Katastrofa Zvezde u Surdulici: Crveno-beli izgubili, istorijska pobeda Radnika i situacija na tabeli koja ne prija šampionu

Sportal blic 27.10.2021  |  Stefan Kojić

Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su prvi poraz ove sezone i to potpuno neočekivano od danas, veoma dobrog tima Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1 (1:0).

Čovek odluke je definitivno Miloš Spasić, momak koji je od starta delovao kao najagilniji na terenu, pa je prvo matirao Borjana u 14. minutu, a onda je posle njegovog šuta u 54. lopta stigla do Viktora Lukića koji je udvostručio prednost. Dramu je doneo Ben tri minuta kasnije, ali ne i podelu bodova. Nije ovo bilo prvo poluvreme za pamćenje crveno-belih. Ali ni u drugom nisu blistali. Mora se priznati i da su igrači Zvezde bili pomalo i zbunjeni posle gola Radnika