Povezane vesti

Igra li se kup derbi? Uprava Partizana donela odluku

Igra li se kup derbi? Uprava Partizana donela odluku

Sportski žurnal 23.04.2024
Ako je i bilo dileme, posle saopštenja crno-belih više je nema - večiti rivali u sredu od 19 časova odmeriće snage u polufinalu Kupa Srbije. Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da će igrati utakmicu polufinala Kupa Srbije protiv Crvene zvezde… »
Milojević: Fokusiran sam na svoju ekipu, spremamo se da igramo utakmicu

Milojević: Fokusiran sam na svoju ekipu, spremamo se da igramo utakmicu

Politika 23.04.2024
Kup je specifično takmičenje, igra se na ispadanje, nokaut meč sa velikim ulogom za oba tima, finale, bez obzira ko će biti rival tamo. U svakom slučaju naš cilj je da osvojimo trofej, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević uoči… »
Vojvodina spremna na sve: Bandović; Želimo da se plasiramo u finale Kupa Srbije

Vojvodina spremna na sve: Bandović; Želimo da se plasiramo u finale Kupa Srbije

Dnevnik 23.04.2024
Vojvodina i kragujevački Radnički na dva fronta prepliću se na evropskom putu: u doigravanju Superlige i u završnici Kupa Srbije. Prva od dve preostale međusobne utakmice na programu je u sredu u 16 časova u Kragujevcu. Reč je o polufinalu… »
Kragujevac na nogama - piše se istorija

Kragujevac na nogama - piše se istorija

B92 23.04.2024
Fudbaleri kragujevačkog Radničkog u sredu protiv Vojvodine (16) pred svojim navijačima igraju za plasman u finale Kupa Srbije - prvog za ovaj klub u istroriji. Šumadinci su najbolja priča ovogodišnje sezone, preciznije to su postali od trenutka kada… »
Poraz je častan, neigranje nije

Poraz je častan, neigranje nije

Politika 23.04.2024
Neizvesno je da li će Partizanovi fudbaleri, nezadovoljni suđenjem u subotnjem meču u prvenstvu protiv Crvene zvezde, da izađu sutra na megdan istom protivniku u polufinalu Kupa Srbije. Sutrašnje polufinale Kupa Srbije Crvena zvezda – Partizan (19… »
Milojević: Ne remete me priče, pripremamo se da igramo sa Partizanom

Milojević: Ne remete me priče, pripremamo se da igramo sa Partizanom

Danas 23.04.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da njegove planove ne remete navodi da Partizan neće igrati predstojeću utakmicu polufinala Kupa Srbije i da priprema ekipu da odigra taj duel i plasira se u finale jer želi trofej. „Ne… »
Milojević najavio derbi u kupu: „Ne dotiče me šta se dešava u Partizanu, zanima me samo moj tim“ (video)

Milojević najavio derbi u kupu: „Ne dotiče me šta se dešava u Partizanu, zanima me samo moj tim“ (video)

Hot sport 23.04.2024
Trener crveno-belih izneo je očekivanja pred 174. večiti derbi Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće u sredu od 19 časova ekipu Partizana u okviru polufinala Kupa Srbije. Pred 174. duel večiti rivala, na konferenciji za medije, govorio je šef stručnog… »
Bandović: Spremni na sve, pa i za penale

Bandović: Spremni na sve, pa i za penale

Sportski žurnal 23.04.2024
Šef struke Vojvodine dobro analizirao Kragujevčane i ekipu pripremio za sutrašnji meč u kupu. Trener Vojvodine Božidar Bandović očekuje tešku utakmicu s Radničkim 1923 u polufinalu Kupa Srbije na „Čika Dači”, ali i veruje u svoj tim i… »
Bandović spreman i na penale: "Spremni smo na sve za finale Kupa Srbije"

Bandović spreman i na penale: "Spremni smo na sve za finale Kupa Srbije"

Sportske.net 23.04.2024
Trener Vojvodine Božidar Bandović očekuje tešku utakmicu protiv Radničkom 1923, ali veruje u svoj tim i plasman u finale Kupa Srbije. Fudbaleri „stare dame“ u sredu od 16 časova gostuju na stadionu „Čika Dača“ u polufinalu Kupa Srbije, a… »
Bandović pred polufinale Kupa: Ne verujem u sreću

Bandović pred polufinale Kupa: Ne verujem u sreću

Sport klub 23.04.2024
Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović pred utakmicu polufinala Kupa Srbije u kojoj igraju protiv Radničkog 1923 rekao je da su on i njegovi izabranici spremni na sve kako bi izborili plasman u finale. Fudbaleri „stare dame“ u sredu od 16… »
"Ama, ne dotiče me se kako je u Partizanu!" Vladan Milojević pred "večiti derbi" u Kupu: Ne mogu da nas poremete!

"Ama, ne dotiče me se kako je u Partizanu!" Vladan Milojević pred "večiti derbi" u Kupu: Ne mogu da nas poremete!

Večernje novosti 23.04.2024
Novi večiti derbi, ali ovog puta u polufinalu Kupa Srbije, ljubitelje fudbala očekuje u sredu od 19 časova uz prenos uživo na portalu "Novosti", a očekivanja pred još jedan susret sa Partizanom na zanimljiv način izneo je trener Crvene zvezde… »
Bandović pred polufinale Kupa: Spremni smo na sve, želimo plasman u finale

Bandović pred polufinale Kupa: Spremni smo na sve, želimo plasman u finale

Radio 021 23.04.2024
Fudbaleri Vojvodine gostuju u sredu ekipi Radničkog 1923 u polufinalu Kupa Srbije. Trener Vojvodine Božidar Bandović očekuje tešku utakmicu, ali veruje u svoj tim i plasman u finale Kupa Srbije. Kako kaže, ovo je važna utakmica za čitav Novi Sad… »
Trener Voše pred polufinale Kupa: "Penali? Ja ne verujem u sreću, već u rad"

Trener Voše pred polufinale Kupa: "Penali? Ja ne verujem u sreću, već u rad"

Telegraf 23.04.2024
"Spremni smo na sve i želimo da se plasiramo u finale Kupa Srbije", poručio je Bandović. Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović rekao je danas da su on i njegovi izabranici spremni na sve u meču protiv Radničkog u Kragujevcu i da žele da se… »
Dilema samo oko Kataija

Dilema samo oko Kataija

Sportski žurnal 23.04.2024
Vladan Milojević najverovatnije neće menjati startnih 11 ni u kup sudaru sa komšijama. Crvena zvezda je u subotu posle nove velike drame na najvećem srpskom stadionu, konačno uspela da pobedi Partizan. Prvenstveni okršaji sa komšijama su završeni… »

Vesti dana »