Povezane vesti

"Beskrajno vam hvala, momci" Predsednik Vučić čestitao košarkašima: Pokazali ste svetu koliko je jaka Srbija kada je…

"Beskrajno vam hvala, momci" Predsednik Vučić čestitao košarkašima: Pokazali ste svetu koliko je jaka Srbija kada je…

Kurir 10.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da veruje da je srebrna medalja košarkaške reprezentacije Srbije na Mundobasketu samo zagrevanje pred olimpijsko zlato u Parizu. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram… »
Vučić čestitao košarkašima: Pokazali ste koliko je jaka Srbija kad je jedinstvena

Vučić čestitao košarkašima: Pokazali ste koliko je jaka Srbija kad je jedinstvena

Politika 10.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas košarkašima Srbije osvajanje srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u košarci. „Beskrajno vam hvala, momci, na svemu što ste pokazali tokom Svetskog prvenstva. Verujem da je ova srebrna medalja… »
Igrači: Veliki uspeh, srebro nije loše, doći će i zlato jednog dana

Igrači: Veliki uspeh, srebro nije loše, doći će i zlato jednog dana

Politika 10.09.2023
Košarkaški reprezentativac Srbije Nikola Milutinov izjavio je da je njegov tim ostvario velikih uspeh osvajanjem srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u Manili. Srbija je danas u finalu Mundobasketa poražena od Nemačke 83:77. „Ja nisam bio na nivou… »
Košarkaši Srbije vicešampioni sveta, poraz od Nemačke u finalu SP

Košarkaši Srbije vicešampioni sveta, poraz od Nemačke u finalu SP

Radio sto plus 10.09.2023
Uz srebrnu medalju, Srbija je na ovom šampionatu sveta obezbedila i učešće na Olimpijskim igrama 2024. godine u Parizu. Za Srbiju su na Svetskom prvenstvu igrali: Bogdan Bogdanović, Aleksa Avramović, Dejan Davidovac, Ognjen Dobrić, Marko Gudurić… »
Dvojica Srba u idealnim petorkama Mundobasketa! Podeljene nagrade, a svi se pitaju isto - gde je Aleksa ovde?

Dvojica Srba u idealnim petorkama Mundobasketa! Podeljene nagrade, a svi se pitaju isto - gde je Aleksa ovde?

Mondo 10.09.2023
Bogdan Bogdanović i Nikola Milutinov nalaze se u idealnim petorkama Mundobasketa, dok nagrada za najboljeg defanzca nije otišla u ruke Alekse Avramovića, već Dilona Bruksa. Bogdan Bogdanović i Nikola Milutinov nalaze se u idealnim petorkama… »
Pešić: Ko ne bi bio ponosan na ove momke

Pešić: Ko ne bi bio ponosan na ove momke

Sportski žurnal 10.09.2023
Selektor Srbije čestitao Nemačkoj na zasluženoj pobedi. Svetislav Pešić čestitao je Nemačkoj na zasluženoj pobedi, naglasivši da su odigrali odlično u finalu. - Igrali su 40 minuta na najvišem nivou, vrlo čvrsto. Ako jedan tim kao Nemačka… »
Od njih možemo mnogo toga da naučimo! Avramović komentarisao Dobrićevu sliku na Instagramu i oduševio celu Srbiju: "Više…

Od njih možemo mnogo toga da naučimo! Avramović komentarisao Dobrićevu sliku na Instagramu i oduševio celu Srbiju: "Više…

Kurir 10.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije uzela je srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu. Izabranici Svetislava Pešića izgubili su danas u finalu od Nemačke, kojima je u velikoj meri pomogla sudijska ekipa... Uspeli su naši košarkaši da uvedu meč u… »
Heroj Nemačke oduševljen: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Heroj Nemačke oduševljen: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Kurir 10.09.2023
Nemački košarkaš Denis Šruder rekao je danas da je zadovoljan što je ekipa osvojila titulu svetskog šampiona bez poraza na Svetskom prvenstvu i da su ljudi u domovini počeli da prepoznaju šta sve ekipa čini za svoju zemlju. "Ovo je neverovatna… »
Košarkaši Srbije osvojili srebro u finalu Svetskog prvenstva

Košarkaši Srbije osvojili srebro u finalu Svetskog prvenstva

Slobodna Evropa 10.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije nije 10. septembra uspela da osvoji titulu šampiona sveta, pošto je u finalu Svetskog prvenstva u Manili izgubila od Nemačke sa 77:83 (26:23, 21:24, 10:22, 20:14). Uz srebrnu medalju, Srbija je na ovom šampionatu… »
„Nisam ovoliko problema imao u životu“: Pešić otkrio dosad nepoznate detalje povreda igrača Srbije

„Nisam ovoliko problema imao u životu“: Pešić otkrio dosad nepoznate detalje povreda igrača Srbije

Nova 10.09.2023
Bogdanović i Milutinov su imali velike probleme pred finale Svetislav Pešić, selektor košarkaške reprezentacije Srbije, prokomentarisao je poraz od Nemačke u finalu Mundobasketa rezultatom 83:77. „Nemačka je odigrala odlično finale i zaslužila… »
Avramović slomljen zbog brata posle poraza u finalu: Žao mi je…

Avramović slomljen zbog brata posle poraza u finalu: Žao mi je…

Nova 10.09.2023
Emotivan posle meča. Srbija je ostala bez zlatne medalje na Mundobasketu nakon što je u finalu poražena od Nemačke rezultatom 83:77. Aleksa Avramović je briljitrao, ali nije mogao sam da donese preokret. Najbolji pojedinac finala iz redova Srbije… »
Aleksa očekuje lep doček: ''Vraćamo se u Srbiju uzdignuta čela!''

Aleksa očekuje lep doček: ''Vraćamo se u Srbiju uzdignuta čela!''

Sportske.net 10.09.2023
Košarkaški reprezentativac Srbije Aleksa Avramović rekao je, posle poraza u finalu Svetskog prvenstva od Nemačke, da je njegova ekipa dala sve od sebe i da nemaju za čim da žale. "Ne žalimo ni za čim, znamo da smo dali sve od sebe. Stvarno smo… »
Prve reakcije Pešića na poraz u finalu

Prve reakcije Pešića na poraz u finalu

Vesti online 10.09.2023
Košarkaši Srbije nisu uspeli da stignu do svetskog trona. Posle velike borbe, poraženi su od Nemačke sa 83:77, a uprkos porazu, izabranici Svetislava Pešića zaslužuju samo čestitke, jer je jako malo bilo onih koji su verovali da su medalja i mesto… »
Milutinov: Moglo je bolje, ali ni srebro nije loše, doći će i zlato jednog dana

Milutinov: Moglo je bolje, ali ni srebro nije loše, doći će i zlato jednog dana

Dnevnik 10.09.2023
MANILA: Košarkaški reprezentativac Srbije Nikola Milutinov izjavio je danas da je njegov tim ostvario velikih uspeh osvajanjem srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u Manili. Srbija je danas u finalu Mundobasketa poražena od Nemačke 83:77. "Ja nisam… »
Ovaj markantan gospodin je sin Svetislava Pešića: Veoma je uspešan u svom poslu, a žena mu je prava bomba i rodila mu je…

Ovaj markantan gospodin je sin Svetislava Pešića: Veoma je uspešan u svom poslu, a žena mu je prava bomba i rodila mu je…

Blic 10.09.2023
Košarkaški trener Svetislav Pešić Kari već je bio heroj nacije 2002. godine, kada je s nacionalnim timom osvojio Svetsko prvenstvo u košarci, a sada je ponovo na mestu selektora reprezentacije i ima priliku da ponovi ovaj uspeh. Ljubav Svetislava… »
Avramović: Svaki od nas može da hoda uzdignute glave

Avramović: Svaki od nas može da hoda uzdignute glave

Sportski žurnal 10.09.2023
Nemačka je u finalu Mundobasketa u Manili pobedila Srbiju 83:77. Pokušao je Aleksa Avramović da vrati posrnule Orlove u finišu, vezao je tri trojke (poslednja “trojka” tri pogođena bacanja posle faula), omogućio Guduriću da na 75:78 ima šut za… »
Pešić podviknuo posle srebra - ovo neće popraviti stanje! Dramatično obraćanje: Mi nemamo ligu, nećemo imati ni medalje!

Pešić podviknuo posle srebra - ovo neće popraviti stanje! Dramatično obraćanje: Mi nemamo ligu, nećemo imati ni medalje!

Mondo 10.09.2023
Selektor Svetislav Pešić je konferenciju za medije posle osvajanja srebra na Svetskom prvenstvu na FIlipinima iskoristio da ukaže na sve probleme srpske košarke! Selektor Svetislav Pešić je konferenciju za medije posle osvajanja srebra na Svetskom… »
Bogdanović igrao bolestan! Pešić otkrio šta se dešavalo uoči velikog finala!

Bogdanović igrao bolestan! Pešić otkrio šta se dešavalo uoči velikog finala!

Kurir 10.09.2023
Košarkaši Srbije poraženi su od Nemačke u finalu Mundobasketa rezultatom 83:77. Selektor Srbije Svetislav Pešić govorio je na konferenciji za medije posle poraza u finalu " Kad jedna ekipa ima vođstvo od početka do kraja i igra na visokom nivou… »
Pešić upozorio naciju: Ako se nešto ne promeni, uskoro nas neće biti na velikim takmičenjima!

Pešić upozorio naciju: Ako se nešto ne promeni, uskoro nas neće biti na velikim takmičenjima!

Kurir 10.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je u finalu Svetskog prvenstva. Bolja od našeg tima bila je Nemačka koja je uz pomoć sudija pobedila rezultatom 83:77 i postala prvak sveta. Nakon meča selektor Srbije Svetislav Pešić je izneo… »
Bogdanović: Ponosan sam na momke, niko nije verovao u nas

Bogdanović: Ponosan sam na momke, niko nije verovao u nas

Radio 021 10.09.2023
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović rekao je da je Nemačka u finalu pokazala da je najbolja na turniru, ali je istakao da je ponosan na svoju ekipu zbog svega prikazanog na prvenstvu. "Kad smo počinjali niko nije verovao u nas, tako da samo… »
Pre svega, ja nisam bio na nivou! Nikola Milutinov se oglasio: Niko sem nas i trenera nije verovao...

Pre svega, ja nisam bio na nivou! Nikola Milutinov se oglasio: Niko sem nas i trenera nije verovao...

Mondo 10.09.2023
Srpski centar se oglasio o porazu u finalu Mundobasketa. Srpski centar se oglasio o porazu u finalu Mundobasketa Reprezentacija Srbije nije uspela da osvoji titulu prvaka sveta, jer je u finalu izgubila od Nemačke. Veliki deo posla u borbi za zlato naši… »
Milutinov posle poraza u finalu: Nisam bio na svom nivou, teško mi je

Milutinov posle poraza u finalu: Nisam bio na svom nivou, teško mi je

Kurir 10.09.2023
Košarkaški reprezentativac Srbije Nikola Milutinov rekao je da mu je teško što je finalni meč Svetskog prvenstva protiv Nemačke odigrao loše, ali je i istakao da je srebrna medalja veliki uspeh. "Nisam bio na nivoa kao na čitavom turniru i mnogo… »
Nemojte sada, molim vas! Dobrić plakao i nije mogao da stoji - poručio samo jedno! (video)

Nemojte sada, molim vas! Dobrić plakao i nije mogao da stoji - poručio samo jedno! (video)

Mondo 10.09.2023
Ognjen Dobrić nije mogao da stoji na nogama posle finala Svetskog prvenstva u košarci. Ognjen Dobrić nije mogao da stoji na nogama posle finala Svetskog prvenstva u košarci. Srbija je ostala bez zlatne medalje na Svetskom prvenstvu posle poraza od… »
"Krivo mi je"... Nikola Milutinov otvorio dušu nakon finala Mundobasketa 2023

"Krivo mi je"... Nikola Milutinov otvorio dušu nakon finala Mundobasketa 2023

Večernje novosti 10.09.2023
CENTAR reprezentacije Srbije Nikola Milutinov bio je samokritičan nakon poraza u finalu. M. Vukadinović Nikola Milutinov bio je odličan tokom Mundobasketa 2023 godine, objektivno gledano, jedan od najboljih cenatara na prvenstvu, tako je bilo sve do… »
Čestitke zvaničnika srpskim košarkašima

Čestitke zvaničnika srpskim košarkašima

RTV 10.09.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas košarkašima Srbije osvajanje srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u košarci. "Beskrajno vam hvala, momci, na svemu što ste pokazali tokom Svetskog prvenstva. Verujem da je ova srebrna… »
Sija srebro kao zlato – Srbija druga na svetu u košarci

Sija srebro kao zlato – Srbija druga na svetu u košarci

Kragujevac Press 10.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije nije uspela da postane prvak sveta na Mundobasketu 2023. jer je posle uzbudljivog finala izgubila od Nemačke rezutatom 77:83. Znalo se i pre meča da će postojati tri probelma sa Nemcima. Najpre, rival je daleko duže… »
Pešić otvorio dušu: "Ako se košarkaški sistem u Srbiji ne poboljša, bojim se da medalja više neće biti"

Pešić otvorio dušu: "Ako se košarkaški sistem u Srbiji ne poboljša, bojim se da medalja više neće biti"

Sportske.net 10.09.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić pričao je o problemima srpske košarke uprkos osvajanju srebrne medalje na Mundobasketu. "Čestitke Nemačkoj zbog odlične utakmice. Zaslužili su pobedu igrajući 40 minuta na najvišem… »
Vučić čestitao košarkašima:Pokazali ste koliko je jaka Srbija kad je jedinstvena

Vučić čestitao košarkašima:Pokazali ste koliko je jaka Srbija kad je jedinstvena

Dnevnik 10.09.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas košarkašima Srbije osvajanje srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u košarci. "Beskrajno vam hvala, momci, na svemu što ste pokazali tokom Svetskog prvenstva. Verujem da je ova srebrna… »
Teške scene posle finala, Dobrić ne može da hoda: Jović vodio potpuno slomljenog Ognjena u svlačionicu (video)

Teške scene posle finala, Dobrić ne može da hoda: Jović vodio potpuno slomljenog Ognjena u svlačionicu (video)

Kurir 10.09.2023
Jedan od najboljih košarkaša Srbije na Svetskom prvenstvu, Ognjen Dobrić, doživeo je tešku povredu u finalu. Orlovi su poraženi od Nemačke, a košarkaš Virtusa je kao starter u igri proveo samo 2 minuta i 20 sekundi. Stao je na nogu Danijela Tajsa… »
Heroji, ponosni smo na vas! Sramne sudije odlučile ko će biti prvak sveta!

Heroji, ponosni smo na vas! Sramne sudije odlučile ko će biti prvak sveta!

U centar 10.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je u finalu Svetskog prvenstva. Bolja od našeg tima bila je Nemačka koja je uz pomoć sudija pobedila rezultatom 83:77 i postala prvak sveta. Krenulo je katastrofalno… Ognjen Dobrić je doživeo tešku… »
"Počastvovan sam što sam predstavljao Srbiju!" Avramović ponosan šta je Srbija uradila na Svetskom prvenstvu

"Počastvovan sam što sam predstavljao Srbiju!" Avramović ponosan šta je Srbija uradila na Svetskom prvenstvu

Večernje novosti 10.09.2023
POKAZAO je Aleksa Avramović koliko srce ima. Odigrao je fantastično ceo Mundobasket. U finalu je bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrač naše reprezentacije. On je istakao da je ponosan na sve što su on i saigrači uradili na Svetskom… »
Reprezentacija Srbije postala VICEŠAMPION SVETA u košarci, BRAVO! Srbija vicešampion SVETA Čestitamo Košarkaškoj…

Reprezentacija Srbije postala VICEŠAMPION SVETA u košarci, BRAVO! Srbija vicešampion SVETA Čestitamo Košarkaškoj…

Volim Zrenjanin 10.09.2023
Košarkaši Srbije su se plasirali u finale Svetskog prvenstva savladavši Kanadu rezultatom 95:86 dok je reprezentacija Nemačke sigurnijom igrom u završnici uz nekoliko grešaka Amerikaca uspela da sačuva prednost i pobedi prve favorite sa jednim… »

Vesti dana »

Dan VII: Pobede za Dimitrova, Runea i Serundola

Dan VII: Pobede za Dimitrova, Runea i Serundola

Sport klub pre 13 minutajoš 29 povezanih
Dok Partizan broji izostanke, Zvezda broji povređene…

Dok Partizan broji izostanke, Zvezda broji povređene…

Sport klub pre 1 satjoš 26 povezanih
Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Radio sto plus pre 7 satijoš 14 povezanih
Izbori u Beogradu i 88 gradova i opština u Srbiji

Izbori u Beogradu i 88 gradova i opština u Srbiji

Slobodna Evropa pre 36 minutajoš 21 povezana