Povezane vesti

Udes na magistrali na Zlatiboru, kolone vozila u oba smera

Udes na magistrali na Zlatiboru, kolone vozila u oba smera

Politika 31.07.2023
ZLATIBOR – Četiri vozila učestvovala su u saobraćajnom udesu koja se dogodila jutros oko 6.30 sati na magistralnim putu na Zlatiboru, kod Smiljanića zakosa. Kolone vozila su sa obe strane, a vozila se propuštaju naizmenično, prenosi Tanjug.… »
FOTO, VIDEO: Udes kod Novih Banovaca: Zastoj na auto-putu u smeru ka Beogradu

FOTO, VIDEO: Udes kod Novih Banovaca: Zastoj na auto-putu u smeru ka Beogradu

Radio 021 31.07.2023
Na auto-putu Novi Sad-Beograd došlo je do lančanog sudara. Udes se dogodio kod Novih Banovaca, u smeru ka Beogradu, oko 16.30h. U sudaru su učestvovala četiri automobila i jedno teretno vozilo. View this post on Instagram A post shared by MOJ BEOGRAD… »
Lančani sudar na auto-putu Beograd-Novi Sad

Lančani sudar na auto-putu Beograd-Novi Sad

Moj Novi Sad 31.07.2023
Na auto-putu Beograd-Novi Sad došlo je do lančanog sudara. Šest osoba je povređeno. Kako se navodi na Instagram stranici Moj Beograd, sudar se dogodio kod isključenja za Nove Banovce, smer ka Beogradu. Dodaje se da se stvorila kilometarska kolona, a… »
VIDEO Lančani sudar na auto-putu Beograd-Novi Sad: Sudarilo se pet vozila, 6 povređenih, stvorile se kilometarske kolone

VIDEO Lančani sudar na auto-putu Beograd-Novi Sad: Sudarilo se pet vozila, 6 povređenih, stvorile se kilometarske kolone

Nova 31.07.2023
Na auto-putu Beograd-Novi Sad danas je došlo do lančanog sudara. Kako se navodi na Instagram stranici „Moj_beo_grad“, sudar se dogodio kod isključenja za Nove Banovce, u smeru ka Beogradu. U ovom lančanom sudaru učestvovala su četiri putnička… »
Lančani sudar na autoputu Beograd-Novi Sad: Šest osoba povređeno

Lančani sudar na autoputu Beograd-Novi Sad: Šest osoba povređeno

N1 Info 31.07.2023
Na autoputu Beograd-Novi Sad došlo je do lančanog sudara. Kako se navodi na Instagram stranici Moj Beograd, sudar se dogodio kod isključenja za Nove Banovce, smer ka Beogradu. A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Dodaje se da se stvorila… »
Šest osoba povređeno u nesreći na: Auto-putu Detalji lančanog sudara kod Novih Banovaca (video/foto)

Šest osoba povređeno u nesreći na: Auto-putu Detalji lančanog sudara kod Novih Banovaca (video/foto)

Blic 31.07.2023
Šest osoba povređeno je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 16.30 na auto-putu Beograd-Novi Sad u Novim Banovcima, saznaje "Blic". U sudaru su učestvovala četiri putnička vozila i jedno teretno. Na ovoj deonici je trenutno… »
Lančani sudar kod Novih Banovaca, povređeno šest osoba

Lančani sudar kod Novih Banovaca, povređeno šest osoba

RTS 31.07.2023
U lančanom sudaru kod Novih Banovaca, u kome su učestvovali kamion i četiri putnička vozila, povređeno je šest osoba. Povređene osobe u lančanom sudaru zbrinute su u domovima zdravlja u Inđiji i Staroj Pazovi. Saobraćaj je na tom delu auto-puta… »
Teška nesreća na autoputu kod novih banovaca: Automobili potpuno smrskani, delovi razbacani po putu: Kilometarske kolone…

Teška nesreća na autoputu kod novih banovaca: Automobili potpuno smrskani, delovi razbacani po putu: Kilometarske kolone…

Blic 31.07.2023
Zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila kod petlje Novi Banovci, a na autoputu Beograd - Novi Sad, na ovom potezu stvorile su se ogromne saobraćajne gužve. U sudaru je učestvovalo više automobila, a kako se vidi na snimku, automobili su potpuno… »
Lančani sudar na auto-putu kod banovaca: Ima povređenih, kilometarske kolone s obe strane (video)

Lančani sudar na auto-putu kod banovaca: Ima povređenih, kilometarske kolone s obe strane (video)

Dnevnik 31.07.2023
​​​​​​​Zbog saobraćajne nesreće kod petlje Novi Banovci na auto-putu Beograd - Novi Sad, u kojoj je učestvovalo 5 automobila i kamion i ima povređenih, stvorile su se ogromne saobraćajne gužve. U sudaru je učestvovalo pet automobila i… »
Lančani sudar 6 vozila, ima povređenih! Udes na auto-putu, velike kolone se stvaraju - smrskani automobili (video)

Lančani sudar 6 vozila, ima povređenih! Udes na auto-putu, velike kolone se stvaraju - smrskani automobili (video)

Mondo 31.07.2023
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas na auto-putu kod isključenja za Nove Banovce u kojoj ima više povređenih osoba. Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas na auto-putu kod isključenja za Nove Banovce u kojoj ima više povređenih… »
U sudaru na Zlatiboru na putu Užice - Nova Varoš povređene četiri osobe

U sudaru na Zlatiboru na putu Užice - Nova Varoš povređene četiri osobe

Insajder 31.07.2023
Četiri vozila učestvovala su u saobraćajnom udesu, koji se dogodio jutros u 6.30 sati na magistralnim putu Užice - Nova Varoš na Zlatiboru, kod Smiljanića zakosa. Četiri osobe su povređene u sudaru tri automobila kod Smiljanića zakosa, na putu… »
Saobraćajna nesreća na magistrali na Zlatiboru: Učestvovala četiri vozila, obustavljen saobraćaj

Saobraćajna nesreća na magistrali na Zlatiboru: Učestvovala četiri vozila, obustavljen saobraćaj

Euronews 31.07.2023
Četiri vozila učestvovala su u saobraćajnom udesu koji se dogodio jutros u 6.30 sati na Zlatiboru. Udes se desio na magistralnim putu Užice - Nova Varoš, kod Smiljanića zakosa, a prema nezvaničnim informacijama, ima povređenih, prenosi Tanjug… »

Vesti dana »