Povezane vesti

"Brašno 50 rsd, ulje 144, Pasulj 259" Vučić najavio pojeftinjenje namirnica: Na spisku čak 37 proizvoda! Ovo su nove cene…

"Brašno 50 rsd, ulje 144, Pasulj 259" Vučić najavio pojeftinjenje namirnica: Na spisku čak 37 proizvoda! Ovo su nove cene…

Kurir 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je tokom svog obraćanja da će u narednim danima u trgovinskim lancima moći da se nađu namirnice, obeležene žigom "bolja cena", koje će biti drastično jeftinije nego što su sada. Predsednik je doneo korpu… »
Vučić predstavio nove proizvode sa nižom cenom

Vučić predstavio nove proizvode sa nižom cenom

Politika 17.09.2023
O novoj rupi proizvoda u akciji "Bolja cena", predsednik je u "Hit tvitu" rekao: „Mamelada domaća će sada biti 190 dinara, skoro je 200 dinara jeftinija. Džem je takođe na ogromnom popustu. Taj dan su me kritikovali, sa mnom su na ti. Kažu, "Što… »
Vučić: Dan zastave podseća na to koliko smo dužni našim precima, akcija „Bolja cena" dug prema narodu

Vučić: Dan zastave podseća na to koliko smo dužni našim precima, akcija „Bolja cena" dug prema narodu

Politika 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se na samom početku gostovanja „Dana zastave" koji je obeležen pre dva dana, te istakao da ovaj praznik ima jako značenje. „On govori o nečemu što je sveto, važno i najvažnije za jednu naciju. On… »
Vučić demantovao da će smeniti Vulina sa čela obaveštajne agencije

Vučić demantovao da će smeniti Vulina sa čela obaveštajne agencije

Slobodna Evropa 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da je "možda planirao" da smeni direktora Bezbednosno-informativne agencije Aleksandra Vulina, ali da "sada ne može". Komentarišući navode pojedinih medija da će Vulin uskoro biti smenjen, Vučić je 17… »
Ovo su namirnice koje će pojeftiniti: Na spisku ukupno 37 proizvoda

Ovo su namirnice koje će pojeftiniti: Na spisku ukupno 37 proizvoda

Telegraf 17.09.2023
Govoreći o akciji "Bolja cena" predsednik Vučić je doneo korpu s nekim od osnovnih proizvoda. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da se na listi nalazi 37 proizvoda koji će pojeftiniti, među kojima se nalaze i suncokretovo ulje… »
Predsednik Vučić: Očekujem nove pritiske na nas, oni se slažu sa Kurtijem

Predsednik Vučić: Očekujem nove pritiske na nas, oni se slažu sa Kurtijem

RTV 17.09.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da očekuje nove pritiske sa zapada na Srbiju u pregovorima sa Prištinom. "Sad će nešto novo da smisle, samo čekam šta je to novo šta će da smisle. Oni se suštinski slažu sa svim… »
Vučić sa korpama u emisiji saopštio koja su nova pojeftinjenja: Izvadio 16 proizvoda

Vučić sa korpama u emisiji saopštio koja su nova pojeftinjenja: Izvadio 16 proizvoda

Nova 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao večeras da će prosečna plata u Srbiji u decembru naredne godine biti 960 evra. Aleksandar Vučić je rekao da će prosečna plata u Srbiji u decembru ove godine biti 840 evra. Prosečna penzija krajem… »
Vučić najavio izbore u martu

Vučić najavio izbore u martu

Nova 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gostujući u emisiji "Hit tvit" upitan o zahtevu opozicije da se raspišu vanredni parlamentarni i beogradski izbori, rekao da će "izbora biti svakako" i da je on spreman. On je dodao da će izbori koje… »
Vučić umesto ministara otkriva: Kojih još 16 namirnica pojeftinjuje

Vučić umesto ministara otkriva: Kojih još 16 namirnica pojeftinjuje

N1 Info 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je najavio pojeftinjenja još 16 prozivoda uživo na televiziji. Iako to nije u okviru njegovih ustavnih ovlašćenja, predsednik je govorio o cenama namirnica, sniženjima i ekonomiji u emisiji Hit tvit. „Evo da… »
Vučić sa korpom novih sniženih proizvoda: Još 16 namirnica jeftinije do kraja godine

Vučić sa korpom novih sniženih proizvoda: Još 16 namirnica jeftinije do kraja godine

Euronews 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavio je večeras gostujući u emisiji "Hit tvit" 16 novih namirnica koje će biti snižene do 31. decembra. Kako je on saopštio, sa oznakom "Bolja cena" biće marmelada, džem od jagoda, ulje, brašno tip 500… »
Vučić: Novih 16 proizvoda na akciji "Bolja cena"; Izbori 4. marta ili nedelju ranije

Vučić: Novih 16 proizvoda na akciji "Bolja cena"; Izbori 4. marta ili nedelju ranije

RTS 17.09.2023
Predsednik Aleksandar Vučić je izjavio da dovoljno dobro znamo da nismo veliki, ali da istovremeno nećemo dozvoliti nikome da nas unižava, kao i da nećemo dozvoliti nestanak našeg naroda. Pred nama je novi period u kojem moramo da budemo još… »
Vučić: Spreman sam da se u martu održe izbori

Vučić: Spreman sam da se u martu održe izbori

Pravda 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da se u martu održe beogradski i parlamentarni izbori. Vučić je precizirao da će izbori biti raspisani do kraja decembra i da će biti održani 4. marta. "Izbora će biti, ja sam spreman da… »
Vučić: Ja sam spreman, mogu izbori 4. marta ili nedelju dana ranije

Vučić: Ja sam spreman, mogu izbori 4. marta ili nedelju dana ranije

Euronews 17.09.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da će izaći u susret onima koji su tražili raspisivanje vanrednih parlamentarnih i beogradskih izbora do kraja 2023. godine, što bi značilo da će biti 4. marta. "Evo raspisaćemo ih do kraja godine, 31… »
Predsednik (ponovo) u lovu na "Bolje cene": Vučić najavio nova pojeftinjenja, od marmelade do sapuna

Predsednik (ponovo) u lovu na "Bolje cene": Vučić najavio nova pojeftinjenja, od marmelade do sapuna

Radio 021 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je pojeftinjenje još 16 proizvoda, u sklopu akcije "Bolja cena", i to uživo u programu Pink TV. Vučić je u emisiji Hit tvit govorio o cenama namirnica, sniženjima, ekonomiji i drugim temama. Tako se… »
Vučić: Na listi ukupno 37 proizvoda koji će pojeftiniti

Vučić: Na listi ukupno 37 proizvoda koji će pojeftiniti

Insajder 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će a će u okviru akcije "Bolja cena" pojeftiniti još nekoliko proizvoda u pordavnicama. Kako je rekao, listi je 37 proizvoda koji će pojeftiniti, među kojima se nalaze i suncokretovo ulje, brašno… »
Vučić: Spreman sam za izbore, biće održani 4. marta ili nedelju dana ranije

Vučić: Spreman sam za izbore, biće održani 4. marta ili nedelju dana ranije

Insajder 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je spreman za izbore i da ih će raspisati do kraja godine za 4. mart iduće godine ili za nedelju ranije. On je za TV Pink rekao da je "opozicija formulisanjem zahteva za raspisivanjem izbora… »

Vesti dana »