Povezane vesti

Novak veruje u Miomira: Može da parira Alkarazu

Novak veruje u Miomira: Može da parira Alkarazu

Sport klub 21.01.2024
U ponedeljak od 9.00 po srednjoevropskom vremenu, Miomir Kecmanović igraće jedan od najvećih mečeva u dosadašnjoj karijeri. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA Na Rod Lejver areni, na kojoj će debitovati, protivnik će mu biti drugi teniser sveta Karlos… »
Njoj je Novak Đoković poslao poljubac u Melburnu! Otkriveno ko je devojka zbog koje se vratio na teren!

Njoj je Novak Đoković poslao poljubac u Melburnu! Otkriveno ko je devojka zbog koje se vratio na teren!

Mondo 21.01.2024
Poljubac koji je poslao Novak Đoković dobila je Ana, kojoj je kasnije pripao i potpisan kačket. Poljubac koji je poslao Novak Đoković dobila je Ana, kojoj je kasnije pripao i potpisan kačket. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković rutinski je… »
Đoković: Znam šta mi je činiti

Đoković: Znam šta mi je činiti

Vesti online 21.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je u Melburnu da mu je najveća želja da održi kontinuitet i da iz sebe izvuče maksimum na meču četvrtfinala Australijan opena protiv Tejlora Frica. Đoković je u osmini finala pobedio Francuza… »
Đoković protiv Frica u četvrtfinalu Australijan opena

Đoković protiv Frica u četvrtfinalu Australijan opena

Politika 21.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće protiv Amerikanca Tejlora Frica u četvrtfinalu Australijan opena. Đoković je u osmini finala pobedio Francuza Adrijana Manarina 6:0, 6:0, 6:3, dok je Fric jutros nadigrao Grka Stefanosa… »
Đoković: Znam šta mi je činiti protiv Frica

Đoković: Znam šta mi je činiti protiv Frica

Politika 21.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas u Melburnu da je mu najveća želja da održi kontinuitet i da iz sebe izvuče maksimum na meču četvrtfinala Australijan opena protiv Tejlora Frica. Đoković je jutros u osmini finala… »
Ko je Novakov rival: Prozivao ga da lažira povredu, radovao se što ne igra, devojka mu je prelepa plavuša FOTO

Ko je Novakov rival: Prozivao ga da lažira povredu, radovao se što ne igra, devojka mu je prelepa plavuša FOTO

Nova 21.01.2024
Sve što treba da znate o Amerikancu. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak Đoković odigrao je najbolji meč na Australijan openu i savladao je Adrijana Manarina u osmini finala sa 6:0, 6:0, 6:3. Tako je zakazao… »
Novak protiv Frica, silni Janik, Australija kune Rubljova

Novak protiv Frica, silni Janik, Australija kune Rubljova

Sport klub 21.01.2024
Osmog dana Australijan Opena na programu je osam mečeve osmine finala u obe konkurencije. Ruski teniser Andrej Rubljov pobedio je domaćeg takmičara Aleksa De Minora posle pet setova i više od četiri sata borbe rezultatom 6:4, 6:7(5), 6:7(4), 6:3, 6:0… »
U polovini žreba koju predvodi Đoković nadiru Siner i Rubljov

U polovini žreba koju predvodi Đoković nadiru Siner i Rubljov

Danas 21.01.2024
U polovini žreba koju na Australijan openu predvodi Novak Đoković, prvi nosilac, branilac trona, poznat je i drugi par četvrtfinala. Najbolji teniser na svetu i najbolje plasirani američki igrač Tejlor Fric (12. mesto) prvi su načinili proboj među… »
Đoković otkrio kada će u penziju: „Mnogo se stvari dešava…“

Đoković otkrio kada će u penziju: „Mnogo se stvari dešava…“

Nova 21.01.2024
Još uvek želi da se nadmeće. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna Novak Đoković, najbolji teniser sveta, savladao je Adrijena Manarina 6:0, 6:0, 6:3 i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena. Nakon pobede, Srbin… »
Đoković: Igrao sam sjajno od prvog do poslednjeg poena

Đoković: Igrao sam sjajno od prvog do poslednjeg poena

Politika 21.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da mu je meč protiv Francuza Adrijana Manarina bio možda najbolje izdanje na ovogodišnjem Australijan openu. Đoković je jutros u osmini finala Australijan opena savladao Manarina… »
Novak jutros uspeo što nije niko otkako je ustanovljena ATP lista (foto, video)

Novak jutros uspeo što nije niko otkako je ustanovljena ATP lista (foto, video)

Sportski žurnal 21.01.2024
U osmini finala Otvorenog prvenstva Australije srpski teniser je pobedio 19. igrača sveta Francuza Adrijana Manarina 3:0 (6:0, 6:0, 6:3). Desetostruki osvajač Australijan opena i branilac titule u Melburnu Novak Đoković ispisao je još jednu stranicu… »
Đoković odličnom igrom stigao do četvrtfinala Australijan opena

Đoković odličnom igrom stigao do četvrtfinala Australijan opena

Politika 21.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković ubedljivo je pobedio Francuza Adrijana Manarina sa 3:0, po setovima 6:0, 6:0, 6:3, i odličnom igrom se plasirao, 14. put u karijeri, u četvrtfinale Australijan opena. Đoković je odigrao najbolji meč… »
Đoković u četvrtfinalu protiv Amerikanca Frica: Njihov jedini prethodni duel u Melburnu nije imao svedoke do kraja

Đoković u četvrtfinalu protiv Amerikanca Frica: Njihov jedini prethodni duel u Melburnu nije imao svedoke do kraja

Danas 21.01.2024
Kad je najbolji teniser sveta Novak Đokvić već održao lekciju Francuzu Adrijenu Manarinu u osmini finala Australijan opena, tek se razvijala borba između dvojice za njegovog sledećeg protivnika. Desetostruki osvajač sastaće se u utorak u… »
Đoković: Znam šta mi je činiti protiv Frica, želim da održim kontinuitet

Đoković: Znam šta mi je činiti protiv Frica, želim da održim kontinuitet

Sportski žurnal 21.01.2024
Imam odličan skor sa njim, poslednji put sam ga pobedio prošle godine u četvrtfinalu Ju-Es opena. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas u Melburnu da je mu najveća želja da održi kontinuitet i da iz sebe izvuče maksimum na meču… »
Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena

Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena

Novi magazin 21.01.2024
Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale tog turnira, pošto je pobedio 19. igrača sveta Francuza Adrijana Manarina posle tri seta, 6:0, 6:0, 6:3. Prvi teniser sveta… »
"Tenzija je rasla, srećan sam što se završilo" Novak opet osetio pritisak publike: Nisam imao mnogo ovakvih situacija!

"Tenzija je rasla, srećan sam što se završilo" Novak opet osetio pritisak publike: Nisam imao mnogo ovakvih situacija!

Mondo 21.01.2024
Novak Đoković je uspeo da pobedi svog rivala sa tri izgubljena gema, a bar jedan od tih je poklonio! Novak Đoković je uspeo da pobedi svog rivala sa tri izgubljena gema, a bar jedan od tih je poklonio! Novak Đoković je rutinski prošao u… »
Ovo može samo Novak Đoković: Srbin protiv Manarina uradio nešto neverovatno

Ovo može samo Novak Đoković: Srbin protiv Manarina uradio nešto neverovatno

Večernje novosti 21.01.2024
NOVAK Đoković igra sjajno na Australijan openu. Najbolji teniser sveta plasirao se u četvtfinale pobedom nad Adrijanom Manarinom (6:0, 6:0, 6:3). Upravo je na tom meču uspeo da uradi nešto što do sada nikome nije pošlo za rukom. FOTO: Tanjug/AP… »
Đoković: Ovo je bila moja najbolja partija do sada, zaista sam želeo da izgubim gem

Đoković: Ovo je bila moja najbolja partija do sada, zaista sam želeo da izgubim gem

RTS 21.01.2024
Novak Đoković je posle plasmana u četvrtfinale Australijan opena izjavio da mu je meč protiv Manarina bio najbolji do sada, i da je posle prva dva seta želeo da izgubi gem. Najbolji teniser sveta Novak Đoković ubedljivo je savladao Francuza… »
Naciljao titulu i ima razlog da se nada! Italijan krči put ka polufinalu sa Novakom!

Naciljao titulu i ima razlog da se nada! Italijan krči put ka polufinalu sa Novakom!

Sportske.net 21.01.2024
Gledajući trenutnu formu (sa kraja prethodne i početka ove sezone), čini se da je Janik Siner možda i najveći rival Novaku Đokoviću u ovom trenutku. Italijan je uspeo da se plasira u četvrtfinale Australijan opena pošto je savladao Karena… »
U četvrtfinalu s jednom od najredovnijih mušterija: Đoković, subjekat Fricove izjave istrgnute iz konteksta

U četvrtfinalu s jednom od najredovnijih mušterija: Đoković, subjekat Fricove izjave istrgnute iz konteksta

Danas 21.01.2024
Najbolje plasirani američki teniser na svetkoj listi 26-godišnji Tejlor Fric sanjaće o podvigu protiv prvog „reketa“ sveta Novaka Đokovića i u susret svom prvom četvrtfinalu na Australijan openu, a svi njegovi prethodni snovi bili su pusti… »
Maestro: Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena, sledi Fric (foto, video)

Maestro: Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena, sledi Fric (foto, video)

Sportski žurnal 21.01.2024
Novak je odigrao najbolji meč na ovogodišnjem Australijan openu i ni u jednom setu nije dozvolio neizvesnu završnicu. Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale tog… »
Đoković: Igrao sam sjajno od prvog do poslednjeg poena (foto, video)

Đoković: Igrao sam sjajno od prvog do poslednjeg poena (foto, video)

Sportski žurnal 21.01.2024
Đoković će u četvrtfinalu Australijan opena igrati protiv Amerikanca Tejlora Frica, sa kojim ima skor 8-0. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da mu je meč protiv Francuza Adrijana Manarina bio možda najbolje izdanje na… »
Fric u četvrtfinalu Australijan opena protiv Đokovića

Fric u četvrtfinalu Australijan opena protiv Đokovića

Sportski žurnal 21.01.2024
Fric, 12. teniser sveta, pobedio je Cicipasa posle tri sata i jednog minuta. Američki teniser Tejlor Fric plasirao se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio sedmog igrača sveta Grka Stefanosa Cicipasa posle… »
Đoković nasmejao sve: „Tenzija je rasla, zato sam želeo da izgubim taj gem“

Đoković nasmejao sve: „Tenzija je rasla, zato sam želeo da izgubim taj gem“

Nova 21.01.2024
Savršen meč odigrao je srpski teniser. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak Đoković odigrao je najbolji meč na Australijan openu i savladao je Adrijana Manarina u osmini finala sa 6:0, 6:0, 6:3. Prvi gem izgubio… »
Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena

Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena

Insajder 21.01.2024
Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu srpski teniser Novak Đoković plasirao se u nedelju u četvrtfinale tog turnira, pošto je pobedio 19. igrača sveta Francuza Adrijana Manarina posle tri seta, 6:0, 6:0, 6:3. Prvi teniser sveta… »
Nole: Dok sam broj jedan i pri vrhu, ne ostavlja mi se tenis

Nole: Dok sam broj jedan i pri vrhu, ne ostavlja mi se tenis

Sport klub 21.01.2024
Raspoložen je bio Novak Đoković posle ubedljive pobede protiv Adriana Manarina i plasmana u četvrtfinale Australijan Opena. Najbolji teniser sveta je Francuzu, trenutno 19. igraču na ATP listi, prepustio samo tri gema i zadovoljan je izašao pred… »
Đoković spreman za frica: Ako budem na svom nivou šanse su mi jako dobre

Đoković spreman za frica: Ako budem na svom nivou šanse su mi jako dobre

Večernje novosti 21.01.2024
NOVAK Đoković se na dominantan način domogao četvrtfinala, a nije krio raspoloženje zbog prolaska među osam najboljih na Australijan openu. FOTO: Tanjug/AP Najbolji teniser sveta je ubedljivo savladao Adrijana Manarina i nastavio pohod ka odbrani… »
Spektakularni Đoković u četvrtfinalu! Nole – Manarino 18:3

Spektakularni Đoković u četvrtfinalu! Nole – Manarino 18:3

Sport klub 21.01.2024
Neverovatni Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Australijan Opena uz samo tri izgubljena gema protiv 19. igrača sveta Adriana Manarina. Prvi teniser sveta je pod krovom „Rod Lejver arene“ u Melburnu slavio sa 6:0, 6:0, 6:3 za sat i 44 minuta… »
Od debija na Rolan Garosu: Đoković peti put na grend slemu preslišao rivala sa po 6:0 u dva seta

Od debija na Rolan Garosu: Đoković peti put na grend slemu preslišao rivala sa po 6:0 u dva seta

Danas 21.01.2024
U istoriji četiri turnira za grend slem nikada se nije desila pobeda 6:0, 6:0, 6:0. Nije je u svojih 413 mečeva postigao ni Novak Đoković, rekorder s 24 trofeja, ali je u držanju lekcije Franczu Adrijenu Manarinu u osmini finala Australijan opena za… »
Nestvaran rekord Đokovića, ovo se na grend slemu nikada nije desilo

Nestvaran rekord Đokovića, ovo se na grend slemu nikada nije desilo

Nova 21.01.2024
Ludost. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak Đoković je posle samo 69 minuta igre imao 6:0, 6:0 protiv Adrijana Manarina i time se upisao u istoriju. Nikada se na grend slemu nije dogodilo, otkako se računa ATP… »
Ovo je pravi Đoković - dominacija za četvrtfinale! Novak pregazio Francuza i pokazao svetu ko je gazda

Ovo je pravi Đoković - dominacija za četvrtfinale! Novak pregazio Francuza i pokazao svetu ko je gazda

Mondo 21.01.2024
Novak Đoković pobedio Adrijana Manarina u osmini finala Australijan opena. Novak Đoković pobedio Adrijana Manarina u osmini finala Australijan opena. Novak Đoković pobedio je Adrijana Manarina lako i ubedljvo i prošao u četvrtfinale Australijan… »
Urnebesan odgovor Novaka na pitanje o narednom rivalu: Ove reči niko nije očekivao od Đokovića

Urnebesan odgovor Novaka na pitanje o narednom rivalu: Ove reči niko nije očekivao od Đokovića

Kurir 21.01.2024
Novak Đoković, sasvim razumljivo, bio je zadovoljan svojom igrom protiv Adrijana Manarina. Đoković je za samo 105 minuta savladao Adrijana Manarina sa 3:0, po setovima 6:0, 6:0, 6:3. - Ovo je bio najbolji meč do sada u dužem periodu. Igrao sam… »
AO: Đoković lako do pobede nad Manarinom, sledeći protivnik Fric

AO: Đoković lako do pobede nad Manarinom, sledeći protivnik Fric

Radio 021 21.01.2024
Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale pošto je pobedio 19. igrača sveta Francuza Adrijana Manarina posle tri seta, 6:0, 6:0, 6:3. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 44 minuta i… »
Urnebesna reakcija Manarina posle 12 izgubljenih gemova

Urnebesna reakcija Manarina posle 12 izgubljenih gemova

Sport klub 21.01.2024
Novak Đoković je u četvrtfinalu Australijan Opena. Očekivano... Najbolji teniser sveta je u četvrtom kolu ubedljivo pobedio Adriana Manarina, 19. igrača sveta, koji nikad u životu nije bio u boljoj formi. Međutim, protiv Noleta nije imao nikakve… »
Đoković saznao rivala u četvrtfinalu: Novaku na putu stoji stara mušterija iz Amerike

Đoković saznao rivala u četvrtfinalu: Novaku na putu stoji stara mušterija iz Amerike

Kurir 21.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković igraće u četvrtfinalu Australijan opena protiv Tejlora Frica. Đoković je u osmini finala bio bolji od Adrijana Manarina sa ubedljivih i brzih 3:0 (6:0, 6:0, 6:3), dok je Amerikanac imao više posla protiv Stefanosa… »
Đoković dobio protivnika - ništa od reprize finala! Cicipas ispao, a Amerikanac je Novaku uzeo ukupno dva seta!

Đoković dobio protivnika - ništa od reprize finala! Cicipas ispao, a Amerikanac je Novaku uzeo ukupno dva seta!

Mondo 21.01.2024
Novak Đoković igraće protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu Australijan opena. Novak Đoković igraće protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu Australijan opena. Novak Đoković igraće protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu Australijan opena! Nećemo gledati… »
Rodžere, ćao! Ode ti još jedan rekord: Novak pregazio rivala, sad može da slavi, ponovo je prvi na listi!

Rodžere, ćao! Ode ti još jedan rekord: Novak pregazio rivala, sad može da slavi, ponovo je prvi na listi!

Mondo 21.01.2024
Novak ne staje, a Rodžerovi rekordi nestaju. Novak ne staje, a Rodžerovi rekordi nestaju. Mislilo se da nikada neće pasti rekord Rodžera Federera od 310 nedelja na vrhu ATP liste pa je pao, a uz to ga je Novak "pojačao" za još 100 nedelja. Mislilo… »
Kakvi bre Federer i Nadal? Đoković ređa rekorde na Australijan openu, nestvarno je šta Novak radi!

Kakvi bre Federer i Nadal? Đoković ređa rekorde na Australijan openu, nestvarno je šta Novak radi!

Večernje novosti 21.01.2024
Savladao je ubedljivo Novak Đoković Adrijana Manarina u osmini finala Australijan opena, a time je nastavio da ispisuje istoriju svetskog tenisa. FOTO: Tanjug/AP Izjednačio je još jedan rekord Rodžera Federera, koji već na Rolan Garosu ima priliku… »
Đoković dobio rivala: Spektakl u četvrtfinalu Australijan opena

Đoković dobio rivala: Spektakl u četvrtfinalu Australijan opena

Večernje novosti 21.01.2024
Novak Đoković savladao je Adrijana Manarina u osmini finala Australijan opena, a sada je saznao protiv koga će igrati u narednom kolu. FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković je "razbio" Francuza Adrijana Manarina 3:0 u setovima, a sada je saznao protivnika u… »
Savršeni tenis Đokovića: Nezaboravno izdanje Srbina, izgubio samo tri gema za četvrtfinale Australijan opena

Savršeni tenis Đokovića: Nezaboravno izdanje Srbina, izgubio samo tri gema za četvrtfinale Australijan opena

Nova 21.01.2024
Novak Đoković odigrao je najbolji meč na Australijan openu i savladao je Adrijana Manarina u osmini finala sa 6:0, 6:0, 6:3. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Savršeni tenis igrao je srpski teniser i izgubio je samo… »
Kada i gde možete da gledate meč Kecmanovića i Alkaraza u osmini finala u Melburnu

Kada i gde možete da gledate meč Kecmanovića i Alkaraza u osmini finala u Melburnu

Danas 21.01.2024
Naš četvtoplasirani teniser na svetskoj listi Miomir Kecmanović (60. mesto) dogurao je u senci desetostrukog osvajača Australijan opena Novaka Đokovića do osmine finala u Melburnu. Među 16 najboljih je ušao i 2022, tada kao 77. na listi, s 22… »
Spektakularni Đoković očitao lekciju Manarinu u 106 minuta i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena

Spektakularni Đoković očitao lekciju Manarinu u 106 minuta i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena

Euronews 21.01.2024
Kakav Đoković - strašan Đoković. Očekivala se pobeda Novaka Đokovića protiv Adrijaan Manarina i plasman u četvrtinale jer su to istorija i praksa nagoveštavali, ali ne i da će najbolji teniser sveta na putu ka 11. Grend slemu na Australijan… »
Savršenstvo zvano Đoković: Novak nadrealnim rezultatom savladao Manarina i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena

Savršenstvo zvano Đoković: Novak nadrealnim rezultatom savladao Manarina i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena

Kurir 21.01.2024
Nestvarna igra i nestvaran rezultat! Najbolji teniser sveta Novak Đoković na nadrealan način je stigao do četvrtfinala Australijan opena. Đoković je u meču osmine finala pregazio Francuza Adrijana Manarina sa 3:0, po setovima 6:0, 6:0, 6:3. Novak… »
Neverovatno šta sudije rade Đokoviću: Ovo se nikada do sada nije desilo! Pa, ovo je stvarno sramota!

Neverovatno šta sudije rade Đokoviću: Ovo se nikada do sada nije desilo! Pa, ovo je stvarno sramota!

Kurir 21.01.2024
Svedoci smo da sudije često svojim odlukama i postupcima iritiraju Novaka Đokovića. Bez toga nije mogao da prođe ni meč protiv Adrijana Manarina u osmini finala Australijan opena. Ali ovog puta glavni sudija meča Alison Hjuz, dama iz Velike… »
Novak: Želeo sam da izgubim gem na startu trećeg seta

Novak: Želeo sam da izgubim gem na startu trećeg seta

Sport klub 21.01.2024
Raspoložen je bio Novak Đoković posle sjajnog izdanja protiv Adriana Manarina i plasmana u četvrtfinale Australijan Opena. Prvi igrač sveta na terenu je proveo manje od sat i po i uz samo tri izgubljena gema po 14. put u karijeri obezbedio je mesto… »
Novače, moram ovo da te pitam! Đoković odmah počeo da se smeje: "Tačno je, Ivanišević i Sabalenka su mi zamerili"

Novače, moram ovo da te pitam! Đoković odmah počeo da se smeje: "Tačno je, Ivanišević i Sabalenka su mi zamerili"

Mondo 21.01.2024
Novak Đoković bio je raspoložen za šalu posle pobede protiv Adrijana Manarina. Novak Đoković bio je raspoložen za šalu posle pobede protiv Adrijana Manarina. Novak Đoković rutinski je odradio posao, lako pobedio Adrijana Manarina (6:0, 6:0, 6:3)… »
Kecmanović napada Alkaraza – poznato kad izlaze na teren

Kecmanović napada Alkaraza – poznato kad izlaze na teren

Sport klub 21.01.2024
Srbija ima jednog predstavnika u četvrtfinalu Australijan Opena, a u ponedeljak bi mogla da dobije i drugog. Branilac titule i desetostruki šampion u Melburnu Novak Đoković u tri seta je pobedio Adriana Manarina, a prvom igraču sveta će pokušati da… »
Sramota! Britanka pokušala da isprovocira Đokovića! Prvo ga opomenula, a onda je Novak morao da reaguje zbog ove greške!

Sramota! Britanka pokušala da isprovocira Đokovića! Prvo ga opomenula, a onda je Novak morao da reaguje zbog ove greške!

Mondo 21.01.2024
Novak Đoković imao je raspravu sa sudijom Alison Hjuz. Novak Đoković imao je raspravu sa sudijom Alison Hjuz. Novak Đoković prošetao se do četvrtfinala Australijan opena, deklasirao je Adrijana Manarina (6:0, 6:0, 6:3) i za menje od dva sata je… »
"Igra mačke i miša": Đoković o publici, Manarinu, a komentarom o narednom protivniku nasmejao sve

"Igra mačke i miša": Đoković o publici, Manarinu, a komentarom o narednom protivniku nasmejao sve

Večernje novosti 21.01.2024
NOVAK Đoković savladao je za sat i 44 minuta Adrijana Manarina i tako se izborio za novo četvrfinale na Australijan openu. Nakon meča bio je vidno raspoložen Srbin, a imao je i razloga. FOTO: Tanjug/AP Upitan je da li je ovo jedan od najboljih… »
Đoković trlja ruke: Evo šta je sve Novak zaradio plasmanom u četvrtfinale Australijan opena

Đoković trlja ruke: Evo šta je sve Novak zaradio plasmanom u četvrtfinale Australijan opena

Večernje novosti 21.01.2024
NOVAK Đoković je lakše nego što je iko mogao da očekuje dobio meč protiv Adrijana Manarina 3:0 6:0, 6:0, 6:3. Plasirao se u četvrtfinale i sve je bliži 11. trofeju u Melburnu. FOTO: Tanjug/AP Novak se potrudio da meč ne uđe u dramu, odigrao je… »
Bruka! Neverovatno šta je sutkinja uradila Novaku Đokoviću u meču sa Manarinom (video)

Bruka! Neverovatno šta je sutkinja uradila Novaku Đokoviću u meču sa Manarinom (video)

Večernje novosti 21.01.2024
PORED, na momente, očajnog ponašanja dela navijača prema Novaku Đokoviću, priliku da zablista imala je i sudija, Alison Hjuz. FOTO: Printskrin/Eurosport Adrijan Manarino počišćen je rezultatom 6:0, 6:0, 6:3, pored publike koja je Novaka… »
Hit reakcija Manarina: Đoković ga razbio u prva dva seta, on seo na klupu i uradio ovo (foto/video)

Hit reakcija Manarina: Đoković ga razbio u prva dva seta, on seo na klupu i uradio ovo (foto/video)

Večernje novosti 21.01.2024
U momentima meča kada je Novak Đoković demonstrirao silu u osmini finala na Australijan openu, protiv Adrijana Manarina (6:0,6:0 u prva dva seta) Francuz je nemoćno izgledao na terenu, uprkos tome što je odigrao jedan od najboljih mečeva. Ipak, o… »
Ovo se čekalo! Poznato kada igraju Kecmanović i Alkaraz! Može li Miša da se pridruži Đokoviću?

Ovo se čekalo! Poznato kada igraju Kecmanović i Alkaraz! Može li Miša da se pridruži Đokoviću?

Večernje novosti 21.01.2024
NOVAK Đoković je prvi četvrtfinalista Australijan opena, a u ponedeljak bi to potencijalno mogao da bude i Miomir Kecmanović. Tanjug/AP Šezdeseti igrač sveta će se u ponedeljak u prvom meču večernjeg programa na „Rod Lejver areni“ sastati sa… »
Moćni Đoković u četvrtfinalu: Srbin jači od sudije, bezobrazne publike i Manarina

Moćni Đoković u četvrtfinalu: Srbin jači od sudije, bezobrazne publike i Manarina

Večernje novosti 21.01.2024
NAJBOLjI teniser planete Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Australijan opena 2024. godine. On je u osminifinala ubedljivo savladao Adrijana Manarina 3:0 u setovima i to impresivnom igrom (6:0, 6:0, 6:3). FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković ne samo… »
Savršenstvo bez mane: Đoković slistio Manarina u osmini finala Australijan opena

Savršenstvo bez mane: Đoković slistio Manarina u osmini finala Australijan opena

Danas 21.01.2024
Najbolji teniser na svetu Novak Đoković je pobedio u osmini finala Australijan opena, a o njegovoj pobedi će se govoriti kao da je trijumfalna iako mu do odbrane trona u Melburnu predstoje još tri prepreke. Desetostruki osvajač, a četvorostruki… »
Srbija do Melburna! Neverovatne scene na Rod Lejver areni (foto)

Srbija do Melburna! Neverovatne scene na Rod Lejver areni (foto)

Večernje novosti 21.01.2024
NAJBOLjI teniser planete Novak Đoković igra u noći između subote i nedelje sa Francuzom Adrijanom Manarinom meč osmine finala Australijan opena. Uživo duel možete da pratite na portalu "Novosti. Foto: EPA/TRACEY NEARMY U momentima dok je Novak… »
Đoković prvi put u dnevnom terminu: Ali to nije jedina promena u Melburnu

Đoković prvi put u dnevnom terminu: Ali to nije jedina promena u Melburnu

Kurir 21.01.2024
SPECIJALNI IZVEŠTAČ KURIRA IZ MELBURNA: VUK BRAJOVIĆ Novak Đoković će prvi put ove godine jedan meč na Australijan openu igrati u dnevnom terminu po lokalnom vremenu. Prvi teniser sveta će oko 13.30 časova igrati meč osmine finala protiv… »

Vesti dana »