Povezane vesti

Medvedev veliča Đokovića, pa mu zatim "preti"

Medvedev veliča Đokovića, pa mu zatim "preti"

Sportske.net 23.02.2022
Ruski teniser Danil Medvedev uspešno je startovao na turniru u Akapulku pobedivši Benou Pera sa 2:0, a nakon meča bilo je uglavnom reči o Novaku Đokoviću, koji je nesumljivo tema broj jedan u "belom sportu". Đokovića danas očekuje meč drugog… »
Šmekerski, nema šta: Medvedev na najbolji mogući način pričao o Novaku – ‘On uvek čestita, nikada ništa loše nije…

Šmekerski, nema šta: Medvedev na najbolji mogući način pričao o Novaku – ‘On uvek čestita, nikada ništa loše nije…

Hot sport 23.02.2022
Novak Đoković se na najbolji mogući način vratio na teren. I na turniru u Akapulku sjajno je starovao Danil Medvedev, koji je u prvom kolu pobedio Benou Pera sa 2:0 u setovima, i tako najavio na bi već posle ove nedelje mogao da postane prvi na ATP… »
Nadal odustao od borbe za vrh ATP liste: To doba je prošlo

Nadal odustao od borbe za vrh ATP liste: To doba je prošlo

Nova 23.02.2022
Španski teniser Rafael Nadal rekao je da se pomirio sa činjenicom da više ne može da se bori za prvo mesto na ATP listi. „Mislim da je to doba prošlo. Nažalost, moji fizički problemi me sprečavaju da mogu da se nadam da ću ponovo biti broj… »
Nadal se pomirio sa odustajanjem od borbe za prvo mesto na ATP listi

Nadal se pomirio sa odustajanjem od borbe za prvo mesto na ATP listi

Danas 23.02.2022
Španski teniser Rafael Nadal rekao je danas da se pomirio sa činjenicom da više ne može da se bori za prvo mesto na ATP listi. „Mislim da je to doba prošlo. Nažalost, moji fizički problemi me sprečavaju da mogu da se nadam da ću ponovo biti… »
Nadal odustao od trke sa đokovićem: To je prošlost za mene, moji ciljevi su drugačiji

Nadal odustao od trke sa đokovićem: To je prošlost za mene, moji ciljevi su drugačiji

Večernje novosti 23.02.2022
Tanjug/AP Trenutno peti igrač sveta je posle pobede nad Denisom Kudlom (6:3, 6:2) istakao da su ga fizički problemi sprečili da još koju godinu provede na prvom mestu. - To vreme je za mene prošlo, nažalost. Fizički problemi su me sprečili da još… »
Međedović ubedljiv na startu teniskog turnira u Nursultanu

Međedović ubedljiv na startu teniskog turnira u Nursultanu

Sportske.net 23.02.2022
Teniser Srbije Hamad Međedović plasirao se danas u osminu finala na turniru iz M25 serije u Nursultanu, pošto je u prvom kolu pobedio kvalifikanta iz Belorusije Alekseja Komiča sa 2:0 u setovima (6:1, 6:3). Osamnaestogodišnji Novopazarac, koji ove… »
Medvedev i Nadal uspešni u Akapulku

Medvedev i Nadal uspešni u Akapulku

Danas 23.02.2022
Ruski teniser Danil Medvedev pobedio je na startu turnira u Akapulku Benou Pera 6:3, 6:4, posle jednog časa i 42 minuta igre. I tako uspešno započeo pohod na prvo mesto na ATP listi, a to mu garantuje osvajanje titule u Meksiku. Naredni protivnik biće… »
Nadal ne veruje da će ponovo biti prvi teniser sveta

Nadal ne veruje da će ponovo biti prvi teniser sveta

Politika 23.02.2022
AKAPULKO – Španski teniser Rafael Nadal rekao je da ne veruje da ponovo može da bude prvi teniser sveta, kao i da razlog vidi u fizičkim problemima. „Mislim da je to prošlo doba. Nažalost, moji fizički problemi me sprečavaju da se nadam da ću… »
Nadal pred obaranjem karijernog rekorda, ovo mu nije uspelo od 2014. VIDEO

Nadal pred obaranjem karijernog rekorda, ovo mu nije uspelo od 2014. VIDEO

Nova 23.02.2022
Rafael Nadal trijumfalno je počeo turnir u Akapulku, pobedio je Denisa Kudlu sa 6:3, 6:2 i spreman je za obaranje rekorda. Ovom pobedom, on je izjednačio svoj najbolji početak sezone sa 11-0. Nadal je takođe pobedio u 11 uzastopnih mečeva na početku… »
Medvedev oduševio izjavom o Novaku: Đoković uvek priča istinu, nikada ništa loše nije rekao o rivalu

Medvedev oduševio izjavom o Novaku: Đoković uvek priča istinu, nikada ništa loše nije rekao o rivalu

Večernje novosti 23.02.2022
FOTO: AP/Tanjug I jedan i drugi su uspešno preskočili prve prepreke. Moskovljanin je pobedio Benou Pera, a Nole je bio bolji od Lorenca Musetija. Inače, 34-godišnjak iz Beograda bi čelnu poziciju zadržao ukoliko osvoji Dubai, a Danil ne dođe do… »
Santijago: Miša u drugom kolu sa mladim Brazilcem

Santijago: Miša u drugom kolu sa mladim Brazilcem

Sport klub 23.02.2022
Mateus Pućineli de Almeida će biti naredni rival Miomira Kecmanovića na ATP turniru u Santijagu. On je dobio Danca Holgera Runea 2:0 i tako je napravio jedno od većih iznenađenja u prvom kolu. Mateus ima tek 20 godina i trenutno je 264. na ATP listi… »
Šmekerska reakcija Medvedeva na Novakove reči o broju 1, pokazao je klasu VIDEO

Šmekerska reakcija Medvedeva na Novakove reči o broju 1, pokazao je klasu VIDEO

Nova 23.02.2022
Novak Đoković rekao je da će prvi čestitati Danilu Medvedevu ako postane najbolji teniser sveta. Đoković igra u Dubaiju i titula mu ne garantuje ostanak na prvom mestu. Ako Danil Medvedev osvoji Akapulko, sigurno će biti najbolji igrač planete… »
Novače, Medvedev je krenuo po tvoje prvo mesto: Oni odlučuju o sudbini Đokovića - furiozni Nadal je njegov spas!

Novače, Medvedev je krenuo po tvoje prvo mesto: Oni odlučuju o sudbini Đokovića - furiozni Nadal je njegov spas!

Mondo 23.02.2022
U Akapulku se vodi bitka koja bi mogla da odluči hoće li Novak Đoković i narednog ponedeljka biti najbolji teniser sveta. U Akapulku se vodi bitka koja bi mogla da odluči hoće li Novak Đoković i narednog ponedeljka biti najbolji teniser sveta… »
Medvedev krenuo po prvo mesto, lako sa Perom

Medvedev krenuo po prvo mesto, lako sa Perom

Sport klub 23.02.2022
Danil Medvedev je u prvom kolu Akapulka dobio Benou Pera u dva seta. Bilo je 6:3 i 6:4, a na terenu je Rus proveo sat i 40 minuta. U Akapulku igra i Rafael Nadal koji je lako za nešto više od sat igre dobio Denisa Kudlu. Danil Medvedev ima pred sobom… »
Šmekerska izjava medvedeva o Đokoviću: Pitali ga o Novaku i broju 1, odgovorom je pokazao kakva je klasa! (video)

Šmekerska izjava medvedeva o Đokoviću: Pitali ga o Novaku i broju 1, odgovorom je pokazao kakva je klasa! (video)

Mondo 23.02.2022
Rus je imao vrlo zanimljivu konferenciju za medije nakon pobede. Rus je imao vrlo zanimljivu konferenciju za medije nakon pobede. Novak Đoković se vratio na teren posle skoro tri meseca nastupom na ATP turniru u Dubaiju, a za to vreme, u Akapulku se… »
Rus krenuo u poteru za đokovićem: Medvedev pobedio na startu Akapulka

Rus krenuo u poteru za đokovićem: Medvedev pobedio na startu Akapulka

Večernje novosti 23.02.2022
FOTO: AP Drugi teniser sveta je imao nešto sporiji početak, ali kako je meč odmicao postajao je sve sigurniji. Uspeo je u trećem gemu da napravi prvi brejk, potom je to uradio još jednom u devetom i na taj način okončao prvi set. U drugom delu… »
Nadal „samleo“ rivala, Medvedev spreman da uzdrma Novakov ATP tron

Nadal „samleo“ rivala, Medvedev spreman da uzdrma Novakov ATP tron

Nova 23.02.2022
Rafael Nadal trijumfalno je startovao u Akapulku, isto važi i za Danila Medvedeva, koji napada prvo mesto ATP liste. Danil Medvedev propustio je priliku da obezbedi 1. mesto ATP liste na Australijan openu, to može da učini ako osvoji Akapulko. Prvi… »
Odličan start Kecmanovića u Santjagu, eliminisao nekadašnju italijansku zvezdu

Odličan start Kecmanovića u Santjagu, eliminisao nekadašnju italijansku zvezdu

Nova 23.02.2022
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Santijagu pošto je u meču prve runde savladao iskusnog Italijana Marka Čekinata sa 7:5, 6:1. U prvom setu je vođena velika borba. Prvi je do brejka stigao Kecmanović na samom… »

Vesti dana »