Povezane vesti

Objavljeno rešenje o otkazu dušice Jakovljević! U dokumentu piše da zbog ovih razloga nije dolazila na posao

Objavljeno rešenje o otkazu dušice Jakovljević! U dokumentu piše da zbog ovih razloga nije dolazila na posao

Blic 23.04.2024
Dušica Jakovljević prestala je da radi kao voditelj na "Hajp" televiziji, a sada je objavljeno rešenje o njenom otkazu. U dokumentu koji je dospeo do javnosti piše da Dušica jednog dana decembra nije došla na posao zbog, kako se navodi, "stomačnih… »
"Mesec dana sam bila na neplaćenom odsustvu": Dušica Jakovljević prvi put o otkazu, otkrila razloge odlaska sa televizije

"Mesec dana sam bila na neplaćenom odsustvu": Dušica Jakovljević prvi put o otkazu, otkrila razloge odlaska sa televizije

Blic 23.04.2024
Dušica Jakovljević prestala je da radi kao voditelj na "Hajp" televiziji, a sada je za "Blic" otkrila zbog čega je došlo do prekida radnog odnosa. - Istina je da smo se razišli, da li sam dala ili dobila otkaz najmanje je bitno. Razišli smo se u… »
"Mesec dana sam bila na neplaćenom" Dušica Jakovljević progovorila o otkazu, otkrila razloge odlaska, a evo kakve planove…

"Mesec dana sam bila na neplaćenom" Dušica Jakovljević progovorila o otkazu, otkrila razloge odlaska, a evo kakve planove…

Kurir 23.04.2024
Dušica Jakovljević prestala je da radi kao voditelj na "Hajp" televiziji, a sada je za tkrila zbog čega je došlo do prekida radnog odnosa. - Istina je da smo se razišli, da li sam dala ili dobila otkaz najmanje je bitno. Razišli smo se u… »
Dušica Jakovljević o otkazu: Nije važno da li sam ga dobila ili dala, više ništa neću potpisati na „švrljni“

Dušica Jakovljević o otkazu: Nije važno da li sam ga dobila ili dala, više ništa neću potpisati na „švrljni“

Nova 23.04.2024
Dušica Jakovljević stekla je popularnost kao voditeljkan brojnih emisija, a u prethodnom periodu radila je na "Hajp" televiziji, sa kojom je sada prekinula radni odnos. Dušica Jakovljević je prestala da radi kao voditeljka na „Hajp“ televiziji, a… »
Dušica Jakovljević se oglasila i otkrila razlog otkaza na televiziji!

Dušica Jakovljević se oglasila i otkrila razlog otkaza na televiziji!

Svet plus 23.04.2024
Dušica Jakovljević, nakon pet meseci dobila je otkaz na televiziji Hajp. Poznata voditeljka se sada oglasila i otkrila razlog. Voditeljka je u izjavi za "Blic" otvorila dušu i otkrila razlog prestanka saradnje. - Istina je da smo se razišli, da li sam… »

Vesti dana »