Povezane vesti

Užasna vest, Hanga završio sezonu?!

Užasna vest, Hanga završio sezonu?!

Sportske.net 19.04.2024
Loše vesti za navijače Crvene zvezde. Crveno-beli će u pohod na titule u AdmiralBet ABA ligi i Superligi Srbije verovatno morati bez iskusnog mađarskog košarkaša Adama Hange. Bivši igrač Barselone i Reala govorio je za mađarske medije posle… »
Hanga: Sezona je za mene završena, kost je pukla na dva dela

Hanga: Sezona je za mene završena, kost je pukla na dva dela

Sportski žurnal 19.04.2024
Košarkaš najavio da će morati da miruje između šest i osam nedelja. Crvena zvezda je najavila da će Adam Hanga da protpusti nekoliko nedelja zbog povrede, ali kako stvari stoje, za Mađarskog reprezentativca je sezona – gotova. Završeni su… »
Loše vesti za zvezdu: Adam Hanga najverovatnije završio sezonu

Loše vesti za zvezdu: Adam Hanga najverovatnije završio sezonu

Večernje novosti 19.04.2024
VELIKI peh zadesio je Crvenu zvezdu nakon pobede nad SC Derbijem (83:81) u prvoj utakmici plej-ofa ABA lige. Adam Hanga je na treningu polomio levu šaku. FOTO: Tanjug/ Sada su za sve zaposlene u klubu, ali i navijače crveno-belih stigle loše vesti… »
Hanga potvrdio ‘crne slutnje’: ‘Najverovatnije je sezona za mene završena!’

Hanga potvrdio ‘crne slutnje’: ‘Najverovatnije je sezona za mene završena!’

Hot sport 19.04.2024
Ogroman hendikep za Crvenu zvezdu. Samo što je počeo plej-of ABA lige, a ‘crveno-beli’ ostali su bez Adama Hange. On je zbog povrede morao da se operiše. Iako su se neki nadali da povreda nije preterano ozbiljna, izgleda da ipak jeste. – Na… »
Adam Hanga: Sezona je za mene najverovatnije završena

Adam Hanga: Sezona je za mene najverovatnije završena

Danas 19.04.2024
Košarkaš Crvene zvezde Adam Hanga govorio je za mađarske medije povodom povrede koju je nedavno doživeo na treningu srpskog šampiona. Informacije koje je otkrio kolegama iz svoje domovine svakako poručuju da ga čeka prilično dug oporavak i da je… »
Adam Hanga: Voleo bih da ostanem u Zvezdi, ali…

Adam Hanga: Voleo bih da ostanem u Zvezdi, ali…

Sport klub 19.04.2024
Mađarski košarkaš Adam Hanga prethodnog leta stigao je u Crvenu zvezdu iz redova prvaka Evrope – Real Madrida. Ugovor sa šampionom Srbije ističe mu na leto 2025. godine, a za mađarske medije Hanga je govorio o svojoj budućnosti u crveno-belom… »
"Za mene je sezona završena!" Važan košarkaš Zvezde otkrio užasnu vest: Kost je pukla na dva dela, a bila je bezopasna…

"Za mene je sezona završena!" Važan košarkaš Zvezde otkrio užasnu vest: Kost je pukla na dva dela, a bila je bezopasna…

Kurir 19.04.2024
Košarkaš Crvene zvezde, Adam Hanga, poručio je da najverovatnije neće ponovo igrati ove sezone. Iskusni bek je tako otkrio izuzetno lošu vest pred samu završnicu sezone, odnosno odlučujuće utakmice u ABA ligi, zatim i prvenstvo Srbije… »
Šok za Crvenu zvezdu: Završio sam sezonu, imam dva preloma!

Šok za Crvenu zvezdu: Završio sam sezonu, imam dva preloma!

Mondo 19.04.2024
Crvena zvezda je ostala bez jako bitnog igrača pred početak borbe za trofeje u ABA ligi u Superligi Srbije. Crvena zvezda je ostala bez jako bitnog igrača pred početak borbe za trofeje u ABA ligi u Superligi Srbije. Nove muke za Crvenu zvezdu! Nakon… »
Kakav peh za crveno-bele Adam Hanga završio sezonu!

Kakav peh za crveno-bele Adam Hanga završio sezonu!

Dnevnik 19.04.2024
Košarkaš Crvene zvezde, Adam Hanga, poručio je da najverovatnije neće ponovo igrati ove sezone. Iskusni bek je tako otkrio izuzetno lošu vest pred samu završnicu sezone, odnosno odlučujuće utakmice u ABA ligi, zatim i prvenstvo Srbije… »
Šok za Zvezdu! Jedan od najboljih igrača najverovatnije završio sezonu

Šok za Zvezdu! Jedan od najboljih igrača najverovatnije završio sezonu

Telegraf 19.04.2024
Polomio je kost na dva dela. Crvena zvezda je u sredu objavila da će Adam Hanga usled povrede propustiti nekoliko nedelja, a sada je on sam u izjavi istakao da je za njega sezona najverovatnije gotova! Mađarski igrač išao i na preglede na kojima je… »

Vesti dana »