Povezane vesti

Četvrti trijumf u poslednjih pet trka Ferštapen slavio na Velikoj nagradi Kine

Četvrti trijumf u poslednjih pet trka Ferštapen slavio na Velikoj nagradi Kine

Dnevnik 21.04.2024
Vozač Red Bula Maks Ferštapen pobednik je Velike nagrade Kine, pete trke u ovogodišnjoj sezoni Formule 1. Trostruki uzastopni svetski šampion došao je do četvrte pobede na pet trka ove sezone, pošto je slavio sa više od deset sekundi prednosti u… »
Ferstapen: "Bilo je uživanje voziti u trci u Šangaju"

Ferstapen: "Bilo je uživanje voziti u trci u Šangaju"

Sportske.net 21.04.2024
Vozač Red Bula Maks Ferstapen rekao je da je zadovoljan današnjom pobedom u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine i da je uživao jer je tokom čitavog vikenda u Šangaju bio brz. "Sjajan je osećaj. Čitavog vikenda sam bio neverovatno brz. Bilo je… »
Ferštapen: Bolid je praktično bio kao na šinama

Ferštapen: Bolid je praktično bio kao na šinama

Sportski žurnal 21.04.2024
Dobar dan, mnogo bodova, novi podijum - rekao je Noris. Vozač Red bula Maks Ferštapen izrazio je zadovoljstvo današnjom pobedom u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine u Šangaju. - Sjajan je osećaj. Čitavog vikenda sam bio neverovatno brz. Bilo je… »
"Sjajan je osećaj": Ferstapen je oduševljen posle osvajaanja Kine

"Sjajan je osećaj": Ferstapen je oduševljen posle osvajaanja Kine

Večernje novosti 21.04.2024
Vozač Red Bula, Maks Verstapen zadovoljan je današnjom pobedom u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine i da je uživao tokom čitavog vikenda u Šangaju. Foto: Profimedia - Sjajan je osećaj. Čitavog vikenda sam bio neverovatno brz. Bilo je uživanje… »
Ferstapen: Fantastično!

Ferstapen: Fantastično!

B92 21.04.2024
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je zadovoljan današnjom pobedom u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine i da je uživao jer je tokom čitavog vikenda u Šangaju bio brz. "Sjajan je osećaj. Čitavog vikenda sam bio neverovatno brz. Bilo je… »
Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Radio 021 21.04.2024
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine u Šangaju. Trostruki uzastopni svetski šampion ostvario je četvrtu pobedu u sezoni, u petoj trci, a ukupno 58. u karijeri. Holanđanin je u subotu pobedio i u… »
Ferstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Ferstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Sportske.net 21.04.2024
Vozač Red Bula Maks Ferstapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine u Šangaju. Trostruki uzastopni svetski šampion ostvario je četvrtu pobedu u sezoni, u petoj trci, a ukupno 58. u karijeri. Holanđanin je u subotu pobedio i u… »
Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Nedeljnik 21.04.2024
(Beta) – Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine u Šangaju. Trostruki uzastopni svetski šampion ostvario je četvrtu pobedu u sezoni, u petoj trci, a ukupno 58. u karijeri. Holanđanin je u subotu… »
Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Kine

Radio sto plus 21.04.2024
Trostruki uzastopni svetski šampion ostvario je četvrtu pobedu u sezoni, u petoj trci, a ukupno 58. u karijeri. Holanđanin je u subotu pobedio i u sprint trci na istoj stazi, a u danas je startovao sa pol pozicije. Vozač Meklarena Lando Noris zauzeo… »
Verstapen: Bilo je uživanje voziti u trci u Šangaju

Verstapen: Bilo je uživanje voziti u trci u Šangaju

Radio sto plus 21.04.2024
“Sjajan je osećaj. Čitavog vikenda sam bio neverovatno brz. Bilo je uživanje voziti bolid na svakoj vrsti guma. Preživeli smo restarte trke i bolid je praktično bio kao na šinama i mogao sam da radim šta god sam hteo”, rekao je Verstapen posle… »
Maks pokorio i Kinu, Alonso mu "oteo" bod

Maks pokorio i Kinu, Alonso mu "oteo" bod

Sportski žurnal 21.04.2024
Holanđanin je ostvario 58. pobedu u karijeri, na 30. različitoj stazi. Pobeda u sprint trci dan ranije, pol pozicija, a onda i pobeda u Velikoj nagradi Kine, da mu Alonso nije „oteo“ najbrži krug, bio bi to savršen vikend za lidera šampionata i… »
Nastavlja se dominacija: Maks Ferštapen odbranio pol-poziciju i slavio na Velikoj nagradi Kine

Nastavlja se dominacija: Maks Ferštapen odbranio pol-poziciju i slavio na Velikoj nagradi Kine

Telegraf 21.04.2024
Sve po starom na istoku Azije. Vozač Red Bula, Maks Ferštapen pobednik je Velike nagrade Kine, pete trke u ovogodišnjoj sezoni Formule 1. Trostruki uzastopni svetski šampion došao je do četvrte pobede na pet trka ove sezone, pošto je slavio sa… »

Vesti dana »