Povezane vesti

Novak Đoković o vakcinaciji: Ne želim da me etiketiraju

Novak Đoković o vakcinaciji: Ne želim da me etiketiraju

Nova 23.04.2021
Novak Đoković je nakon pobede nad Miomirom Kecmanovićem u okviru četvrtfinala Serbia Opena prokomentarisao i jednu od gorućih tema na svetu. Đoković je po završetku meča sa Kecmanovićem istakao da će „svoj stav o vakcini protiv bolesti kovid… »
Počinje ono pravo, Novak saznao ime rivala u polufinalu!

Počinje ono pravo, Novak saznao ime rivala u polufinalu!

Sportske.net 23.04.2021
Prvi teniser sveta Novak Djoković igraće u subotu u polufinalu Srbija opena u Beogradu protiv Rusa Aslana Karaceva. Djoković je ranije danas za plasman u polufinale pobedio sunarodnika Miomira Kecmanovića sa 6:1, 6:3. Karacev je pobedio Italijana… »
Repriza polufinala Australijan opena – Novak protiv Rusa

Repriza polufinala Australijan opena – Novak protiv Rusa

Vesti online 23.04.2021
Novak Đoković će u polufinalu Srbija opena igrati protiv Aslana Karaceva. Rus je lako savladao Đanluku Magera sa 2-0 u setovima – 6:3, 6:4. Meč je trajao 85 minuta. Novak će u subotu na teren ne pre 17:00. Program otvara finale dubla od 15:00 i… »
Đoković: Dolaze promene u tenisu, mi matorci održavamo balans

Đoković: Dolaze promene u tenisu, mi matorci održavamo balans

Vesti online 23.04.2021
Novak Đoković je uspešno odradio posao i u drugom meču na Srbija openu. Posle 75 minuta igre slavio je u prvom okršaju sa Miomirom Kecmanovićem, 6:1, 6:3 i sada čeka boljeg iz meča Karacev – Mađer u polufinalu. Zadovoljan je bio Novak time kako… »
Nole o ''ludom vremenu'' i značaju Srbija opena

Nole o ''ludom vremenu'' i značaju Srbija opena

Sportske.net 23.04.2021
Djoković je rekao da je zadovoljan svojom igrom u današnjem meču. "Sjajno sam se osećao, izašao sam na teren sa jasnom namerom šta moram da uradim u svom prvom susretu sa Kecmanovićem. On je bio stegnut i nešto nervozniji, u prvih sedam gemova… »
Novak progovorio otvoreno o vakcini: Đokoviću opet podmetnuto pitanje: Ne želim da budem uključen u kampanju!

Novak progovorio otvoreno o vakcini: Đokoviću opet podmetnuto pitanje: Ne želim da budem uključen u kampanju!

Sportal blic 23.04.2021
je bez većih problema porazio Miomira Kecmanovića u četvrtfinalu Serbia opena i nakon tog meča ponovo dobio pitanje o vakcinaciji. Novinare je u Beogradu zanimao stav najboljeg tenisera sveta o pitanju vakcina protiv korona virusa, kao i da li će je… »
Djoković u polufinalu Srbija opena

Djoković u polufinalu Srbija opena

Novi magazin 23.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Djoković plasirao se u polufinale ATP turnira u Beogradu pošto je danas pobedio sunarodnika Miomira Kecmanovića posle dva seta, 6:1, 6:3. Meč Djokovića i 47. tenisera sveta trajao je sat i 16 minuta. Djoković je brzo, uz… »
Serbia open: Đoković pobedio Kecmanovića, pa poručio – ‘Veliko je zadovoljstvo igrati u Srbiji!’

Serbia open: Đoković pobedio Kecmanovića, pa poručio – ‘Veliko je zadovoljstvo igrati u Srbiji!’

Hot sport 23.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Serbia Opena, pošto je u savladao mladog srpskog igrača Miomira Kecmanovića 6:1, 6:3. Bio je to prvi susret Đokovića i Kecmanovića, a trajao je sat i 20 minuta, a Novak je od početka… »
Da li će Đoković primiti vakcinu? Novaku opet podmeću isto pitanje - on neće da bude deo kampanje!

Da li će Đoković primiti vakcinu? Novaku opet podmeću isto pitanje - on neće da bude deo kampanje!

Mondo 23.04.2021
Najbolji teniser sveta je imao svoje viđenje situacije. Najbolji teniser sveta je imao svoje viđenje situacije. Novak Đoković je bez problema savladao sunarodnika Miomira kecmanovića i plasirao se u polufinale ATP turnira u Beogradu. On je u… »
Nadal sve ubedljiviji u Barseloni

Nadal sve ubedljiviji u Barseloni

Sportske.net 23.04.2021
Turnir u Barseloni polako ulazi u završnu fazu, a prvi favorit za osvajanje titule Rafael Nadal danas se plasirao u polufinale. Za razliku od jučerašnjeg meča sa Nišikorijem kada je morao znatno duže da ostane na terenu, Nadal je danas u… »
Đokovića ponovo pitali o vakcini: Odluku da li ću je primiti želim da zadržim za sebe, ne bih da budem uključen u…

Đokovića ponovo pitali o vakcini: Odluku da li ću je primiti želim da zadržim za sebe, ne bih da budem uključen u…

Večernje novosti 23.04.2021
Jedno od pitanja novinara upućšenih najboljem teniseru sveta se ticalo vakcina - tačnije da li će je primiti ili ne? - Odluku da li ću primiti vakcinu ću zadržati za sebe. Nadam se da ćete to poštovati. Ne želim da budem etiketiran kao za ili… »
Novak odbio da priča na engleskom: Prvo srpski, neka čekaju

Novak odbio da priča na engleskom: Prvo srpski, neka čekaju

Nova 23.04.2021
Novak Đoković je izrazio zadovoljstvo pobedom protiv Miomira Kecmanovića u četvrtfinalu Serbia Opena, a zanimljiv detalj je prethodio njegovoj izjavi posle meča. „Na srpskom počinjemo, na srpskom pa ćemo na engleskom. Neka sačekaju oni“, rekao… »
Đoković posle pobede: Osećao sam se odlično na terenu, srećan sam i ponosan što imamo ovakav turnir

Đoković posle pobede: Osećao sam se odlično na terenu, srećan sam i ponosan što imamo ovakav turnir

Večernje novosti 23.04.2021
Najbolji igrač sveta posle meča nije krio zadovoljstvo zbog pobede, kao i zbog toga što se održava ovaj turnir. - Osećao sam se odlično na terenu, znao sam šta treba da radim i mislim da je malo nervozniji bio Kecmanović na početku. Kasnije se… »
Kecmanović posle meča sa đokovićem: Teško je igrati protiv najboljeg na svetu, Nalbandijan mi mnogo pomaže

Kecmanović posle meča sa đokovićem: Teško je igrati protiv najboljeg na svetu, Nalbandijan mi mnogo pomaže

Večernje novosti 23.04.2021
Priznao je 47. teniser sveta da je na početku imao tremu i da mu nije bilo lako da igra protiv najboljeg na svetu. - Nije bilo lako igrati protiv njega. Dosta me je pritiskao ceo meč. Mislim da sam ipak imao i neke dobre poene, da sam igrao malo bolje u… »
Beretini zadovoljan posle pobede nad krajinovićem: Igrao sam dobro, srećan sam što sam u polufinalu

Beretini zadovoljan posle pobede nad krajinovićem: Igrao sam dobro, srećan sam što sam u polufinalu

Večernje novosti 23.04.2021
Trenutno 10. igrač sveta iskoristio je svoje šanse, a posle meča je istakao da je zadovoljan svojom igrom. - Srećan sam zbog dobro odigranog meča. Funkcionisali su mi servis i forhend veoma dobro, ali zadovoljan sam i reternom, mislim da je danas bio… »
Beograđani za polufinale: Nole i Miomir danas prvi put jedan protiv drugoga

Beograđani za polufinale: Nole i Miomir danas prvi put jedan protiv drugoga

Večernje novosti 23.04.2021
Priželjkivao je Novak jednog Srbina u ovoj fazi turnira, najavio je to još i pre samog početka, a danas će mu se ta želja i ispuniti. - Uvek je lepo biti u Beogradu. Ovo je moj rodni grad, ne može nijedno mesto da ga zameni, ovde se najlepše… »

Vesti dana »