Povezane vesti

Predsednik Vučić ugostio učenike i nastavnike OŠ „Sveti Sava“ iz Zvečana

Predsednik Vučić ugostio učenike i nastavnike OŠ „Sveti Sava“ iz Zvečana

Politika 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas u Palati „Srbija“ učenike i nastavnike Osnovne škole „Sveti Sava“ iz Žerovnice u Opštini Zvečan, sa Kosova i Metohije. Događaju u Palati prisustvuje i direktor Kancelarije za KiM Petar… »
Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

Politika 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na… »
Vučić primio decu sa Kosova: Oni čekaju trenutak da nas pritisnu do kraja, a mi čekamo trenutak da taj pritisak odbijemo

Vučić primio decu sa Kosova: Oni čekaju trenutak da nas pritisnu do kraja, a mi čekamo trenutak da taj pritisak odbijemo

Danas 26.11.2023
Oni čekaju svoj trenutak da nas pritisnu do kraja, a mi čekamo svoj trenutak da pritiske odbijemo, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, danas odgovarajući na pitanje novinara o Kosovu, pritiscima i pregovorima u Briselu. Vučić je, nakon… »
Čitajte u “Vestima”: Gradimo vam škole i vrtiće

Čitajte u “Vestima”: Gradimo vam škole i vrtiće

Vesti online 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će država nastaviti da pomaže narod i decu u južnoj pokrajini, i da će posle izgradnje tri škole i pet vrtića, kao i obnove 29 škola na toj teritoriji nastaviti sa ulaganjima koliko je to moguće… »
Vučić defetistički - čeka njihov pritisak: Samo odbijamo pritiske, a ne vršimo nikakav!?

Vučić defetistički - čeka njihov pritisak: Samo odbijamo pritiske, a ne vršimo nikakav!?

Pravda 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na… »
Vučić defetistički - čeka njihov pritisak: Samo odbijamo pritiske, a ne vršimo nikakav!?

Vučić defetistički - čeka njihov pritisak: Samo odbijamo pritiske, a ne vršimo nikakav!?

Pravda 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na… »
Vučić: Neće nas naterati da priznamo samoproglašenu nezavisnost Kosova

Vučić: Neće nas naterati da priznamo samoproglašenu nezavisnost Kosova

RTS 26.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na šta, kako je… »
Teški dani pred Srbijom

Teški dani pred Srbijom

Vesti online 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da su pred zemljom teške nedelje i meseci, jer je ključni cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost… »
Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

RTV 26.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost tzv… »
Predsednik ugostio učenike sa KiM: Nastavićemo ulaganja u škole i vrtiće na Kosovu i Metohiji

Predsednik ugostio učenike sa KiM: Nastavićemo ulaganja u škole i vrtiće na Kosovu i Metohiji

RTV 26.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas u Palati "Srbija" učenike i nastavnike Osnovne škole "Sveti Sava" iz Žerovnice u Opštini Zvečan, sa Kosova i Metohije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će… »
"Rekao sam to u lice šolcu, Makronu i meloni": Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost Kosova

"Rekao sam to u lice šolcu, Makronu i meloni": Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost Kosova

Blic 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost Kosova, na… »
Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

Vučić: Neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

RTK 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na… »
Vučić: Ništa neću potpisati, neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

Vučić: Ništa neću potpisati, neće nas naterati da priznamo nezavisnost tzv. Kosova

Sputnik 26.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na šta, kako je rekao, neće pristati. „Bićemo… »
Vučić obećao! Slede nam teške nedelje oko Kosova

Vučić obećao! Slede nam teške nedelje oko Kosova

Pravda 26.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, da prizna nezavisnost tzv. Kosova, na šta, kako je rekao, neće pristati. „Bićemo pod… »
Vučić: Srbiji slede teške nedelje i meseci, neće nas naterati da priznamo nezavisnost Kosova

Vučić: Srbiji slede teške nedelje i meseci, neće nas naterati da priznamo nezavisnost Kosova

Euronews 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji slede teške nedelje i meseci, jer je cilj međunarodne zajednice da Srbiju primoraju, na jedan ili drugi način, ubacujući je u određeni pravni okvir, da prizna nezavisnost Kosova, na… »
"Njihov cilj je da nas primoraju da priznamo Kosovo" Vučić za Alo! o sastanku Mojsilovića sa komandantom KFOR-a

"Njihov cilj je da nas primoraju da priznamo Kosovo" Vučić za Alo! o sastanku Mojsilovića sa komandantom KFOR-a

Alo 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočao je učenike i nastavnike Osnovne škole Sveti Sava iz Žerovnice u Opštini Zvečan sa Kosova i Metohije u Palati Srbija. Tom prilikom on je progovorio i o situaciji na KiM. Načelnik Mojsilović sutra ima… »
"Srećan sam što vas vidim": Vučić sa decom iz škole kod Zvečana: Nastavićemo da ulažemo u vaš napredak na Kosovu i…

"Srećan sam što vas vidim": Vučić sa decom iz škole kod Zvečana: Nastavićemo da ulažemo u vaš napredak na Kosovu i…

Blic 26.11.2023
Draga deca sa KiM, sa severa Kosova i Metohije, Žerovnice kod Zvečana, mnogo sam srećan što vas vidim ovde u Beogradu, da vidite sve od Hrama svetog Save do Narodnog muzeja, da obiđete sve institucije svoje države. Mi ćemo nastaviti da ulažemo u… »
"Imate samo jednu zemlju, a to je Srbija!" Predsednik Vučić primio đake i nastavnike iz Zvečana - "Neka živi naš narod na…

"Imate samo jednu zemlju, a to je Srbija!" Predsednik Vučić primio đake i nastavnike iz Zvečana - "Neka živi naš narod na…

Kurir 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas učenike i nastavnike OŠ "Sveti Sava" iz Žerovnice sa Kosova i Metohije. Vučić se prvo fotografisao sa mališanima, a potom se obratio. - Draga deco sa Kosova i Metohije, iz Žerovnice kod Zvečana… »
Vučić primio đake sa KiM: Nastavićemo ulaganja u škole i vrtiće na KiM

Vučić primio đake sa KiM: Nastavićemo ulaganja u škole i vrtiće na KiM

RTS 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je prilikom prijema deca sa KiM da će država nastaviti da pomaže narod i decu u južnoj pokrajini, i da će nakon izgradnje tri nove škole i pet vrtića, kao i obnove 29 škola na toj teritoriji nastaviti… »
"Čuo sam da nema straha, nikog se ne plaši, to je dete sa severa KiM" Evo šta je osnovac Đorđe iz Zvečana rekao…

"Čuo sam da nema straha, nikog se ne plaši, to je dete sa severa KiM" Evo šta je osnovac Đorđe iz Zvečana rekao…

Kurir 26.11.2023
Učenik sedmog razreda OŠ "Sveti Sava" iz Žerovnice u Opštini Zvečan Đorđe Milić rekao je danas u Palati Srbija da je zahvalan na današnjem gostoprimstvu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i na podršci koju pruža građanima KiM -… »
Nema igre u rukavicama, oni čekaju svoj trenutak: Predsednik Vučić o situaciji na KiM - "nikada nećemo priznati Kosovo!"

Nema igre u rukavicama, oni čekaju svoj trenutak: Predsednik Vučić o situaciji na KiM - "nikada nećemo priznati Kosovo!"

Kurir 26.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u Palati Srbija učenike i nastavnike OŠ "Sveti Sava" iz Žerovnice sa Kosova i Metohije. Vučić je razgovarao sa mališanima, obratio im se i uručio poklone, nakon čega je odgovarao na novinarska… »
Vučić s decom s Kosova i Metohije: Mnogo sam srećan što vas vidim u Beogradu

Vučić s decom s Kosova i Metohije: Mnogo sam srećan što vas vidim u Beogradu

Telegraf 26.11.2023
Prijem učenika i nastavnika iz Žerovnice. U Palati ''Srbija'', predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je učenike i nastavnike Osnovne škole "Sveti Sava" iz Žerovnice u opštini Zvečan, sa Kosova i Metohije. Predsednik Vučić obratio se deci… »

Vesti dana »