Povezane vesti

Udruženje ‘Niš moj grad’ i Novi DSS izlaze na izbore u tom gradu

Udruženje ‘Niš moj grad’ i Novi DSS izlaze na izbore u tom gradu

Naissus info 24.04.2024
Poslanica u Skupštini Srbije i potpredsednica Izvršnog odbora Novog DSS Slađana Miletić izjavila je da su odluku o izlasku na izbore doneli zajedno na sinoć održanom sastanku. „Do subote ćemo znati ko će sve biti u koaliciji sa nama. Udruženje… »
Novi DSS i udruženje 'Niš moj grad' izlaze na izbore u tom gradu

Novi DSS i udruženje 'Niš moj grad' izlaze na izbore u tom gradu

Beta 24.04.2024
Predstavnici Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) i Udruženja "Niš moj grad" najavili su danas da će na predstojeće lokalne izbore u tom gradu izaći kao koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš". Poslanica u Skupštini Srbije i potpredsednica… »
Novi DSS i udruženje ‘Niš moj grad’ izlaze na izbore u tom gradu

Novi DSS i udruženje ‘Niš moj grad’ izlaze na izbore u tom gradu

Danas 24.04.2024
Predstavnici Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) i Udruženja „Niš moj grad“ najavili su danas da će na predstojeće lokalne izbore u tom gradu izaći kao koalicija „Ujedinjeni – Nada za Niš“.Poslanica u Skupštini Srbije i… »
Novi DSS i “Niš moj grad” zajedno izlaze na predstojeće lokalne izbore

Novi DSS i “Niš moj grad” zajedno izlaze na predstojeće lokalne izbore

Niške vesti 24.04.2024
Narodna poslanica i potpredsednica Izvršnog odbora Novog DSS Slađana Miletić izjavila je da su odluku o izlasku na izbore doneli zajedno na sinoć održanom sastanku. “Do subote ćemo znati ko će sve biti u koaliciji sa nama. Udruženje “Niš moj… »
Novi DSS i udruženje ‘Niš moj grad’ izlaze na izbore u tom gradu

Novi DSS i udruženje ‘Niš moj grad’ izlaze na izbore u tom gradu

Radio sto plus 24.04.2024
Poslanica u Skupštini Srbije i potpredsednica Izvršnog odbora Novog DSS Slađana Miletić izjavila je da su odluku o izlasku na izbore doneli zajedno na sinoć održanom sastanku. “Do subote ćemo znati ko će sve biti u koaliciji sa nama. Udruženje… »

Vesti dana »