Povezane vesti

Odlazak holivudske legende - preminuo Kirk Daglas

Odlazak holivudske legende - preminuo Kirk Daglas

Glas Amerike 06.02.2020
LOS ANĐELES — Filmska legenda Kirk Daglas, jedna od poslednjih zvezda takozvane "zlatne ere" Holivuda, preminuo je u Los Anđelesu, saopštio je njegov sin, glumac Majkl Daglas. Imao je 103 godine. Sin siromašnih imigranata, ruskih Jevreja, Daglas se… »
Kirk Daglas i Jugoslavija: Vodič za mlađe od 30 godina, podsetnik za starije

Kirk Daglas i Jugoslavija: Vodič za mlađe od 30 godina, podsetnik za starije

Radio 021 06.02.2020
Dok su zvezda zlatnog doba Holivuda i Titova Jugoslavija bili u punoj snazi - putevi su im se nekoliko puta ukrstili. AFP/Getty Images Kirk Daglas (desno) sa sinom Majklom Daglasom novembra 2018. Šta sve mi rođeni u poslednjoj deceniji 20. veka, ili u… »
Kirk Daglas preminuo u 103. godini: "Ovo je tužan dan za Holivud"

Kirk Daglas preminuo u 103. godini: "Ovo je tužan dan za Holivud"

Radio 021 06.02.2020
Jedna od najvećih zvezda zlatnog Holivuda je preminula u 103. godini. Getty Images Kirk Daglas, 1955. godine- bio je ikona zlatnog Holivuda Glumac Kirk Daglas, legenda bioskopskih sala, preminuo je u 103. godini. Pozorišni i filmski glumac je poznat po… »
Preminuo glumac Kirk Daglas

Preminuo glumac Kirk Daglas

Telegraf 06.02.2020
"Tata, mnogo te volim i ponosan sam što sam tvoj sin", napisao je Majkl Daglas. Holivudska glumačka legenda Kirk Daglas preminuo je u 103. godini, potvrdio je njegov sin Majkl. Čuveni Spartakus preminuo je u sredu, a iza sebe je ostavio ženu Ana… »
Preminuo Kirk Daglas

Preminuo Kirk Daglas

N1 Info 06.02.2020
Glumac Kirk Daglas, poslednja velika zvezda "zlatnog" Holivuda, preminuo je u 104. godini, objavio je njegov sin Majkl Daglas. "S velikom tugom objavljujemo da nas je Kirk Daglas napustio danas u 104. godini. Za svet, on je bio legenda, glumac zlatnog… »
Legenda Holivuda, glumac Kirk Daglas preminuo u 104. godini

Legenda Holivuda, glumac Kirk Daglas preminuo u 104. godini

RTS 06.02.2020
Jedna od prvih holivudskih zvezda, legendarni glumac Kirk Daglas preminuo je u 104. godini. Odigrao je više od 90 uloga, od toga 75 filmskih, a superstar postao je pre nego što je taj termin počeo da se koristi za glumce. Veliki Spartak, legenda… »
Legendarni holivudski glumac Kirk Daglas umro u 103. godini

Legendarni holivudski glumac Kirk Daglas umro u 103. godini

Sputnik 06.02.2020
Kirk Daglas, jedan od poslednjih živih glumaca zlatnog doba filmske industrije, poznat po svojim ulogama u filmovima poput „Spartaka“, umro je u 103. godini. „Sa ogromnom tugom, moja braća i ja saopštavamo da nas je Kirk Dalas napustio danas u… »
Preminuo Kirk Daglas

Preminuo Kirk Daglas

Slobodna Evropa 06.02.2020
Kirk Daglas (Kirk Douglas), filmska legenda i jedna od poslednjih zvezda takozvane "zlatne ere" Holivuda, preminuo je u Los Anđelesu. Imao je 103 godine. Sin siromašnih imigranata, ruskih Jevreja, Daglas se u toku 60 godina karijere pojavio u 90… »
Umro Kirk Daglas u 104. godini

Umro Kirk Daglas u 104. godini

Danas 06.02.2020
Američki glumac Kirk Daglas, ikona zlatnog doba Holivuda, umro je u 104. godini, saopštio je njegov sin Majkl Daglas. „Sa velikom tugom moja braća i ja vam saopštavamo da nas je Kirk Daglas napustio danas… Kirk je imao dobar život i za sobom… »
Preminula legenda Holivuda, u 104. godini!

Preminula legenda Holivuda, u 104. godini!

Mondo 06.02.2020
Vest o smrti saopštio je njegov sin, takođe veliki glumac. Vest o smrti saopštio je njegov sin, takođe veliki glumac. Čuveni Kirk Daglas, poslednja zvezda zlatne ere Holivuda, preminuo je u u sredu, skoro dva meseca nakon što je obeležio svoj 103… »
Preminuo glumac Kirk Daglas u 104. godini

Preminuo glumac Kirk Daglas u 104. godini

Večernje novosti 06.02.2020
Za svet bio je legenda, glumac iz zlatne ere filma koji je doživeo i sam zlatne godine. Čuveni glumac Kirk Daglas preminuo je u 104. godini, saopštio je njegov sin Majkl. On je to potvrdio za magazin Pipl, preneo je Rojters. "Sa ogromnom tugom ja i… »

Vesti dana »

Pravi letnji dan: Danas do 30 stepeni

Pravi letnji dan: Danas do 30 stepeni

B92 pre 4 satijoš 15 povezanih
Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Politika pre 52 minutajoš 14 povezanih
Srbija osvojila Kup Rosarija

Srbija osvojila Kup Rosarija

Sportske.net pre 3 satajoš 15 povezanih