Povezane vesti

Sferopulos: Najbolje poluvreme u sezoni

Sferopulos: Najbolje poluvreme u sezoni

Politika 28.01.2024
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je večeras da su njegovi igrači odigrali jedno od najboljih poluvremena u sezoni. „Čestitam igračima. Odigrali smo jedno od najboljih poluvremena u sezoni, kontrolisali smo dešavanja sve do… »
Jago: Ovakvi momenti određuju da li si dobar ili mnogo dobar igrač

Jago: Ovakvi momenti određuju da li si dobar ili mnogo dobar igrač

Sportski žurnal 28.01.2024
Crvena zvezda u večitom derbiju (ABA liga) pobedila Partizan 88:86. Jago Dos Santos – junak. Projurio je desetak sekundi sa kraja na kraj terena, probio se između Jaramaza i Smailagića, zavrnuo loptu o tablu i pogodio za pobedu Crvene zvezde u… »
Avramović: Imali smo momentum na svojoj strani, ali Jago je na kraju pogodio taj šut i svaka mu čast

Avramović: Imali smo momentum na svojoj strani, ali Jago je na kraju pogodio taj šut i svaka mu čast

Sportski žurnal 28.01.2024
Crvena zvezda u večitom derbiju (ABA liga) pobedila Partizan 88:86. Aleksa Avramović imao je šut za pobedu, izuzetno težak, nije pogodio, pa je Partizan poražen u večitom derbiju: - Prelomilo je prvo poluvreme. Zvezda je čvršće i bolje otvorila… »
Heroj Jago: "Kaboklo mi je rekao p**ko"

Heroj Jago: "Kaboklo mi je rekao p**ko"

Sportske.net 28.01.2024
Nestvarnu završnicu utakmice između Crvene zvezde i Partizana u Areni, poenima posle solo-akcije u poslednjim sekundama odlučio je Jago Dos Santos. Zvezda je slavila sa 88:86 i verovatno obezbedila prvo mesto u regularnom delu AdmiralBet ABA lige, ali… »
Avramović: "Odlučilo prvo poluvreme, svaka čast Jagu"

Avramović: "Odlučilo prvo poluvreme, svaka čast Jagu"

Sportske.net 28.01.2024
Košarkaš Partizana Aleksa Avaramović rekao je Crvena zvezda derbi prelomila već u prvom poluvremenu. Nestvarnu završnicu utakmice između Crvene zvezde i Partizana u Areni, poenima posle solo-akcije u poslednjim sekundama odlučio je Jago Dos Santos… »
Teška tema, ne mogu uopšte o tome! Miloš Teodosić: Izgineš ili pet dana ne izađeš iz kuće!

Teška tema, ne mogu uopšte o tome! Miloš Teodosić: Izgineš ili pet dana ne izađeš iz kuće!

Mondo 28.01.2024
Plejmejker Crvene zvezde Miloš Teodosić analizirao je pobedu nad Partizanom. Plejmejker Crvene zvezde Miloš Teodosić analizirao je pobedu nad Partizanom. Crvena zvezda Meridianbet je savladala Partizan (88:86) košem Jaga dos Santosa u poslednjim… »
Sferopulos: Pred Jagom je velika budućnost (video)

Sferopulos: Pred Jagom je velika budućnost (video)

Sportski žurnal 28.01.2024
Crvena zvezda u večitom derbiju (ABA liga) pobedila Partizan 88:86. Drama u „Štark areni“ i pobeda Crvene zvezde u večitom derbiju na Jadranu – 88:86. - Ponosan sam kako su igrači odigrali večeras. Prvo poluvreme jedno od naših najboljih… »
Dobra tuča, biće tako i ako budemo igrali finale! Aleksa Avramović: "Zek Ledej se žrtvovao za nas!"

Dobra tuča, biće tako i ako budemo igrali finale! Aleksa Avramović: "Zek Ledej se žrtvovao za nas!"

Mondo 28.01.2024
Košarkaš Partizana Aleksa Avramović analizirao poraz od Crvene zvezde. Košarkaš Partizana Aleksa Avramović analizirao poraz od Crvene zvezde. Košarkaši Partizana poraženi su od Crvene zvezde (88:86) u derbiju ABA lige i tako svoje šanse za prvo… »
Jago „puca“ od sreće: Rekao sam Teu da mi doda (VIDEO)

Jago „puca“ od sreće: Rekao sam Teu da mi doda (VIDEO)

Sport klub 28.01.2024
Junak pobede Crvene zvezde u derbiju sa Partizanom - Jago dos Santos. Omaleni plejmejker je postigao odlučujući koš u derbiju 18. kola ABA lige, a posle utakmice je „pucao“ od zadovoljstva. „Rekao sam Teu da mi doda loptu,“ pričao je brazilski… »
"Posle onog, moraš da izađeš na teren i izgineš!" Teodosić nakon derbija: Imamo šanse za Top 10 u Evroligi, a Jago…

"Posle onog, moraš da izađeš na teren i izgineš!" Teodosić nakon derbija: Imamo šanse za Top 10 u Evroligi, a Jago…

Večernje novosti 28.01.2024
ČEKALI su navijači Crvene zvezde Miloša Teodosića da se vrati na parket. To se desilo u večitom derbiju koji su crveno-beli pobedili sa 88:86, a bitnu rolu u trijumfu imao je iskusni plejmejker. FOTO: M. Vukadinović On je prokomentarisao utakmicu… »
Veliko srce Jaga - Pogledajte koš kojim je Brazilac rešio dramatični derbi!

Veliko srce Jaga - Pogledajte koš kojim je Brazilac rešio dramatični derbi!

Sportske.net 28.01.2024
Nestvarnu završnicu utakmice između Crvene zvezde i Partizana u Areni, poenima posle solo-akcije u poslednjim sekundama odlučio je Jago Dos Santos. Zvezda je slavila sa 88:86 i verovatno obezbedila prvo mesto u regularnom delu AdmiralBet ABA lige, ali… »
Sferopulos: "Jago je dokazao da je prvi plej"

Sferopulos: "Jago je dokazao da je prvi plej"

Sportske.net 28.01.2024
Zvezda je košem Jaga dos Santosa pobedila 88:86 u "večitom derbiju" u AdmiralBet ABA lige. Trener domaćina Janis Sferopulos je istakao da je ekipa zaslužila pobedu zbog kontrole većeg dela meča. "Prvo poluvreme jedno od naših najbolji ove sezone… »
Sferopulos: Srećan sam zbog Jaga, hvala i predsedniku Čoviću

Sferopulos: Srećan sam zbog Jaga, hvala i predsedniku Čoviću

Sport klub 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Patizan u derbiju 18. kola ABA lige sa 88:86, trenutno imaju skor 16-2, Partizan je na skoru 13-5 i jasno je da je potrebno da se desi čudo u domenu naučne fantastike, iako je Partizan bolji u međusobnom skoru… »
Teodosić: Ako ne izgineš, nećeš izlaziti iz kuće pet dana

Teodosić: Ako ne izgineš, nećeš izlaziti iz kuće pet dana

Sport klub 28.01.2024
Miloš Teodosić se vratio na teren i učestvovao u pobedi Crvene zvezde nad Partizanom u derbiju ABA lige. Nakon meča, dao je izjavu za novinare, istakao da se nakon ovog duela njegova ekipa okreće obavezama u Evroligi i da veruje da Zvezda još nije… »
Sada kad smo Partizan pobedili dva puta u nizu... Janis Sferopulos: Za Jaga nije bio ovakav plan! (video)

Sada kad smo Partizan pobedili dva puta u nizu... Janis Sferopulos: Za Jaga nije bio ovakav plan! (video)

Mondo 28.01.2024
Grčki trener analizirao pobedu nad Partizanom. Grčki trener analizirao pobedu nad Partizanom. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet pobedili su Partizan i tako praktično obezbedili prvo mesto na kraju ligaškog dela ABA lige - pobeda od samo dva poena… »
Aleksa: Dobar fajt; Zek nas povukao, hvala mu na tome

Aleksa: Dobar fajt; Zek nas povukao, hvala mu na tome

Sport klub 28.01.2024
Partizan je uspeo da nadoknadi ogroman zaostatak u derbiju sa Zvezdom u finišu, ali je "poklekao" u dramatičnoj završnici. Aleksa Avramović je imao šut za pobedu u poslednjem napad, ali ipak nije uspeo da donese veliki preokret svojoj ekipi… »
Kampacova poruka podrške Jagu, Nemanja Radonjić odmah do Fakua

Kampacova poruka podrške Jagu, Nemanja Radonjić odmah do Fakua

Sportske.net 28.01.2024
Janis Sferopulos je na konferenciji za medije pohvalio junaka Crvene zvezde Jaga dos Santosa, ističući da je maksimalno odgovorio ulozi prvog plejmejkera ekipe, iako nije za to bio doveden. Brazilac je sa 13 poena i pobedničkim košem za 88:86 na… »

Vesti dana »