i ona se nije javila. Pomislila sam zvaće nije čula telefon. Posle deset minuta mi je pozvonio telefon. Nepoznat broj, pomislila sam Anđa me zove, sa nečijeg broja. Zvala me… »
Sudar voza i automobila u Vrčinu, dve osobe poginule

Sudar voza i automobila u Vrčinu, dve osobe poginule

Novi magazin 25.07.2023
U nesreći na pružnom prelazu kod Vrčina nastradale su dve osobe kada je na automobil koje je prelazilo prugu naleteo teretni voz, saopštila je danas Infrastruktura železnice Srbije. Nesreća se dogodila sinoć u 23.35 na pružnom prelazu između… »
Nesreća u Vrčinu: Voz udario automobil, poginuli devojčica i mladić!

Nesreća u Vrčinu: Voz udario automobil, poginuli devojčica i mladić!

Blic 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći, noćas nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko… »
"Bila je pokrivena, dali su mi samo da joj poljubim ruku": Majka devojčice (15) koja je poginula u nesreći kod Vrčina…

"Bila je pokrivena, dali su mi samo da joj poljubim ruku": Majka devojčice (15) koja je poginula u nesreći kod Vrčina…

Blic 25.07.2023
"Oko deset mi je rekla da ide napolje. U neko doba sam je pozvala na mobilni i ona se nije javila. Pomislila sam zvaće nije čula telefon. Posle deset minuta mi je pozvonio telefon. Nepoznat broj, pomislila sam Anđa me zove, sa nečijeg broja. Zvala me… »
Nesreća u Vrčinu: Voz udario automobil, poginuli devojčica i mladić!

Nesreća u Vrčinu: Voz udario automobil, poginuli devojčica i mladić!

Blic 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći, noćas nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko… »
FOTO Delovi „pežoa“ u kom su poginuli tinejdžeri rasuti pored pruge, komšije u šoku: „Ne znamo kako će njihovi…

FOTO Delovi „pežoa“ u kom su poginuli tinejdžeri rasuti pored pruge, komšije u šoku: „Ne znamo kako će njihovi…

Nova 25.07.2023
Komšije i poznanici tinejdžera starih 18 i 15 godine, koji su nastradali u teškoj saobraćajnoj nesreći u Vrčinu kada je na njih, dok su bili u automobilu, naleteo voz, i dalje su u šoku zbog svega što se dogodilo. Kako pričaju za naš portal… »
Teška saobraćajna nesreća u Vrčinu: Voz udario putničko vozilo, dve osobe poginule, jedna povređena

Teška saobraćajna nesreća u Vrčinu: Voz udario putničko vozilo, dve osobe poginule, jedna povređena

Euronews 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći, noćas nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko… »
"Vozač je jedva disao, nju smo izvukli kroz prozor!" Devojka koja je pritrčala posle nesreće u Vrčinu - bilo je strašno!

"Vozač je jedva disao, nju smo izvukli kroz prozor!" Devojka koja je pritrčala posle nesreće u Vrčinu - bilo je strašno!

Mondo 25.07.2023
Devojka koja je pritrčala da pomogne tinejdžerima u čiji je automobil udario voz u Vrčinu je opisala detalje jezive nesreće. Devojka koja je pritrčala da pomogne tinejdžerima u čiji je automobil udario voz u Vrčinu je opisala detalje jezive… »
Infrastruktura železnice: U nesreći na putnom prelazu kod Vrčina nastradale dve osobe

Infrastruktura železnice: U nesreći na putnom prelazu kod Vrčina nastradale dve osobe

Beta 25.07.2023
U nesreći na pružnom prelazu kod Vrčina nastradale su dve osobe kada je na automobil koje je prelazilo prugu naleteo teretni voz, saopštila je danas Infrastruktura železnice Srbije. Nesreća se dogodila sinoć u 23.35 na pružnom prelazu izmedju… »
Nastradali Vuk sin poznatog lekara: Prve slike sa mesta nesreće u Vrčinu gde je poginulo dvoje tinejdžera: "Žalili smo se…

Nastradali Vuk sin poznatog lekara: Prve slike sa mesta nesreće u Vrčinu gde je poginulo dvoje tinejdžera: "Žalili smo se…

Blic 25.07.2023
"Oni su išli uzbrdo, nisu mogli da divljaju i da idu brzo. Voz kada prolazi tuda ne svira. Uopšte ne može da se vidi", pričaju za "Blic" meštani Vrčina koji žive nedaleko od mesta gde se noćas dogodila stravična nesreća u kojoj je nastradalo… »
Ovo je mladić (18) koji je stradao sa tinejdžerkom (15) kod Vrčina! Voz naleteo na njih - jedna devojka (17) povređena!

Ovo je mladić (18) koji je stradao sa tinejdžerkom (15) kod Vrčina! Voz naleteo na njih - jedna devojka (17) povređena!

Mondo 25.07.2023
Vozač automobila V.G. (18) poginuo je na mestu, zajedno sa putnicom iz vozila, devojčicom (15). Vozač automobila V.G. (18) poginuo je na mestu, zajedno sa putnicom iz vozila, devojčicom (15) U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na pružnom… »
Infrastruktura železnice: U nesreći na putnom prelazu kod Vrčina nastradale dve osobe

Infrastruktura železnice: U nesreći na putnom prelazu kod Vrčina nastradale dve osobe

Radio sto plus 25.07.2023
Nesreća se dogodila sinoć u 23.35 na pružnom prelazu izmedju Vrčina i Lipa, koji je obezbeđen saobraćajnim znakovima drumske signalizacije na putu. U toj nesreći poginuli su petnaestogodišnji mladić i osamnaestogodišnja devojka, a lakše je… »
Sudar voza i automobila na pružnom prelazu u Vrčinu, dve osobe poginule

Sudar voza i automobila na pružnom prelazu u Vrčinu, dve osobe poginule

Insajder 25.07.2023
U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila oko 23.35 časova dve osobe su poginule, a jedna je povređena, saopštila je služba Hitne pomoći. Kako je navedeno, u nesreći su učestvovali voz i automobil, a sudarili su se na pružnom prelazu u… »
Ovo je mladić koji je stradao u nesreći u Vrčinu: Bio za volanom „pežoa“ sa devojčicom (15) i tinejdžerkom (17), kada…

Ovo je mladić koji je stradao u nesreći u Vrčinu: Bio za volanom „pežoa“ sa devojčicom (15) i tinejdžerkom (17), kada…

Nova 25.07.2023
U sudaru putničkog vozila i lokomotive poginulo je dvoje mladih Vuk G. (18) i A.B. (15), a lekari su po dolasku na teren mogli samo da konstatuju smrt tinejdžera. Nesreća se dogodila sinoć, kada je voz naleteo na "pežo" u kojem su bili tinejdžeri… »
Ovo je mladić koji je stradao u Vrčinu: Bio za volanom "pežoa" sa devojčicom (15) i tinejdžerkom (17), kada je na njih…

Ovo je mladić koji je stradao u Vrčinu: Bio za volanom "pežoa" sa devojčicom (15) i tinejdžerkom (17), kada je na njih…

Blic 25.07.2023
Vuk G. (18) i A.B. (15) stradali su sinoć u Vrčinu, kada je voz naleteo na "pežo" u kojem su bili tinejdžeri, zajedno sa M.Đ. (17), koja je povređena. Sinoć oko 23:30 časova na železničkom pružnom prelazu Vrčin, želežnička lokomotiva bez… »
Detalji nesreće u Vrčinu! Tinejdžeri poginuli na obeleženom prelazu: Voz naleteo na automobil, jedna osoba povređena

Detalji nesreće u Vrčinu! Tinejdžeri poginuli na obeleženom prelazu: Voz naleteo na automobil, jedna osoba povređena

Mondo 25.07.2023
Voz u Vrčinu je naišao u trenutku kad je automobil prelazio prugu. Voz u Vrčinu je naišao u trenutku kad je automobil prelazio prugu. Na pružnom prelazu u Vrčinu poginule su dve osobe kad je voz naleteo na automobil. Jedna devojka je sa povredama… »
Ovo je mladić koji je stradao u Vrčinu: Bio za volanom "pežoa" sa devojčicom (15) i tinejdžerkom (17), kada je na njih…

Ovo je mladić koji je stradao u Vrčinu: Bio za volanom "pežoa" sa devojčicom (15) i tinejdžerkom (17), kada je na njih…

Blic 25.07.2023
Vuk G. (18) i A.B. (15) stradali su sinoć u Vrčinu, kada je voz naleteo na "pežo" u kojem su bili tinejdžeri, zajedno sa M.Đ. (17), koja je povređena. Sinoć oko 23:30 časova na železničkom pružnom prelazu Vrčin, želežnička lokomotiva bez… »
Detalji nesreće u vrčinu: Prelaz bio obezbeđen signalizacijom, kada se teretni voz zakucao u automobil

Detalji nesreće u vrčinu: Prelaz bio obezbeđen signalizacijom, kada se teretni voz zakucao u automobil

Blic 25.07.2023
Na putnom prelazu između Vrčina i Lipa, koji je obezbeđen saobraćajnim znakovima drumske signalizacije na putu, dogodila se nesreća kada je teretni voz naleteo na drumsko vozilo koje je prelazilo prugu. U toj nesreći poginuli su mladić (18) i… »
Dvoje mladih poginulo na pružnom prelazu kod Vrčina, voz udario u automobil

Dvoje mladih poginulo na pružnom prelazu kod Vrčina, voz udario u automobil

Luftika 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo. To je Tanjugu rečeno u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko 23.30… »
Sudar voza i automobila u Vrčinu, poginulo dvoje mladih, devojka povređena

Sudar voza i automobila u Vrčinu, poginulo dvoje mladih, devojka povređena

N1 Info 25.07.2023
Dve mlade osobe su poginule, a još jedna je povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći, noćas nešto pre ponoći, na pružnom prelazu kod Vrčina kada je voz udario u putničko vozilo, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći Vrčin. Kako je navedeno, oko… »
Detalji nesreće u vrčinu: Prelaz bio obezbeđen signalizacijom, kada se teretni voz zakucao u automobil

Detalji nesreće u vrčinu: Prelaz bio obezbeđen signalizacijom, kada se teretni voz zakucao u automobil

Blic 25.07.2023
Na putnom prelazu između Vrčina i Lipa, koji je obezbeđen saobraćajnim znakovima drumske signalizacije na putu, dogodila se nesreća kada je teretni voz naleteo na drumsko vozilo koje je prelazilo prugu. U toj nesreći poginuli su mladić (18) i… »
Sudar voza i automobila u Vrčinu, dve osobe poginule i jedna je povređena

Sudar voza i automobila u Vrčinu, dve osobe poginule i jedna je povređena

Danas 25.07.2023
U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila oko 22.35 časova dve osobe su poginule, a jedna je povređena, saopštila je služba Hitne pomoći. Kako je navedeno, u nesreći su učestvovali voz i automobil, a sudarili su se na pružnom prelazu u… »
Voz udario u automobil u Vrčinu! Poginulo dvoje tinejdžera, jedna osoba teško povređena

Voz udario u automobil u Vrčinu! Poginulo dvoje tinejdžera, jedna osoba teško povređena

Mondo 25.07.2023
Voz je naleteo na automobil u Vrčinu. Dve osobe su poginule. Voz je naleteo na automobil u Vrčinu. Dve osobe su poginule. Dve osobe su poginule, a jedna je povređena kada je voz naleteo na automobil na pružnom prelazu u Vrčinu. Hitna pomoć primila… »

Vesti dana »