Povezane vesti

Željko se protiv Crvene zvezde rešio strahota

Željko se protiv Crvene zvezde rešio strahota

Nova 31.10.2023
Za samo nedelju dana sve se promenilo za Partizan i sudbina je htela da to bude baš protiv Crvene zvezde. Od Mege i tog poraza Partizan je dva puta pobeđivao Zvezdu u razmaku od četiri dana, prvo u četvrtak u Evroligi sa 88:86, a onda u ponedeljak i u… »
Zašto se više ne priča o učinku domaćih igrača u Partizanu i Zvezdi?

Zašto se više ne priča o učinku domaćih igrača u Partizanu i Zvezdi?

Sportske.net 31.10.2023
U proteklih pet dana mogli smo da uživamo u dva košarkaška spektakla u ''Štark areni'', gde su snage odmerile dve naše najbolje ekipe. Partizan je oba puta izašao kao pobednik - najpre u četvrtak u okviru petog kola Evrolige, kada je savladao… »
Partizanov tenk srpske krvi! Kaminski naučio košarku od "Srpskih orlova", dedu Mila nije zaboravio u Americi!

Partizanov tenk srpske krvi! Kaminski naučio košarku od "Srpskih orlova", dedu Mila nije zaboravio u Americi!

Mondo 31.10.2023
Protiv Zvezde je pokazao zašto ga je Željko Obradović doveo, a da li ste znali da Frenk Kaminski ima srpske krvi? Protiv Zvezde je pokazao zašto ga je Željko Obradović doveo, a da li ste znali da Frenk Kaminski ima srpske krvi? Počeo je nešto… »
Zvezda se oglasila posle dva izgubljena derbija: "Sezona traje do juna, potrebna je podrška!"

Zvezda se oglasila posle dva izgubljena derbija: "Sezona traje do juna, potrebna je podrška!"

Sportske.net 31.10.2023
Crvena zvezda je u teškoj situaciji nakon promene trenera i dva uzastopna poraza od Partizana, najpre u Evroligi, a zatim u AdmiralBet ABA ligi. Tim Janisa Sferopulosa ne prikazuje partije kakve su se očekivale, a "crveno-belima" već u četvrtak od… »
"Delije" rešile da reaguju: "Iza nas je nedelja neuspešnih rezultata u više sportova..."

"Delije" rešile da reaguju: "Iza nas je nedelja neuspešnih rezultata u više sportova..."

Večernje novosti 31.10.2023
Najvatrenji navijači Crvene zvezde nisu imali mnogo razloga za slavlje poslednjih dana, kako zbog dešavanja u košarci, tako i u fudbali, pa su rešili da se oglase i pošalju poruku onima kojima je Zvezda u srcu. FOTO: Tanjug/AP Saopštenje "delija"… »
Nastavak promena u KK crvena zvezda Stižu pojačanja, odlaze trojica?

Nastavak promena u KK crvena zvezda Stižu pojačanja, odlaze trojica?

Dnevnik 31.10.2023
Košarkaši Crvene zvezde u pet dana dva puta su poraženi od Partizana, čime je rezultatska kriza kluba sa Malog Kalemegdana nastavljena. Nakon poraza u evroligaškom derbiju, tim Janisa Sferopulosa izgubio je u ponedeljak od istog rivala u ABA ligi… »
Potresi u zvezdi: Odlaze trojica igrača, stižu nova pojačanja

Potresi u zvezdi: Odlaze trojica igrača, stižu nova pojačanja

Večernje novosti 31.10.2023
Košarkaši Crvene zvezde u pet dana dva puta u poraženi od Partizana, čime je rezulatatska kriza kluba sa Malog Kalemegdana nastavljena. FOTO: M. Vukadinović Nakon poraza u evroligaškom derbiju, tim Janisa Sferopulosa izgubio je u ponedeljak od istog… »
Doužer: Drago mi je što smo izvukli pouke iz prethodne pobede i odigrali bolje

Doužer: Drago mi je što smo izvukli pouke iz prethodne pobede i odigrali bolje

Sportski žurnal 31.10.2023
Partizan je posle evroligaškog i u ABA derbiju pobedio Crvenu zvezdu. Novajlija u redovima Partizana Pi Džej Doužer imao je odličnu rolu u pobedi u večitom derbiju u ABA ligi, na kraju 12 poena, 8 asistencija, 4 skoka: - Teško je pobediti bilo kog… »
Avramović: Vratili smo se sa na pravi kolosek u Evroligi, sada i u ABA ligi

Avramović: Vratili smo se sa na pravi kolosek u Evroligi, sada i u ABA ligi

Sportski žurnal 31.10.2023
Partizan je posle evroligaškog i u ABA derbiju pobedio Crvenu zvezdu. Ono što je dobro za Partizan, Aleksa Avramović održao je odličnu formu sa Mundobasketa. Pokazao je to i u pobedi nad Zvezdom u ABA ligi. Na kraju 15 poena, 6 asistencija, 3… »
Partizanova „večita“ godina

Partizanova „večita“ godina

Sport klub 31.10.2023
Deset "večitih derbija" u 2023, sedam pobeda Partizana i tri Crvene zvezde. Odavno se nije dogovorili da crno-beli godinu završe pozitivno u odnosu na najvećeg rivala. Posle trijumfa u petom meču finalne serije plej-ofa ABA lige i osvajanja titule… »
Šut sa poludistance je sinoć za Zvezdu bio misaona imenica

Šut sa poludistance je sinoć za Zvezdu bio misaona imenica

Sportske.net 31.10.2023
Košarkaši Crvene zvezde pretrpeli su prvi poraz u AdmiralBet ABA ligi ove sezone, a drugi vezano u svim takmičenjima i oba su stigla od Partizana u "Štark areni". Turbulentan period za crveno-bele koji su pred početak sezone iskazali velike ambicije… »
Majstore, dodaj loptu, nemoj samo to da radiš! Vlade Đurović: Crvena zvezda hitno mora da dođe sebi!

Majstore, dodaj loptu, nemoj samo to da radiš! Vlade Đurović: Crvena zvezda hitno mora da dođe sebi!

Mondo 31.10.2023
Poznati trener analizirao probleme u igri Crvene zvezde Meridianbet. Poznati trener analizirao probleme u igri Crvene zvezde Meridianbet. Trofejni srpski trener Vlade Đurović komentarisao je Partizanovu pobedu protiv Zvezde i u ABA ligi i otvoreno… »
Šabaz besneo na sebe, pa objasnio šta se promenilo u zvezdi: Čim nas je Sferopulos video, to nam je rekao! (video)

Šabaz besneo na sebe, pa objasnio šta se promenilo u zvezdi: Čim nas je Sferopulos video, to nam je rekao! (video)

Mondo 31.10.2023
Šabaz Nejpir je posle utakmice sa Partizanom vrlo kritički govorio o svojoj igri, ali je takođe odvojio vreme da uporedi rad sa dvojicom trenera koji su ga do sada trenirali u crveno-belom. Šabaz Nejpir je posle utakmice sa Partizanom vrlo kritički… »
Avramović: "Možemo da pobedimo svaku ekipu u EL, sa Lesorom moram da se čujem svaki dan"

Avramović: "Možemo da pobedimo svaku ekipu u EL, sa Lesorom moram da se čujem svaki dan"

Sportske.net 31.10.2023
Košarkaš Partizana Aleksa Avramović bio je jedan od najefikasnijih u timu Željka Obradovića u trijumfu nad Crvenom zvezdom u AdmiralBet ABA ligi sinoć. Postrigao je 15 poena, šest asistencija i skok. „Velika pobeda, vratili smo se na pravi… »
Šta sam pričao sa teodosićem? Partizanov heroj "iz senke" otkrio: Nije to što mislite!

Šta sam pričao sa teodosićem? Partizanov heroj "iz senke" otkrio: Nije to što mislite!

Mondo 31.10.2023
Pi Džej Doužer razgovarao je sa novinarima posle pobede Partizana protiv Crvene zvezde u ABA ligi. Pi Džej Doužer razgovarao je sa novinarima posle pobede Partizana protiv Crvene zvezde u ABA ligi. Partizan je dva puta u razmaku od samo nekoliko dana… »
Nejpir je katastrofa! Poznati srpski trener žestoko napao Zvezdinog Amerikanca

Nejpir je katastrofa! Poznati srpski trener žestoko napao Zvezdinog Amerikanca

Večernje novosti 31.10.2023
Košarkaši Partizana pobedili su sinoć Crvenu zvezdu rezultatom 98:87 u meču 5. kola ABA lige. FOTO: M. Vukadinović Iskusni stručnjak Vlade Đurović bio je razočaran igrom Zvezde, a posebno je na meti bio najskuplje plaćeni igrač crveno-belih… »
Anđušić: "Volimo mi tako da začinimo, srećom, brzo smo se konsolidovali"

Anđušić: "Volimo mi tako da začinimo, srećom, brzo smo se konsolidovali"

Sportske.net 31.10.2023
Košarkaš Partizana Danilo Anđušić zadovoljan je pobedom svoje ekipe u derbiju sa Crvenom zvezdom. Crno-beli su sinoć pobedili najvećeg rivala po drugi put u razmaku od tri dana, a Anđušić smatra da je ovaj trijumf bitan iz više razloga. "Drago… »
Partizan ponovo bolji u derbiju, Avramović i Kaminski doneli trijumf crno-belima

Partizan ponovo bolji u derbiju, Avramović i Kaminski doneli trijumf crno-belima

Danas 31.10.2023
Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu kao domaćini rezultatom 98:87 u prvom ovosezonskom derbiju u ABA ligi. U meču u kojem je Partizan nastupio bez povređenog kapitena Kevina Pantera, crno-bele je do trijumfa vodio tandem Kaminski –… »
Najbolji košarkaš Zvezde posle poraza u derbiju: Nismo želeli da izgubimo

Najbolji košarkaš Zvezde posle poraza u derbiju: Nismo želeli da izgubimo

Danas 30.10.2023
Najbolji košarkaš Crvene zvezde Šabaz Nejpir bio je izuzetno razočaran posle poraza svog tima od Partizana (98:87) u 5. kolu ABA lige. – Napravili smo dobru seriju, približili se. Teško je, promašivali smo šuteve. Posebno individualno, trenutno… »
Željko Obradović pohvalio odbranu svog tima: Uspeli smo uprkos tome što su nam nedostajali povređeni igrači

Željko Obradović pohvalio odbranu svog tima: Uspeli smo uprkos tome što su nam nedostajali povređeni igrači

Danas 30.10.2023
Trener Partizana Željko Obradović rekao je posle utakmice 5. kola ABA lige u kojoj je njegov tim pobedio Crvenu zvezdu (98:87), da je zadovoljan trijumfom svog tima. – Fantastična atmosfera, hvala navijačima na velikoj pomoći. Nije lako dobiti dva… »
Trener Zvezde posle derbija u “Areni”: Ja sam krivac za poraz od Partizana

Trener Zvezde posle derbija u “Areni”: Ja sam krivac za poraz od Partizana

Danas 30.10.2023
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle utakmice 5. kola ABA lige u kojoj je njegov tim izgubio od Partizana (98:87), da je on krivac za poraz svoje ekipe. – Pokušali smo da se borimo, da popravimo igru u odnosu na prošli meč. Počeli… »
"Nisam im mamica i tatica!" Željko Obradović i burna konferencija posle pobede Partizana nad Zvezdom u ABA ligi

"Nisam im mamica i tatica!" Željko Obradović i burna konferencija posle pobede Partizana nad Zvezdom u ABA ligi

Večernje novosti 30.10.2023
Partizan i Crvena zvezda sastali su se u ponedeljak u 5. kolu ABA lige, a novi trijumf domaćina obradovao je njegovog trenera, Željka Obradovića. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, posle vrlo uzbudljivog derbija Partizan je ponovo pobedio Crvenu zvezdu… »
Slika koja treba da postane normalna! Ovo su Avramović i Nedović uradili posle derbija (foto)

Slika koja treba da postane normalna! Ovo su Avramović i Nedović uradili posle derbija (foto)

Večernje novosti 30.10.2023
PARTIZAN je savladao Crvenu zvezdu u derbiju 5. kola ABA lige. Crno-beli su tako upisali drugu pobedu nad večitim rivalom za četiri dana. FOTO: M. Vukadinović Odigrana je fantastična utakmica koja je obilovala lepim i atraktivnim potezima i… »
"Ja sam odgovoran za ovo": Janis Sferopulos objasnio razolg poraza Zvezde u večitom derbiju

"Ja sam odgovoran za ovo": Janis Sferopulos objasnio razolg poraza Zvezde u večitom derbiju

Večernje novosti 30.10.2023
PARTIZAN je dva puta u četiri dana pobedio Crvenu zvezdu. Nakon trijumfa u Evroligi, crno-beli su savladali večitog rivala i u ABA ligi. Utiske posle meča u regionalnom takmičenju izneo je trener crveno-belih Janis Sferopulos. FOTO: M. Vukadinović… »
Ovo niko nije očekivao! Velike zvezde Hrvatske došle na derbi Partizan - Zvezda (FOTO)

Ovo niko nije očekivao! Velike zvezde Hrvatske došle na derbi Partizan - Zvezda (FOTO)

Večernje novosti 30.10.2023
Partizan i Crvena zvezda sastali su se u ponedeljak u 5. kolu ABA lige, a na tu utakmicu došale su i zvezde hrvatskog sporta. FOTO: M. Vukadinović Naime, u Arenu je stigao i proslavljeni reprezentativac Hrvatske, trenutno povređeni Ivan Perišić… »

Vesti dana »