Povezane vesti

Cicipas: Đoković je veoma sebična osoba

Cicipas: Đoković je veoma sebična osoba

Politika 18.01.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas pobedio je juče domaćeg tenisera Džordana Tomasa i plasirao se u treće kolo Australijan opena. Njegov sledeći protivnik biće francuski igrač Luka van Aše. Nakon meča grčki teniser je odgovarao na pitanja… »
Đoković pred 100. meč na Australijan openu: Izgubio sam oštrinu…

Đoković pred 100. meč na Australijan openu: Izgubio sam oštrinu…

Vesti online 18.01.2024
Poslednji put kada je Novak Đoković izgubio po set u prva dva kola grend slem turnira, do kraja više nije izgubio nijedan – bilo je to na US openu 2018. godine. I tada, ali i još nekoliko puta tokom karijere, Novak nije kretao turnir u petoj brzini… »
Medvedev u trećem kolu Australijan opena posle velikog preokreta

Medvedev u trećem kolu Australijan opena posle velikog preokreta

Politika 18.01.2024
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se danas u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio 53. igrača sveta Finca Emila Rusuvuorija posle preokreta u pet setova 3:6, 6:7, 6:4, 7:6, 6:0. Treći teniser sveta pobedio je posle… »
Viktorija Azarenka posle tri seta do trećeg kola Australijan opena

Viktorija Azarenka posle tri seta do trećeg kola Australijan opena

Politika 18.01.2024
MELBURN – Beloruska teniserka Viktorija Azarenka plasirala se u treće kolo Australijan opena, pošto je danas u Melburnu u drugom kolu pobedila Dankinju Klaru Tauson 6:4, 3:6, 6:2. Meč je trajao dva sata i 16 minuta. Azarenka je trenutno 22. teniserka… »
Hurkač i Ože-Alijasim u trećem kolu Australijan opena

Hurkač i Ože-Alijasim u trećem kolu Australijan opena

Politika 18.01.2024
MELBURN – Poljski teniser Hubert Hurkač plasirao se u treće kolo Australijan opena, pošto je danas u Melburnu u drugom kolu pobedio Čeha Jakuba Menšika 6:7 (9:11), 6:1, 5:7, 6:1, 6:3. Meč je trajao tri seta i 27 minuta. Hurkač je deveti teniser… »
Đoković: Ečeveri igra tenis života, ali znam šta mi je činiti

Đoković: Ečeveri igra tenis života, ali znam šta mi je činiti

Politika 18.01.2024
MELBURN – Mislim da mi žreb nije nimalo lak, evo sad sledi meč protiv Ečeverija, koji možda trenutno igra tenis života na tvrdoj podlozi. Pobedio je Mareja i Monfisa veoma ubedljivo. Bio sam toliko puta u sličnim situacijama da znam šta mi je… »
Dobro jutro - Medvedev od 0:2 do pobede u pola četiri izjutra (video)

Dobro jutro - Medvedev od 0:2 do pobede u pola četiri izjutra (video)

Sportski žurnal 18.01.2024
Medvedev u trećem kolu Australijan opena igra sa Feliksom Ožeom-Alijasimom. Rus Danil Medvedev plasirao se u treće kolo Australijan opena u Melburnu. Pobedio je Finca Emila Rusuvuorija posle preokreta – 3:2 (3:6, 6:7, 6:4, 7:6, 6:0). Treći teniser… »
Dobro jutro danile: Medvedev nakon velikog preokreta u četiri ujutru prošao u treće kolo Australijan opena

Dobro jutro danile: Medvedev nakon velikog preokreta u četiri ujutru prošao u treće kolo Australijan opena

Večernje novosti 18.01.2024
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u treće kolo Australijan opena, pošto je savladao Emila Rusuvuorija sa 3:2 (3:6, 6:7, 6:4, 7:6, 6:0) po setovima i to posle velikog preokreta. FOTO: Tanjug/AP U trećoj rundi će mu rival biti Kanađanin Feliks… »
Australijan open, peti dan: Medvedev reketom gađao klupu, pa okrenuo meč i nakon spektakla prošao dalje

Australijan open, peti dan: Medvedev reketom gađao klupu, pa okrenuo meč i nakon spektakla prošao dalje

Nova 18.01.2024
Australijan open doneo je spektakl, a zapravo nismo ni krenuli sa onim pravim mečevima. Sva dešavanja iz Melburna možete pratiti uživo na Nova.rs. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Na terenu je ovogo četvrtka bio… »
Kazo izbacio Runea, Blinkova eliminisala Ribakinu

Kazo izbacio Runea, Blinkova eliminisala Ribakinu

Politika 18.01.2024
Francuski teniser Artur Kazo napravio je danas veliko iznenađenje pošto je u drugom kolu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pobedio osmog nosioca, Danca Holgera Runea sa 7:6, 6:4, 4:6, 6:3. Trenutno 122. teniser sveta je do najveće pobede u… »
Viktorija Azarenka posle tri seta do trećeg kola Australijan opena

Viktorija Azarenka posle tri seta do trećeg kola Australijan opena

Sportski žurnal 18.01.2024
Dvostruka šampionka savladala Klaru Tauson. Australijskog opena, pošto je danas u Melburnu u drugom kolu pobedila Dankinju Klaru Tauson 6:4, 3:6, 6:2. Meč je trajao dva sata i 16 minuta. Azarenka je trenutno 22. teniserka sveta, dok predstavnice Danske… »
Danil Medvedev tek u rano jutro slomio Rusuvuorija i izbegao eliminaciju sa Australijan opena

Danil Medvedev tek u rano jutro slomio Rusuvuorija i izbegao eliminaciju sa Australijan opena

Euronews 18.01.2024
Eliminacija Holgera Runea od Francuza Artura Kaza ostala je najveće iznenađenje drugog kola Australijan opena jer je Danil Medvedev tek u ranu zoru, nešto pre četiri sata izjutra u Melburnu, slomio otpor Finca Emil Rusuvuorija 3:2 (3:6, 6:7, 6:4, 7:6… »
AO - Od sumraka do svitanja za Medvedeva, Rus preokretom izborio treću rundu!

AO - Od sumraka do svitanja za Medvedeva, Rus preokretom izborio treću rundu!

Sportske.net 18.01.2024
Dvostruki finalista Australijan opena Rus Danil Medvedev plasirao se u treće kolo ovogodišnjeg grend slema u Melburnu. Medvedev je posle velikog preokreta, nakon četiri sata i 21 minuta igre, savladao Finca Emila Rusuvorija sa 3:2, po setovima, 3:6… »
Miši igra nerava: Kecmanović kroz dramu do trećeg kola AO i duela sa Tomijem Polom

Miši igra nerava: Kecmanović kroz dramu do trećeg kola AO i duela sa Tomijem Polom

Večernje novosti 18.01.2024
MIŠA čeličnih živaca. Srpski teniser Miomir Kecmanović odigrao je najbolje kada je to bilo najbitnije i uspeo da u dramatičnom susretu drugog kola Australijan opena sa Janom Lenardom Štrufom u super taj-brejku (11:9) petog odlučujećeg seta… »
AO - Azarenka i Ostapenko u trećem kolu

AO - Azarenka i Ostapenko u trećem kolu

Sportske.net 18.01.2024
Beloruska teniserka Viktorija Azarenka plasirala se danas u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedila Dankinju Klaru Tauson sa 6:4, 3:6, 6:2. Meč Azarenke i Tauson, 22. i 96. teniserke sveta, trajao je dva sata i 15… »
Šta će reći Đoković? Nik Kirjos smatra da neće Srbin osvojiti Australijan open

Šta će reći Đoković? Nik Kirjos smatra da neće Srbin osvojiti Australijan open

Večernje novosti 18.01.2024
NIK Kirjos iznenadio je mnoge kada je na društvenoj mreži ''X'' izneo svoje mišljenje o tome ko će osvojiti prvi grend slem u sezoni. TANJUG/AP I pored toga što hvali Đokovića u poslednje vreme, Australijanac smatra da Srbin ipak neće doći do… »
Da li je uopšte važno?! Belgijanka zapušila usta svim kritičarima Novaka Đokovića

Da li je uopšte važno?! Belgijanka zapušila usta svim kritičarima Novaka Đokovića

Večernje novosti 18.01.2024
BELGIJSKA teniserka Žistin Enan govorila je o duelu Novaka Đokovića i Alekseja Popirina. Prvi teniser sveta slavio je protiv Australijanca 3:1 u setovima. FOTO: Tanjug/AP Odgovarajući na pitanja "Novosti" Enan je u emisiji "Eurosport tenis klub"… »
Novak iskreno o problemima u igri: Kada se borite sa bolešću, nemate tu oštrinu

Novak iskreno o problemima u igri: Kada se borite sa bolešću, nemate tu oštrinu

Nova 18.01.2024
Svetlo na kraju tunela. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Svi koji su kroz karijeru imali prilike da uživo gledaju Novaka Đokovića ga ne pamte ovakvog bez enregije i van svakog ritma na terenu. Srpski as je u prva… »
Hurkač i Ože-Alijasim u trećem kolu Australijskog opena

Hurkač i Ože-Alijasim u trećem kolu Australijskog opena

Sportski žurnal 18.01.2024
Poljak u trećem kolu igra protiv Uga Ambera. Poljski teniser Hubert Hurkač plasirao se u treće kolo Australijskog opena, pošto je danas u Melburnu u drugom kolu pobedio Čeha Jakuba Menšika 6:7 (9:11), 6:1, 5:7, 6:1, 6:3. Meč je trajao tri sata i 27… »
Đoković igra sutra u devet sati protiv Ečeverija u trećem kolu Australijan opena

Đoković igra sutra u devet sati protiv Ečeverija u trećem kolu Australijan opena

Politika 18.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković meč trećeg kola Australijan opena protiv Argentinca Tomasa Martina Ečeverija igraće sutra u devet časova po centralnoevropskom vremenu, saopštili su organizatori takmičenja. Đoković i Ečeveri… »
Zverev dobio samo jedno pitanje posle meča i nema veze sa tenisom: Kada je to čuo, potpuno je pobesneo

Zverev dobio samo jedno pitanje posle meča i nema veze sa tenisom: Kada je to čuo, potpuno je pobesneo

Nova 18.01.2024
Nije mu se svidelo pitanje. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna Nemački teniser, Aleksander Zverev, plasirao se u treće kolo Australijan opena pobedivši Slovaka Lukaša Klajna 7:5, 3:6, 4:6, 7:6, 7:6, a novinari nakon… »
Kazo izbacio Runea, ispala i vicešampionka Ribakina

Kazo izbacio Runea, ispala i vicešampionka Ribakina

Sportski žurnal 18.01.2024
Drugo kolo donelo još posrtanja favorita na Australijskom openu. Francuski teniser Artur Kazo napravio je danas veliko iznenađenje pošto je u drugom kolu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pobedio osmog nosioca, Danca Holgera Runea 7:6, 6:4… »
Đoković: Ečeveri igra tenis života, ali znam šta mi je činiti

Đoković: Ečeveri igra tenis života, ali znam šta mi je činiti

Sportski žurnal 18.01.2024
Najbolji teniser sveta meč trećeg kola Australijan opena protiv Argentinca Tomasa Martina Ečeverija igraće sutra u devet časova po centralnoevropskom vremenu. - Mislim da mi žreb nije nimalo lak, evo sad sledi meč protiv Ečeverija, koji možda… »
Pao rekord u Melburnu: odigran najduži taj-brek

Pao rekord u Melburnu: odigran najduži taj-brek

Sportski žurnal 18.01.2024
Ana Blinkova pobedila Elenu Ribakinu 22:20 u trećem setu. Ana Blinkova i Elena Ribakina prepravile su istorijske knjige pošto su oborile rekord za najduži taj-brejk u singlu. U drugom kolu na Australijskom Blinkova je izašla kao pobednica iz… »
Kirjos za "Novosti": Đoković delovao sporije, Popirin je bio bolji igrač

Kirjos za "Novosti": Đoković delovao sporije, Popirin je bio bolji igrač

Večernje novosti 18.01.2024
NOVAK Đoković je u drugom kolu Australijan opena savladao Alekseja Popirina 3:1 u setovima, te se plasirao u treću rundu grend slema u Melburnu. FOTO: Tanjug/AP Nedavno je Kirjos za "Novosti" otkrio da mu Đoković nije više omiljeni teniser, a o… »
Ruskinja napravila čudo! Nestvaran meč na Australijan openu i eliminacija koja će promeniti mnogo toga

Ruskinja napravila čudo! Nestvaran meč na Australijan openu i eliminacija koja će promeniti mnogo toga

Večernje novosti 18.01.2024
KAZAHSTANSKA teniserka Elena Ribakina nije uspela da se plasira u treće kolo Australijan opena, pošto je danas u Melburnu u drugom kolu poražena od Ruskinje Ane Blinkove 6:4, 4:6, 7:6 (22:20). Foto AP Meč je trajao dva sata i 48 minuta. Ribakina je… »
Legende zabrinule novakove navijače: Đoković nije dobro, ima problema

Legende zabrinule novakove navijače: Đoković nije dobro, ima problema

Večernje novosti 18.01.2024
NOVAK Đoković je u drugom kolu Australijan opena savladao Alekseja Popirina 3:1 u setovima, te se plasirao u treću rundu grend slema u Melburnu. Teniski eksperti Eurosporta Boris Beker i Barbara Šet su za "Novosti" prokomentarisali igru najboljeg… »
Da li ima razloga za strah? Novak Đoković otkrio kakva je situacija sa virusnom infekcijom

Da li ima razloga za strah? Novak Đoković otkrio kakva je situacija sa virusnom infekcijom

Večernje novosti 18.01.2024
NOVAK Đoković je u trećem kolu Australijan opena, ali nije to igra na koju smo navikli, a za sve je kriva virusna infekcija koju Srbin vuče od starta takmičenja. FOTO: Tanjug/AP Međutim, izgleda da je tome došao kraj, što je nagovestio Nole danas… »
„Novače, mora da je iscrpljujuće da si uvek zlikovac“: Teniske legende ljute zbog Đokovića i situacije sa navijačem

„Novače, mora da je iscrpljujuće da si uvek zlikovac“: Teniske legende ljute zbog Đokovića i situacije sa navijačem

Nova 18.01.2024
I dalje je situacija Đokovića sa navijačem jedna od glavnih tema u svetu tenisa. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, imao je sukob sa navijačem tokom meča protiv Alekseja… »
Iga Švjontek i Elina Svitolina u trećem kolu, Pegula eliminisana

Iga Švjontek i Elina Svitolina u trećem kolu, Pegula eliminisana

Sportski žurnal 18.01.2024
Najbolja teniserka sveta u trećem kolu igra protiv Čehinje Linde Noskove. Najbolja teniserka sveta Poljakinja Iga Švjontek plasirala se u treće kolo Australijan opena u Melburnu, pošto je danas u Melburnu pobedila Amerikanku Danijel Kolins 6:4, 3:6… »
Zašto? Teniske legende poručile: Novak Đoković je uvek zlikovac

Zašto? Teniske legende poručile: Novak Đoković je uvek zlikovac

Večernje novosti 18.01.2024
NOVAK Đoković prema planu ide ka novom trofeju u Melburnu. Ruku na srce, izgubio je po jedan set u oba meča, ali obično je Srbin najjači kada ne deluje tako. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, u vrlo burnom meču, Đoković je pobedio Alekseja Popirina, ali… »
Hit priča argentinskog tenisera: Đoković mu je inspiracija, sada će igrati protiv njega na Australijan openu

Hit priča argentinskog tenisera: Đoković mu je inspiracija, sada će igrati protiv njega na Australijan openu

Večernje novosti 18.01.2024
NOVAK Đoković je uspešno preskočio i drugu prepreku na Australijan openu. Treći rival u Melburnu biće mu Argentinac Tomas Martin Ečeveri. FOTO: Tanjug/AP Trenutno 32. teniser sveta nikada nije krio da mu je Srbin idol i da se divi najboljem na… »
Novak pričao o mukama kroz koje prolazi: Utiče mi na motivaciju…

Novak pričao o mukama kroz koje prolazi: Utiče mi na motivaciju…

Nova 18.01.2024
Nije mu bilo lako. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak Đoković je uspešno prebrodio prve dve prepreke na Australijan openu, ali nije sve išlo onako kako je zamislio. Preko sedam sati provedenih na terenu protiv… »
Posvete preminuloj sestri, pas Rolan Garos i 24 časa apsa u Nemačkoj: Ko je Argentinac Etčeveri, kome je Đoković mera od…

Posvete preminuloj sestri, pas Rolan Garos i 24 časa apsa u Nemačkoj: Ko je Argentinac Etčeveri, kome je Đoković mera od…

Danas 18.01.2024
Novak Đoković se u trećem kolu Australijan opena sastaje s rivalom koji je po godinama, stilu igre i visini isti kao Australijanac Aleksej Popirin, koga je najbolji teniser sveta uz zahtevan napor savladao u drugom. Tomas Martin Etčeveri takođe je… »

Vesti dana »