Povezane vesti

Nastavljeno svedočenje Milene Radulović, advokat optuženog kažnjen za nepoštovanje Suda (VIDEO)

Nastavljeno svedočenje Milene Radulović, advokat optuženog kažnjen za nepoštovanje Suda (VIDEO)

Insajder 19.10.2023
U Palati pravde nastavljeno je svedočenje glumice Milene Radulović u postupku koji se vodi protiv vlasnika škole glume Miroslava Aleksića, optuženog za silovanje i polno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Nastavljena je i praksa advokata… »
Glavni adut odbrane Fejsbuk: Objave?! Aleksićev tim najavljivao da će "raskrinkati projekat Milene Radulović", pa ostali bez…

Glavni adut odbrane Fejsbuk: Objave?! Aleksićev tim najavljivao da će "raskrinkati projekat Milene Radulović", pa ostali bez…

Blic 19.10.2023
Od početka suđenja samozvanom učitelju glume Miroslavu Miki Aleksiću odbrana optuženog se bazirala na sramnom prozivanju Milene Radulović, aludirajući da je optužnica "njen projekat", te najavljivali kako će "sve razotkriti". Danas, kada su se… »
Suđenje Miroslavu Aleksiću: Odbrana ispitivala Milenu Radulović, kažnjen advokat odbrane

Suđenje Miroslavu Aleksiću: Odbrana ispitivala Milenu Radulović, kažnjen advokat odbrane

N1 Info 19.10.2023
Tri i po sata odgovarala je i danas glumica Milena Radulović na pitanja advokata vlasnika škole glume Miroslava Aleksića, kojeg je glumica prijavila za zlostavljanje i silovanje. Glumica je danas nastavila da odgovara na pitanja odbrane, advokata… »
„Bila sam rešena da izvršim suicid“: Hrabra glumica Milena Radulović potresla sve u sudu svojim svedočenjem o…

„Bila sam rešena da izvršim suicid“: Hrabra glumica Milena Radulović potresla sve u sudu svojim svedočenjem o…

Nova 19.10.2023
Suđenje Miroslavu Miki Aleksiću, optuženom za krivična dela nedozvoljene polne radnje i silovanje, održano je danas u Višem sudu u Beogradu svedočenjem glumice Milene Radulović. Glumica je nakon pauze otkrila kroz šta je sve prolazila nakon… »
Suze Milene Radulović na suđenju Miroslavu Aleksiću: Glumica govorila o jezivim potezima učitelja glume

Suze Milene Radulović na suđenju Miroslavu Aleksiću: Glumica govorila o jezivim potezima učitelja glume

Telegraf 19.10.2023
Povodom događaja koji su se odigrali u aprilu 2013. godine, Radulović je rekla da ju je Aleksić sprečio da izađe iz kancelarije tako što ju je "silinom svog tela gurnuo na frižider" Suđenje vlasniku dramskog studija "Stvar srca" Miroslavu… »
“Osećala sam ogromno gađenje prema sebi”: Milena Radulović nastavila svedočenje u postupku protiv Miroslava Aleksića

“Osećala sam ogromno gađenje prema sebi”: Milena Radulović nastavila svedočenje u postupku protiv Miroslava Aleksića

Danas 19.10.2023
Glumica Milena Radulović danas je svedočeći u sudskom postupku koji se vodi protiv učitelja glume Miroslava Aleksića istakla da je, nakon što ju je silovao, razmatrala da počini samoubistvo. – Osećala sam se poniženo, osramoćeno, prljavo… »
Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću: Ponovo svedočila Milena Radulović, advokat odbrane kažnjen zbog ometanja suda

Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću: Ponovo svedočila Milena Radulović, advokat odbrane kažnjen zbog ometanja suda

Euronews 19.10.2023
Glumica Milena Radulović danas je u Višem sudu nastavila svedočenje kao oštećena u postupku protiv Miroslava Aleksića, koji je optužen za više silovanja i polnih uznemiravanja polaznica njegove škole. Nakon što je danas, po drugi put govorila na… »
"Što ste dolazili bez hulahopki, da mu: Olakšate?!" Advokat Mike Aleksića ponovo maltretirao Milenu Radulović, cinično se…

"Što ste dolazili bez hulahopki, da mu: Olakšate?!" Advokat Mike Aleksića ponovo maltretirao Milenu Radulović, cinično se…

Blic 19.10.2023
Suđenje samozvanom profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću završeno je za danas, a na njemu je nastavljeno ispitivanje glumice Milene Radulović. Nakon pauze, advokat optuženog nastavio je da postavlja uznemirujuća pitanja žrtvi silovanja, dok se… »
"Htela sam da se ubijem" Milena Radulović kroz suze o paklu u školi Mike Aleksića - "Osećala sam se poniženo, prljavo"

"Htela sam da se ubijem" Milena Radulović kroz suze o paklu u školi Mike Aleksića - "Osećala sam se poniženo, prljavo"

Mondo 19.10.2023
Nakon kraće pauze, nastavljeno je suđenje profesoru glume Miki Aleksiću, a glumica Milena Radulović je iznela nove šokantne detalje sa časova. Nakon kraće pauze, nastavljeno je suđenje profesoru glume Miki Aleksiću, a glumica Milena Radulović je… »
Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, Milena Radulović ispričala detalje seksualnog uznemiravanja

Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, Milena Radulović ispričala detalje seksualnog uznemiravanja

RTS 19.10.2023
U Višem sudu u Beogradu glumica Milena Radulović detaljno je ispričala na koji način ju je vlasnik škole glume Miroslav Aleksić seksualno uznemiravao. Milena Radulović je, svedočeći kao oštećena, opisala jedan događaj koji se, navela je, desio… »
Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, Milena Radulović ispričala detalje seksualnog uznemiravanja

Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, Milena Radulović ispričala detalje seksualnog uznemiravanja

RTV 19.10.2023
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je glumica Milena Radulović rekla da je nakon silovanja i seksualnog uznemiravanja vlasnika škole glume Miroslava Aleksića, planirala da izvrši samoubistvo. Radulovićeva je, koja inače u ovom postupku ima… »
Milena Radulović se rasplakala u sudnici: Osećala sam se poniženo i osramoćeno, prljavo, obeleženo, htela sam da se ubijem

Milena Radulović se rasplakala u sudnici: Osećala sam se poniženo i osramoćeno, prljavo, obeleženo, htela sam da se ubijem

Kurir 19.10.2023
Glumica Milena Radulović rasplakala se danas u prepunoj sudnici Višeg suda u Beogradu kada je branilac Miroslava Aleksića počeo da joj postavlja pitanja o tome kako to da "je navodno silovana, a ponašala se normalno i čak objavljivala pesme i slike… »
Burno na suđenju Miki Aleksiću: Glumica otkrila kroz kakav je pakao prošla, advokat optuženog kažnjen sa 100.000 dinara…

Burno na suđenju Miki Aleksiću: Glumica otkrila kroz kakav je pakao prošla, advokat optuženog kažnjen sa 100.000 dinara…

Nova 19.10.2023
Suđenje Miroslavu Miki Aleksiću, optuženom za nedozvoljene polne radnje i silovanje, nastavljeno je danas svedočenjem žrtve, glumice Milene Radulović. Suđenje je bilo burno, a advokat optuženog Zoran Jakovljević ponovo je pravio haos u sudnici… »
Potpuni kolaps u sudnici! Odbrani Mike Aleksića ponestalo pitanja nakon sramnih ispada, advokat kažnjen!

Potpuni kolaps u sudnici! Odbrani Mike Aleksića ponestalo pitanja nakon sramnih ispada, advokat kažnjen!

Blic 19.10.2023
U Palati pravde danas se nastavlja suđenje samozvanom profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću, a na današnjem ročištu svoje svedočenje nastaviće glumica Milena Radulović, jedna od žrtava Aleksića. Na početku suđenja, Zoran Jakovljević… »
"Zašto se on meni smeje" Sramno! Prekinuto suđenje Aleksiću, njegov advokat pravio cirkus dok je Milena svedočila, papreno…

"Zašto se on meni smeje" Sramno! Prekinuto suđenje Aleksiću, njegov advokat pravio cirkus dok je Milena svedočila, papreno…

Kurir 19.10.2023
BEOGRAD - I današnje suđenje u prepunoj sudnici Palate pravde učitelju glume Miroslavu Miki Aleksiću proteklo je u napetoj atmosferi, tokom koje je sudija više puta opomenuo Aleksićevog branioca. Suđenje je prekinuto pošto je Aleksićev advokat na… »
"Silovao me je dok su deca bila u drugoj prostoriji": Burno na suđenju Miki Aleksiću, advokat kažnjen

"Silovao me je dok su deca bila u drugoj prostoriji": Burno na suđenju Miki Aleksiću, advokat kažnjen

Mondo 19.10.2023
Glumica Milena Radulović je danas svedočila u nastavku postupka protiv profesora glume Mike Aleksića. Opisala je kako ju je silovao u novembru 2012. godine. Glumica Milena Radulović je danas svedočila u nastavku postupka protiv profesora glume Mike… »
Milena Radulović ispričala detalje seksualnog uznemiravanja

Milena Radulović ispričala detalje seksualnog uznemiravanja

RTV 19.10.2023
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je glumica Milena Radulović detaljno ispričala na koji način ju je vlasnik škole glume Miroslav Aleksić seksualno uznemiravao. Radulovićeva je, svedočeći kao oštećena, opisala jedan događaj i navela da… »
Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, odbrana ispituje Milenu Radulović

Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, odbrana ispituje Milenu Radulović

Danas 19.10.2023
Svedočenje glumice Milene Radulović u slučaju protiv vlasnika škole glume „Stvar srca“ Miroslava Aleksića nastavljeno je pred Višim sudom u Beogradu. Za ovo ročište vladalo je veliko interesovanje i nije bilo mesta za sve koji su hteli da budu… »
"Silovao me dok su u drugoj prostoriji Bila deca" Milena pred prepunom sudnicom do tančina opisala šta se dešavalo kod…

"Silovao me dok su u drugoj prostoriji Bila deca" Milena pred prepunom sudnicom do tančina opisala šta se dešavalo kod…

Kurir 19.10.2023
Inače, i današnje suđenje proteklo je u napetoj atmosferi, tokom koje je sudija vise puta opomenuo Aleksićevog branioca. BEOGRAD - Milena Radulović, danas je u nastavku svedočenja u prepunoj sudnici, odgovarajući na pitanja branioca Miroslava… »
Svedočila Milena Radulović: Nasilno me je poljubio i rekao: „Dobra si ćero“

Svedočila Milena Radulović: Nasilno me je poljubio i rekao: „Dobra si ćero“

Dnevnik 19.10.2023
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas je glumica Milena Radulović detaljno ispričala na koji način je vlasnik škole glume Miroslav Aleksić seksualno uznemiravao. Radulovićeva je, svedočeći kao oštećena, opisala jedan događaj i navela da se to… »
„Verujemo Mileni Radulović“: Milan Marić, Vaja Dujović, Andrija Milošević podrška glumici u sudu

„Verujemo Mileni Radulović“: Milan Marić, Vaja Dujović, Andrija Milošević podrška glumici u sudu

N1 Info 19.10.2023
Danas se u Višem sudu u Beogradu nastavlja ročište po tužbi protiv profesora glume Miroslava Aleksića za polna uznemiravanja i silovanja. Posle mesec dana, svoje svedočenje nastaviće glumica Milena Radulović. Ona je u septembru, pred sudom… »
Milan I ANDRIJA DOŠLI DA JE PODRŽE: Milena Radulović na suđenju Miki Aleksiću - s njom i dečko iz Beogradskog sindikata

Milan I ANDRIJA DOŠLI DA JE PODRŽE: Milena Radulović na suđenju Miki Aleksiću - s njom i dečko iz Beogradskog sindikata

Mondo 19.10.2023
Danas se nastavlja suđenje Miroslavu Miki Aleksiću kojeg je glumica Milena Radulović optužila za se**ualno zlostavljanje. Danas se nastavlja suđenje Miroslavu Miki Aleksiću kojeg je glumica Milena Radulović optužila za se**ualno zlostavljanje U… »
Milena sa dečkom stigla u Palatu pravde, danas svedoči: Aleksić došao sa ženom i društvom, smeje se ispred suda?! (foto)

Milena sa dečkom stigla u Palatu pravde, danas svedoči: Aleksić došao sa ženom i društvom, smeje se ispred suda?! (foto)

Kurir 19.10.2023
Radulovićeva je došla u društvu dečka, kao i glumaca Milana Marića i Andrije Miloševića. BEOGRAD - Glumica Milena Radulović stigla je u beogradsku Palatu pravde u kojoj bi danas pred Višim sudom u Beogradu treblo da nastavi svedočenje u postupku… »
Suđenje Aleksiću, danas on ispituje: Prošlo ročište bilo burno, Milena opet svedoči, prošlog puta sve užase opisala do…

Suđenje Aleksiću, danas on ispituje: Prošlo ročište bilo burno, Milena opet svedoči, prošlog puta sve užase opisala do…

Kurir 19.10.2023
Milena je tada istakla da je obožavala da ide u školu glume do svoje 17. godine zato što je tamo stekla mnogo prijatelja i naučila mnogo stvari. BEOGRAD - U Palati pravde danas se nastavlja suđenje samozvanom profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću… »
Milena i Mika oči u oči: Očekuje se početak suđenja učitelju glume

Milena i Mika oči u oči: Očekuje se početak suđenja učitelju glume

Telegraf 19.10.2023
Aleksić je optužen za četiri krivična dela silovanja, od toga dva u produženom trajanju i pet krivičnih dela polnog uznemiravanja, od čega su dva takode kvalifikovana u produženom trajanju. Suđenje vlasniku dramskog studija "Stvar srca" Miroslavu… »
Aleksić ponovo oči u oči sa hrabrom milenom: Nastavlja se suđenje samozvanom profesoru glume, na prošlom ročištu njegov…

Aleksić ponovo oči u oči sa hrabrom milenom: Nastavlja se suđenje samozvanom profesoru glume, na prošlom ročištu njegov…

Blic 19.10.2023
U Palati pravde danas se nastavlja suđenje samozvanom profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću, a za današnje ročište predviđeno je da Milena Radulović, jedna od žrtvi Aleksića, nastavi svoje svedočenje. Prošlo ročište koje je održano… »
Hrabro svedočenje Milene Radulović ostavilo Srbiju u šoku: Učitelj glume Mika Aleksić koji je silovao polaznice seda u…

Hrabro svedočenje Milene Radulović ostavilo Srbiju u šoku: Učitelj glume Mika Aleksić koji je silovao polaznice seda u…

Nova 19.10.2023
Suđenje učitelju glume Miroslavu Miki Aleksiću nastavlja se danas pred Višim sudom u Beogradu, a na prethodnom ročištu svoje potresno iskustvo iznela je jedna od žrtava, glumica Milena Radulović. Govoreći o užasima koje je pretrpela kao mlada… »

Vesti dana »