Povezane vesti

Jokić bez konkurencije: Srbin veliki favorit u finalu MVP trke

Jokić bez konkurencije: Srbin veliki favorit u finalu MVP trke

Večernje novosti 22.04.2024
NIKOG nije iznenadila objava NBA lige da su finalisti MVP izbora Nikola Jokić, Šaj Gildžes Aleksander i Luka Dončić. Mnoge bi iznenadilo da trofej namenjen najkorisnijem igraču regularnog dela sezone ne završi treći put u rukama srpskog superstara… »
NBA zvezde rekle svoje Jokić je MVP najjače lige na svetu!

NBA zvezde rekle svoje Jokić je MVP najjače lige na svetu!

Dnevnik 22.04.2024
Nikola Jokić je u trci za prestižnu MVP nagradu NBA lige sa bekom Oklahome, Šajom Gildžusom Aleksanderom i zvezdom Dalasa Lukom Dončićem, a sada su i ostali košarkaši iz lige glasali i odlučili ko je po njima najkorisniji igrač. Kvote bukmejkera… »
NBA košarkaši rekli svoje: Jokić je MVP

NBA košarkaši rekli svoje: Jokić je MVP

B92 22.04.2024
NBA košarkaši, njih 141, su dali anonimni odgovor u anketi "Atletika" koja se ticala dodele nagrade za najkorisnijeg igrača u ligi. Zvanično, u užem krugu su se našli Nikola Jokić, Luka Dončić i Šej Gildžus-Aleksander, ali igrači u anketi… »
Hauard: "Proučavao sam Jokića, za mene je sve bilo mentalna igra" VIDEO

Hauard: "Proučavao sam Jokića, za mene je sve bilo mentalna igra" VIDEO

B92 22.04.2024
Dvajt Hauard, bivši centar LA Lejkersa, oduševljen je igrama Nikole Jokića. Srpski centar je i zvanično uvršten na listu kandidata za MVP priznanje ove sezone, zajedno sa Šajom Gildžus-Aleksanderom i Lukom Dončićem. Hauard, koji trenutno igra na… »
"Gledao sam Džulijusa, Majkla, Tima, Šeka, Kobija, LBJ - mislim da je Jokić najbolji koga sam video" VIDEO

"Gledao sam Džulijusa, Majkla, Tima, Šeka, Kobija, LBJ - mislim da je Jokić najbolji koga sam video" VIDEO

B92 22.04.2024
Nakon još jedne impresivne partije na otvaranju plej-ofa, ređaju se pohvale na račun Nikole Jokića. Poslednji u nizu je čuveni trener Džordž Karl, jedan od samo devetorice koji je ostvario više od 1.000 pobeda u NBA ligi. Iako pomalo subjektivan… »
Nikola Jokić zvanično kandidat za MVP nagradu

Nikola Jokić zvanično kandidat za MVP nagradu

Politika 22.04.2024
NjUJORK – Košarkaš Denvera Nikola Jokić zvanično je kandidat za nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) regularnog dela sezone, saopštila je jutros NBA liga. Pored Jokića kandidati za MVP nagradu su košarkaš Dalasa Luka Dončić i igrač Oklahome… »
Jokić i zvanično protiv Dončića za MVP titulu

Jokić i zvanično protiv Dončića za MVP titulu

Sport klub 22.04.2024
Nikola Jokić, as Denver Nagetsa jedan je od trojice košarkaša, koji je zvanično nominovan za zvanje najkorisnijeg igrača (MVP) u ligaškom delu takmičenja NBA lige. Pored Jokića, za titulu MVP-ja, u najužem krugu ostali su Luka Dončić iz Dalas… »
Jokić i zvanično među trojicom izabranih: Evo ko može Srbinu da preotme MVP priznanje! (foto)

Jokić i zvanično među trojicom izabranih: Evo ko može Srbinu da preotme MVP priznanje! (foto)

Hot sport 22.04.2024
NBA liga objavila skraćenu listu. Nikola Jokić ponovo je u najužem mogućem izboru za MVP nagradu regularnog dela najjače košarkaške lige sveta. Jasno je kako je prošle godine Džoel Embid praktično iskukao nagradu, ali deluje da je ove godine… »
Stigla potvrda iz NBA lige: Jokić, Dončić i Šej finalisti u izboru za MVP nagradu, Nikola predvodi trku

Stigla potvrda iz NBA lige: Jokić, Dončić i Šej finalisti u izboru za MVP nagradu, Nikola predvodi trku

Euronews 22.04.2024
Kako smo ušli u poslednju fazonu sezone, NBA liga i zvanično je objavila trojicu finalista za MVP nagradu, a ona će na kraju otići u ruke Nikole Jokića, Luke Dončića ili Šeja-Gildžesa Aleksandera. Ovo je četvrta sezona u nizu da je srpski centar… »
Zvanično: Jokić kandidat za MVP-a

Zvanično: Jokić kandidat za MVP-a

Sportski žurnal 22.04.2024
Srpski as na korak od treće titule najkorisnijeg. Košarkaš Denvera Nikola Jokić jedan je od trojice kandidata za nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) regularnog dela sezone, objavila je NBA liga prošle noći. Konkurenti srpskom centru će biti… »
Košarkaš Denvera Nikola Jokić zvanično kandidat za MVP nagradu

Košarkaš Denvera Nikola Jokić zvanično kandidat za MVP nagradu

Vesti online 22.04.2024
Košarkaš Denvera Nikola Jokić zvanično je kandidat za nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) regularnog dela sezone, saopštila je jutros NBA liga. Pored Jokića kandidati za MVP nagradu su košarkaš Dalasa Luka Dončić i igrač Oklahome Šej… »
Jokić na korak do trećeg MVP priznanja! Nikola saznao ko su mu dva najveća rivala za nagradu

Jokić na korak do trećeg MVP priznanja! Nikola saznao ko su mu dva najveća rivala za nagradu

Mondo 22.04.2024
Nikola Jokić sve je bliži trećoj MVP tituli. Za to će se boriti sa Lukom Dončićem i Šejom Gildžusom-Aleksanderom. Nikola Jokić sve je bliži trećoj MVP tituli. Za to će se boriti sa Lukom Dončićem i Šejom Gildžusom-Aleksanderom. Nikola… »
Nikola Jokić piše NBA istoriju Hoće li 3. put biti MVP u najboljoj ligi na svetu

Nikola Jokić piše NBA istoriju Hoće li 3. put biti MVP u najboljoj ligi na svetu

Dnevnik 22.04.2024
Nikola Jokić blizu je da osvoji svoje treće MVP priznanje. I zvanično je ušao u najuži izbor za spomenuto priznanje. Za to će se boriti sa još dvojicom igrača - Lukom Dončićem (Dalas) i Šejom Gildžusom-Aleksanderom (Oklahoma). Centar Denvera… »

Vesti dana »