Povezane vesti

Preković: U Tokiju me „udarila“ pozitivna energija

Preković: U Tokiju me „udarila“ pozitivna energija

Danas 10.08.2021
Jovana Preković, karatistkinja iz Aranđelovca, koja je nosila srpsku zastavu na svečanoj ceremoniji zatvaranja Igara, dočekana je juče u Beogradu ovacijama i aplauzima, a 25-godišnju šampionku pozdravili su i vaterpolisti i poželeli joj da u… »
Preković: Atmosfera u Tokiju mi je dala energiju

Preković: Atmosfera u Tokiju mi je dala energiju

Vesti online 10.08.2021
Organizacija u Tokiju i atmosfera na Olimpijskim igrama promenili su mi ideju sa kojom sam pošla i dali pozitivnu energiju koja mi je pomogla da se popnem na krov Olimpijskih igara, izjavila je danas Jovana Preković, koja je osvojila zlatnu medalju u… »
Jovana sa zlatom u Beogradu: Pomogla mi je pozitivna energija

Jovana sa zlatom u Beogradu: Pomogla mi je pozitivna energija

N1 Info 10.08.2021
"Zlatna" karatistkinja Jovana Preković vratila se u Srbiju nakon pobede na Olimpijskim igrama u Tokiju, a na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu organizovan je doček. Jovana je svetska, evropska a sada i olimpijska šampionka. “Pre nego što sam krenula… »
Jovanino zlato zasijalo u Beogradu, olimpijska šampionka otkrila šta joj je bio motiv za uspeh: Kada sam videla sve ono... a…

Jovanino zlato zasijalo u Beogradu, olimpijska šampionka otkrila šta joj je bio motiv za uspeh: Kada sam videla sve ono... a…

Sportal blic 10.08.2021
Olimpijska šampionka , sa najsjajnijim odličjem oko vrata. Kartistkinja je istakla da joj je sam ambijent u Japanu bio motiv da se bori i pokaže u što boljem svetlu. - Pre nego što sam krenula u Japan, rekla sam da sam otišla samo na takmičenje… »
Zlatna Jovana Preković pesmom dočekana na aerodromu

Zlatna Jovana Preković pesmom dočekana na aerodromu

Nova 10.08.2021
Zbog devojke iz Aranđelovca, Jovane Preković, dva puna autobusa iz grada pod Bukuljom došla su na aerodrom „Nikola Tesla“. „Uzela si zlato, Jovana“, orilo se aerodromom zahvaljujući Aranđelovčanima, koji su posebno ponosni na podvig u… »
Suze na dočeku, Jovana Preković u šoku: Šta me je snašlo? VIDEO

Suze na dočeku, Jovana Preković u šoku: Šta me je snašlo? VIDEO

Nova 10.08.2021
Vaterpolisti Srbije i Jovana Preković poslednji su osvajači medalja koji su doputovali u Srbiju. Očekuje se obraćanje javnosti na aerodromu „Nikola Tesla“, a dva autobusa došla su iz Aranđelovca da dočekaju sugrađanku, zlatnu karatistkinju… »
„Uzela si zlato, Jovana“: Aranđelovčani „zapalili“ aerodrom VIDEO

„Uzela si zlato, Jovana“: Aranđelovčani „zapalili“ aerodrom VIDEO

Nova 10.08.2021
Jovana Preković zvezda je dočeka sportista posle Olimpijskih igara. Zbog devojke iz Aranđelovca, dva puta autobusa iz grada pod Bukuljom došla su na aerodrom „Nikola Tesla“. „Uzela si zlato, Jovana“, orilo se aerodromom zahvaljujući… »
Preković: Pozitivna energija mi je dala snage da izdržim

Preković: Pozitivna energija mi je dala snage da izdržim

Danas 10.08.2021
Kada sam krenula na Olimpijske igre, rekla sam da odlazim samo na takmičenje, ali sam tamo dobila drugačiju, pozitivnu energiju, koja mi je dala snagu da izdržim ceo 6. avgust i “popnem se na krov”, izjavila je karatiskinja i osvajačica zlatne… »
Šampionska fešta: Pesma vaterpolista odzvanjala je do centra grada, a kada se pojavila Jovana nastala je ludnica! /video/

Šampionska fešta: Pesma vaterpolista odzvanjala je do centra grada, a kada se pojavila Jovana nastala je ludnica! /video/

Sportal blic 10.08.2021
Osvajači zlatnih medalja na Olimpijskim igrama sleteli su jutros u Beograd. Prvo su se pojavili vaterpolisti, koje su dočekali povici "šampioni, šampioni", a nakon grupnog fotografijsanja, izbranici Dejana Savića su se zagrilili i zajedno zapevali… »
Preković: U Tokiju sam dobila pozitivnu energiju, koja mi je dala snagu

Preković: U Tokiju sam dobila pozitivnu energiju, koja mi je dala snagu

Sportski žurnal 10.08.2021
Srpska reprezentativka u karateu Jovana Preković rekla je da je dolaskom u Tokio dobila pozitivnu energiju, koja joj je dala snagu da dođe do zlatne medalje na Olimpijskim igrama. "Pre nego što sam krenula u Japan, rekla sam da idem samo na… »
Vaterpolisti i karatistkinja Jovana Preković stigli u Beograd

Vaterpolisti i karatistkinja Jovana Preković stigli u Beograd

Danas 10.08.2021
Na beogradski aerodrom Nikola Tesla doputovali su vaterpolisti i karatiskinja Jovana Preković, koje su mnogobrojni navijači dočekali povicima „Šampioni“ i „Uzela si zlato, Jovana!“. Vaterpolisti su se slikali sa članovima porodice i… »
Suza suzu stiže, fenomenalan doček na aerodromu za Jovanu i vaterpoliste!

Suza suzu stiže, fenomenalan doček na aerodromu za Jovanu i vaterpoliste!

Sportske.net 10.08.2021
Delegacija Srbije iz Tokija se vratila i to sa dva zlata za kraj. Karatistkinja Jovana Preković je uspela da u kategoriji do 61 kg osvoji zlatnu medalju i da tako Srbiji i Aranđelovcu donese najveću radost na Olimpijskim igrama, a obradovali su nas i… »
Jovana Preković u Beogradu sa istorijskim zlatom: Dobila sam pozitivnu energiju, hvala vam svima! (foto) (video)

Jovana Preković u Beogradu sa istorijskim zlatom: Dobila sam pozitivnu energiju, hvala vam svima! (foto) (video)

Hot sport 10.08.2021
Nažalost ga neće braniti u Parizu. Srpska karatistkinja Jovana Preković, na Olimpijskim igrama u Tokiju je osvojila zlatnu medalju. Ona je jutros zajedno sa vaterpolistima stigla u Beograd, poručivši da je u Tokiju dobila neku posebnu energiju. –… »
Zlatan doček za Jovanu Preković: Vaterpolisti se poklonili šampionki uz pesmu i aplauze

Zlatan doček za Jovanu Preković: Vaterpolisti se poklonili šampionki uz pesmu i aplauze

Mozzart sport 10.08.2021
Karatistkinja iz Aranđelovca dočekana kako i dolikuje osvajačici olimpijskog zlata. Nacija se poklonila neponovljivim vaterpolistima na aerodromu "Nikola Tesla" gde su suze, smeh, radost i tuga obuzeli apsolutne olimpijske vladare, ali ubrzo je… »
"Uzela si zlato, Jovana!" aplauzi za prekovićevu: Vratila se u Srbiju s medaljom, pa skakala uz "svoju" pesmu! (video)

"Uzela si zlato, Jovana!" aplauzi za prekovićevu: Vratila se u Srbiju s medaljom, pa skakala uz "svoju" pesmu! (video)

Mondo 10.08.2021
Olimpijska šampionka u karateu stigla u Beograd. Olimpijska šampionka u karateu stigla u Beograd. "Zlatni" vaterpolisti Srbije stigli su u Beograd posle osvajanja Olimpijskih igara, a stigla je za njima i Jovana Preković! Srpska karatistkinja takođe… »

Vesti dana »