Povezane vesti

Partizan surovo pregazio Turk Telekom na evropskom debiju pred Grobarima

Partizan surovo pregazio Turk Telekom na evropskom debiju pred Grobarima

Nova 27.10.2021
Košarkaši Partizana savladali su Turk Telekom u meču 2. kola A grupe Evrokupa rezultatom 85:59. Već u uvodnim trenucima bilo je jasno da će tim iz Humske ubedljivo slaviti. Trojka Alena Smailagića, potom i Zeka Ledeja za 6:0, a nakon odbijenog… »
Moćni Partizan gazi sve redom: Crno-beli održali čas košarke i u Evropi - blistali u krcatom "Pioniru"!

Moćni Partizan gazi sve redom: Crno-beli održali čas košarke i u Evropi - blistali u krcatom "Pioniru"!

Mondo 27.10.2021
Crno-beli u Beogradu savladali Turk Telekom u prvom evropskom meču pred domaćom publikom. Crno-beli u Beogradu savladali Turk Telekom u prvom evropskom meču pred domaćom publikom. Partizan gazi sve redom. Savršen skor ekipe Željka Obradovića na… »
Poluvreme: Partizan se ne zaustavlja, ''Grobari'' uživaju /TVITOVI/

Poluvreme: Partizan se ne zaustavlja, ''Grobari'' uživaju /TVITOVI/

Sportske.net 27.10.2021
Partizan posle startne pobede u Hamburgu, večeras u beogradskom ''Pioniru'', pred svojim navijačima grabi ka drugom uzastopnom trijumfu u prva dva kola Evrokupa. Crno-beli su dočekali ekipu Turk Telekoma i uz veliku podršku sa tribina vode posle prvog… »
Ovako nije bilo još od ere Duška Vujoševića: Pionir krcat kao nekada, zahvaljujući Željku Grobari ponovo dolaze u halu…

Ovako nije bilo još od ere Duška Vujoševića: Pionir krcat kao nekada, zahvaljujući Željku Grobari ponovo dolaze u halu…

Hot sport 27.10.2021
U meču drugog kola Evrokupa, crno-beli u hali ‘Aleksandar Nikolić’ dočekuju Turk Telekom. Nakon pobede u Hamburgu na startu kontinentalnog takmičenja, Partizan NIS u drugom kolu ovog takmičenja pred svojom publikom u hali „Aleksandar… »
Šok poraz zvezde, prvo mesto sve dalje! Crveno-beli pali u Surdulici - izgubili posle 50 mečeva!

Šok poraz zvezde, prvo mesto sve dalje! Crveno-beli pali u Surdulici - izgubili posle 50 mečeva!

Mondo 27.10.2021
Šampion Srbije je kiksnuo protiv Radnika, koji je odigrao najbolji meč sezone i sačuvao sva tri boda na jugu zemlje. Šampion Srbije je kiksnuo protiv Radnika, koji je odigrao najbolji meč sezone i sačuvao sva tri boda na jugu zemlje. Nakon 50… »
Sva krivica je moja, Uzimam svu odgovornost: Dejan Stanković o porazu Zvezde i stvarima koje nisu bile dogovorene!

Sva krivica je moja, Uzimam svu odgovornost: Dejan Stanković o porazu Zvezde i stvarima koje nisu bile dogovorene!

Mondo 27.10.2021
Zvezda je pala u Surdulici, a Stanković je imao kratku poruku. Govorio je i o propustima ekipe i potezima njegovih igrača koji su pravljeni suprotno dogovoru. Zvezda je pala u Surdulici, a Stanković je imao kratku poruku. Govorio je i o propustima… »
Zvezdi klizi pehar iz ruku: Radnik šokirao šampiona posle 16 meseci! (video)

Zvezdi klizi pehar iz ruku: Radnik šokirao šampiona posle 16 meseci! (video)

Mozzart sport 27.10.2021
Surduličani napravili senzaciju i sasvim zasluženo slavili protiv crveno-belih - 2:1. Šampionski pehar klizi iz ruku fudbalera Crvene zvezde. Tamo gde je malo ko očekivao (ilii bolje reći niko) serija bez poraza tima Dejana Stankovića je… »
Stanković posle poraza od Radnika: Ja sam birao tim, krivica je moja

Stanković posle poraza od Radnika: Ja sam birao tim, krivica je moja

Mozzart sport 27.10.2021
Strateg crveno-belih preuzeo odgovornost posle prvog superligaškog poraza. Poraz od Radnika (1:2) prekinuo je niz Crvene zvezde od 20 meseci bez poraza u Superligi, a po završetku utakmice u Surdulici Dejan Stanković stao je u zaštitu svojih… »
Kraj: Radnik – Crvena zvezda 2:1, Ranđelović i stativa čuvaju domaćina

Kraj: Radnik – Crvena zvezda 2:1, Ranđelović i stativa čuvaju domaćina

Mozzart sport 27.10.2021
Uz MOZZART Sport pratite dešavanja iz Surdulice. RADNIK – CRVENA ZVEZDA 2:1 (1:0) /Spasić 14, Lukić 54 - Ben 57/ Stadion Radnika Sudija: Novak Simović Žuti kartoni: Stojanović, Lukić, Spasić, Ranđelović, Hodžić, Subotić (Radnik), Degenek… »
Zvezda se obrukala u Surdulici – Radnikova senzacija sezone

Zvezda se obrukala u Surdulici – Radnikova senzacija sezone

Nova 27.10.2021
Fudbaleri Radnika pobedili su Crvenu zvezdu u meču zaostalog petog kola Superlige Srbije sa 2:1 na svom terenu. Radnik je, po jednom tokom prvog i drugog poluvremena, iskoristio nekoliko šansi koje mu je dozvolila „bušna“ odbrana gostujućeg tima… »
Katastrofa Zvezde u Surdulici: Crveno-beli izgubili, istorijska pobeda Radnika i situacija na tabeli koja ne prija šampionu

Katastrofa Zvezde u Surdulici: Crveno-beli izgubili, istorijska pobeda Radnika i situacija na tabeli koja ne prija šampionu

Sportal blic 27.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su prvi poraz ove sezone i to potpuno neočekivano od danas, veoma dobrog tima Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1 (1:0). Čovek odluke je definitivno Miloš Spasić, momak koji je od starta delovao kao najagilniji na… »
Stanković preuzeo odgovornost nakon poraza od Radnika: "Dogovor nije ispoštovan!"

Stanković preuzeo odgovornost nakon poraza od Radnika: "Dogovor nije ispoštovan!"

Sportske.net 27.10.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković kazao je nakon poraza od Radnika u Surdulici od 2:1 da preuzima svu odogovornost za neuspeh. Crvena zvezda je po prvi put izgubila od Radnika ili bolje reći, Radnik je po prvi put savladao Crvenu zvezdu… »
"Sve je moja krivica": Dejan Stanković se nije štedeo odmah nakon poraza u Surdulici: Ja sam taj koji je izveo tim na teren

"Sve je moja krivica": Dejan Stanković se nije štedeo odmah nakon poraza u Surdulici: Ja sam taj koji je izveo tim na teren

Sportal blic 27.10.2021
doživeli su , a koliko je ovo težak neuspeh za šampiona Srbije govori i činjenica da sada zaostaju pet bodova u odnosu na Partizan. Nije išlo ništa na ruku crveno-belima na jugu Srbije, pa su tako i doživeli prvi poraz od ekipe iz Surdulice, što… »
"Kriv sam, kriv!" Zvezda izgubila u Surdulici, Dejan Stanković priznao koliko mu je teško

"Kriv sam, kriv!" Zvezda izgubila u Surdulici, Dejan Stanković priznao koliko mu je teško

Večernje novosti 27.10.2021
FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Radnik je pobedio Crvenu zvezdu u ranije odloženom prvenstvenom duelu, posle čega je aktuelni šampion ostao na pet bodova zaostatka za vodećim Partizanom. Odmah posle utakmice, strateg branioca trona je, pred… »
Radnik dao i drugi gol, ali Zvezda se vratila u život

Radnik dao i drugi gol, ali Zvezda se vratila u život

Sportske.net 27.10.2021
Fudbaleri Radnika iz Surdilice duplirali su prednost protiv Crvene zvezde u 53. minutu pogotkom Viktora Lukića. Neverovatan meč igra ekipa Dušana Đorđevića. Imali su dva gola prednosti protiv aktuelnog šampiona na svom terenu, ali El Fardu Ben je… »
Radonjić nema dilemu: Armani među najboljima u Evropi

Radonjić nema dilemu: Armani među najboljima u Evropi

N1 Info 27.10.2021
Uoči duela sa Armanijem, trener Crvene zvezde Dejan Radonjić kaže da će se njegov tim suprostaviti jednoj od najboljih ekipa u Evropi i da je zato neophodno da, pre svega, odbrana bude na najvišem nivou. Crveno-beli u sedmom kolu Evrolige gostuju u… »
Radnik šokirao srpskog šampiona: Zvezda gubi u Surdulici, Spasić matirao nemoćnog Borjana! (video)

Radnik šokirao srpskog šampiona: Zvezda gubi u Surdulici, Spasić matirao nemoćnog Borjana! (video)

Hot sport 27.10.2021
U toku je zaostali meč 5. kola Superlige Srbije između Radnika i Crvene zvezde. Dejan Stanković je na teren izveo skoro najjači sastav, nema sumnje da su crveno-beli u ovaj meč ušli kao izraženi favoriti, međutim pravi šok dogodio se u 15… »
Radonjić: Protiv Olimpije želimo čvrstinu u odbrani i preciznost u napadu

Radonjić: Protiv Olimpije želimo čvrstinu u odbrani i preciznost u napadu

Mozzart sport 27.10.2021
"Dan između dva meča iskoristićemo da se regenerišemo koliko je to moguće nakon svih ovih napora i pripremimo za duel u kome ćemo odigrati što je bolje moguće svesni da igramo protiv jedne od najboljih ekipa u Evroligi" Samo dan posle utakmice s… »
‘Ne osvaja se titula sa dionijem u špicu’: Delije besne kao nikada do sad, jedan igrač im posebno ‘bode oči’…

‘Ne osvaja se titula sa dionijem u špicu’: Delije besne kao nikada do sad, jedan igrač im posebno ‘bode oči’…

Hot sport 27.10.2021
Pravo iznenađenje viđeno je u Surdulici. U 15. minutu, Miloš Spasić je šokirao Crvenu zvezdu u zaistaloj utakmici 5. kola Superlige Srbije. Velika zasluga pripada i Bogdanovskom, koji je sa desne strane uputio centaršut pravo na nogu Spasića, koji… »
Zvezda iz Monaka u Milano! Radonjić zna šta mora da se popravi: Igramo protiv jedne od najboljih ekipa u Evroligi

Zvezda iz Monaka u Milano! Radonjić zna šta mora da se popravi: Igramo protiv jedne od najboljih ekipa u Evroligi

Mondo 27.10.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je svestan težine zadatka u Milanu. Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je svestan težine zadatka u Milanu. Iz Monaka u Milano. Bez vremena za odmor posle poraza su košarkaši Crvene zvezde otišli na novi… »
SASTAVI - Zvezda jaka u Surdulici, nova šansa za dvojac

SASTAVI - Zvezda jaka u Surdulici, nova šansa za dvojac

Sportske.net 27.10.2021
Fudbaleri Radnika iz Surdulice dočekuju Crvenu zvezdu danas od 17 sati u okviru zaostale utakmice 5. kola Super lige Srbije. Crveno-beli su veliki favoriti i u veoma snažnom sastavu izaći će na teren surduličkog stadiona. Radnik će predvoditi njihov… »
Stanković ne želi da eksperimentiše: Crveno-beli ‘jaki kao zemlja’, ovih 11 igrača napada Radnik u Surdulici! (sastavi)

Stanković ne želi da eksperimentiše: Crveno-beli ‘jaki kao zemlja’, ovih 11 igrača napada Radnik u Surdulici! (sastavi)

Hot sport 27.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde danas od 17 časova gostuju u Surdulici ekipi Radnika u okviru zaostale utakmice petog kola Superlige Srbije. Nakon pobede nad Radničkim iz Niša, izabranici Dejana Stankovića će pokušati da ostvare novu prvenstvenu pobedu i… »
Zvezdina serija gostovanja počinje protiv dežurnih mušterija: Eraković bonus, povratak Sanoga i Kange

Zvezdina serija gostovanja počinje protiv dežurnih mušterija: Eraković bonus, povratak Sanoga i Kange

Mozzart sport 27.10.2021
Crveno-beli jure tri boda protiv Radnika. Partizan uz utakmicu više na plus pet, pa Crvena zvezda nema pravo na kiks. A današnjim gostovanjem kod Radnika ekipa Dejana Stankovića započinje seriju gostovanja u domaćim takmičenjima. Krenuće u… »
Za novo približavanje Partizanu

Za novo približavanje Partizanu

Danas 26.10.2021
Crvena zvezda i Radnik igraju odloženu utakmicu prvenstva, šampion bi da smanji bodovnu distancu u odnosu na prvoplasirani tim na tabeli. Da je sve išlo po kalendaru takmičenja domaće Superlige fudbaleri Crvene zvezde bi se još u avgustu sastali sa… »

Vesti dana »