Povezane vesti

Upozorio sam Prigožina, dobio sam ozbiljne informacije! Lukašenko poslao šifrovanu poruku ruskom ambasadoru u Emiratima!

Upozorio sam Prigožina, dobio sam ozbiljne informacije! Lukašenko poslao šifrovanu poruku ruskom ambasadoru u Emiratima!

Kurir 26.08.2023
Lukašenko upozorio Prigožina da bi mogao da bude meta atentata. Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko upozorio je vođu Vagnera Jevgenija Prigožina da je "mogao da bude meta atentata" u jednom od prethodnih pokušaja ubistva lidera te paravojne… »
Rusija i Ukrajina: Plaćenici Vagnera da polože zakletvu Rusiji, traži Putin

Rusija i Ukrajina: Plaćenici Vagnera da polože zakletvu Rusiji, traži Putin

BBC News 26.08.2023
Predsednički dekret se odnosi na borce Vagnera i ostale ruske privatne plaćeničke vojske. Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je sve zaposlene u Vagneru i drugim ruskim plaćeničkim vojskama da polože zakletvu na vernost državi. Poziv se odnosi… »
Putinov ultimatum plaćenicima

Putinov ultimatum plaćenicima

Vesti online 26.08.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin naložio je borcima paravojne grupe Vagner da potpišu zakletvu na vernost ruskoj državi. On je juče potpisao dekret kojim se uvodi obavezna zakletva za zaposlene u Vagneru i drugim paravojnim formacijama, prenosi… »
Rusija i Ukrajina: Plaćenici Vagnera da polože zakletvu Rusiji, traži Putin

Rusija i Ukrajina: Plaćenici Vagnera da polože zakletvu Rusiji, traži Putin

Radio 021 26.08.2023
Predsednički dekret se odnosi na borce Vagnera i ostale ruske privatne plaćeničke vojske. Reuters Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je sve zaposlene u Vagneru i drugim ruskim plaćeničkim vojskama da polože zakletvu na vernost državi. Poziv se… »
Da li je Putin slomio Vagner? Plaćenici su ostali bez ključnih ljudi, šuška se da novi šef stiže iz najužeg kruga…

Da li je Putin slomio Vagner? Plaćenici su ostali bez ključnih ljudi, šuška se da novi šef stiže iz najužeg kruga…

Nova 26.08.2023
Sudbina plaćenika Vagner pod znakom je pitanja. Ozloglašeni plaćenici ostali su bez ključnih ljudi, nagađa se i o novo šefu, a Vladimir Putin već je povukao prvi potez - potpisao je dekret kojim se borcima ozloglašene grupe naređuje da potpišu… »
„Pozivamo vas da se pridružite našim redovima i onda idemo u marš na Moskvu, ovog puta do kraja“: Neočekivana ponuda za…

„Pozivamo vas da se pridružite našim redovima i onda idemo u marš na Moskvu, ovog puta do kraja“: Neočekivana ponuda za…

Nova 26.08.2023
Ruski vojni dobrovoljački korpus koji se bori na strani Ukrajine poručio je plaćenicima iz grupe Vagner da se, nakon smrti njihovog lidera, pridruže njima i da se bore portiv Kremlja. „Apelujem na borce iz Vagnera, onima kojima hrabrost i čast još… »
Vagnerovcima stigla šokantna poruka nakon smrti Prigožina! "Pridružite nam se i idemo na Moskvu - morate da se osvetite"

Vagnerovcima stigla šokantna poruka nakon smrti Prigožina! "Pridružite nam se i idemo na Moskvu - morate da se osvetite"

Mondo 26.08.2023
Ruski dobrovoljci u Ukrajini su zvali Vagnerovce nakon smrti Jevgenija Prigožina da im se pridruže u borbi protiv Kremlja. Ruski dobrovoljci u Ukrajini su zvali Vagnerovce nakon smrti Jevgenija Prigožina da im se pridruže u borbi protiv Kremlja. Ruski… »
Lukašenko: Upozorio sam Prigožina da mu preti pokušaj ubistva

Lukašenko: Upozorio sam Prigožina da mu preti pokušaj ubistva

Politika 26.08.2023
MINSK – Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je upozorio šefa paravojne grupe „Vagner” Jevgenija Prigožina da mu preti pokušaj ubistva. „Poslednji put kada smo leteli u Emirate, dobio sam veoma ozbiljne informacije o… »
Plaćenici uključujući Vagnerovce moraće da polože zakletvu na vernost Rusiji

Plaćenici uključujući Vagnerovce moraće da polože zakletvu na vernost Rusiji

Politika 26.08.2023
MOSKVA – Predsednik Rusije Vladimir Putin naložio je borcima paravojne grupe „Vagner” da potpišu zakletvu na vernost ruskoj državi. On je juče potpisao dekret kojim se uvodi obavezna zakletva za zaposlene u „Vagneru” i drugim paravojnim… »
Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Radio 021 26.08.2023
Borci grupe Vagner moraće ubuduće da polože zvaničnu zakletvu na vernost Rusiji, što je odlučeno nakon avionske nesreće u kojoj je navodno poginuo njihov vođa Jevgenij Prigožin. To je propisano dekretom koji je potpisao predsednik Rusije… »
Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

IndeksOnline 26.08.2023
Borci grupe Vagner moraće ubuduće da polože zvaničnu zakletvu na vernost Rusiji, što je odlučeno nakon avionske nesreće u kojoj je navodno poginuo njihov vođa Jevgenij Prigožin. To je propisano dekretom koji je potpisao predsednik Rusije… »
Vagner i Putin! Ovo je procedura za dalje postojanje ove elitne jedinice

Vagner i Putin! Ovo je procedura za dalje postojanje ove elitne jedinice

Pravda 26.08.2023
Moskva – Predsednik Rusije Vladimir Putin naložio je borcima paravojne grupe „Vagner” da potpišu zakletvu na vernost ruskoj državi. On je juče potpisao dekret kojim se uvodi obavezna zakletva za zaposlene u „Vagneru” i drugim paravojnim… »
Dekret: Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Dekret: Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Kurir 26.08.2023
Borci grupe Vagner moraće ubuduće da polože zvaničnu zakletvu na vernost Rusiji, što je odlučeno posle avionske nesreće u kojoj je navodno poginuo njihov vođa Jevgenij Prigožin. To je propisano dekretom koji je potpisao predsednik Rusije… »
Plaćenici uključujući Vagnerovce moraće da polože zakletvu na vernost Rusiji

Plaćenici uključujući Vagnerovce moraće da polože zakletvu na vernost Rusiji

RTV 26.08.2023
MOSKVA - Predsednik Rusije Vladimir Putin naložio je borcima paravojne grupe "Vagner" da potpišu zakletvu na vernost ruskoj državi. On je juče potpisao dekret kojim se uvodi obavezna zakletva za zaposlene u "Vagneru" i drugim paravojnim formacijama… »
Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Novi magazin 26.08.2023
Borci grupe Vagner moraće ubuduće da polože zvaničnu zakletvu na vernost Rusiji, što je odlučeno nakon avionske nesreće u kojoj je navodno poginuo njihov vođa Jevgenij Prigožin. To je propisano dekretom koji je potpisao predsednik Rusije… »
„Okrenite se protiv Kremlja i stanite na stranu Ukrajine“: Ruski dobrovoljački korpus uputio poruku borcima Vagnera

„Okrenite se protiv Kremlja i stanite na stranu Ukrajine“: Ruski dobrovoljački korpus uputio poruku borcima Vagnera

Danas 26.08.2023
Ruski dobrovoljački korpus koji se bori za suverenitet Ukrajine uputio je novu poruku borcima Vagner grupe nakon smrti Jevgenija Prigožina: Pridružite se našoj strani i borite se protiv Kremlja, prenosi Newsweek. Prigožin je, podsetimo, među 10… »
Lukašenko otkrio šta je rekao Prigožinu pre pogibije

Lukašenko otkrio šta je rekao Prigožinu pre pogibije

Vesti online 26.08.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je upozorio šefa paravojne grupe “Vagner” Jevgenija Prigožina da mu preti pokušaj ubistva. – Poslednji put kada smo leteli u Emirate, dobio sam veoma ozbiljne informacije o pokušaju… »
Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Putin uveo obaveznu zakletvu boraca Vagnera na vernost Rusiji

Insajder 26.08.2023
Borci grupe Vagner moraće ubuduće da polože zvaničnu zakletvu na vernost Rusiji, što je odlučeno nakon avionske nesreće u kojoj je navodno poginuo njihov vođa Jevgenij Prigožin. To je propisano dekretom koji je potpisao predsednik Rusije… »
Lukašenko: "Upozorio sam Prigožina da mu preti pokušaj ubistva, upozorio ga je i Putin"

Lukašenko: "Upozorio sam Prigožina da mu preti pokušaj ubistva, upozorio ga je i Putin"

Blic 26.08.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je upozorio šefa paravojne grupe "Vagner" Jevgenija Prigožina da mu preti pokušaj ubistva. - Poslednji put kada smo leteli u Emirate, dobio sam veoma ozbiljne informacije o pokušaju ubistva… »
Lukašenko kaže da je upozorio Prigožina na pokušaj ubistva: "Putinu sam poslao šifrovanu poruku"

Lukašenko kaže da je upozorio Prigožina na pokušaj ubistva: "Putinu sam poslao šifrovanu poruku"

Telegraf 26.08.2023
Do informacija da se sprema pokušaj ubistva Prigožina došao je tokom leta u Emirate. Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je upozorio šefa paravojne grupe "Vagner" Jevgenija Prigožina da mu preti pokušaj ubistva. "Poslednji put… »
„Dobio sam veoma ozbiljne informacije o pokušaju ubistva Jevgenija Prigožina. On je potvrdio da ga je Putin upozorio“

„Dobio sam veoma ozbiljne informacije o pokušaju ubistva Jevgenija Prigožina. On je potvrdio da ga je Putin upozorio“

Nova 26.08.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je upozorio šefa paravojne grupe "Vagner" Jevgenija Prigožina da mu preti pokušaj ubistva. „Poslednji put kada smo leteli u Emirate, dobio sam veoma ozbiljne informacije o pokušaju ubistva… »
Putin izdao novu komandu vagnerovcima: Prigožin se još nije ni ohladio, a ruski predsednik već je izneo zahtev bez milosti

Putin izdao novu komandu vagnerovcima: Prigožin se još nije ni ohladio, a ruski predsednik već je izneo zahtev bez milosti

Blic 25.08.2023
Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin naredio je Vagnerovim plaćenicima da mu se zakunu na vernost dva dana nakon što je njihov vođa Jevgenij Prigožin poginuo u avionskoj nesreći za koju se, uglavnom, okrivljuje Kremlj. Kako prenosi britanski… »
Lukašenko: Ne mogu da zamislim da Putin naredi ubistvo Prigožina, zadržaću 10.000 Vagnerovaca

Lukašenko: Ne mogu da zamislim da Putin naredi ubistvo Prigožina, zadržaću 10.000 Vagnerovaca

Danas 25.08.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da „ne može da zamisli“ da bi njegov saveznik, predsednik Rusije Vladimir Putin mogao izdati naređenje za ubistvo šefa ruske paravnojne formacije Vagner Jevgenija Prigožina, i rekao da… »
Lukašenko o smrti Jevgenija Prigožina: Pokušavaju da prikače odgovornost Putinu, ali on nema veze sa tim

Lukašenko o smrti Jevgenija Prigožina: Pokušavaju da prikače odgovornost Putinu, ali on nema veze sa tim

Danas 25.08.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko rekao je ne veruje da je avion u kome je leteo, a prema još nepotvrđenim informacijama i poginuo lider Vagnera Jevgenij Prigožin, oboren projektilom, jer bi u taj proces moralo da bude umešano mnogo ljudi… »

Vesti dana »