Povezane vesti

Evroliga još u neverici zbog Micića, objavila presmešnu fotografiju

Evroliga još u neverici zbog Micića, objavila presmešnu fotografiju

Nova 20.05.2022
Trojka za istoriju. Nije Vasi Miciću išlo tokom većeg dela meča protiv Olimpijakosa, ali je u polufinalu Evrolige bio najbolji kada je bilo najpotrebnije. Lomio se rezultat, Micić je preuzeo odgovornost, „podigao“ se na šut i ubacio trojku na… »
Nikad ne želite to, ali ok vaso, uradi to! Larkina pitali o onom šutu, on priznao - Samo mu je jedno bilo u mislima!

Nikad ne želite to, ali ok vaso, uradi to! Larkina pitali o onom šutu, on priznao - Samo mu je jedno bilo u mislima!

Mondo 20.05.2022
Šejn Larkin i Vasilije Micić su sa razlogom najubojitiji duo Evrope. Šejn Larkin i Vasilije Micić su sa razlogom najubojitiji duo Evrope. Fajnal for Evrolige u Beogradu nije razočarao, ponudio je pravi spektakl! U oba meča polufinala videli smo… »
Laso: Ako igračima moram da govorim da je polufinale gotovo, onda su glupi

Laso: Ako igračima moram da govorim da je polufinale gotovo, onda su glupi

Sportski žurnal 20.05.2022
Finale fajnal-fora Evrolige između Real Madrida i Efesa igra se sutra od 19.00 u Beogradskoj areni. Trener košarkaša Real Madrida Pablo Laso rekao je danas da veruje da svojim igračima ne mora da objašnjava da je polufinale gotovo i da moraju da se… »
Laso pred veliko finale: Imali smo probleme, ali nisam sumnjao u tim!

Laso pred veliko finale: Imali smo probleme, ali nisam sumnjao u tim!

Hot sport 20.05.2022
Najbolji evropski trener pred veliko finale! Košarkaši Real Madrida i Efesa odmeriće snage u finalu ovogodišnjeg izdanja Evrolige u Štark Areni, a obe ekipe su imale crne periode ove sezone. Madriđani su taj segment imali nešto skorije, ali su u… »
Efes i Real za trofej Evrolige - Micić: Da ostanemo fokusirani

Efes i Real za trofej Evrolige - Micić: Da ostanemo fokusirani

Sportski žurnal 20.05.2022
Finale se igra sutra od 19 sati u beogradskoj Štark areni. „Čestitke Realu i mojim saigračima zbog plasmana u finale, presrećan sam zbog novog iskustva, uvek je drugačije, ali je privilegija”, izjavio je srpski košarkaš Vasilije Micić uoči… »
‘Nisam rekao vasi da šutira’: Ataman otkrio tajnu zadnjeg napada! (video)

‘Nisam rekao vasi da šutira’: Ataman otkrio tajnu zadnjeg napada! (video)

Hot sport 20.05.2022
Potez za pamćenje! Srpski plejmejker Vasilije Micić je trojkom uz zvuk sirene odveo svoj Efes u finale Evrolige. Turski stručnjak koji sedi na klupi Anadolu Efesa – Ergin Ataman objasnio je zašto je Micić uzeo poslednji šut, kao i da li je bilo… »
Ataman: Nisam rekao Miciću da šutira, pustio sam ga da sam izabere

Ataman: Nisam rekao Miciću da šutira, pustio sam ga da sam izabere

Danas 20.05.2022
Trener košarkaša Efesa Ergin Ataman rekao je danas da nije rekao Vasiliju Miciću da šutira u poslednjem napadu polufinala protiv Olimpijakosa, već da ga je pustio da sam izabere. „Velika stvar što smo u finalu treću godinu zaredom, pokušaćemo… »
Vilijams-Gos propušta finale Evrolige zbog povrede

Vilijams-Gos propušta finale Evrolige zbog povrede

Danas 20.05.2022
Plejmejker Real Madrida Najdžej Vilijams-Gos povredio se na početku polufinalne utakmice fajnal fora Evrolige protiv Barselone, a na poziciji organizatora igre odmenio ga je Adam Hanga. Trener „kraljevskog tima“ Pablo Laso je na konferenciji za… »
Laso: Porazi su prošlost; Ataman: Igraćemo preko bekova

Laso: Porazi su prošlost; Ataman: Igraćemo preko bekova

Sport klub 20.05.2022
U subotu od 19 časova će se u novobeogradskoj „Štark areni“ u finalu Evrolige sastati Real Madrid i Anadolu Efes, a u petak su na konferenciji za medije o mnogim temama govorili i treneri dva tima – Pablo Laso i Ergin Ataman. Evroligaška… »
Vasilije Micić pred finale: "Osećaj je sjajan kad se dođe do finala, ali je još lepše kad se osvoji trofej"

Vasilije Micić pred finale: "Osećaj je sjajan kad se dođe do finala, ali je još lepše kad se osvoji trofej"

Večernje novosti 20.05.2022
KOŠARKAŠI Efesa pobedili su Olimpijakos u polufinalu završnog turnira Evrolige u Beogradu (77:74). Junak meča bio je naš Vasilije Micić. Foto: EPA-EFE/Daniel Dal Zennaro Srpski plejmejker odveo je svoj Efes u finale Evrolige, sjajnom trojkom u… »
Micić: Mi kao nacija imamo pozitivan stav u teškim situacijama

Micić: Mi kao nacija imamo pozitivan stav u teškim situacijama

N1 Info 20.05.2022
Srpski plejmejker Vasilije Micić još jednom je bio junak evropskog prvaka Anadolu Efesa – u beogradskoj „Štark areni“ u četvrtak je u polufinalnoj utakmici fajnal fora Evrolige postigao trojku u poslednjoj sekundi, kojom je turski tim eliminisao… »
Vasa: U glavi mi je bila Slukasova trojka iz Pireja

Vasa: U glavi mi je bila Slukasova trojka iz Pireja

Sport klub 20.05.2022
Srpski plejmejker Vasilije Micić još jednom je bio junak evropskog prvaka Anadolu Efesa – u beogradskoj „Štark areni“ u četvrtak je u polufinalnoj utakmici fajnal fora Evrolige postigao trojku u poslednjoj sekundi, kojom je turski tim eliminisao… »
Ergin Ataman pred finale: "Moj sin je veliki navijač Reala, ali..."

Ergin Ataman pred finale: "Moj sin je veliki navijač Reala, ali..."

Večernje novosti 20.05.2022
U FINALU košarkaške Evrolige za sezonu 2021/2022. igraće ekipe Anadolu Efesa i Real Madrida. U petak je takmičarski dan pauze na Fajnal-foru koji se održava u Beogradu, ali i dan kada će se javnosti na konferenciji za medije obratiti treneri i… »
„Micić je već igrao finale u Srbiji, ima mnogo iskustva za svoje godine“

„Micić je već igrao finale u Srbiji, ima mnogo iskustva za svoje godine“

Nova 20.05.2022
Iskusni centar podelio je svoja isksutva nakon uzbudljivog polufinala Košarkaši Efesa pobedili su Olimpijakos sa 77:74 u polufinalu Evrolige, zahvaljujući trojci Vasilija Micića u poslednjoj sekundi. Iskusni centar Brajant Danston ubacio je 12 poena… »
Nemojte to da me pitate, malo sam sujeveran! Igrači Reala u čudu zbog Micića, a evo kako će ga zaustaviti!

Nemojte to da me pitate, malo sam sujeveran! Igrači Reala u čudu zbog Micića, a evo kako će ga zaustaviti!

Mondo 20.05.2022
Francuski košarkaši iz Real Madrida čekaju plan Pabla Lasa za Vasilija Micića. Francuski košarkaši iz Real Madrida čekaju plan Pabla Lasa za Vasilija Micića. Vaslije Micić je zablistao ponovo na fajnal-foru i pokazao da je pravi lider svog Efesa… »
Džejmsa iznervirao Barcokas u poslednjem napadu, imao je rešenje za Olimpijakos!

Džejmsa iznervirao Barcokas u poslednjem napadu, imao je rešenje za Olimpijakos!

Sportske.net 20.05.2022
Posle utakmice Efesa i Olimpijakosa gde je turski tim uspeo da prođe u finale trojkom Vasilija Micića, oglasio se i Majk Džejms, košarkaš Monaka i čovek koji je neretko jedan od najboljih poentera Evrolige. On je malo zamerio treneru Barcokasu što… »
Micić bacio amerikanca u trans: Komentator progovorio srpski nakon Vasine trojke (video)

Micić bacio amerikanca u trans: Komentator progovorio srpski nakon Vasine trojke (video)

Večernje novosti 20.05.2022
AKO SE po jutru dan poznaje, čeka nas fantastična košarka na evroligaškom Fajnal-foru. Efes je trojkom Vasilija Micića pobedio Olimpijakos 77:74, a njegov potez daleko je odjeknuo. Foto: Printskrin Twitter/@AnadoluEfesSK Imali su Atinjani veliku… »
"Vasa šutira poslednji napad?" Ne radi se to tako, majstore

"Vasa šutira poslednji napad?" Ne radi se to tako, majstore

Večernje novosti 20.05.2022
VASILIJE Micić je heroj Efesa. Srbin je uzeo loptu u poslednjim sekundama i sam odlučio da odvede turski tim u finale Evrolige. FOTO: M. Vukadinović Trener Efesa Ergin Ataman je otkrio da to nije njegov plan, ali Vasa je bio siguran da će pogoditi i… »
„Nisam rekao Miciću da šutira“: Ataman otkrio razgovor sa poslednjeg tajm-auta

„Nisam rekao Miciću da šutira“: Ataman otkrio razgovor sa poslednjeg tajm-auta

Nova 20.05.2022
Treću godinu zaredom će Efes igrati u finalu Evrolige. Ergin Ataman, trener turskog kluba, nije mogao da skine osmeh sa lica nakon što je njegov tim izborio da u subotu od 19.00 igra za odbranu titule Evrolige protiv Reala. Turski strateg se prisno… »
Zvezda Evrolige prozivala trenera zbog koša Micića! "Pa ne možeš da pustiš da ti Vasa šutira za pobedu..."

Zvezda Evrolige prozivala trenera zbog koša Micića! "Pa ne možeš da pustiš da ti Vasa šutira za pobedu..."

Mondo 20.05.2022
Američki košarkaš Majk Džejms iznenađen je odlukom Jorgosa Barcokasa. Američki košarkaš Majk Džejms iznenađen je odlukom Jorgosa Barcokasa. Vasilije Micić je uzeo loptu i odlučio da preuzme odgovornost. Najbolji strelac ovogodišnje Evrolige… »
Nisam rekao vasi da šutira! Trener Efesa otkrio zamisao poslednjeg napada

Nisam rekao vasi da šutira! Trener Efesa otkrio zamisao poslednjeg napada

Večernje novosti 19.05.2022
TRENER Anadolu Efesa Ergin Ataman bio je uveren da će njegovi izabranici da odbrane titulu ukoliko se plasiraju na završni turnir Evrolige. Prvi stepenik je preskočen, turski predstavnik je u triler polufinalu savladao Olimpijakos, trojkom uz zvuk… »

Vesti dana »