Povezane vesti

Loše vesti za švedsku, dobre za Srbiju: Jedan od najboljih neće igrati u Beogradu! (video)

Loše vesti za švedsku, dobre za Srbiju: Jedan od najboljih neće igrati u Beogradu! (video)

Hot sport 22.09.2022
Našoj reprezentaciji će zbog ovoga posao biti u velikoj meri olakšan! Srbija se u subotu od 20:45 na stadionu ‘Rajko Mitić’ sastaje sa reprezentacijom Švedske u okviru 5. kola divzije B Lige nacija. Odbrana našeg tima biće malo manje… »
Sjajne vesti za piksijeve orlove: Naslednik Zlatana Ibrahimovića propušta meč sa Srbijom

Sjajne vesti za piksijeve orlove: Naslednik Zlatana Ibrahimovića propušta meč sa Srbijom

Večernje novosti 22.09.2022
SJAJNE vesti za selektora Srbije Dragana Stojkovića "Piksija", naš rival biće uskraćen za igranje glavne zvezde reprezentacije kada Švedska ukrsti koplja sa Srbijom. FOTO: M. Vukadinović Naime, napadač nacionalne selekcije Švedske i NJukasla… »
Vlahović: Važno je da Srbija pobedi, uželeo sam se reprezentacije

Vlahović: Važno je da Srbija pobedi, uželeo sam se reprezentacije

Politika 22.09.2022
Fudbaler Juventusa i srpski reprezentativac Dušan Vlahović izjavio je da s nestrpljenjem očekuje mečeve protiv Švedske i Norveške u Ligi nacija. Srbija će u subotu dočekati Švedsku u Beogradu, a tri dana kasnije gostovaće selekciji Norveške u… »
Pavlović sa obe noge na zemlji: Poređenja sa Vidićem preterana, znači mi poverenje selektora! (video)

Pavlović sa obe noge na zemlji: Poređenja sa Vidićem preterana, znači mi poverenje selektora! (video)

Hot sport 22.09.2022
Strahinja Pavlović ove sezone igra sjajno u dresu Red Bula iz Salcburga, gde je došao početkom leta, a nakon maestralne partije na Stamford Bridžu, usledelo je i porđenje sa Nemanjom Vidićem. Ipak, defanzivac je sa obe neoge na zemlji, a srećan je… »
Najofanzivnija Srbija ikada: Selektor može da izvete ultra-napadački tim!

Najofanzivnija Srbija ikada: Selektor može da izvete ultra-napadački tim!

Hot sport 22.09.2022
Selekcija Srbije igra svoj meč Lige nacija u subotu od 20.45 časova na našem najvećem stadionu duel sa Švedskom, gde je pobeda imperativ ukoliko se želi plasman u društvo najboljih reprezentacija. Ipak, iako je uvek Piksi potencirao ofanzivni i… »
Nove muke za Šveđane pred Srbiju, nema ni Isaka

Nove muke za Šveđane pred Srbiju, nema ni Isaka

Sport klub 22.09.2022
Švedska gostuje Srbiji u subotu (stadion "Rajko Mitić", 20.45) u pretposlednjem kolu Lige nacija, a selektor Jane Anderson suočen je sa novim problemima. Prvo su zbog povreda dolazak na septembarsko okupljanje otkazali Martin Olson i Filip Dagerstal… »
Osipaju se švedski redovi, ni Isak ne može na Srbiju

Osipaju se švedski redovi, ni Isak ne može na Srbiju

Danas 22.09.2022
Sve veći problemi s povredama sledećeg rivala Orlova u meču Lige nacija. Poslednji je iz kombinacije za gostovanje u Beogradu, 24. septembra, ispao napadač Aleksander Isak. „To je tužno najviše za Aleksa, ali i za nas kao tim. Ali nakon pričanja… »
Pavlović: Imponuje poređenje s Vidićem, ali je malo preterano

Pavlović: Imponuje poređenje s Vidićem, ali je malo preterano

Sportski žurnal 22.09.2022
- Ići ćemo na pobede kao što bismo išli i da nam ne trebaju oba trijumfa - najavio je srpski štoper susrete s Švedskom i Norveškom. NJegov saigrač Strahinja Pavlović rekao je da mu mnogo znači poziv u reprezentaciju i poverenje koje mu ukazuje… »
Pavlović: "Mnogo sam daleko od Vidića, ali mi ide dobro, selektor je uvek verovao u mene"

Pavlović: "Mnogo sam daleko od Vidića, ali mi ide dobro, selektor je uvek verovao u mene"

Sportske.net 22.09.2022
Reprezentacija Srbije u subotu od 20.45 dočekuje Švedsku u petom kolu grupe 4, Lige "B", Lige nacija. Okupljanje "orlova" .pred ovaj i meč protiv Norveške tri dana kasnije. bilo je povod za intervju Fudbalskog saveza Srbije sa štoperom Red Bul… »
Vlahović spreman nakon odsustva: Evo da li misli da će oboriti Mitrovićev rekord i šta ga najviše zanima! (video)

Vlahović spreman nakon odsustva: Evo da li misli da će oboriti Mitrovićev rekord i šta ga najviše zanima! (video)

Hot sport 22.09.2022
Napadač Juventusa, Dušan Vlahović, se trenutno muči sa formom kao i većina njegovih saigrača iz Torina, ali ofanzivac možede da se nada boljim igrama u dresu reprezentacije u okviru dva meča za Ligu nacija. On je za sajt FSS govorio o tome kako se… »
Vlahović: Mitrović je naš najbolji napadač ikada, rekordi me ne zanimaju

Vlahović: Mitrović je naš najbolji napadač ikada, rekordi me ne zanimaju

Nova 22.09.2022
Srpski napadač želi uspešan povratak u reprezentaciju Srpski golgeter Dušan Vlahović pričao je o povratku u reprezentaciju, duelima protiv Švedske i Norveške u Ligi nacija, Mundijalu u Kataru, ali i drugim aktuelnim i zanimljivim temama. „Jedva… »
Dušan Vlahović: "Mitrov rekord mi je nebitan, ovde sam u svojstvu tima"

Dušan Vlahović: "Mitrov rekord mi je nebitan, ovde sam u svojstvu tima"

Sportske.net 22.09.2022
Napadač srpske reprezentacije Dušan Vlahović rekao je da ne razmišlja o dostizanju golgeterskog učinka Aleksandra Mitrovića u dresu "orlova". Dušan Vlahović je propustio minulo okupljanje zbog povrede, ali je sada u timu i pred utakmice sa… »
Vlahović i Pavlović: Važno je samo da Srbija pobedi

Vlahović i Pavlović: Važno je samo da Srbija pobedi

Sport klub 22.09.2022
Reprezentacija Srbije u subotu od 20.45 na stadionu "Rajko Mitić" igra prvu od preostale dve utakmice ovogodišnjeg izdanja Lige nacija. U goste Orlovima dolazi Švedska. U danu kada nema planiranih medijskih aktivnosti za reprezentativce, za sajt… »
„Basketaš“ Dušan Vlahović ne opterećuje se Mitrovićem

„Basketaš“ Dušan Vlahović ne opterećuje se Mitrovićem

Danas 22.09.2022
Najskuplje prodati srpski fudbaler ne juri rekord kolege iz reprezentacije Srbije. Povreda je sprečila Dušana Vlahovića da igra junske mečeve Lige nacija, ali sada je tu da pomogne selektoru Draganu Stojkovići i ekipi u borbi za šest bodova na novim… »
Pavlović o poređenju sa Vidićem, „peckanjima“, Mundijalu u Kataru i Ligi nacija

Pavlović o poređenju sa Vidićem, „peckanjima“, Mundijalu u Kataru i Ligi nacija

Nova 22.09.2022
Štoper srpske reprezentacije je u potpunosti opravdao poverenje selektora Piksija, ali izazovi tek predstoje Reprezentaciju Srbije u subotu od 20:45 očekuje pretposlednji duel B grupe Lige nacija protiv Švedske, a tri dana kasnije i meč u Oslu protiv… »
Vlahović i Pavlović optimisti pred Švedsku: Važna je samo pobeda

Vlahović i Pavlović optimisti pred Švedsku: Važna je samo pobeda

Euronews 22.09.2022
Fudbalsku reprezentaciju Srbije u subotu od 20.45 (TV Arena Premium 1) očekuje pretposlednji duel "B" divizije, grupe "4" Lige nacija protiv Švedske, a tri dana kasnije i meč u Oslu protiv selekcije Norveške. Napadač Juventusa Dušan Vlahović se… »
Vlahović i Pavlović: Važno je samo da Srbija pobedi

Vlahović i Pavlović: Važno je samo da Srbija pobedi

N1 Info 22.09.2022
Reprezentacija Srbije u subotu od 20.45 na stadionu "Rajko Mitić" igra prvu od preostale dve utakmice ovogodišnjeg izdanja Lige nacija. U goste Orlovima dolazi Švedska. U danu kada nema planiranih medijskih aktivnosti za reprezentativce, za sajt… »
Pavlović: Važno je da pobedimo Švedsku i Norvešku

Pavlović: Važno je da pobedimo Švedsku i Norvešku

Sportski žurnal 22.09.2022
Meču između Srbije i Švedske moći će da prisustvuju samo deca osnovnoškolskog uzrasta zbog kazne UEFA. Fudbaler Salcburga Strahnja Pavlović izjavio je da očekuje pobede u predstojećim mečevima protiv Švedske i Norveške u Ligi nacija. Srbija… »
Vlahovića pitali o obaranju mitrovog rekorda u reprezentaciji: Usledio je šmekerski odgovor mlade zvezde Srbije!

Vlahovića pitali o obaranju mitrovog rekorda u reprezentaciji: Usledio je šmekerski odgovor mlade zvezde Srbije!

Mondo 22.09.2022
Dušan Vlahović jedva čeka utakmice protiv Švedske i Norveške, a uoči tih mečeva je pričao o brojnim zanimljivim temama. Dušan Vlahović jedva čeka utakmice protiv Švedske i Norveške, a uoči tih mečeva je pričao o brojnim zanimljivim temama… »
Pavlović: Važno je da Srbija pobedi Švedsku i Norvešku

Pavlović: Važno je da Srbija pobedi Švedsku i Norvešku

Večernje novosti 22.09.2022
FUDBALER Salcburga Strahinja Pavlović očekuje pobede Srbije u predstojećim mečevima protiv Švedske i Norveške u Ligi nacija. Foto: N.Skenderija Srbija će u subotu dočekati Švedsku u Beogradu, a tri dana kasnije gostovaće selekciji Norveške u… »
Šveđani bez četvorice na Megdan Orlovima, dvojica neizvesna

Šveđani bez četvorice na Megdan Orlovima, dvojica neizvesna

Sportski žurnal 22.09.2022
Pod znakom pitanja su Emil Forsberg i Robin Olsen, obojica rade odvojeno od reprezentativnih drugova. Švedska je oslabljena igrala protiv Srbije u junu, u trećem kolu četvrte grupe B divizije Lige nacija, a neće biti kompletna ni u subotu u Beogradu… »

Vesti dana »

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 23 minutajoš 16 povezanih
Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Politika pre 1 satjoš 15 povezanih
Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Politika pre 1 satjoš 13 povezanih