Povezane vesti

Rekordna ulaganja! Vučić obišao nova sredstva naoružanja Vojske RS: Naše je da sačuvamo nebo, Srbija je neutralna zemlja…

Rekordna ulaganja! Vučić obišao nova sredstva naoružanja Vojske RS: Naše je da sačuvamo nebo, Srbija je neutralna zemlja…

Kurir 23.11.2023
* Planiran novi prijem vojnika posebno u specijalne jedinice, plata već sada visoka, ići će još pojačanja u januaru * Srbija poseduje punu eskadrilu, deset "Orlova" mogu da polete u svakom momentu * Za nas je važno da budemo snažni i uspešni u… »
Vučić: Imaćemo ogromna ulaganja u domaću namensku industriju

Vučić: Imaćemo ogromna ulaganja u domaću namensku industriju

Politika 23.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je danas, na vojnom aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović” u Batajnici, da država planira ogromna ulaganja u domaću namensku industriju, kao i ulaganja u nove fabrike. „Danas sam razgovarao sa ministrom… »
Vučić na vojnom aerodromu u Batajnici obilazi novonabavljeno naoružanje i opremu

Vučić na vojnom aerodromu u Batajnici obilazi novonabavljeno naoružanje i opremu

Politika 23.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić obilazi danas na vojnom aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović” u Batajnici novonabavljena sredstva naoružanja i vojne opreme, među kojima je i 11 borbenih helikoptera Mi-35P koje je Srbija nabavila od Kipra, kao i… »
[POSLEDNJA VEST] Na Batajnici prikazani helikopteri Mi-35P nabavljeni sa Kipra, kupljena 22 Talesova radara, najavljena…

[POSLEDNJA VEST] Na Batajnici prikazani helikopteri Mi-35P nabavljeni sa Kipra, kupljena 22 Talesova radara, najavljena…

Tango Six 23.11.2023
Danas su u 204. vazduhoplovnoj brigadi, na aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ zvanično predstavljeni novonabavljeni polovni desantno-jurišni helikopteri Mi-35P iz Kipra. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je pred prisutnim… »
Predsednik Vučić obišao vojnu opremu na aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović": Slede ogromna ulaganja

Predsednik Vučić obišao vojnu opremu na aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović": Slede ogromna ulaganja

Telegraf 23.11.2023
Predsednik je obišao novonabavljena sredstva naoružanja i vojne opreme. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je aerodrom "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici. On je na batajničkom aerodromu obišao novonabavljena sredstva naoružanja… »
Vučić potvrdio da ćemo prodati 48 haubica, ali nije hteo da kaže kome

Vučić potvrdio da ćemo prodati 48 haubica, ali nije hteo da kaže kome

Bloomberg Adria 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je u četvrtak da je potpisan ugovor o izvozu 48 srpskih samohodnih haubica "nora b52", kalibra 155 milimetara, ukupne vrednosti od 311 miliona evra sa jednom državom. Međutim, nije želeo da kaže o kojoj… »
"Kad sam bio mali...": Vučić podelio snimak kada je sa samo 10 godina dao izjavu i dokazao da stavove ne menja

"Kad sam bio mali...": Vučić podelio snimak kada je sa samo 10 godina dao izjavu i dokazao da stavove ne menja

Telegraf 23.11.2023
Vučić je tada govorio o utakmici koja je odigrana u okviru manifestacije "Radost Evrope" sa drugarima iz inostranstva. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom TikTok nalogu novi video, novi snimak, koji je nastao tokom manifestacije… »
Vučić danas na Vojnom aerodromu u Batajnici obilazi nova sredstva naoružanja

Vučić danas na Vojnom aerodromu u Batajnici obilazi nova sredstva naoružanja

Politika 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će posetiti Vojni aerodrom „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović” u Batajnici. Kako je najavljeno iz pres službe predsednika, on će na batajničkom aerodormu obići novonabavljena sredstva naoružanja i vojne… »
Sputnjik saznaje: U Beograd stiglo 11 ruskih helikoptera - letećih tenkova

Sputnjik saznaje: U Beograd stiglo 11 ruskih helikoptera - letećih tenkova

Sputnik 23.11.2023
U Beogradu će danas biti predstavljeno 11 ruskih helikoptera Mi-35 koje nazivaju - leteći tenkovi, saznaje Sputnjik. Za te helikoptere je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ranije rekao da za neprijatelje imaju zlokobni zvuk, a u Beograd su, prema… »
Kad sam bio mali, pobede su bile važne Predsednik Vučić objavio snimak iz detinjstva: Ovo je njegova izjava kada je imao 10…

Kad sam bio mali, pobede su bile važne Predsednik Vučić objavio snimak iz detinjstva: Ovo je njegova izjava kada je imao 10…

Kurir 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je na TikToku novi snimak, koji je nastao tokom manifestacije "Radost Evrope". Na njemu se vidi upravo predsednik kako daje izjavu, kada je imao samo 10 godina. - Kad sam bio mali, pobede su bile najvažnije… »
Na aerodromu u Batajnici prikazano 11 novonabavljenih helikoptera Mi-35

Na aerodromu u Batajnici prikazano 11 novonabavljenih helikoptera Mi-35

RTS 23.11.2023
Novonabavljeno naoružanje i vojna oprema su, u prisustvu predsednika Republike, prikazani na Aerodromu “Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ u Batajnici. Vučić najavio "ogromna ulaganja u domaću namensku industriju". Na Aerodromu “Pukovnik-pilot… »
Vučić: Sa 11 helikoptera Mi35 srpsko Ratno vazduhoplovstvo više nije isto

Vučić: Sa 11 helikoptera Mi35 srpsko Ratno vazduhoplovstvo više nije isto

RTV 23.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekapo da je za Srbiju kao vojno neutralnu zemlju važno da bude snažna i uspešna u zaštiti svog neba i da će dolazak 11 helikoptera Mi35 značajno unaprediti mogućnosti Ratnog vazduhoplovstva. "Ja ne… »
"Pogledajte ove lepotice": Vučić u Batajnici, obilazi novo oružje i opremu: Imaćemo ogromna ulaganja u namensku industriju…

"Pogledajte ove lepotice": Vučić u Batajnici, obilazi novo oružje i opremu: Imaćemo ogromna ulaganja u namensku industriju…

Blic 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas na vojnom aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici novonabavljena sredstva naoružanja i vojne opreme, među kojima je i 11 borbenih helikoptera Mi-35P koje je Srbija nabavila od Kipra… »
Stiglo 11 borbenih helikoptera sa Kipra, Vučić najavio dalja ulaganja u sistem odbrane

Stiglo 11 borbenih helikoptera sa Kipra, Vučić najavio dalja ulaganja u sistem odbrane

Novi magazin 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas na vojnom aerodromu u Batajnici prijemu 11 borbenih helikoptera Mi-35P sa Kipra i najavio da će država nastaviti modernizaciju i opremanje oružanih snaga iz zemlje i inostranstva. U pratnji… »
Vučić obišao nove helikoptere i avione u Batajnici: "Planiraju se ogromna ulaganja u namensku industriju"

Vučić obišao nove helikoptere i avione u Batajnici: "Planiraju se ogromna ulaganja u namensku industriju"

Euronews 23.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je danas na vojnom aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici novonabavljena sredstva naoružanja i vojne opreme, među kojima je i 11 borbenih helikoptera Mi-35P koje je Srbija nabavila od Kipra, kao i… »
Vučić na vojnom aerodromu u Batajnici obilazi novonabavljeno naoružanje i opremu

Vučić na vojnom aerodromu u Batajnici obilazi novonabavljeno naoružanje i opremu

IndeksOnline 23.11.2023
BEOGRAD – Predsednik Aleksandar Vučić obilazi danas na vojnom aerodromu “Pukovnik-pilot Milenko Pavlović” u Batajnici novonabavljena sredstva naoružanja i vojne opreme, među kojima je i 11 borbenih helikoptera Mi-35P koje je Srbija nabavila od… »
Vučić: Imaćemo ogromna ulaganja u domaću namensku industriju

Vučić: Imaćemo ogromna ulaganja u domaću namensku industriju

Glas Zapadne Srbije 23.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je danas, na vojnom aerodromu da država planira ogromna ulaganja u domaću namensku industriju, kao i ulaganja u nove fabrike. "Danas sam razgovarao sa ministrom finansija i premijerkom i u skladu sa onim o čemu smo… »
Zver Vojske Srbije! Predsednik Vučić: Zvuk koji se čuje je toliko zlokoban za neprijatelja, samo da bežiš i da se…

Zver Vojske Srbije! Predsednik Vučić: Zvuk koji se čuje je toliko zlokoban za neprijatelja, samo da bežiš i da se…

Kurir 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi Vojni aerodrom "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici, na kome su predstavljena novonabavljena sredstva naoružanja i vojne opreme. - MI-35 je čudovište od helikoptera, samo da vidite kolike su… »
Potpisani memorandumi o razumevanju Srbije i Kipra

Potpisani memorandumi o razumevanju Srbije i Kipra

Novi magazin 23.11.2023
Memorandumi o razumevanju Srbije i Kipra u oblasti diplomatije, nauke i tehnologije i obrazovanja potpisani su danas u Beogradu u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića i Nikosa Hristodulidisa. Drugog dana zvanične posete Hristodulidisa Beogradu… »
Vučić: Potpisani memorandumi će dodatno ojačati našu saradnju sa Kiprom

Vučić: Potpisani memorandumi će dodatno ojačati našu saradnju sa Kiprom

Euronews 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da će potpisani memorandumi o saradnji sa Kiprom dodatno ojačati saradnju dve zemlje. "Ponosan sam na to što je naša zemlja sa Kiprom potpisala memorandume o saradnji u oblasti nauke, prosvete i… »
U Beograd stigli ruski helikopteri: Zapad će da "propišti" - zovu ih "leteći tenkovi"

U Beograd stigli ruski helikopteri: Zapad će da "propišti" - zovu ih "leteći tenkovi"

Pravda 23.11.2023
U Beogradu će danas biti predstavljeno 11 novih ruskih helikoptera Mi-35 koje nazivaju - leteći tenkovi, piše Sputnjik. Za te helikoptere je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ranije rekao da za neprijatelje imaju zlokobni zvuk, a u Beograd su, prema… »
Vučić danas u poseti vojnom aerodromu u Batajnici: Predsednik obilazi nova sredstva naoružanja i vojne opreme

Vučić danas u poseti vojnom aerodromu u Batajnici: Predsednik obilazi nova sredstva naoružanja i vojne opreme

Kurir 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će posetiti Vojni aerodrom "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici. Kako je najavljeno iz pres službe predsednika, on će na batajničkom aerodromu obići novonabavljena sredstva naoružanja i vojne… »
Predsednik Vučić danas u poseti Vojnom aerodromu u Batajnici: Obilazi nova sredstva naoružanja

Predsednik Vučić danas u poseti Vojnom aerodromu u Batajnici: Obilazi nova sredstva naoružanja

Blic 23.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će posetiti Vojni aerodrom "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović u Batajnici. Kako je najavljeno iz pres službe predsednika, on će na batajničkom aerodromu obići novonabavljena sredstva naoružanja i vojne… »

Vesti dana »